کيف پول شهر چرم مدل 5-122185

�کس 3×4 وجود دارد. این کیف یک محفظه و یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای محافظت اسکناس دارد. این کیف پول به‌راحتی درون انواع کیف‌های دستی و رودوشی جای می‌گیرد. روی کیف و در گوشه‌ی پایینی آن، حروف I.C درج شده که مخفف اسم برند است. چرم شهر با به کار گیری بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
کیف پول برند کاردستی با دسته (KDW325) با پباده سازی خوش‌رنگ و جذابی عرضه شده است. طراحی روی کیف مضاعف رنگارنگ و با احساس است. کيف دوشي زنانه شهر چرم مدل 39519 پباده سازی این کیف پول بیشتراز رنگ آبی رنگ با طراحی تایپوگرافی و انیمیشنی رنگارنگ یک میز تا پشت کیف استفاده شده است. کیف جیبی گونه (KDW325) دارای یک بند چرمی قهوه‌ای رنگ برای حفظ بیشتراز محتویات و بستن کیف است. کیف پول پارچه‌ای در قسمت داخلی به چهره یکدست مشکی تعبیه شده و به چهره معمولی یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. کیف پول کاردستی با ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 75 گرم دارد و ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر برایش در نظر گرفته شده است. پارچه استفاده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیشتراز اینرو همپا مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. کیف پولی مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با پباده سازی ایرانی تهیه و تنظیم شده بیش تر از پارچه مخمل کوبیده و چاپ سابلیمیشن که رنگ های آن به شدت دیدنی و شفاف است. این کیف دارای فضای قابل توجهی برای محافظت بیشتراز کارت اعتباری، ویزیت است. KDW325 یک انتخاب جالب و دوست‌داشتنی به عنوان هدیه خواهد بود.
جلد گونه چک چرمی برند «درسا» (Dorsa) مدل «1159» از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که بیشتراز لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور بررسی درسا به برهان ظواهر معمولی و رنگ قهوه‌ای تیره بیش تر برای آقایان مطلوب است. طرح چرم کروکو هست که به جلد زیبایی بیشتری بخشیده است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می باشد و جور بازنگری به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 124 گرم وزن داراست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد نوع بررسی بی آلایش است. جلد جور چک درسا علاوه‌بر محل نگهداری دسته بازنگری دارنده چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری خود کار دارد. جلد جور بررسی درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی هست که استفاده‌ی متعددی بیشتراز دسته بررسی دارند و همینطور می‌توان داخل این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار هم قرار داد.
اگر به کیف‌‌پول‌های کتی قهوه‌ای‌رنگ علاقه دارید، یکی بیشتراز زیباترین و به‌صرفه‌ترین این جور کیف‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. کیف موردبحث «YL409-3» اسم دارد. این کیف را مارک «NB.Co» پباده سازی و ساخت می‌کند. کیف بیش تر از چرم تصنعی و مصنوعی تنظیم شده است. در صورتیکه خوب به کیف دقت کنید، متوجه این موضوع می‌شوید که بیش تر از نظر ظاهری چیزی بیشتراز کیف‌های چرمی مرغوب و درجه‌یک کم ندارد. ابعاد آن در حدود 10 × 19 سانتی‌متر است. با اعتنا به این اندازه، به نظر می‌رسد مشکلی بابت محافظت آن در جیب کت یا پالتوی خویش نداشته باشید. کیف با رنگ قهوه‌ای‌اش، برای ست‌شدن با کمربند و کفش‌های چرمی و قهوه‌ای‌رنگ عالی است. وزن 110 گرمی این مدل در موقعیت خالی برای یک کیف وسیع و جادار خیلی منطقی به حیث می‌رسد. کیف به طور کامل معمولی باز و بسته می‌شود. برای باز و بسته‌کردن YL409-3 دیگر مزاحمت و وقت‌گیری مگنت یا دکمه را نخواهید داشت. با توجه به وجود 4 محفظه برای حفظ اسکناس‌، می‌توانید آنان را به‌راحتی دسته‌بندی نمایید و خیلی سرعت بالا به اسکناس موردنیازتان دسترسی داشته باشید. باطن کیف یک محفظه برای نگهداری عکس خاطره‌انگیز شما در لحاظ گرفته شده است. با وجود 5 محل مناسب برای حفظ کارت‌های اعتباری، مهم‌ترین کارت‌هایتان مدام در دسترس خواهند بود. خرید کیف ان بی.کو YL409-3 با درنظرداشتن ابعاد نه‌چندان بزرگ، وزن سبک، محفظه‌های کاربردی و به‌اندازه، رنگ و پباده سازی زیبا و بها نه‌چندان بالایش برای شما به تجربه‌ای شیرین تبدیل خواهد شد. این کیف را می‌توانید به افرادی که دوستشان دارید، هدیه دهید.
