کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23

�ین جیب‌ها محلی برای محافظت یک تبلت یا این که آی‌پد با صفحه‌نمایش تا 10 اینچ پباده سازی شده است. همینطور باطن یک کدام از دیگر بیشتراز این جیب‌ها چند جیب کوچک‌تر هم وجود داراست که می‌توانید بیشتراز آنها برای مراقبت کارت، گوشی موبایل، هندزفری، کابل شارژ، خودکار، جور کلید و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل فایده بگیرید. در پشت بدنه‌ی این کیف پدهای ضدتعریق به‌کاررفته تا بیشتراز کمردرد و تعرق کمر کاربر توقف ‌کند. دسته‌ی سفت مو جود در بالای بدنه، برای حمل دستی کیف پباده سازی شده است. همینطور در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم کوله‌پشتی هم وجود دارااست که قابلیت و امکان حمل کیف به‌ صورت کوله را برای شما فراهم می‌کند. این محصول برای مراقبت و حمل یک لپ‌تاپ‌ 15.6 تا 16.4 اینچی یار و همدم با لوازم جانبی بیش تر از قبیل شارژر، ماوس، کتاب‌ها و لباس‌هایتان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی «کترپیلار» جور «CAT-112» دارای ابعادی مناسب لپ‌تاپ 15.6 تا 16.4 اینچی است. کیف CAT-112 روی بند‌های رودوشی خود دارنده درگاه‌های 3.5 میلی‌متری هدفون و USB است. این درگاه‌ها بیش تر از باطن کیف به شکل کابل ادامه دارند و به دستگاه موردنظر شما وصل می‌شوند. وجود این درگاه‌ها روی بندها سبب می‌شود شما بتوانید گوشی موبایل خویش را زمانی که بیرون از کیف می باشد شارژ فرمایید و با هدفون یا هندزفری خود به موسیقی دستگاهی که در لپ‌تاپ می‌باشد گوش دهید. این محفظه از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده می‌باشد و این سلول‌ها می‌توانند ضربه‌های وارد شونده را دفع نمایند تا به بدنه لپ‌تاپ آسیبی نرسد.

سه عدد جیب حیاتی بزرگ در این کوله‌پشتی تعبیه شده است و به غیر بیش تر از این‌ها یک جیب زیپی کوچک هم در جلو آن چشم می‌شود. محفظه منحصر به فرد لپ ‌تاپ در جیب بزرگ عقب‌تر واقع شده که با بندی چسبی محکم می‌شود. کیف CAT-112 با بهره‌گیری از بندهای پهن و پد‌های ضدتعریق به‌راحتی و با خستگی دیرهنگام حمل می‌شود. گفتنی می‌باشد این کاور دارای کاوری برای حفاظت در هنگام باران هست و با وجود آن خیالتان در روزهای بارانی راحت خواهد بود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» نوع 8165، دو محفظه وسیع زیپی دارد که فضای کافی برای مراقبت تبلت، لپ‌تاپ‌های 15.6 اینچی و لوازم فردی یا این که کتاب و مدارک را در اختیار کاربرش قرار می‌دهد. دو طرف کوله دو جیب کوچک زیپی دارااست و نمای روبرویی ظاهری ساده از کنار نیز قرار دریافت کردن سه نوار پهن عمودی دارد. کوله‌پشتی 8165 بیش تر از خصوصی «Narita» تولیدات ریوا کیس است و مانند اضافه کیف‌ها بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. وزنش در حدود 795 گرم می‌باشد و در‌صورتی‌که بیشتراز روبرو به آن نگاه کنید، 440 میلی‌متر طول، 310 میلی‌متر پهنا و 120 میلی‌متر ضخامت دارد. همان‌طور که گفته شد فضای داخلی کوله شامل دو بخش مجزا و چسبیده به هم می‌باشد که به وسیله زیپ بسته می‌شوند. بخش جلویی یک جیب زیپی و یک جیب بزرگ برای محافظت اسناد و مدارک دارد. بخش پشتی نیز ‌محلی برای مراقبت لپ‌تاپ دارد که میتواند لپ‌تاپ‌هایی تا 15.6 اینچ را در خود جای دهد. دیواره‌های این نصیب پوششی ضخیم دارد تا بیشتراز لپ‌تاپ در برابر ضربه نگهداری کند. به این دیواره یک جیب دوخته شده می‌باشد که محلی برای حفظ تبلت هایی تا 10.1 اینچ است. ولی بیرون کوله؛ در نصیب جلویی صرفا یک جیب زیپی کوچک وجود دارد. در طرفین هم دو جیب زیپی کوچک برای نگهداری، کابل، شارژر، پاور بانک و … دیده می‌شود. در نصیب پشت، پد نرمی دوخته شده است که نیز تعرق را کاهش می هد و هم به ملازم بندهای پهن کوله‌پشتی، حمل کوله را آسان‌تر و خستگی را کم‌تر می‌کند. در قسمت بالایی نیز دسته‌ای به بدنه کوله دوخته شده است که در هنگام موردنیاز به حمل کوله به‌صورت دستی، به کار می‌آید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «الکسا» جور «ALX3035» فضای امنی برای محافظت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی داراست و داشتن کاور باران، جیب تبلت، فضای زیاد، پشتی راحت و کاور باران بیش تر از دیگر ویژگی‌های آن است. این کوله از برزنت ضد آب ساخته شده می باشد و با داشتن 480 میلی‌متر طول، 350 میلی‌متر پهنا و 200 میلی‌متر ضخامت، وزنی حدود 1200 گرم دارد. فضای کوله مشتمل بر دو بخش با اهمیت می‌شود. محفظه‌هایی بزرگ که برای حفظ لپ‌تاپ تنظیم شده می‌باشد و محلی برای سایر لوازم و تجهیزات. ولی جیب‌های بیرونی هم بخش دیگری هستند. در قسمت جلویی دو جیب بیرونی زیپی وجود داراست که عرضی به‌اندازه پهنای کوله دارا‌هستند و طول هرکدام تقریبا نصب طول کوله می‌باشد و درونشان جیب‌های دیگری برای حفظ کارت، خود کار و اقلام کوچکی مثل آن‌هاست. یک جیب توری نیز برای مراقبت بطری آب یا این که قمقمه‌های کوچک به نصیب جانبی کوله دوخته شده است. بخشی که برای نگهداری لپ‌تاپ در لحاظ گرفته شده است، پوششی بیشتراز سلول‌های هوا (همان Aircell) دارااست که می‌تواند آن را در برابر ضربات و برخوردها نگهداری کند. در کنار آن جیبی نیز برای محافظت تبلت و آی‌پد هایی تا 10 اینچ و محلی برای مراقبت هدفون در لحاظ گرفته شده است. پشتی کوله برجستگی‌هایی دارااست به گردش آزادانه هوا امداد می‌کند و فشار کوله بر روی کمر را کاهش می‌دهد. درصورتی که بنا بر وضعیت عمل یا این که تحصیلتان مایحتاج دارید که کوله‌پشتی لپ‌تاپتان را مدت‌های متعددی حمل کنید، یا حالت آب و هوایی متغیری را تجربه کنید، خرید این کوله تعیین هوشمندانه ایست.

