کيف رودوشي مارال مدل Edward

یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال زیباترین کیف‌های «درسا» (Dorsa) با اسم «3757» شناخته می‌شود. این کیف اداری مردانه بیش تر از چرم ارگانیک گاوی ساخته شده است. کیف با طرح چرم کلاسیک هورس تزیین شده و با موقعیت صافش حس آسانی و مینیمال را به بیننده منتقل می‌کند. صحیح در میانه‌های کیف یک قفل فلزی فعالیت گذاشته شده است. این قفل نقره‌ای‌رنگ با یک کلید باز و بسته می‌شود. با وجود چنین قفلی کیف شما بوسیله افراد دیگر به‌راحتی باز نخواهد شد. دسته‌ی چرمی و ضخیم کیف با دو حلقه‌ی فلزی به بالای کیف متصل شده است. این دسته بیشتراز مقاومت بالایی در برابر وزن و فشار برخوردار است. کیف با رنگ سیاهش به‌راحتی با لباس‌های گوناگون آقایان ست می‌شود. ابعاد این کیف برابر با 11 × 30.5 × 41 سانتی‌متر است. این میزان برای یک کیف دستی و اداری کاملاً منطقی به حیث می‌رسد. آستر کیف بیش تر از پارچه تهیه و تنظیم شده و درون کیف را نرم‌تر و زیباتر کرده است. بند برزنتی این کیف به‌راحتی بیشتراز آن قطع می‌شود. در محفظه‌ی مهم دو جای مطمئن برای مراقبت خودکار یا خودنویس شما در لحاظ گرفته شده است. جاکلیدی درون محفظه‌ی اصلی به بدنه دوخته شده و برای مراقبت کلیدهای شما کاملاً مناسب به حیث می‌رسد. سه محفظه‌ی بزرگ برای نگهداری اسناد و مدارک اساسی شما در این کیف طراحی شده است. کیف اداری درسا 3757 با در نظر داشتن چرم مرغوب، کیفیت ایجا بالا، ابعاد مناسب، برند شناخته‌شده و جیب‌های متفاوت و کاربردی‌اش بها خرید متعددی دارد.

کیف دستی گونه «108» از مارک «یاک» (Yak) مطلوب استفاده‌ی بانوان است. ابعاد کیف زنانه‌ی یاک معادل 32 × 13.5 × 24.5 سانتی‌متر است. کیف یاک بیش تر از چرم تصنعی ساخته شده و به رنگ طوسی هست که این رنگ را به‌راحتی می‌توان با لباس‌ها و تیپ‌های متفاوت هماهنگ کرد. آستر کیف هم از جنس جیر مرغوب ساخته شده است. محفظه‌ی اصلی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. این کیف دارای یک جیب فرنگی و سه عدد جیب داخلی است. مدل 108 یاک کیفی جادار و زیباست که راحت می‌توانید لوازم موردنیازتان را با خویش حمل کنید. این کیف دارنده دو دسته‌ی کوتاه به ارتفاع 10.5 سانتی‌متر هست که به چهره دستی مسئله استفاده قرار میگیرد و معمولا برای مهمانی‌ها و مجالس کاربرد دارد. روی جیب فرنگی کیف، سگکی طلایی‌رنگ و فلزی قرار گرفته که زیبایی ظاهری آن را ارتقا داده است.

کیف نوع «111068F-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) از جنس چرم صددرصد طبیعی (چرم گاوی) باکیفیت و مضاعف نرم و لطیف ساخته شده است. روی کیف بیشتراز طرح «فلوتر» به کار گیری شده که به زیباترشدن ظاهر آن کمک فراوانی کرده است. رنگ قهوه‌ای پر‌نور کیف شهر چرم از آن مدل رنگ‌هایی میباشد که به‌راحتی با انواع جامه و کفش هماهنگ خواهد شد. کیف دسته 111068F-5 دارنده ابعاد 7 × 16 × 20 سانتی‌متر میباشد و کیفی با سایز متوسط محسوب می گردد که نه‌تنها به‌خوبی می‌توانید لوازم خویش را باطن آن قرار دهید، بلکه قابلیت حمل آسانی نیز دارد. آستر داخلی کیف پارچه‌ای است. کیف به وسیله دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. کیف رودوشی دسته 111068F-5 دارای یک بند بلند میباشد که می‌توانید آن را به‌صورت صاف و یا کج روی دوش خویش بیندازید و در ضمن این بند قابلیت تنظیم و کوتاه و بلندشدن داراست که جداشدنی هم هست. داخل کیف دارنده دو جیب است که یک کدام از ساده و دیگری زیپ‌دار بوده و در محفظه‌ی حیاتی کیف قرار دارد. یک جیب زیپ‌دار در پشت کیف و یک جیب زیپ‌دار در جلوی کیف چشم می‌شود. یک جیب معمولی هم ذیل زبانه‌ی کیف قرار داده شده است. به‌طورکلی کیف مدل 111068F-5 شهر چرم کیفی زیبا با سایز دلخواه و جیب‌های مضاعف است که ارزش خرید بالایی دارد.