هماهنگ کردن کیف پول با دیگر اقلام چرم گزینه استفاده، عمل سختی نخواهد بود. کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با گونه (D0580) فضای زیادی در جیب اشغال نخواهد اظهار‌کرد و اما محفظه‌های زیادی برای محافظت بیشتراز اسکناس و انواع متعدد کارت‌های اعتباری و ویزیت دارد. این کیف پول به شکل جیبی طراحی شده میباشد و به وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از برند شناخته شده‌ی چرم مشهد در نظر گرفته شده است. با باز کردن دکمه این کیف پول، دو محفظه‌ی جداگانه هویدا خواهد شد. در یک طرف 5 عدد جاکارتی و یک محفظه حفظ عکس در لحاظ گرفته شده است و در طرف دیگر سه محفظه کارت اعتباری، یک محفظه‌ی کارت ویزیت و یک محفظه برای نگهداری بیشتراز سکه پباده سازی شده که با یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی کیف پول نماد مارک چرم مشهد به صورت فلزی براق قرار گرفته است. کیف پول (D0580) در ابعاد 11.5 × 10 سانتی‌متر هست و رنگی قهوه‌ای با چرم ساده دارد. برای حفظ از اسکناس یک محفظه مناسب تعبیه شده است. مارک ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان خوش‌پوش پباده سازی کرده می‌باشد و با توجه به کیفیت آن، ملازم طولانی مدتی برای شما خواهد بود.
كيف پول كتي طرح سوسماري چرم زانكو توليد شده بیش تر از بهترين چرم طبيعي كه بر روي چرم كيف طرح سوسماري چاپ شده كه زيبايي خاصي به كيف داده و داراي 5 عدد جاكارتي ،يك آلبوم گران قدر و يك البوم كوچك عكس ،يك جيب زيپ دار در باطن كيف و جاي پول و مدارك مي باشد جاي پول كيف مي توانایی يك بسته صد تايي در داخل ان قرار داد اين كيف پول با طراحي زيبا و كيفيت عالي هديه ايي مطلوب براي مشگل بسندان مي باشد
کیف پول چرمی مارک ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با جور (D0249) عرضه شده میباشد و فضای زیاد مناسبی برای محافظت از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به صورت جیبی طراحی شده هست و به صورت کتابی یا بی آلایش باز و بسته خواهد شد. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی از مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در حیث گرفته شده است. در نگاه اولیه به قسمت روی کیف یک محفظه توجه‌تان را جلب خواهد کرد. در این محفظه یک جاکارتی چرم قرار گرفته که مسلما عمل شما را برای نظم طولانی تر کارت‌های اعتباری‌تان آسوده خواهد کرد. در یک طرف این جاکارتی محفظه‌ای برای نگهداری عکس تعبیه شده که روکشی طوری صورت دارااست و در طرف دیگر سه محفظه برای مراقبت کارت اعتباری پباده سازی شده است. در کنج روی کیف نماد برند چرم مشهد به چهره فلزی درخشان قرار گرفته است. کیف پول (D0249) در ابعاد 12.5 × 10 × 2 سانتی‌متر می باشد و ظاهری به رنگ قهوه‌ای روشن دارد. برای مراقبت از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول فارغ از در حیث دریافت کردن جاکارتی جداگانه، به اندازه‌ی 7 عدد محفظه برای کارت اعتباری دارااست و دسترسی نیکی برای این آن ها وجود خواهد داشت. فضای مورد مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد گوناگون می‌باشند هم برابر با 3 محفظه است. در قسمت میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه طراحی شده میباشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرم مشهد یک گزینش عالی و ایده‌آل می‌باشد و بیش تر از تمامی محتویات به خیر و خوبی حفظ خواهد کرد.