جاکارتی چرم طبیعی دستدوز گلیما مدل 263

کیف پول مارک «شهر چرم» (Leather City) گونه «3-3072» از چرم ارگانیک به رنگ قهوه‌ای سوخته ساخته شده است. این کیف پول دوختی ماشینی دارد. ابعاد این محصول شهر چرم معادل 3 × 10 × 19 سانتی‌متر و وزن آن 60 گرم است. نحوه‌‌ی بسته‌شدن کیف تاشو و معمولی است. کیف دارای چهار عدد جیب داخلی و یک محفظه‌ی زیپ‌دار می باشد که بیشتراز این محفظه‌ی زیپ‌دار می‌توان برای مراقبت سیم کارت و حتی سکه فایده کرد. درون کیف دو محل برای قرارگیری عکس وجود دارد. شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت اعتباری درون کیف جان دار است. کیف چرمی شهر چرم کیفی هست که نیز بانوان و هم آقایان می توانند بیشتراز آن استفاده کنند. طرح چرم کیف پول شهر چرم فلوتر بوده که در عین سادگی، زیبایی کیف را چندبرابر کرده است. کیف پول شهر چرم نیز برای استفاده‌ی شخصی و هم برای هدیه‌دادن به دیگران در مناسبت‌های متعدد دلخواه است.
کیف پول نوع «Elina» بیشتراز برند «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم ارگانیک گاوی ساخته شده می باشد و طراحی کلاسیک (ساده) دارد. کیف پول مارال چرم به رنگ سرمه‌ای است؛ ولی به برهان درجه‌ی بالای تیرگی، مشکی دیده می‌شود. کیف پول Elina ابعادی معادل 1.8 × 10 × 21 سانتی‌متر دارااست و بیش تر از جور کتی است که برای داخل کیف بانوان کاربرد دارد. این کیف با یک زبانه‌ی دکمه‌دار باز و بسته می‌شود. درون کیف سه محل برای قرارگیری عکس وجود دارد که می‌توانید عکس عزیزانتان را مدام با خود به همپا داشته باشید. همچنین درون کیف 15 جا برای کارت ویزیت وجود دارد. دو محل برای قرارگیری اسکناس و یک جیب داخلی زیپ‌دار و یک جیب داخلی دکمه‌دار نیز موجود است که می‌توان سکه و سایر اشیای کوچک را باطن آن ها قرار داد. کیف پول کتی و زنانه‌ی مارال چرم به دلیل زیبایی و کیفیت بالایی که دارد، می‌تواند به‌عنوان هدیه‌ای ارزشمند به دیگران داده شود.
اگر شما نیز دوست دارید مدام کارت‌های اعتباری‌تان را به همپا داشته باشید، باید بیش تر از یک کیف پول که محفظه‌های کارت متعددی دارد استفاده کنید. یکی از همین جور کیف‌ها را برند ایرانی و مشهور «درسا» (Dorsa) پباده سازی و ایجاد کرده است. این کیف با عنوان «3751» شناخته می‌شود. این کیف قد بلندی داراست و اسکناس‌های شما را بدون تاخوردن نگه‌ می‌دارد. با اعتنا به ابعاد10 × 18.5 × 2 سانتی‌متری این کیف می‌توانید آن را در جیب کت یا پالتوی خودتان نگه دارید. این کیف مشکی‌رنگ به‌راحتی با کیف و کمربند مشکی شما ست می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا با رنگ نقره‌ای و جنسی فلزی فعالیت شده است. در این کیف 18 محفظه برای محافظت کارت‌های اعتباری شما وجود دارد. با داشتن چنین ظرفیتی تمام کارت‌های شما در اختیارتان خواهند بود. 4 محفظه برای مراقبت اسکناس برای شما زیاد عالی به لحاظ می‌رسد. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 وجود این محفظه‌ها به‌راحتی اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی خواهید کرد. می‌توانید دو عدد بیش تر از عکس‌های خانوادگی و شخصی خودتان را در این کیف داشته باشید تا با دیدن آن‌ها حس خوبی را تجربه کنید. سکه‌های شما در این کیف جای خاص خودشان را خواهند داشت. طرح کلاسیک چرم با اسم کلاسیک هورس شناخته می‌شود. این دسته برای آقایانی که وسایل چرمی را می‌شناسند معنای خاصی دارد.