کیف اداری چرم مشعد دسته A5556 بیش تر از چرم طبیعی ساخته شده و هم برای خانم‌ها و هم برای آقایان مطلوب است. چرم طبیعی ظواهر کیف را فراوان شیک کرده است. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها باید طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند میزان متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و شلوغ نشود. مدل A5556 دارنده 3 عدد جیب داخلی و 1 عدد جیب فرنگی است. محفظه‌ی خارجی بیشتراز نوع زیپ‌دار میباشد و پشت کیف قرار گرفته است. همچنین محفظه‌ی کلیدی هم زیپی می‌باشد و دو قست تقسیم شده است. باطن کیف یک محفظه‌ی بزرگ زیپی، جای کارت و مداد قابل مشاهده هستند. گفتنی میباشد جور A5556 به صورت دستی و رودوشی قابل به کار گیری میباشد و یک بند رودوشی دارااست که به وسیله سگک تهیه می‌شود. در پایان این که آستر داخلی کیف پارچه هست و درب آن به صورت مگنتی بسته می‌شود. مگنتی بودن درب باز و بسته کردن آن را بسیار ساده می‌کند.

کیف رودوشی مدل «Edward» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده و طرح کلاسیک (ساده) دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای پر‌نور میباشد که هم برای بانوان و هم برای آقایان قابلیت فایده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 19.5 × 25 × 8.5 سانتی‌متر می باشد که حمل آسانی داشته و جادار و مضاعف خوش‌دست است. کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته میشود و علاوه‌بر یک دسته‌ی کوتاه در قسمت بالایی یک بند قابل تنظیم با قابلیت جداشدن به بیشترین طول 157 سانتی‌متر نیز داراست که در شکل عدم ما یحتاج می‌توان آن را جدا کرده و صرفا بیش تر از نوع استفاده کرد. کیف رودوشی مارال چرم دارای شش عدد جیب داخلی و سه عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک جیب داخلی ساده، یک جیب داخلی زیپ‌دار، دو جا برای نگهداری خود کار و یک جا برای قراردادن کارت اعتباری و یک کارت ویزیت است؛ همینطور کیف رودوشی گونه Edward دارنده دو جیب فرنگی زیپ‌دار و یک جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی نیز هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارااست و مهم‌ترین نکته‌ی آن این است که برای بانوان و نیز برای آقایان میتواند گزینه به کار گیری قرار بگیرد و رنگ آن طوری می باشد که ست کردن آن با انواع لباس‌ها عمل ساده‌ای است.

