کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494

آن را در پی خواهد داشت. بندهایی که در پشت این کوله قرار دارا‌هستند هم دارنده فوم داخلی بوده تا وزن کوله‌پشتی بر روی شانه‌ها فشار کمتری آورده و بتوان با راحتی بیشتری آن را جابه‌جا کرد. علاوه بر دو بند دوشی، یک‌بند بر روی سینه و کمر نیز قرار دارااست تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط بیشتری داشت. نصیب پشتی هم دارای فوم مشبک بوده که باعث به هواخوری بیش تر و درنتیجه کاهش تعریق در برهه زمانی حمل کوله می‌شود. یک کدام از بیش تر از ویژگی‌های جالب این کوله نیز محفظه خروجی نی کمل بک بوده که امداد مینماید تا در زمان پیمایش بتوان به سادگی بیش تر از درون کوله‌پشتی آب نوشید. کوله‌پشتی های کلورادو گونه Phablu ساختاری محکم و طراحی مناسبی داراست که آن را به یک گزینه عالی برای به کار گیری در برنامه‌های کوتاه‌مدت بدل می‌سازد.
«کوله‌پشتی آديداس» مدل «Stellasport Graphic» بیش تر از طراحی مناسب برای به کار گیری هنگام فعالیت‌های روزانه برخوردار است. ویژگی‌های متعددی در یک کوله‌پشتی عالی وجود دارا‌هستند که بیش تر از جمله‌ی آن‌ها جنس و ابعاد است. این کوله‌پشتی رویه‌ای بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. وزن این جور به دلیل استفاده بیش تر از الیاف مصنوعی در ساختار پارچه قابل‌قبول است؛ درعین‌حال وسایل مازاد شما منجر خستگی کمر نخواهند شد و به‌راحتی لوازم موردنیاز خویش را در آن قرار خواهید داد. همچنین پلی‌استر به این کوله‌پشتی تداوم و استحکام می‌بخشد؛ درنتیجه بعد بیشتراز استفاده‌ی طولانی‌مدت یا این که مکرر پاره نمی‌شود؛ زیرا دربرابر فشارهای مکانیکی نیز مقاوم است. کوله‌پشتی آدیداس به تکنولوژی Climacool در قسمت پشت کوله‌پشتی مجهز می باشد و شما در زمان حمل دوبندی، احساس گرما و رطوبت ناشی بیشتراز تعریق نخواهید داشت. کوله‌پشتی آديداس نوع Stellasport Graphic به دو صورت دوبندی و دستی قابل‌حمل می باشد و با توجه به نحوه‌ی حمل، به‌آسانی آن را جابه‌جا خواهید کرد. همچنین با داشتن پد در روی بندها برای حمل به‌صورت کوله‌پشتی می‌توانید با این محصول به انجام کار روزمره بپردازید.

کوله‌پشتی «پوما» مدل«Dark Shadow» بدنه‌ای بیش تر از پلی‌استر دارد که منجر استحکام و مقاومت آن می‌شود. این ویژگی از فشارهای مکانیکی یا این که ساییدگی در حین حمل وسایل پرهیز میکند و با اطمینان‌خاطر بیشتری وسایل خویش را با کوله‌پشتی پوما حمل خواهید کرد. بیشتراز دیگر نتایج به کار گیری از پلی‌استر در طراحی بدنه‌ی این کوله‌پشتی وزن سبک آن است تا شما با گذاشتن وسایل اضافه‌ی خویش هم احساس سنگینی نکنید و از حمل آن خسته نشوید. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن یک نوع برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر‌و تحول سایز سگکی انتخابی دلخواه است؛ زیرا جابه‌جایی آن برای شما با توجه به نحوه‌ی حمل تغییر‌و تحول می‌نماید و راحتی بیشتری را مهیا می‌آورد. به‌علاوه این کوله‌پشتی با داشتن فضای مناسب، دسترسی آسان تمام وسایل شما را امکان‌پذیر می‌کند. همچنین دارنده دو جیب مشبک در نصیب کنار است که با قراردادن بطری یا این که قمقمه‌ی خویش در هنگام فعالیت روزمره، تشنه نخواهید شد. به علت ساختار مشبک در نصیب پشتی کوله‌پشتی پوما مدلDark Shadow ، محل قرارگیری آن روی کمر دچار تعریق نمی‌شود؛ زیرا جریان هوا مدام در قسمت پشت کوله‌پشتی وجود دارد.