اگر شما هم جزو آن گونه بیش تر از آقایانی هستید که دوست ندارند کیف‌ پول‌های گران قدر داشته باشند، خرید کیف پول «چرم مشهد» را به شما توصیه می‌کنیم. این کیف که با نام «D0552» معرفی شده بیش تر از چرم طبیعی (گاوی) ساخته شده است. این کیف به‌راحتی در جیب کت آقایان جا می‌شود. با دقت به ابعاد 8.5 × 1 × 10 سانتی‌متری این کیف مشکلی برای حمل کردن آن با خودتان نخواهید داشت. ضمن این‌که اسکناس‌های شما در این کیف به‌خوبی حفظ می‌شوند و به‌راحتی تا نمی‌خورند. این نکته را هم در نظر داشته باشید که وزن 135 گرمی این کیف گاهی اوقات اصلاً احساس نمی‌شود. D0552 به رنگ قهوه‌ای یا مشکی است و درخشش ملایمی دارد. یک دکمه برای باز و بسته شدن این کیف در حیث گرفته شده است. در حالتی که بیش تر از آن افرادی هستید که کارت‌های بانکی و اعتباری متعددی را به ملازم دارید، این کیف بهترین گزینه برای شما به‌حساب می‌آید. برای این مراد 13 محفظه در حیث گرفته شده است. کارت‌های ویزیت شما نیز 3 محفظه دارند که می‌توانید مهم‌ترین‌های آن‎‌ها را در این محفظه‌ها مراقبت کنید. عکس‌های پرسنلی یا فردی هم در این کیف جای خودشان را دارند. یک جای عکس برای مهم‌ترین عکس شما وجود دارد. این کیف در دو رنگ مشکی و قهوه‌ای طراحی و تولید می‌شود. آستر D0552 با طرح خلبانی تزیین شده است. این کیف را می‌توانید به مردانی که برای شما اهمیت متعددی دارند هدیه بدهید.
کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با نوع (D05016) برای استفاده‌ی آقایان عالی به حیث می‌رسد. این کیف بیشتراز طراحی زیبایی برخوردار می‌باشد و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول از نوع کتی یا این که به اصطلاح پالتویی فایده شده است. به این ترتیب اسکناس و دیگر مدارک در آن خم نمی‌شود. برای باز کردن این کیف پول باید بیش تر از سگک روی کیف را باز کنید و سپس به شکل ساده یا به اصطلا کتابی باز خواهد شد. البته برای این کیف دو محفظه در کنار هم در نظر گرفته شده است که دیگری را با یک زیپ به راحتی باز خواهید کرد. در محفظه زیپ‌دار دو محفظه به شکل جداگانه تعبیه شده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10.5 × 2.5 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 170 گرم داراست که به عنوان یک چرم وزن نیکی خواهد بود. چرم فایده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیش تر از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده و به چهره معمولی (کلاسیک) است. بر روی کیف پول نماد مارک چرم مشهد به صورت حک شده قرار گرفته است. کیف پول (D05016) دارنده فضای قابل توجهی برای محافظت بیشتراز کارت اعتباری، ویزیت و اسکناس یا این که چه بسا عکس است. برند ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان پباده سازی و عرضه کرده و می تواند ملازم ایده‌آلی برای شما باشد.

