کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure

� های مطلوب برای نگه داری لپ تاپ و تبلت دارااست و در قسمت جلویی کیف جیبی برای نگه داری لوازم جانبی و جایگاهی برای اسناد و مدارک تعبیه شده می باشد . این کوله پشتی زیپ های امن و محکمی دارد و دسته‌های مقاوم آن قابل تهیه هستند.

لپ‌تاپ‌ها‌ بدنه‌ای حساس نسبت به ضربه و خط‌وخش دارا هستند و به همین عامل حفظ بیش تر از آن ها در برابر این‌گونه آسیب‌ها اهمیت زیادی دارد. کوله‌پشتی «شیاومی» مدل «ZJB4067 GL» با استفاده بیش تر از پلی‌استر و پلی‌اتیلن ساخته شده و برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی بسیار مناسب است. این کوله‌پشتی سوای در لحاظ دریافت کردن لوازم داخل آن 900 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول این کوله‌پشتی 39 سانتی‌متر و عرض آن هم 30 سانتی‌متر است. محفظه‌ی حیاتی در این گونه از تولید ها شیاومی با فایده بیشتراز یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای محافظت بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی و یک تبلت طراحی شده است. درون این محفظه فضای کافی برای محافظت لوازم جانبی مسئله ما یحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. همچنین این مجموعه ایجاد کننده در این محفظه یک سری جیب کوچک‌تر نیز قرار داده که برای مراقبت از هارد اکسترنال، پاور بانک و دیگر لوازم با این ابعاد مطلوب است.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی و دو طرف آن نیز دو جیب بیرونی زیپی دیگر پباده سازی شده که با به کار گیری از آن‌ها می‌توانید لوازم شخصی گزینه نیازتان بیشتراز قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و همپا با خود داشته باشید. پشت این مدل بیش تر از تولیدها شیاومی دو بند قابل تهیه و تنظیم قرار گرفته که برای حمل به شکل کوله‌پشتی طراحی شده‌اند. بالای این نوع نیز یک گونه وجود دارااست که در شکل مایحتاج می‌توانید بیش تر از آن برای حمل کوله‌پشتی به چهره دستی استفاده کنید.
کوله پشتی «ریواکیس» مدل «7760» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی پباده سازی شده و 550 گرم وزن دارد. این کوله پشتی با استفاده از پلی‌استر ساخته شده و 385 میلی‌متر طول دارد. پهنا آن نیز 280 میلی‌متر و ضخامت کوله پشتی 40 میلی‌متر است. ابعاد داخلی این گونه بیشتراز محصولات ریواکیس نیز 145 × 290 × 430 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی اصلی وجود داراست که به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت بیشتراز یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت یا این که آیپد و لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر و ماوس دستگاه وجود دارد.

جلوی این کیف یک جیب گران قدر زیپی نیز طراحی شده و درون آن چند جیب کوچک‌تر وجود دارد. شما با به کار گیری از این جیب‌ها می‌توانید لوازمی مانند کیف پول، کابل، هندزفری، هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و غیره را ملازم با خود داشته باشید. در این کوله‌پشتی یک جیب زیپی کوچک نیز قرار دارااست تا بیشتراز آن برای حفظ و حمل گوشی موبایل بهره ببرید. یک جیب کوچک زیپی پشت و یک جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله پشتی بیش تر از دیگر فضاهای موجود در این جور از تولیدات ریواکیس هستند. ابعاد جیب کوچک کنار بدنه‌ی این کوله‌ پشتی برای محافظت بیشتراز یک بطری آب یا قمقمه دلخواه است. همینطور جیب پشت بدنه نیز برای اسناد، شناسنامه، گذرنامه یا این که دیگر مدارک کلیدی بیشتراز این قبیل پباده سازی شده است.
کوله‌پشتی «سامسونیت» دسته «Urban B6350s» با استفاده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است. این محصول کیفیت ایجا مناسبی دارد و برای محافظت و حمل لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی مطلوب خواهد بود. ابعاد این کوله پشتی به ترتیب طول، عرض و ارتفاع 440، 310 و 100 میلی‌متر هستند. در این کوله پشتی یک محفظه‌ی اساسی وجود دارد که به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت از یک لپ‌تاپ تا 15.6 اینچی وجود دارد. همچنین شما می‌توانید داخل این محفظه تبلت و لوازم جانبی مورد ما یحتاج دستگاهتان از قبیل شارژر و ماوس را هم قرار داده و با خویش حمل کنید.