ما به شما اين اطمينان را مي‌دهيم كه كوله‌پشتي «آكوا‌اسفير» (Aqua Sphere) مدل (Royal) بهترين كوله‌پشتي ساخته‌شده براي شنا و ورزش‌هاي آبي است، زيرا به‌اندازه‌ي كافي جا براي انواع لوازم شنا، حوله و لباس‌هاي خيس و همچنين لوازم كوچك دارد. قسمت‌هاي متعدد اين كوله‌پشتي كه كارايي‌هاي متفاوتي دارا‌هستند به‌خوبي از نیز جدا‌شده‌اند؛ به‌نحوي كه بخشي كه براي لباس‌هاي خيس طراحي‌شده ضد‌آب بوده و به‌هيچ‌وجه رطوبت را به ديگر قسمت‌هاي كيف منتقل نمي‌كند، اين قسمت به‌شكل يك كيف كوچك در وسط كوله قرار‌دارد كه نیز بیش تر از باطن جيب اصلي و هم بیش تر از زيپ زير كوله‌پشتي در دسترس است. جيب اصلي كوله‌پشتي بیش تر از حجم بالايي برخوردار‌است و به‌راحتي مي‌توان انواع لوازم شنا همچون حوله، كلاه، عينك، فين، كفي، تخته شنا، گوش‌گير و دماغ‌گير را در آن جاي داد و به لطف تعداد جيب‌هاي بالا هركدام بیش تر از لوازم جاي مخصوص خود را دارند. با وجود بند‌هاي پد‌دار و راحت اين كوله‌پشتي و كمك بند قفل‌دار جلويي شما هنگام حمل كوله‌پشتي هيچ‌گونه فشار اضافي را احساس نمي‌كنيد. كيفيت مثال‌زدني آكوا‌اسفير، اين مارک خوش‌نام ايتاليايي به همگی اثبات شده‌است و استفاده بیش تر از اين كوله‌پشتي همچون ديگر لوازم خوش‌ساخت اين برند، حس رضايت را در خريدار ايجاد مي‌كند.

كوله پشتي لي نينگ مدل ABSL071-2 جنسي باكيفيت و حجمي مناسب براي حمل وسايل روزمره شما دارد. طراحي و ابعاد اين كيف جادار حمل وسايل شما در طول روز را آسان مي‌كند. اين كوله پشتي داراي يك نوع در بالاي خود هست تا به چهره دستي حمل شده يا هر زماني كه نياز داشتيد آن را در دست نگه داريد. علاوه بر اين داراي دو بند براي حمل به شکل كوله‌پشتي می باشد تا راحتي بيشتري را در طول روز بیش تر از جابه‌جا كردن اين كيف داشته باشيد. همچنين كيف لينينگ بسيار سبك بوده و شما با قرار دادن وسايلي بیشتر در آن احساس سنگيني نكرده و به‌آساني براي دوران زمان بيشتري آن را حمل خواهيد كرد. كوله پشتي لي نينگ دسته ABSL071-2 با جنسي بادوام و جيب‌هايي مناسب براي به کار گیری روزمره انتخابي سنجيده براي قراردادن تمام لوازم گزینه نياز شما خواهد بود.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Lets Ride» گزینه‌ای دلخواه و سنجیده برای کسانی که به کیفیت و ظاهر یک محصول اعتنا دارند. این کوله‌پشتی فاکس بیش تر از پلی‌استر تهیه‌شده که از ساخت تعریق در نصیب پشتی آن و بوی نامطبوع ناشی بیشتراز تعریق هم پرهیز خواهد کرد. این کوله‌پشتی بخشی از آن گونه بیش تر از کوله‌پشتی‌های کارآمد بوده که برای سفر،محل کار یا ورزش هم مناسب خواهد بود. این کوله‌پشتی دارنده جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مسئله نیاز خویش که دسترسی سرعت بالا به آن ها برایتان اساسی هست داخل آن بگذارید. همچنین در نصیب پشت آن فضایی با راه مشبک در لحاظ گرفته‌ شده که تنفس و هواخوری را ارتقاء خواهد اعطا کرد تا در فصل تابستان با حمل این کوله هوای خنک و مطبوع را تجربه کنید. این کوله دارنده سه مدل بوده است. یک نوع برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که به کار گیری بیشتراز این کوله را برای شما راحت‌تر کرده است. نحوه باز و بسته شدن این کوله‌پشتی نیز به شکل زیپ بوده است. این کوله انتخابی مطلوب برای بانوان و آقایان خواهد بود.


«کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» جور «Khumbu Air » در ابعاد و حجمی دلخواه عرضه گردیده است. برای پباده سازی این کوله‌پشتی بیشتراز الیاف مصنوعی پلی‌استر طراحی‌شده است. این جنس سبب می‌شود کیف بیشتراز وزنی سبک برخوردار باشد. از خصوصیت دیگر آن به مقاومت بالای بدنه اشاره می شود که بعد بیش تر از استفاده طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن دچار پارگی یا ساییدگی نخواهد شد. همینطور رطوبت را به خود جذب کرده و قابلیت خشک شدن سریع را نیز دارد. این امر موجب می شود تا وسایل شما تندرست در باطن کیف باقی بماند. علاوه بر این کوله‌پشتی های کلورادو دارنده دو بند با قابلیت تهیه سایز میباشد که با پباده سازی پدی فومی راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد. دسته‌ای نیز برای حمل دستی سبب گزینش شما برای جابه‌جا کردن این کوله‌پشتی است. «کوله‌پشتی کوهنوردي 22 ليتري هاي کلورادو» نوع «Khumbu Air » با داشتن جیبی برای قرار دادن قمقمه یا این که بطری آب خود می‌توانید بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری ببرید.

کوله پشتی «ریباک» جور « کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure » بیش تر از رنگ زیبایی برخوردار بوده که در همان نگاه نخستین حیث هر کسی را به خود جلب می‌کند. این کوله‌پشتی همینطور به شکلی تولید شده که حجم مناسبی داراست و می تواند همپا خیر و خوبی برای سفرهای درون‌شهری باشد. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این محصول بیشتراز جنس الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری است. پلی‌استر استفاده‌شده از مقاومت نیکی برخوردار بوده و سبب ساز به تولید ساختاری بادوام برای این محصول می‌شود. برای حمل این کوله سه دسته در نظر گرفته‌شده که یک کدام از در بالا و دو نوع دیگر در پشت قرار دارند. این بندهای پشتی دارنده فوم‌های داخلی و به چهره مشبک هستند. این فوم‌ها یاری می‌نمایند تا ساختاری منعطف برای دسته‌ها به وجود بیاید و بتوان در دوران حمل کوله‌پشتی راحتی بیشتری داشت و فشار کمتری به شانه‌ها وارد شود. ساختار مشبک بندها نیز هواخوری مناسبی ایجاد کرده و بیشتراز تعریق سطح پوست می‌کاهد. کوله‌پشتی ریباک جور Foundation با دارا بودن پباده سازی دلخواه و راحت، تعیین خیر و خوبی برای به کار گیری روزانه و سفرهای درون‌شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی مردانه فاکس دسته Lets Ride Falcon» انتخابی مناسب و شیک برای اشخاصی که می‌خواهند در حین سفر یا فعالیتی راحتی را تجربه کنند. این کوله‌پشتی که بیش تر از جنس پلی‌استر تهیه ‌شده از کیفیت و سعی بالایی هم برخوردار بوده که بیشتراز تولید تعریق در نصیب پشت کوله و ساخت بوی نامطبوع ناشی از تعریق هم جلوگیری خواهد کرد. گفتنی میباشد که این کوله دارای دو گونه بوده که یک نوع برای حمل دستی و دیگری دو بند رودوشی بوده که برای حمل روی دوش نیز دلخواه خواهد بود. این کوله دارنده یک جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم ضروری خود را زمان آن جای دهید. گفتنی می باشد که این کوله دارای دو جیب مشبک بوده که می‌توانید قمقمه یا بطری خویش را درون آن جای‌ داده و غایت لذت را با این کوله تجربه کنید. این را باید متذکر شد که در نصیب پشت این کوله ساختاری مشبک تشکیل ‌شده که هواخوری را ارتقاء داده است. این کوله انتخابی مطلوب برای شما خواهد بود.
کوله پشتی «361 درجه» گونه «1032» به صورتی تولید شده که می‌تواند برای فایده روزمره و ورزشی گزینه‌ی مناسبی باشد. برای تولید این محصول بیشتراز پارچه‌ای بیش تر از جنس الیاف تصنعی استفاده شده است. این پارچه دارای مقاومت خیر بوده و به ساخت ساختاری بادوام برای کوله‌پشتی سبب ساز می‌شود. تولید‌کننده برای این کوله‌پشتی جیب‌های بیرونی هم در لحاظ گرفته که کمک می کنند تا قمقمه یا این که وسایلی که می بایست در دسترس باشند را بتوان به صورت بهتری به همراه داشت. برای حمل این کوله سه دسته تعبیه شده که یکی از آنها در بالا و دودسته دیگر به صورت بند‌های کوله‌ای در پشت قرار دارند. بندهای پشتی دارنده فوم داخلی هستند که امداد می نماید تا در دوران حمل کوله‌پشتی راحتی بتوان بیشتری را تجربه اظهار‌کرد و فشار کمتری نیز به شانه‌ها وارد شود. کوله پشتی 361 درجه نوع 1032 با ویژگی‌ها و ساختاری که دارد، گزینه خیر و خوبی برای حمل وسایل روزمره خواهد بود.

