کوله پشتي شهر چرم مدل 1719

�وردی مطلوب خواهد بود. این کوله‌پشتی یک کاور برای پرهیز از خیس‌شدن دارااست که در نصیب پایینی و باطن جیب تعبیه‌ شده است. فایده بیش تر از این کاور فعالیت فراوان ساده‌ای است؛ تنها باید تا پس بیش تر از بیرون‌‎آوردن، آن را با استفاده از کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در قسمت پشتی این محصول بیشتراز یک صفحه‌ی مشبک بهره برده است. این گزینه در کنار ساختار مشبک پدهای بندهای دوشی، باعث راحتی در دوران حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود روی سطح پوست تعریق کمتری اتفاق بیفتد. وجود بند روی سینه و کمر نیز یاری میکند تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط و راحتی بیشتری داشت. فضای داخلی کافی و جیب‌های مختلف نیز از دیگر ویژگی‌های این محصول هستند که منجر می گردند برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی انتخابی مناسب باشند.

بسیاری از ما در ارتفاع روز بایستی وسایل مختلفی را به همپا داشته باشیم که در این موقعیت داشتن یک کوله‌پشتی نظیر نوع H04-041 Clutch می‌تواند امداد شایانی به ما بکند. این کوله از جنس پلی‌استر ساخته شده که دوام مناسبی دارااست و همینطور تا پاره ای در برابر نفوذ آب مقاوم است. در نصیب جلویی کوله، کش‌هایی وجود دارند که می‌توان در بین آنها وسایلی مانند یک سویشرت را قرار داد. در کناره‌های کوله هم دو جیب به چهره توری وجود دارا هستند که بیش تر برای نگه‌داری بطری آب مطلوب هستند. اکثری بیش تر از مردمان به دلیل سبک زندگی و یا فعالیت خویش مجبور هستند همواره یک لپ‌تاپ یار و همدم خود داشته باشند. های سیرا به همین ادله برای این کوله یک محفظه منحصر به فرد نگه‌داری لپ‌تاپ طراحی کرده می‌باشد تا بتوان با خیالی آسوده لپ‌تاپ را ملازم خویش داشت. این کوله‌پشتی جیب‌های متعددی دارااست تا بتوان لوازم گزینه موردنیاز را بهتر تفکیک کرد. بندهای پشتی به وسیله سگکی که بر روی خویش دارا‌هستند قابل تهیه و تنظیم بوده تا هر کسی بتواند بسته به نیاز خود اندازه آن را تغییر‌و تحول دهد. بند‌ها دارای فوم داخلی میباشند تا در زمان به دوش کشیدن کوله فشار وارده بیش تر از وزن آن به شانه‌ها فشار کمتری بیاورد و شما راحتی بیشتری داشته باشید. این دسته‌ها همینطور دارنده طراحی مشبکی می باشند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. در قسمت پشتی نیز بیش تر از فوم استفاده شده تا راحتی حمل کوله در مسیرهای طولانی بیش تر شود. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-041 Clutch با داشتن جیب‌های متعدد و محفظه اختصاصی لپ‌تاپ میتواند یک انتخاب مناسب برای کوله روزمره باشد.

کوله‌پشتی «ال سی» مدل «2021» به شکلی ایجاد شده که برای استفاده‌ی روزمره مناسب باشد. در واقعیت ابعاد و اندازه‌ای که برای ‌این گونه در نظر گرفته شده، برای حمل وسایل روزمره مناسب می باشد و می‌توان آن را یک کوله‌پشتی شهری نامید. تولید‌کننده این کوله را به گونه‌ای طراحی کرده تا در برهه زمانی حمل آن بتوان راحتی مناسبی داشت. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همچنین ساختار قسمت پشتی موجب می شوند تا فشار کمی به شانه‌ها و پشت در زمان حمل وارد شود و در فیض بتوان احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده برای ساخت رویه‌ی این کوله هم بیشتراز مقاومت نیکی دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار میباشد و عمر و دوام نیکی برای آن ساخت می‌کند. این کوله‌پشتی جیب‌های داخلی و بیرونی داراست که یاری می‌کند تا بتوانید وسایل همراه خود را تا مقداری تفکیک کنید و خوب تر در دسترس قرار دهید. این محصول دارای محفظه‌ی لپ‌تاپ و دو درگاه USB و جک 3.5 میلی‌متری متصل به داخل هست تا افراد علاقه‌مند به تکنولوژی نیز بیش تر از داشتن آن احساس رضایت کنند.