کیف پول «مارال چرم» دسته «Fardad» برای خانم‌ها طراحی شده و برای ایجا آن بیشتراز چرم طبیعی به کار گیری شده است. چرم ارگانیک منجر شده ظواهر کیف شیک و لوکس شود. اما چرم غیر از زیبایی، تداوم بالا و قدمت طولانی دارد. یکی از بیشتراز مزیت‌های حساس این کیف جاداربودن آن است. پنج جای حفظ کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت، جای مراقبت عکس و سه جای قراردادن اسکناس اجزای این جور را تشکیل می‌دهند. این نوع در چهار رنگ جان دار بوده و طرح چرم هر رنگ با توجه به سازگاری آن با رنگ موردنظر متفاوت است. برای نمونه رنگ قرمز طرح پوست ماری ریز و رنگ مشکی طرح کروکو ریز دارد. به‌هرحال رنگ و طرح‌ها طوری گزینش شده‌اند که باهم سازگاری داشته باشند. گفتنی می‌باشد این کیف به شکل دکمه‌ای بسته می شود و وقتی آن را باز می‌کنید، جای عکس و کارت‌ها در قسمت بالایی و جای اسکناس در قسمت زیر قابل‌مشاهده است.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خویش را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدات بسيار مدرن بوده و بیش تر از جديدترين خط مش ها براي تهيه محصول ها فایده مي شود.كيف پول تاشوي زنانه چرم آنيل داراي طراحي اختصاصی به فرد و چرم صد در صد طبيعي با مواد و رنگ گياهي مخصوص خانم ها مي باشد.طريقه بستن كيف با دهانه بند دار می‌باشد و داراي جيب منحصربه‌فرد كارت اعتباري و عابر بانك و مطابق با استاندارد اسكناس هاي ايراني مي باشد.
این کیف بیش تر از محصولاتی می باشد که به مبتنی بر به وسیله طراحان این موسسه دیرین چرم به بازار عرضه شده است.در نصیب بیرونی و بدنه کیف، یک جای کارت اعتباری جدا شونده به شیوه‌ای هنرمندانه تعبیه شده که در چهره لزوم شما می‌توانید آن را به چهره جداگانه مسئله استفاده قرار دهید. «کیف پول چرم ارگانیک دیرین چرم دسته LpK1» با طرح ساده خویش دوستداشتنی افراد معمولی پسند است. طراحی بسیار کاربردی که دربرگیرنده 2 لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به شکل افقی و عمودی و بدنه‌ی کلیدی جای اسکناس است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم طبیعی مورد استفاده در این کیف بیش تر از جور چرم گاوی فرنگیست. طراحی مدل LpK 1 زیاد معمولی و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی کهن چرم گونه LpK1» است که در عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است. جهت محافظت بهتر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و مضاعف آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولید ها خویش را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدات بسيار مدرن بوده و بیش تر از جديدترين روش ها براي تهيه محصولات به کار گیری مي شود.كيف پول چرم آنيل نوع AROUSHA-0011 در رنگ قهوه اي تيره و با طراحي شيك و ساده آن مخصوص آقايان مي باشد.جنس محصول بیش تر از تمام چرم طبيعي و به صورت دو لت مي باشد.محفظه داخلي كيف پول داراي 3 جيب براي اسكناس و يك جيب داراي زيپ براي سكه و اقلام باارزش تعبيه شده است.اين كيف دستي داراي 5 جاي كارت و يك البوم مي باشد.هم چنين مواد روي كيف گياهي و ضدحساسيت است.اين كيف پول با 12 ماه گارنتي كالا و 6 ماه گارانتي يراق آلات عرضه مي گردد
کیف پول کوچک و چرمی مارک «چرم مشهد» (Mashad Leather) از چرم صددرصد طبیعی گاوی ساخته شده و در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای تیره و قرمز جانور است. رنگ قرمز طرحی معمولی و کلاسیک دارد؛ اما دو رنگ مشکی و قهوه‌ای تیره دارای طرح فلوتر و زیبایی هستند. کیف پول نوع «D5019» برخلاف ظواهر کوچکش، قادر است سکه، اسکناس، کارت ویزیت و اشیای کوچک را در خود جای دهد؛ اما غیراز کارت ویزیت که دو جای جداگانه دارد، سه محفظه‌ی دیگر وجود دارا‌هستند که هرچیزی را به‌دلخواه می‌توان درونشان قرار بخشید و هر چیز جای منحصربه‌فرد به‌خود ندارد. این کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ بی آلایش باز و بسته میشود و روی آن، یک جیب سراسری هم قرار داده شده است. کیف پول کوچک گونه D5019 کیفی اسپرت بوده که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل‌استفاده است. در‌صورتی‌که به دنبال کیف پولی کوچک البته کاربردی هستید، دسته D5019 بهترین گزینه برای شماست.