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) گونه «D0186» یکی از بیش تر از کیف‌های زیبا و باکیفیت کتی هست که با طراحی شیک و جذابی بیشتراز سوی این مارک ایرانی معرفی و عرضه شده است. کیف کتی D0186 با رویه‌ی صد درصد چرم (چرم گاوی) پباده سازی شده و به چهره زیپی باز و بسته می‌شود. در کنار این دسته یک حلقه‌ی فلزی نیز تعبیه شده که امکان اتصال یک بند مچی کوتاه و زیبای چرمی را میسر می‌سازد. این نوع در ابعاد تقریبی بیست در ده سانتی‌متر طراحی شده که برای این سبک ابعادی استاندارد و همه‌پسند است. این کیف کتی بیش تر از سه محفظه‌ی به هم‌دوخته شده برخوردار هست و پباده سازی جالب آن محفظه‌ی زیپ‌دار دیگری را داخل کیف در اختیار شما قرار میدهد که می‌توان بیشتراز آن به عنوان محل نگهداری سکه یا اشیای مشابه به کار گیری کرد. در نصیب داخلی این کیف کتی چرمی محفظه‌های نگهداری کارت ویزیت و کارت اعتباری به اندازه‌ی مطلوبی در لحاظ گرفته شده که به تلاش آن می‌افزاید. گفتنی میباشد این نوع در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای و زرشکی عرضه شده که میتواند در کنار کیفیت، زیبایی و سعی از نظر رنگ‌بندی نیز تنوع مناسبی را برای سلیقه‌های متعدد به یار و همدم دارد.
جلد جور بازنگری چرمی مارک «درسا» (Dorsa) مدل «1161» بیشتراز چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که از لطافت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. جلد جور بررسی درسا به برهان ظواهر ساده و رنگ مشکی اضافه برای آقایان مطلوب است. ابعاد جلد معادل 1.5 × 11 × 26 سانتی‌متر می‌باشد و دسته چک به راحتی در آن قرار گرفته و جلد و برگه‌های آن تا نخواهد شد. درسا 135 گرم وزن دارااست و قابلیت حمل آسانی دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جلد دسته چک معمولی است. جلد مدل بررسی درسا علاوه‌بر محل محافظت مدل بازنگری دارای چهار محفظه‌ی قرارگیری کارت ویزیت و همچنین محلی برای قرارگیری مداد دارد. جلد گونه چک درسا وسیله‌ای کاربردی برای افرادی میباشد که استفاده‌ی زیادی بیشتراز مدل چک دارا هستند و همچنین می‌توان درون این جلد پول، کارت ویزیت و اعتباری و خودکار نیز قرار داد.
یکی بیش تر از جادارترین کیف کارت‌های «ان‌بی.کو» (NB.Co) با اسم «YL418-7» شناخته می‌شود. جور YL418-7 دارای 26 محفظه برای محافظت کارت ویزیت است. با وجود چنین ظرفیتی به نظر میرسد که تمام کارت‌های موردنیازتان را مدام به همراه خواهید داشت. این محفظه‌های نرم و شفاف بیش تر از جنس پلاستیک ساخته ‌شده‌اند. با دقت به چهار محفظه‌ی سفت برای نگهداری کارت‌های اعتباری، تا حد زیادی بیشتراز به ملازم داشتن کیف‌های بزرگ بی‌نیاز خواهید شد. این کیف بیش تر از چرم مصنوعی تهیه و تنظیم شده است و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. با اعتنا به وزن 77گرمی YL418-7 کیف دستی یا این که کوله‌پشتی شما سنگین نخواهد شد. ابعاد کیف برابر با 7.5 × 10 سانتی‌متر است. این ابعاد جای زیادی را در کیف شما اشغال نخواهد کرد. رنگ قهوه‌ای و مشکی کیف کارت موردبحث به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش قهوه‌ای و مشکی شما ست می‌شود. این کیف به‌وسیله‌ی یک دکمه باز و بسته می‌شود. کیف کارت NB.Co YL418-7 با درنظرداشتن وزن سبک، ابعاد نه‌چندان بزرگ، طراحی زیبا و رنگ‌های زیبایش بها خرید بالایی دارد.