کوله‌پشتی کوه‌نوردي آل نيکو جور 88018 با طراحی مخصوص به شخصی که در بدنه آن صورت گرفته 55 لیتر حجم فضای داخلی را برای حمل وسایل کوه‌نوردی به خویش اختصاص داده است. این کوله‌پشتی دو بند برای انداختن به پشت دارد که دارنده پدهای فومی برای پرهیز بیش تر از فشار وارده به پشت و شانه‌ها است. همینطور این بندها قابلیت تنظیم به شکل سگکی برای قرارگیری دلخواه روی پشت با توجه به سنگینی و سبکی کوله را دارد. کوله‌پشتی آل نیکو طوری پباده سازی شده هست تا علاوه بر پدهای فومی، دارای بند پهلو از جنس فوم بوده تا بندها به راحتی بسته شده و در هنگام حمل کوله‌پشتی به پهلو آسیبی نرسد. پدهای تعبیه شده در نصیب پشت کوله‌پشتی به چهره مشبک می باشند تا در هنگام تعرق، رطوبت مازاد را جذب نموده و سبب افزایش هواخوری پشت در هنگام کوه‌نوردی شوند. کوله‌پشتي کوهنوردي 55 ليتري آل نيکو نوع 88018 جنس بدنه‌ای از الیاف پلی‌استر دارد تا نیز سبب استحکام و تداوم کوله شده وهم از جذب رطوبت به درون کوله‌پشتی توقف کند. با به کار گیری بیش تر از کوله پشتی آل نیکو، کوه‌نوردی‌ای امن و حرفه ایی را تجربه خواهید کرد.

امروزه به ادله تعدد وسایلی که فرد در طول روز به آنان نیاز پیدا می‌کند، داشتن یک کوله‌پشتی مناسب مانند کوله‌پشتی «پوما» دسته «Atomic»می‌تواند فعالیت‌های روزمره را آسان‌تر سازد. این محصول به برهان داشتن ساختاری از پلی‌استر از وزن نسبتا پاره ای برخوردار می باشد که راحتی بیشتری را در زمان حمل در پی دارد. همچنین استفاده بیشتراز پلی‌استر باعث می گردد تا کوله تداوم و قدمت نیکی داشته باشد و بتوان برای مدتی طولانی و برای انواع فعالیت‌ها بیش تر از آن فایده کرد. برای این کوله علاوه‌بر محفظه‌ی اصلی، جیب بیرونی نیز در نظر گرفته‌اند تا بتوان به تفکیک‌کردن و در دسترس‌گذاشتن وسایل ملازم اقدام کرد. برای حمل صحیح این کوله‌پشتی هم خوبتر است هم‌زمان از هر دو بند دوشی آن استفاده فرمایید تا فشار به صورت مساوی لابه‌لا شانه‌ها تقسیم شود. این بندهای دوشی دارای فوم داخلی نیز می باشند تا بتوان در برهه زمانی حمل، راحتی بیشتری را تجربه کرد.

كوله‌پشتي «تگاوت» دسته «990» بیش تر از پارچه‌اي باكيفيت و وزني سبك براي قراردادن لوازم ضروري شما برخوردار است. اين كوله‌پشتي داراي مقاومت رويه‌اي دلخواه براي فعاليت‌هاي روزمره است. از ويژگي‌هاي ديگر اين كوله‌پشتي وزن سبك آن میباشد كه با قراردادن وسايل ضروري شما سنگين نمي‌شود و راحتي بيشتري را در برهه زمانی حمل آن تجربه خواهيد كرد؛ همچنين احساس خستگي نیز نخواهيد كرد. اين كوله‌پشتي داراي جيب‌هاي مطلوب و جادار براي تفكيك تمام وسايل و اسناد شماست تا به‌راحتي آن را پيدا كنيد. به‌علاوه محلي براي قراردادن لپ‌تاپ داراست تا امكان به همراه داشتن آن را نيز براي شما مهیا سازد. كوله‌پشتي تگاوت داراي سه گونه می‌باشد تا شما با دقت به نيازتان، آن را به‌صورت دستي يا دوبندي جابه‌جا كنيد. از ديگر ويژگي‌هاي اين كوله‌پشتي داشتن رويه‌اي اسفنجي و مشبك روي بند‌هاي آن هست تا در زمان استفاده‌ي طولاني‌مدت بیش تر از آن، تعريق ايجاد نشود و احساس رطوبت روي شانه و بندها نداشته باشيد. كوله‌پشتي تگاوت جور 990 داراي يك آويز عروسك میباشد تا بیش تر از حمل آن در ارتفاع روز لذت ببريد.