کیف اداری مردانه‌ی «چرم مشهد» نوع «Mashad Leather A5534» از جذاب‌ترین و باکیفیت‌ترین کیف‌های اداری چرمی است که با ترکیب رنگ و پباده سازی جذابش بی‌شک دقت آقایان بسیاری را به خود جلب می‌کند. هر مرد شیک‌پوشی به نیکی می‌داند که خاص پوشیدن یا به عبارت خوبتر خوب‌پوشیدن و استفاده بیش تر از بهترین و شیک‌ترین اکسسوری‌ها، تداعی‌گر مفهوم توان خواهد بود. در این بین، کیف اداری یکی‌از از کاربردی‌ترین انواع این اکسسوری‌ها است که گزینش صحیح و شایسته ترین آن برای اکثر اوقات آقایان بیش تر از کارمند گرفته تا مدیرعامل اهمیت بخش اعظمی دارد. کیف اداری چرم مشهد مدل «A5534» را می‌توان یکی از بیش تر از جذاب‌ترین و زیباترین انواع کیف‌های اداری برشمرد که بیشتراز جنس چرم طبیعی با طرحی نسبتا ساده ساخته شده است. این کیف اداری بیشتراز یک زبانه‌ی حیاتی برخوردار می باشد که با یک دکمه‌ی مگنتی بسته شده و پس بیشتراز باز شدن، دسترسی به محفظه‌ی زیپ‌دار حیاتی را میسر می‌سازد. در نصیب رویی کیف و زیر زبانه، یک محفظه‌ی گران قدر پباده سازی شده که داخل آن یک جیب زیپ‌‌دار، دو جای خود کار و یک جای کارت هم به چشم می‌خورد. درون محفظه‌ی حیاتی هم یک جیب زیپ‌دار پباده سازی شده و محفظه‌ی بیشتری را به صورت مجزا در اختیار کاربر قرار می‌دهد. علاوه بر این دو قسمت، در نصیب رویه‌ی کیف و بخش پشتی نیز شاهد یک جیب گران قدر زیپ‌دار هستیم. طراحی و دوخت کیف تماما نشان از ظرافت و کیفیت ساخت قابل‌توجه این مدل دارند. علاوه بر دوخت بدنه‌ی حساس کیف، چه بسا در دوخت و پباده سازی دسته‌های کلیدی نیز شاهد دقت فراوانی هستیم. با توجه به محفظه‌های مختلف کیف و همچنین پباده سازی زبانه‌ی اصلی، دسته‌ها روی بدنه‌ی اصلی دوخته و بیش تر از ذیل این زبانه رد شده‌اند که بهترین ارگونومی و ماندگاری کیف را به همپا داشته باشد. گفتنی است یار و همدم کیف یک کاور پارچه‌ای و همینطور یک بند بلند قابل جدا شدن هم عرضه شده است. بند بلند به راحتی بیشتراز روش دو حلقه‌ی فلزی طرفین کیف به بدنه‌ی کلیدی متصل شده و امکان حمل کیف روی دوش را فراهم می‌سازد. در مجموع چنانچه شما نیز بیش تر از آن مدل بیش تر از افرادی هستید که به زیبایی و کیفیت پوشش و اکسسوری‌های خود اهمیت می‌دهید این دسته بی‌شک یکی از شایسته ترین و کارآمدترین گزینه‌های قابل‌تامل بوده و اما هدیه‌ای باارزش و قابل‌توجه نیز محسوب می‌شود.

کیف رودوشی جور «Vandad» از برنن «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده و طرح فلوتر دارد. کیف چرمی مارال به رنگ قهوه‌ای واضح می باشد که نیز برای بانوان و نیز برای آقایان قابلیت فایده دارد. جنس آستر کیف پارچه‌ای است. ابعاد کلی کیف حدوداً 21.5 × 23.5 × 6 سانتی‌متر می باشد که حمل آسانی داشته و جادار و مضاعف خوش‌دست است. نحوه‌ی باز و بسته شدن کیف مگنتی است. کیف مارال چرم جور Vandad دارای یک بند رودوشی با قابلیت تغییر‌و تحول اندازه و تهیه ارتفاع هست که حداکثر ارتفاع آن به 163 سانتی‌متر می‌رسد. کیف رودوشی مارال چرم دارنده شش عدد جیب داخلی و چهار عدد جیب فرنگی است. کیف داری یک محفظه‌ی اصلی، چهار جیب داخلی ساده و دو عدد جیب داخلی زیپ‌دار است. همچنین کیف رودوشی جور Vandad دارنده دو جیب فرنگی با دکمه‌ی مگنتی و دو جیب خارجی زیپ‌دار هم هست. کیف رودوشی جادار و زیبای مارال کاربرد بالایی دارد و مهم‌ترین نکته‌ی آن این می باشد که رنگ قهوه‌ای آن را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد.

محصولات چرمي انزوروسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوستداشتنی اروپايي در صنعت چرم بوده در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت مي‌كند. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي‌ترين صنعت دباغي در عالم است. دباغي چرم اين تولیدها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. 11007 از كيف‌هاي اداري پر‌حجم و جديد انزوروسي است. در طراحي آن تمام نياز‌هاي روزانه مسئله حیث و كارآمد بودن جهت تمام نياز‌هاي شما پاسخ گوست. داراي سه محفظه اصلي بوده كه به وسیله زيپ باز و بسته مي‌شود و در محفظه اولیه علاوه بر قابليت حمل اسناد و مدارك سه عدد جا خودكاري و دو جيب مناسب براي حمل تلفن همپا و يا اكسسوري الكترونيكي مانند هارد اكسترنال و ساير وسايل شما طراحي شده است. در محفظه وسط يك جاي لپ‌تاپ مطلوب تا سايز 15 اينچي قرار مي‌گيرد. طبله سوم 11007 مطلوب حمل اسناد و مدارك بوده و باطن آن نیز يك جيب زيپي براي نگهداري بیشتراز وسايل كوچكتر مثل كيف پول و غيره تعبيه شده است.

