کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارد که نیز می توانند آن را مورد استفاده قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح فلوتر دارد و مشکی رنگ است. آستر باطن کیف از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی صورت هست که دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تهیه می‌باشد اثبات بوده و نمی‎توان آن را بیشتراز کیف غیر وابسته کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و لباس هماهنگ اظهار‌کرد زیرا مشکی با همگی رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. داخل کیف یک جیب ساده قرار دارااست و بیرون کیف دارای یک جیب زیپ‌دار می باشد که در تحت زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری بی آلایش دارااست و برای استفاده‌ی روزمره فراوان مناسب خواهد بود.

کوله‌پشتی گونه «1719» مارک «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم تصنعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها گزینه به کار گیری قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف طرحی بی آلایش دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه هست و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اصلی و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارای یک جیب داخلی و پنج جیب خارجی می‌باشد که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در قسمت بالایی کیف، یک جور برای حمل وجود دارااست که ارتفاعی معادل نه سانتی‌متر دارد. همچنین کوله‌پشتی شهر چرم دارنده دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز توسط سگک است. گونه و بندها هم نظیر بدنه‌ی کیف بیش تر از جنس چرم تصنعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی دسته 1719 شهر چرم کیفی با سایز مناسب و جادار میباشد و می‌توانید آن را هم با تیپ اسپرت و هم با تیپ بی آلایش مسئله استفاده قرار دهید.

کیف اداری یکی‌از از وسایلی هست که گزینش مناسب آن برای اکثر اوقات افراد در هر سمتی که می باشند اهمیت متعددی دارد. « کیف اداری برند پارینه مدل P76 » با طرحی اسپورت و شیک دارنده فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا کارمند است. این کیف در بخش جلویی خویش دارنده قفل سه رمزه از گونه فلزی به رنگ طلائی دارد که به رویه‌ای که بر روی بدنه کلیدی کیف سوار شده، متصل است و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در قسمت پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود دارااست که جایی دلخواه برای برخی وسایل و مدارک است و سوای موردنیاز به باز کردن قفل رمزدار می‌توان از آن به کار گیری کرد. با دو دسته چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیش تر از داخل رویکرد رد شده‌اند می‌توان علاوه بر وضعیت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی نیز حمل نمود. دو بند کمری در سطح منش وجود دارااست که جهت زیبایی کار بیشتراز آن ها استفاده شده است. دوخت پر‌نور بر روی چرم قهوه‌ای عمل را زیبا و جالب نموده. این کیف اداری دارای دو مدل نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی نیز هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، میزان مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تهیه و تنظیم و … یک گزینه دلخواه برای خرید و یا این که هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد، اگرچه که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست. این محصول از تولید ها شرکت « دیرین چرم » بوده که سال‌هاست در قضیه تولیدات چرم عمل می‌کند. جهت مراقبت خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید مستقیم بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي گونه 11022»، بیش تر از محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين مدل براي پيشگيري از دفرمه شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) به کار گیری شده است. وزن اين گونه نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مطلوب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي بیش تر از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نور طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و کارایی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خود را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد گونه P973 طوری طراحی شده که نیز آقایان و نیز خانم‌ها می توانند بیشتراز آن استفاده کنند. کیف دستی از آن نوع کیف‌هایی می‌باشد که همیشه ملازم افراد است، پس می بایست حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری طراحی شده که کاملا در دست جا می‌شود. ولی یک بند هم برای آن تعبیه شده که دور مچ دست پیچیده می گردد و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف بیشتر برای استفاده به عنوان کیف پول طراحی شده است. به همین دلیل جیب‌های متعددی دارد و برای آن 12 جای کارت در نظر رفته شده است. غیر بیش تر از این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب خارجی دارد. محفظه‌ی دارای اهمیت کیف به شکل زیپی باز می‌شود. ولی روی کیف هم یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظواهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف بیش تر از چرم طبیعی ساخته شده و آستر آن نیز از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و عملکرد نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خود را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در نیز آميخت و با بهره‌گيري از مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي اختصاصی به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیش تر از ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا نهاده و با ارائه تولیدات منحصر به فرد جلب نظر سلايق خاص را نموده میباشد . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري تولید ها بي مانند انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي نوع 51025»، بیشتراز تولید ها فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و نور و روشنایی طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه بیشتراز برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين تولید ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين نوع براي پيشگيري از بد فرم شدن درب از فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) به کار گیری مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در تولید ها انزو روسي تماما مارک Ykk تولید ژاپن بوده كه خویش بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي نوع 11023 اولين نكته اي كه دیده گير است دسته ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در تولید ها چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري بیشتراز تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو نصیب زيپي می‌باشد كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي منحصر تبلت بوده و محفظه‌ي دوم هم داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك هم در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارد كه باطن آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی برند «شهر چرم» (Leather City) گونه «39519» از گونه دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو گونه با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارااست که منجر می‌شوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف بیش تر از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 نیمی بیشتراز راه رنگی و بی آلایش و نیمی دیگر با برنامه ای زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را ارتقاء داده است. کیف جور 39519 دو عدد جیب داخلی ساده دارااست و محفظه‌ی اساسی کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی جور 39519 بیش تر از مارک شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر داراست که در شش رنگ مجزا عرضه می شود که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف جور 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به چهره روزمره می‌توان آن را گزینه به کار گیری قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي گونه 11052» بیش تر از تولید ها فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر محصولات انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ایجا Ykk ژاپن می باشد و آستر داخلي آن بیش تر از پارچه‌هايي انتخاب شده كه نیز وزن سبك دارا هستند و هم طول قدمت بالا تا تولیدات بیش تر از نظر آستر داخلي هيچ زماني دچار عيب و ايراد نشود. در نصیب اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. باطن آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب وسیع به جهت استفاده تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت استفاده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر هم به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند حفظ بيشتر و يا مخفی بودن از ديد سايرين در هنگام به کار گیری میباشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد جور P977 به شرایط رودوشی نیز قابل به کار گیری و برای آقایان زیاد مناسب است. این کیف بیشتراز چرم طبیعی ساخته شده و ظاهری بسیار شیک دارد. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها می بایست طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند ترازو زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نا مرتب نشود. نوع P977 یک جیب داخلی و دو جیب فرنگی دارد. یک کدام از از جیب‌های خارجی برای قرار دادن کارت پباده سازی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی حیاتی نیز به شکل دکمه‌ای بسته میشود که باز و بسته کردن آن را بی آلایش کرده است. گفتنی می‌باشد به جور به چهره دستی و رودوشی قابل به کار گیری است. بند رودوشی به صورت سگکی متصل و کوتاه بلند می شود و حداکثر طول آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم ارگانیک کهن چرم مدل Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خود دوست داران زیادی دارد. در طراحی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی قسمت رویی کیف در نظر گرفته شده که جهت زیبائی طراحی شده و برای باز و بسته کردن کیف استفاده نمی‌شود. این محصول از چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و زیاد گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیشتراز جنس چرم ارگانیک به شکل ثابت ولی قابل تهیه و تنظیم نظیر کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما بنا به قد و سلیقه خویش می‌توانید آن‌را تهیه و تنظیم کنید. چرم این کیف بیشتراز دسته چرم گاوی ممتاز مغز رنگ میباشد که توسط دست، رنگ می‌شود. این مدل چرم جزو چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیش تر از اتومبیل آلات صنعتی فایده نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش از پنج نوبت رنگ می‌شود. در پباده سازی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. داخل کیف هم قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن هم یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت مراقبت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید مستقیم بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خود را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصول ها بسيار مدرن بوده و از جديدترين رویه ها براي تهيه محصول ها استفاده مي شود.كيف اداري دوربافت بیش تر از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مناسب به حیث می‌رسد. برند شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی نوع (P0960) را با طراحی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. برند چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