بسیاری بیشتراز مغازه‌دارها و فروشنده‌ها برای به‌دست‌آوردن مشتریان جدید کارت ویزیت خویش را به آنها می‌دهند. بدون شک هیچ‌فردی به محافظت همه‌ی کارت‌ ویزیت‌ها علاقه ندارد؛ ولی در این بین، همیشه کارت‌هایی می باشند که ارزش حفظ داشته باشند. «فیلیپی» به همین خواسته کیف‌های کارت ویزیت بسیاری را طراحی و ساخت کرده که مدل «Slim» یکی‌از بیشتراز آن‌هاست. این دسته همان‌طور که بیشتراز اسمش پیداست مضاعف نازک ساخته شده و ضخامتی برابر با 1 سانتی‌متر دارد. جنس استفاده‌شده برای ساخت این کیف چرم است. چرم استفاده‌شده استمرار بالایی دارد و باعث داشتن ظاهر‌ی زیبا برای این کیف می‌شود. استمرار بالای کیف سبب ساز می گردد تا با خیالی راحت برای مدت‌ها بیشتراز آن استفاده فرمایید و مطمئن باشید که کارت‌های ویزیت حساس برای شما، سالم خواهند ماند. این کیف علاوه‌بر رویه‌ی چرمی قابی فلزی هم دارد که سبب ساختار مستحکم‌تر این محصول می‌شود. باز و بسته کردن درِ این کیف به وسیله‌ی آهن‌ربایی که در آن تعبیه شده عمل ساده‌ای است. به ادله وجود همین آهن‌ربا می‌توان اطمینان داشت که کارت‌ها بیش تر از کیف بیرون نخواهند ریخت. این کیف به دلیل سایز یه خرده که دارد، در جیب پیراهن و شلوار جا شده و می‌توان آن را به‌سادگی حمل کرد. کیف کارت ویزیت فیلیپی گونه Slim یک کیف زیباست که میتواند به‌خوبی بیش تر از کارت‌های ویزیت حفظ کند.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) جور «D0241» از کیف‌های کتی مردانه هست که با طراحی زیبا و کیفیتی عالی بیش تر از سوی این برند مطرح ایرانی معرفی و عرضه شده است. این کیف از رویه‌ی صد درصد چرم در رنگ‌های مشکی و عسلی (قهوه‌ای روشن) برخوردار می‌باشد که در کنار کیفیت و ماندگاری مطلوب، با طرح طبیعی و زیبایی ملازم است. کیف پباده سازی کلاسیکی داراست و به شکل بی آلایش باز و بسته می‌شود. بر روی کیف در کنار طرح معمولی فقط عنصری که مشاهده می‌شود، نشان یا این که لوگوی شرکت چرم مشهد (Mashad Leather) است که به شکل فلزی در گوشه‌ای بیش تر از کیف کار شده است. با باز کردن کیف شاهد یک محفظه‌ی مرکزی و یک محل قرار گیری خودکار یا قلم هستیم. پباده سازی هوشمندانه‌ی محفظه‌ی وسطی موجب میشود در صورت فایده بیش تر از جا خودکاری کیف به راحتی و فارغ از ایجاد برآمدگی ناخوشایند بسته شود. دوخت سفت تمام محفظه‌ها به ویژه دوخت به دور دو قسمت حساس کیف نیز نشان از کیفیت و ماندگاری قابل‌توجه آن دارد. این نوع چهار محفظه برای حفظ اسکناس و دو محل برای حفظ عکس داراست که یکی روی محفظه‌ی وسطی و دیگری روی قسمت داخلی و کلیدی کیف قرار گرفته است. علاوه بر این تعداد قابل توجهی از محل‌های مراقبت کارت ویزیت و کارت‌های اعتباری نیز در نظر گرفته شده که آن را به یک کیف کلاسیک، شیک و کارآمد برای هر مرد شیک‌پوشی تبدیل می‌کند.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولید ها خود را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها ب