به دوش انداختن یک کوله‌پشتی ممکن است مثل به دست گرفتن یک کیف رسمی نباشد، اما قطعا دوچندان راحت‌تر است. کوله‌پشتی‌ های سیرا گونه H04-034 Composite ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد که آن را به یک کوله شهری دلخواه بدل می‌سازد. این کوله علاوه بر محفظه کلیدی دو جیب بیرونی نیز دارااست که می‌توان در آنها وسایلی که بایستی در دسترس باشند را قرار داد. علاوه بر این دو جیب زیپ‌دار در جلوی کوله، دو جیب توری نیز در کناره‌های کوله قرار دارا هستند که می‌توان در آن‌ها وسایلی مانند بطری آب را قرار اعطا کرد تا چه بسا اگر آب بیشتراز بطری بیرون شد نیز لوازم باطن کوله خشک بمانند. در کناره‌های کوله دو بند قرار داده شده‌اند که به چهره سگکی می‌توان اندازه آن ها را تغییر و تحول داد. برای نمونه در هنگامی که وسایل زیادی به یار و همدم ندارید و کوله به عامل خالی بودن شکل بدی به خود می‌گیرد، خوب تر میباشد که این بند‌ها را سفت فرمایید تا ظاهر کوله خالی خوبتر باشد و همینطور وسایل در درون آن تکان کمتری بخورند. این کوله را می‌توان با به کار گیری بیش تر از گونه بالایی و یا این که بند‌هایی که در پشت قرار دارا هستند حمل کرد. اما حمل کوله با انداختن تنها یکی بیشتراز بند‌های رو دوشی آن توصیه نمی‌شود، زیرا این فعالیت در دراز بازه زمانی می تواند در صورت شانه‌ها تاثیر بگذارد. بند‌های پشتی قابلیت تنظیم اندازه دارا‌هستند تا هر کسی بتواند بنا به ما یحتاج خود معیار آنها را تغییر تحول دهد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-034 Composite به دلیل داشتن جیب‌های متفاوت می تواند یک گزینه مطلوب برای فایده روزمره باشد.

کوله پشتي هاي سيرا نوع 39W-001 Beetle با پباده سازی زیبایی که دارد انتخابی دلخواه برای کسانی خواهد بود که به زیبایی و کیفیت محصولاتی که به کار گیری می‌کنند، اهمیت می‌دهند. این کوله‌پشتی دارنده ابعادی دلخواه بوده که فضای داخلی مناسبی را در اختیار شما قرار خواهد بخشید تا بتوانید به کمک آن وسایل گزینه ما یحتاج خویش را همراه داشته باشید. همینطور جیب‌های گوناگون داخلی و خارجی این کوله‌پشتی به شما کمک خواهد اظهار کرد تا وسایل ضروری خود را برای استفاده راحت‌تر در دسترس قرار دهید. این کوله‌پشتی دارنده سه گونه بوده؛ به صورتی یک نوع در بالای آن برای حمل به شکل دستی و دو بند برای حمل به شکل کوله‌ای بر روی آن قرار دارد. بندهای این کوله‌پشتی بیش تر از قابلیت تهیه میزان به چهره سگکی برخوردار بوده تا شما بتوانید در شکل مایحتاج اندازه آن را به ترازو مطلوب خویش تغییر دهید. پارچه شیوه این کوله‌پشتی دارای ساختاری بیشتراز جنس پلی‌استر بوده که با ایجاد وزنی سبک به شما در جابه‌جایی راحت‌تر آن یاری خواهد کرد.

این کوله‌پشتی همینطور دارای پباده سازی مناسبی بوده که به شما یاری خواهد اعلام‌کرد تا با به کار گیری از آن مشکل‌ها کمتری را تجربه کنید. برای نمونه پد فومی قرار گرفته شده در پشت این کوله‌پشتی با توقف بیشتراز وارد آمدن فشار بیش بیش تر از حد به پشت شما، به راحتی اضافه شما امداد خواهد کرد. همینطور وجود این پد با جذب رطوبت به خویش منجر شده تا با تعریق کمتر در منطقه کمر، سطح پوست شما همچنا