کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت داراست که نیز میتوانند آن را مسئله فایده قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح فلوتر دارااست و مشکی رنگ است. آستر داخل کیف بیش تر از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی چهره میباشد که دارای یک بند رودوشی با قابلیت تهیه هست اثبات بوده و نمی‎توان آن را بیش تر از کیف جدا کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و لباس هماهنگ کرد زیرا مشکی با کلیه رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. باطن کیف یک جیب بی آلایش قرار داراست و بیرون کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار هست که در ذیل زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری ساده دارااست و برای استفاده‌ی روزمره زیاد دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی نوع «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از چرم مصنوعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها مورد استفاده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف برنامه ای ساده دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه هست و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اصلی و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارای یک جیب داخلی و پنج جیب فرنگی هست که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در قسمت بالایی کیف، یک مدل برای حمل وجود دارااست که ارتفاعی معادل نه سانتی‌متر دارد. همچنین کوله‌پشتی شهر چرم دارنده دو بند با قابلیت تغییر‌و تحول سایز بوسیله سگک است. گونه و بندها هم مثل بدنه‌ی کیف از جنس چرم تصنعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی دسته 1719 شهر چرم کیفی با سایز دلخواه و جادار می‌باشد و می‌توانید آن را نیز با تیپ اسپرت و هم با تیپ معمولی مورد فایده قرار دهید.

کیف اداری یکی‌از بیشتراز وسایلی میباشد که انتخاب مطلوب آن برای اکثر وقت ها افراد در هر سمتی که هستند اهمیت متعددی دارد. « کیف اداری مارک پارینه دسته P76 » با طرحی اسپورت و شیک دارنده فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا این که کارمند است. این کیف در بخش جلویی خود دارنده قفل سه رمزه بیشتراز مدل فلزی به رنگ طلائی دارد که به رویه‌ای که بر روی بدنه مهم کیف سوار شده، متصل می‌باشد و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در قسمت پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود دارد که جایی مطلوب برای بعضا وسایل و مدارک است و سوای مایحتاج به باز کردن قفل رمزدار می‌توان بیشتراز آن استفاده کرد. با دو دسته چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیش تر از داخل شیوه رد شده‌اند می‌توان علاوه بر موقعیت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی نیز حمل نمود. دو بند کمری در مرحله رویه وجود داراست که جهت زیبایی عمل بیشتراز آن‌ها فایده شده است. دوخت روشن بر روی چرم قهوه‌ای کار را زیبا و جالب نموده. این کیف اداری دارنده دو نوع نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی نیز هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، معیار مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تهیه و تنظیم و … یک گزینه دلخواه برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد، اگرچه که این کیف تنها یک کیف زنانه نیست. این محصول از محصول ها این موسسه « قدیمی چرم » بوده که سال‌هاست در مسئله محصول ها چرم عمل می‌کند. جهت حفظ خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بدون واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي مدل 11022»، بیش تر از محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين مدل براي پيشگيري بیشتراز دفرمه شدن درب بیش تر از فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) استفاده شده است. وزن اين مدل نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مطلوب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و روشنایی طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و عملکرد نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خود را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد دسته P973 طوری پباده سازی شده که هم آقایان و نیز خانم‌ها می‌توانند بیش تر از آن استفاده کنند. کیف دستی بیشتراز آن جور کیف‌هایی است که مدام همراه افراد است، پس می بایست حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری طراحی شده که تماما در دست جا می‌شود. اما یک بند هم برای آن تعبیه شده که بدور مچ دست پیچیده می‌شود و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف طولانی تر برای استفاده به عنوان کیف پول طراحی شده است. به همین عامل جیب‌های متعددی داراست و برای آن 12 جای کارت در لحاظ رفته شده است. غیر از این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب فرنگی دارد. محفظه‌ی دارای اهمیت کیف به صورت زیپی باز می‌شود. ولی روی کیف هم یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظاهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف از چرم طبیعی ساخته شده و آستر آن نیز بیش تر از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و کارایی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خویش را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در هم آميخت و با بهره‌گيري بیشتراز مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي مخصوص به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي از ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا گذاشته و با ارائه تولیدات منحصر به فرد به فرد جلب نظر سلايق خاص را نموده است . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري تولید ها بي مثل انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي گونه 51025»، بیشتراز تولیدات فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و فروغ طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه بیش تر از برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين محصول ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين مدل براي پيشگيري از بد فرم شدن درب از فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) استفاده مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در تولیدها انزو روسي تماما مارک Ykk ایجا ژاپن بوده كه خود بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي جور 11023 اولين نكته اي كه دیده گير است گونه ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در محصول ها چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري از تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو نصیب زيپي هست كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي منحصربه‌فرد تبلت بوده و محفظه‌ي دوم نیز داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك نیز در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار داراست كه داخل آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی برند «شهر چرم» (Leather City) گونه «39519» بیشتراز نوع دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو جور با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارااست که باعث میگردند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف بیشتراز جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همینطور نیمی بیشتراز منش رنگی و معمولی و نیمی دیگر با طرحی زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را افزایش داده است. کیف گونه 39519 دو عدد جیب داخلی معمولی دارد و محفظه‌ی اساسی کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی مدل 39519 بیشتراز مارک شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر داراست که در شش رنگ مجزا عرضه میگردد که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی رنگ روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف جور 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به شکل روزمره می‌توان آن را مسئله فایده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي جور 11052» از تولیدها فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر محصولات انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ایجا Ykk ژاپن می‌باشد و آستر داخلي آن بیشتراز پارچه‌هايي گزینش شده كه هم وزن سبك دارا‌هستند و نیز ارتفاع عمر بالا تا محصول ها بیش تر از حیث آستر داخلي هيچ زماني دچار عيب و ايراد نشود. در قسمت اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. داخل آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب بزرگ به جهت فایده تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت فایده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر نیز به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند مراقبت بيشتر و يا مخفی بودن از ديد سايرين در هنگام استفاده میباشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد نوع P977 به موقعیت رودوشی نیز قابل به کار گیری و برای آقایان بسیار مطلوب است. این کیف بیش تر از چرم ارگانیک ساخته شده و ظاهری دوچندان شیک دارد. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت زیادی دارد. همینطور محفظه‌ها می بایست طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند مقدار زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نامرتب نشود. نوع P977 یک جیب داخلی و دو جیب خارجی دارد. یکی بیش تر از جیب‌های فرنگی برای قرار دادن کارت طراحی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی دارای اهمیت هم به صورت دکمه‌ای بسته میگردد که باز و بسته کردن آن را ساده کرده است. گفتنی می‌باشد به دسته به شکل دستی و رودوشی قابل به کار گیری است. کیف پول کهن چرم مدل F3-2 رودوشی به شکل سگکی متصل و کوتاه بلند می شود و حداکثر طول آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم طبیعی دیرین چرم گونه Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خویش هوا داران متعددی دارد. در طراحی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی نصیب رویی کیف در لحاظ گرفته شده که جهت زیبائی طراحی شده و برای باز و بسته کردن کیف به کار گیری نمی‌شود. این محصول بیش تر از چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و زیاد گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیش تر از جنس چرم طبیعی به شکل ثابت اما قابل تهیه و تنظیم مثل کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما سازه به قد و سلیقه خود می‌توانید آن‌را تهیه کنید. چرم این کیف بیش تر از گونه چرم گاوی ممتاز مغز رنگ میباشد که بوسیله دست، رنگ می‌شود. این جور چرم جزو چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم از ماشین آلات صنعتی فایده نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش از پنج نوبت رنگ می‌شود. در پباده سازی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. باطن کیف هم قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن نیز یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت نگهداری بهتر و سلامت ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و زیاد آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خویش را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدات بسيار مدرن بوده و از جديدترين منش ها براي تهيه محصول ها فایده مي شود.كيف اداري دوربافت از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مناسب به نظر می‌رسد. برند شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی دسته (P0960) را با طراحی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. برند چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