«پوما» کوله‌پشتی جور «Italia Fanwear» را برای افرادی ایجاد کرده است که طرفدار گروه ملی فوتبال ایتالیا هستند. با دقت به رنگ کوله‌پشتی و همچنین لوگوی این تیم که در ذیل کوله‌پشتی کار شده، می‌توان به این مورد پی برد. برای تولید این کوله‌پشتی از الیاف مصنوعی پلی‌استری به کار گیری شده است. این الیاف بیشتراز دوام خیر و خوبی برخوردار می‌باشند و موجب میشوند کوله تداوم خوبی داشته باشد و بتوان مدتی طولانی از آن برای فعالیت‌های گوناگون فایده کرد. این کوله‌پشتی علاوه‌بر محفظه‌ی حیاتی خود، دارنده جیب بیرونی می‌باشد تا بتوان بعضا وسایل را خوب تر در دسترس قرار داد. بندهای در لحاظ گرفته شده برای حمل این کوله در خویش فوم‌هایی دارا هستند که باعث می‌شوند فشار کمتری به شانه‌ها در برهه زمانی حمل وارد شود. همواره توصیه می گردد در زمان حمل کوله‌پشتی بیش تر از هر دو بند آن به کار گیری نمایید تا فشار کوله در بین شانه‌ها تقسیم شود و آسیبی در درازمدت ساخت نشود.

کوله‌پشتی آل سی نوع 8643 گزینه‌ای سنجیده و باکیفیت برای بانوان و آقایانی که به‌ ظواهر و سعی یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله‌‌پشتی بیشتراز پارچه‌ای مرغوب تهیه ‌شده که تداوم و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییدگی هم افزایش داده و عمری طولانی به آن خواهد بخشید. همچنین پارچه به‌ کار رفته در این کوله از جذب رطوبت و تولید بوی نامطبوع ناشی از رطوبت پیشگیری کرده و حس اطمینان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارنده یک ‌بند دستی برای حمل دستی بوده و دو بند برای حمل رودوشی دارد که قابلیت سایز شدن دارد. این کوله دارنده سیستمGallery Air بوده که در نصیب پشت راحتی بیشتری را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده جیب‌هایی بوده که می‌توانید لوازم لازم خویش را داخل آن جای ‌داده و به آسانی به آنان دسترسی داشته باشید.این کوله انتخابی سنجیده برای بانوان و آقایان خواهد بود.