کیف مردانه‌ی گونه «A5533» از مارک معتبر «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیفی اداری هست که به رنگ قهوه‌ای تیره بوده و این رنگ را به راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها و تیپ‌ها هماهنگ کرد. کیف مدل A5533 بیش تر از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح چرم آن معمولی است. ابعاد کیف حدوداً 8 × 39 × 28 سانتی‌متر می‌باشد و به وسیله‌ی قفل رمزدار باز و بسته می گردد و با وجود این قفل‌ها وسایل باطن کیف امنیت بیشتری خواهند داشت. کیف اداری چرم مشهد دارنده یک دسته‌ی کوتاه و اثبات و همچنین یک بند بلند می باشد که به شکل رودوشی هم میتواند مسئله فایده قرار بگیرد. بند رودوشی قابل جداشدن می‌باشد که در صورت عدم استفاده می‌توانید آن را بیش تر از کیف قطع کرده و تنها بیش تر از دسته‌ی اثبات فایده کنید؛ همینطور بند بلند رودوشی قابلیت تنظیم دارد. کیف دارای پنج جیب ساده، دو محفظه برای کارت اعتباری و دو محفظه برای محافظت مداد و همین‌طور یک جیب زیپ‌دار هست که زیر در کیف قرار گرفته‌اند و جدا از محفظه‌ی اصلی هستند. در قسمت پشتی کیف هم یک جیب زیپ‌دار وجود دارد که جیب خارجی محسوب می‌شود. به طور کلی کیف جور A5533 چرم مشهد هم جادار و زیباست و نیز بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار است.

كيف اداري يكي بیشتراز وسايليست كه گزینش دلخواه آن براي اکثر زمان ها افراد در هر سمتي كه هستند اهميت زيادي دارد. «كيف اداري چرم مصنوعي عالم كد 2020» با طرحي اسپورت و شيك داراي فضاي كافي جهت وسايل يك دانشجو و يا كارمند است. اين كيف در بخش جلويي خود داراي يك قفل فلزي به رنگ طلائي بوده كه به رويه ‌اي كه بر روي بدنه اصلي كيف سوار شده، متصل میباشد و وظيفه‌ي قفل كردن در كيف را برعهده دارد. همچنين يك هدايت كننده ادامه بند ميباشد كه زيبايي و اصالت آنرا بيشتر ميكند. در قسمت پشت اين كيف چرمي يك زيپ وجود دارد كه جايي دلخواه براي برخي وسايل و مدارك میباشد و فارغ از نياز به باز كردن قفل فلزي مي‌توان بیش تر از آن به کار گیری كرد. کوله پشتي ريباک مدل Foundation دو مدل چرمي تعبيه شده در بالاي كيف كه بیش تر از داخل رويه رد شده‌اند مي‌توان علاوه بر موقعیت رودوشي، كيف را به ‌صورت دستي نيز حمل نمود. دوخت روشن بر روي چرم قهوه‌اي كار را زيبا و جذاب نموده است. اين كيف اداري داراي دو نوع نسبتا بلند و يك بند بلند رو دوشي نيز هست. در كل مي‌توان اين كيف را با جيب‌هاي متعدد، معیار مناسب، دسته‌ي مستحكم، بند دوشي قابل تنظيم و… يك گزينه دلخواه براي خريد و يا هديه دادن به افراد جوان بر شمرد. اين محصول بیش تر از توليدات شركت «جهان نما» بوده كه سال‌هاست در زمينه توليدات چرم فعاليت مي‌كند. جهت نگهداري بهتر و تندرست ماندن اين محصولات، اين كيف‌ها را نبايد مستقيم بر روي زمين و آسفالت و… قرار دهيد و بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت مستقيم و زياد آفتاب به زمان طولاني در جاهايي مثل زير شيشه اتومبيل نيز جلوگيري كنيد. براي تميز كردن كيف از هيچ جور آستون يا اسپري‌هاي تميزكننده به کار گیری نكنيد و فقط با حوله يا دستمال نخي مرطوب سطح چرم را تميز كنيد.

کیف رودوشی گونه «1-111074» برند «شهر چرم» (Leather City) هم برای بانوان و هم برای آقایان قابل فایده می باشد �