جلوی این کوله پشتی یک جیب زیپی تعبیه شده و باطن آن هم چند جیب کوچک‌تر وجود دارد. این جیب‌ها برای حفظ لوازم جانبی از قبیل خودکار، کارت، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل طراحی شده‌اند. یک جیب زیپی عمودی و دو جیب کوچک در طرفین کوله نیز بیش تر از دیگر فضاهای تعبیه شده در این کوله پشتی هستند که شما می‌توانید بیش تر از آن‌ها برای نگهداری لوازم شخصی، بطری آب و قمقمه فایده کنید. پشت این کیف دو بند کوله پشتی قابل تهیه و بالای آن نیز یک جور برای حمل کیف به شکل دستی وجود دارد. در‌صورتی‌که به دنبال یک کوله پشتی مقاوم هستید که جیب‌های متعددی داشته باشد و علاوه بر حمل لپ‌تاپ قابلیت حمل و مراقبت لوازم فردی شما را نیز داشته باشد، این دسته بیش تر از محصول ها سامسونیت گزینش مناسبی برایتان خواهد بود.
با دسته «ALX400» از خصوصی تولیدها «الکسا» لپ‌تاپ 16.4 اینچی‌تان را مدام ملازم با خویش داشته باشید و خیالتان راحت باشد که هیچ خطری دستگاه شما را تهدید نمی‌کند. این کیف 800 گرم وزن دارااست و ابعاد آن به صورتی می‌باشد که برای حفظ و نگهداری از یک لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی مطلوب خواهد بود. این کیف با استفاده از برزنت ضد آب ساخته شده و 11 سانتی‌متر ارتفاع دارد. طول آن 41 سانتی‌متر و پهنا کیف هم 32 سانتی‌متر است. در این نوع یک محفظه‌ی کلیدی پباده سازی شده که با استفاده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌ها در این محفظه با استفاده بیشتراز سلول‌های هوا (AirCell) پوشانده شده‌اند تا بیشتراز دستگاه در برابر ضربه‌ها به خیر محافظت کنند. در مدل ALX400 یک محفظه‌ی گران قدر دیگر هم تعبیه شده که با به کار گیری بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. این محفظه ابعاد بزرگی داراست و برای حفظ بیشتراز لوازم شخصی بیش تر از قبیل کتاب و مداک مطلوب است. همینطور در این نوع یک محفظه‌ی وسیع زیپی دیگر نیز قرار گرفته که با استفاده از جیب‌های کوچک داخلی پوشانده شده است. این جیب‌ها برای قرار دادن وسایلی مانند کابل، هندزفری، گوشی موبایل، پاور بانک و غیره پباده سازی شده‌اند و استفاده بیشتراز آن ها آسان است.

کیف لپ‌تاپ الکسا جور ALX400 به صورتی پباده سازی شده که قابلیت به کار گیری به عنوان کوله‌پشتی، رودوشی و دستی را خواهد داشت. در این کیف یک بند رودوشی قابل تهیه و تنظیم و قطع شدن وجود دارد و بالای آن نیز دو گونه قرار گرفته تا با استفاده بیشتراز آن ها قابلیت حمل کیف به شکل دستی را داشته باشید. همینطور پشت بدنه این کیف دو بند قابل تنظیم نیز وجود دارد که به عنوان بندهای کوله‌پشتی فایده می‌شوند.

این کوله‌پشتی یکی از بیش تر از محرمانه محصولات «سامسونیت» هست که برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی طراحی شده‌اند. جور «Fomma» با به کار گیری از پلی‌استر ساخته شده‌ هست و 700 گرم وزن دارد؛ همچنین ابعاد این کوله‌پشتی 80×360×420 میلی‌متر میباشند و نحوه باز و بسته شدن جیب‌های آن زیپی است. محفظه‌ی دارای اهمیت این کوله، فضای کافی برای حمل و محافظت یک لپ‌تاپ 15.6اینچی دارد. ولی این محفظه تنها با قراردادن یک لپ‌تاپ 15.6اینچی لبریز نمی‌شود و شما می‌توانید لوازم جانبی لپ‌تاپ از قبیل شارژر و ماوس و آیپد خود را باطن آن بگذارید. جلوی این کوله‌پشتی یک جیب وسیع تعبیه شده هست که با استفاده از زیپ باز و بسته می‌شود؛ همینطور باطن آن چند جیب کوچک‌تر برای محافظت از لوازم فردی مورد نیازتان، مثل کتاب پباده سازی شده است.