کوله‌پشتي «ال سي» گونه «2016» محصولی دلخواه برای افرادی هست که به دنبال کوله‌ای راحت برای استفاده‌ی روزمره‌ی خود می‌گردند. این محصول دو پورت USB و جک 3.5میلی‌متری داراست که سبب ساز می‌شود با گزینه‌ای مناسب برای مجال مدرن مواجه شویم. این پورت‌ها از داخل به سیم‌هایی متصل می‌باشند تا بتوان به‌سادگی در زمان حمل کوله، تلفن همپا خویش را شارژ کرد یا این که به شکلی مطلوب به موسیقی موردعلاقه گوش سپرد. کوله پشتي ال سي مدل 2021 کیف‌ را به شکلی ایجاد کرده‌اند که در زمان حمل آن بتوان راحتی را تجربه کرد. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همچنین نصیب پشتی موجب می گردند فشار کمتری به شانه‌ها و پشت وارد شود و بتوان در برهه زمانی حمل کوله، احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده هم بیشتراز مقاومت خیر و خوبی دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار می باشد و باعث میگردد این محصول استمرار و عمر نیکی داشته باشد و بتواند به‌خوبی‌ از وسایل باطن خویش حفظ کند. وجود جیب‌های داخلی و بیرونی برای این کوله‌پشتی نیز موجب می گردند تا بتوان تا حدی وسایل همپا خود را تفکیک کرده و خوب تر در دسترس قرار داد. داشتن محفظه‌ی منحصر لپ‌تاپ هم استفاده از این کوله را برای افراد درگیر با تکنولوژی مناسب‌تر می‌سازد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» جور «Bullet 16» ظرفیت 16 لیتر از پباده سازی مناسبی برخوردار است؛ به طوری‌که با ابعاد و گنجایش خویش می تواند انتخاب سنجیده‌ای برای فایده روزمره باشد. این کوله‌پشتی یک دسته برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر تحول سایز برای حمل به چهره کوله‌پشتی دارد. جنس شیوه کوله‌پشتی بلک دایموند بیش تر از نایلون بوده و بیشتراز مقاومت بالایی برخوردار است؛ همچنین در برابر ساییدگی و پارگی استحکام کافی دارد. به علاوه بیش تر از وزن سبکی برخوردار هست و با گذاشتن وسایل خود به طور روزمره بیشتراز آن به کار گیری خواهید کرد. در قسمت پشت کوله‌پشتی در محل قرارگیری روی کمر بیشتراز فوم پلی‌اتیل استفاده شده است تا ضربات و فشارهای وارده را بگیرد؛ همچنین راحتی بیشتری در هنگام به کار گیری بیشتراز آن داشته باشید. بند‌های سگکی نیز با قابلیت تغییر سایز به کمر و دور سینه شما بسته می‌شوند؛ در فیض با ثابت ماندن کوله‌پشتی بر پشت به‌آسانی به پیاده‌روی یا این که کوهنوردی می‌پردازید. «کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» مدل «Bullet 16» گنجایش 16 لیتر با کیفیت و طراحی منحصربه‌فرد خود، یک کوله‌پشتی حرفه‌ای برای استفاده شما محسوب خواهد شد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» دسته «Adventure» با برخورداری از گنجایش و پباده سازی دلخواه کوه‌نوردی، به شما امداد خواهد کرد تا از کوه‌نوردی لذت ببرید. جنس شیوه آن بیش تر از نایلون و نخ است؛ بنابراین هم وزن کیف را سبک کرده نیز به مقاومت و استحکام شیوه آن امداد متعددی می‌کند. درعین‌حال بیش تر از نفوذ آب به درون کوله‌پشتی پرهیز می‌کند. گنجایش کوله‌پشتی بریدج دل 70 لیتر می باشد تا فضای حتمی برای قراردادن تمام وسایل خویش داشته باشید. جیب‌های تعبیه‌شده در این کوله‌پشتی میتواند به مرتب‌شدن وسایل شما کمک نماید و بتوانید هر وسیله‌ای را که مایحتاج دارید، به‌راحتی بیش تر از آن بیرون ‌کنید. این کوله‌پشتی به دو صورت دستی و کوله‌پشتی قابل‌حمل هست و شما مطابق با شرایط خود بیش تر از گونه و دو بند آن استفاده خواهید کرد. همینطور بندی برای بستن به روی قفسه سینه و کمر داراست تا برای شما راحتی بیشتری هنگام حمل کوله‌پشتی به ارمغان آورد؛ زیرا در هنگام عبور از هر سطحی، کوله‌پشتی بایستی ثابت باشد تا بیش تر از پشت شما قطع نشده و سبب خستگی یا این که آسیب‌دیدگی کمر نیز نشود. «کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» مدل «Adventure» دارنده پدهای نرم و مشبک برای جلوگیری بیش تر از رطوبت حاصل بیشتراز تعریق و راحتی طولانی تر در قسمت کمر و پشت شما خواهد شد.

یک کوله پشتی مناسب می بایست دارنده وزن سبک، انعطاف پذیری و دوام و استحکام کافی باشد. کوله پشتی اکولاک نوع Ultra دارای فضاهای متعددی در باطن و خارج کیف می باشد تا بتوانید تمام وسایل خویش را به ارتفاع تفکیک شده در آن قرار داده و هر دوران که می خواهید آنها ر ا پیدا کرده و استفاده کنید. این کوله پشتی وزنی سبک دارااست و جنس پلی استر به فعالیت رفته در بدنه آن به استحکام و دوام آن امداد می کند به علاوه به آن خاصیت ضد آب هم می دهد و شما در هر وقتی بیش تر از این کیف به راحتی به کار گیری خواهید کرد. پدهای به عمل رفته در پشت این کوله‌پشتی به شما در حمل آن کمک کرده و آسیبی به کمر نمی رساند همچنین مشبک بودن این پدها رطوبت را جذب خود کرده و شما دوران طولانی‌تری آن را بر پشت حمل می‌کنید. کوله پشتی اکولاک گونه Ultra با حمل وسایل مسئله نیازتان بصورت روزانه یا این که در محل عمل نگرانی شما را بیش تر از فراموش کردن آن ها بیشتراز لابه‌لا خواهد برد.

کوله‌پشتی جور «Minnow» بیش تر از شرک