برای اینکه اسکناس‌ها مدام صاف و تانخورده باقی بمانند، به کار گیری بیش تر از یک کیف پول کتی را به شما سفارش می‌کنیم. یکی از گزینه‌های خوب پیش روی شما، محصولی بیشتراز مارک «NB.Co» است. این کیف پول کتی «YL409-3 Black» نام دارد. کیف بیشتراز چرم تصنعی تهیه شده می باشد و بیشتراز لحاظ ظاهری چیزی از کیف‌های چرمی مرغوب کم ندارد. همان‌طور که بیشتراز اسم YL409-3 Black برمی‌آید، رنگ آن مشکی میباشد و به‌راحتی با لباس‌های رسمی، کمربند و کفش‌های مشکی و قهوه‌ای شما ست می‌شود. روی کیف نشان تجاری زیبای NB.Co خودنمایی می‌کند. کیف موردبحث ابعادی برابر با 10 × 19 سانتی‌متر دارد. با دقت به این ابعاد می‌توانید کیف را در جیب کت یا این که پالتوی خودتان نگه دارید. این کیف برای استفاده‌ی آقایان و بانوان ساخته شده است و محدودیت زنانه و مردانه ندارد. آسانی و صافی برنامه ای که روی کیف فعالیت شده، آن را زیباتر و دوست‌داشتنی‌تر کرده است. وزن کیف در حالت خالی در حدود 110 گرم است. این وزن برای یک کیف پول بزرگ، ایدئال به لحاظ می‌رسد. این جور به طور کامل ساده باز و بسته می‌شود و هیچ دکمه یا مگنتی روی خودش ندارد. با توجه به وجود 5 محفظه برای حفظ کارت‌های اعتباری، به نظر میرسد که بیشتر کارت‌های شما مدام همراهتان خواهند بود. چنانچه به یکی‌از بیشتراز عکس‌هایتان علاقه دارید و با دیدن آن خاطره‌های خوبتان یادآوری می‌شود، می‌توانید آن را در محفظه‌ی منحصر به فرد محافظت عکس این کیف جای دهید. برای مراقبت سکه در این کیف 1 محفظه‌ی مطمئن در حیث گرفته شده است. برای دسته‌بندی خوب تر اسکناس‌ها در این کیف 4 محفظه وجود دارد. می‌توانید اسکناس‌های ریز و درشت خودتان را در این 4 محفظه دسته‌بندی فرمایید تا به‌راحتی اسکناس موردنظرتان را پیدا کنید. با در لحاظ داشتن مشخصات و توضیحات بالا، خرید کیف پول کتی NB.Co YL409-3 Black منطقی و به‌صرفه خواهد بود.
کیف پول مردانه‌ی «چرم مشهد» (Mashad Leather) در دو رنگ زرشکی-مشکی و قهوه‌ای-مشکی مو جود میباشد که هر دو رنگ فراوان زیبا و جالب هستند. کیف پول دسته «D581» بیش تر از دسته جیبی می باشد و ابعادی معادل 11 × 9.3 سانتی‌متر دارد. نحوه‌ی باز و بسته‌شدن کیف بی آلایش می باشد و به‌راحتی در جیب شلوار، کت و کیف شما قرار می‌گیرد. کیف پول مدلD581 از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده میباشد و بافتی نرم و لطیف دارد. وزن کیف 55 گرم می‌باشد و سبک محسوب می‌شود. این محصول چرم مشهد دارای هفت محفظه‌ی مراقبت کارت اعتباری، دو محفظه‌ی کارت ویزیت، یک جای نگهداری عکس و دو محل مجزا برای قراردادن اسکناس است. چرم کیف برنامه ای بی آلایش و به‌اصطلاح کلاسیک داراست که نصیب وسط آن مشکی‌رنگ و قسمت‌های بالا و پایینش زرشکی و در رنگ دیگر قهوه‌ای است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد درعین سادگی، زیبا و کاربردی هست و برای استفاده‌ی روزمره، کیفی سبک و خوش‌دست محسوب می‌شود.
کیف پول چرم طبیعی کهن چرم گونه LpK16 با طرح ساده‌ی خویش دوست داستنی افراد ساده‌پسند است. طراحی بسیار کاربردی که دربرگیرنده دو لت است. یکی از بیش تر از لت‌ها دارای 2 بخش هست که بخشی که جای عکس می باشد بر روی بخشی که جای کارت می‌باشد تا میگردد و