یک جیب زیپی دیگر و چند جیب کوچک‌تر درون آن، بیش تر از دیگر فضاهای این کوله‌پشتی هستند. در این جیب فضای کافی برای حفظ و حمل لوازم جانبی کوچکی بیشتراز قبیل کابل، هندزفری، دفترچه یادداشت و گوشی موبایل هم وجود دارد. این نوع بیشتراز محصولات سامسونیت در دسته‌ی کوله‌پشتی‌ها قرار می گیرد و پشت آن دو بند قابل تهیه وجود دارد و شما می‌توانید این بندها را براساس جثه خویش تنظیم کنید؛ همینطور این گونه قابلیت اتصال به دسته‌ی تلسکوپی چمدان را داراست و یک مدل نیز بالای آن تعبیه شده می‌باشد تا برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی هیچ مشکلی نداشته باشید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ تارگوس مناسب برای لپ‌تاپ‌های 15.4 تا 16 اینچی با ابعاد استاندارد است. دارای محفظه‌ی مجزا برای حفظ لپ‌تاپ است. محفظه قرارگیری لپ‌تاپ دارنده یک زیپ بوده که بیش تر از دو طرف باز و بسته می‌شود، پس شما بدون چار نیستید مدام ازیک‌طرف آن را بازکنید. در نصیب جلویی آن دارنده جیبی برای محافظت لوازم جانبی می‌باشد که نحوه باز و بسته شدن آن به‌صورت زیپی است. در یک‌طرف آن جیبی برای حفظ قمقمه آب طراحی‌شده که به‌صورت توری شکل است. در نصیب جانبی آن جیبی وجود داراست که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابه‌جایی به‌صورت دستی را برای شما آماده می‌کند. در قسمت پشتی آن دو بند وجود داراست که قابلیت حمل به‌صورت کوله‌پشتی را به وجود می‌آورد. علاوه بر آن در به عبارتی محل پد ضد تعریق هم تعبیه‌شده است. مارک تارگوس روی بدنه آن حک‌شده و مخلوط رنگ‌بندی آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. بعد بیشتراز تنظیم لپ‌تاپ موردنظر خود، ما یحتاج به یک نگهدارنده عالی برای آن دارید تا بتوانید در برعلیه ضربه، خط و خش از آن محافظت کنید. آب و ضربه ازجمله مواقعی می باشند که می توانند لپ‌تاپ شمارا تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مانند کابل، شارژر، هارد اکسترنال و چندین گزینه دیگر باشد. بسته به نوع لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با میزان آن را تنظیم کنید.

با به کار گیری بیش تر از اين کوله پشتي، مي‌توانيد يک لپ‌تاپ 15.6 اينچي، يک تبلت 10.1 اينچي و لوازم جانبي مورد نياز دستگاه‌تان بیش تر از قبيل شارژر و ماوس را به‌سادگي با خود حمل کرده و بیش تر از آن‌ها در برابر خط‌وخش و آسيب‌هاي احتمالي که ممکن میباشد بیشتراز طريق ضربه به بدنه‌ي آن وارد شود، محافظت کنيد. وزن اين کيف 700 گرم و ابعاد آن به ترتيب طول، پهنا و ارتفاع 42، 31 و 14.5 سانتي‌متر است. همچنين ابعاد داخلي آن 4.5 × 29.5 × 39.5 سانتي‌متر هستند. محفظه‌ي اصلي در اين کيف فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ، يک تبلت، کتاب، مدارک و لوازم جانبي بیشتراز قبيل شارژر و ماوس را دارد. همچنين در اين محفظه، يک جيب زيپي وجود دارااست که شما مي‌توانيد با فایده از آن کيف پول يا مدارک خود را نگهداري کرده و به‌سادگي با خود حمل کنيد. در جلوي بدنه اين محصول يک جيب زيپي بزرگ قرار گرفته که قابليت نگهداري گوشي موبايل، پاور بانک و هارد اکسترنال را دارد. لپ‌تاپ يکي بیشتراز گران‌ترين لوازمي می باشد که بسياري بیشتراز افراد در طول روز با آن سروکار خواهند داشت. بر همين پایه نگهداری بیش تر از اين دستگاه‌ها در برابر خط‌وخش و ضربه‌هاي احتمالي که ممکن است به بدنه وارد شده و موجب آسيب‌هاي کوچک و گران قدر شود، اهميت زيادي دارد. اين محصول يک راه مناسب و ايمن براي حمل لپ‌تاپ و لوازم جانبي دستگاه شما محسوب مي‌شود. شما براي حمل دستگاه خود با به کار گیری بیش تر از اين محصول مي‌توانيد از بند دستي يا کوله پشتي آن بهره بگيريد. در بالاي بدنه‌ي اين کيف، دو بند براي حمل دستي تعبيه شده تا بتوانيد کيفتان را به‌سادگي با خود حمل کنيد؛ همچنين در پشت بدنه‌ي آن دو بند کوله‌پشتي قرار گرفته که قابليت تنظيم دارا هستند و شما مي‌توانيد براساس سليقه‌ي خویش بیش تر از يکي بیشتراز آنها استفاده کنيد.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «CITI-PRO CT03» محصول «امریکن توریستر» است و ابعادی مناسب محافظت لپ‌تاپ 15.4 اینچی دارد. این کوله‌پشتی از نایلون مقاوم ساخته شده و در برابر نفوذ قطرات آب مقاوم است. این کوله‌پشتی امریکن توریستر (American Tourister) در داخل یکی بیشتراز جیب‌های خویش دارنده جامدادی است. این جامدادی قابلیت غیر وابسته شدن بیشتراز کیف را دارد. محفظه حساس آن شامل محل نگهداری لپ‌تاپ و فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی مانند ماوس، هارد اکسترنال و دیگر وسایل مشابه است. در این کیف لپ‌تاپ به امداد بندی چسبی در جای خویش محکم می شود و با جابه‌جا شدن کیف در معرض خطر نخواهد بود. این کوله‌پشتی امریکن توریستر دارای مکانی برای قرار دادن تبلت 7 اینچی است.

کوله‌پشتی CITI-PRO CT03 حدود 700 گرم وزن دارد و پدهایی در قسمت پشت خود دارد که نیز بیش تر از تعریق تن می‌کاهند نیز منجر می‌شوند کاربر بعد بیش تر از حمل کوله‌پشتی به‌صورت طولانی‌مدت کمتر خسته شود. داخل جیبی که در جلوی آن قرار دارد؛ جیب‌های کوچکتری هم وجود دارااست که محل مناسبی برای گوشی موبایل، خودکار، مداد و وسایل دیگر هستند. به این ترتیب برای یافتن این دست وسایل موردنیاز نیست در محفظه گران قدر جستجو کنید. نظیر اضافه کوله پشتی‌ها دسته CITI-PRO CT03 نیز دو عدد بند رودوشی دارد که پهن و راحت ساخته شده‌اند و برای افراد متفاوت آن‌طور که راحت‌تر میباشند تهیه و تنظیم می‌شوند. در شرایطی‌که تمایل داشتید آن را به‌صورت دستی حمل کنید از دسته‌ای که در بالای آن وجود دارااست استفاده کنید. ارتفاع این کوله‌پشتی 45 سانتی و عرض آن 33 سانتی‌متر است. علاوه به راین ضخامت آن 20 سانتی‌متر است. درصورتی که لپ‌تاپ 15.4 اینچی خود را در این کیف قرار بدهید می‌توانید بسیاری بیشتراز وسایل خویش را در آن بگذارید بدون این‌که روی بدنه‌ی لپ‌تاپ خط و خش ایجاد نمایند و بهتر است مواظب ضربه‌های خیلی سفت باشید.
این جور از کوله‌پشتی‌های «الکسا» بدنه‌ای از جنس برزنت و مقاوم در برابر رطوبت دارد. اما در این کوله یک کاور باران هم وجود داراست که می‌توانید در آب و هوای بارانی آن را روی کیف کشیده و بیشتراز خیس‌شدن لوازمتان جلوگیری کنید. در این کیف یک محفظه‌ی اصلی برای نگهداری لپ‌تاپ طراحی شده که به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. دیواره‌های این محفظه ضخیم می‌باشند و با فایده بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده‌اند. در جلوی این کیف دو جیب بیرونی وسیع قرار گرفته که برای دسته‌بندی و نگهداری بیش تر از لوازم فردی شما بسیار مطلوب خواهند بود. در یک کدام از بیشتراز �