اين کوله پشتي سوای در لحاظ به دست آوردن دستگاه در درون آن 650 گرم وزن داراست و ابعاد آن به‌صورتي اندازه‌گيري شده که براي نگه‌داري يک لپ‌تاپ 16 اينچي دلخواه خواهد بود. اين دسته بیشتراز کيف‌هاي ريواکيس بدنه‌اي از جنس پلي استر و ضد آب دارند. طول آن ها 43 سانتي‌متر، پهنا اين کيف 30.5 و ارتفاعش 9.3 سانتي متر است. این مجموعه توليد کننده اين محصول را به‌صورتي طراحي و توليد کرده که قابليت حمل به سه راه دستي، کوله پشتي و رودوشي را دارد. دو بند دستي جانور در آن به‌صورت افقي و بالاي بدنه‌ قرار گرفته‌اند. بند رودوشي دو طرف کيف را در برمي‌گيرد و قابليت تنظيم و قطع شدن از بدنه را دارد. همچنين بندهاي کوله پشتي آن در پشت بدنه‌ طراحي شده‌اند و قابليت تنظيم شدن را دارند. شما مي‌توانيد در شکل نياز نداشتن به بندهاي کوله پشتي، آنها را داخل جيب زيپي جانور در پشت بدنه‌ي کيف قرار داده و مخفي کنيد.
در اين محصول يک محفظه‌ي اصلي قرار دارااست که فضاي کافي براي نگهداري يک لپ‌تاپ و دو تبلت 10.1 اينچي را دارد. همچنين در اين محفظه اندکي جاي خالي وجود داراست که مي‌توانيد از آن براي نگهداري کتاب، شارژر و ماوس دستگاه خود استفاده کنيد. در جلوي آن يک جيب زيپي بزرگ و تعدادي جيب کوچک‌تر در داخل آن قرار گرفته است. شما مي‌توانيد در اين جيب خودکار، گوشي موبايل، هندزفري و ديگر لوازم بیشتراز اين قبيل را قرار داده و با خود حمل کنيد. همچنين يک جيب زيپي عمودي هم در کنار آن تعبيه شده که شما مي‌توانيد مدارک خود را باطن آن نگهداري کرده و در مواقع نياز به آن‌ها دسترسي داشته باشيد.
کوله‌پشتی لپ‌تاپ لکسین دلخواه برای لپ‌تاپ‌های تا 16.4 اینچی است. جنس بدنه آن پلی-استر است. دارای محفظه‌ای برای نگهداری لپ‌تاپ بوده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. کوله‌پشتی لکسین دارای جیب‌های داخلی متعددی برای محافظت لوازم جانبی است. در قسمت جلویی کوله‌پشتی جیب دیگری طراحی‌شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. روی بدنه آن دسته‌ای طراحی‌شده که قابلیت حمل به‌صورت دستی را برای شما آماده می‌کند. در نصیب پشتی آن دو بند تعبیه‌شده که قابلیت حمل و جابجایی به‌صورت کوله‌پشتی را برای شما آماده می‌کند. روی بدنه آن مارک لکسین حک‌شده و ترکیب رنگ‌بندی و ظاهر ساده آن، جلوه‌ای خاص به آن بخشیده است. آب و ضربه ازجمله مواقعی هستند که می‌توانند لپ‌تاپ شما را تهدید کنند. از طرفی یک لپ‌تاپ می تواند دارای لوازم جانبی دیگری مانند ماوس، هارداکسترنال و یک‌سری مورد دیگر باشد. بسته به‌اندازه‌ی لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله متناسب با اندازه آن را تهیه و تنظیم کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریوا کیس» نوع 8125 بیشتراز پلی‌استر ساخته شده میباشد و ابزاری مناسب برای حمل و نگهداری بیشتراز لپ‌تاپ‌های 14 اینچی است. کوله پشتي ريباک مدل Foundation کوله محلی برای نگهداری لپ‌تاپ، تبلت و چند جیب کوچک و وسیع برای نگهداری لوازم ریزودرشت و امکانات جانبی دارد. این کوله بیش تر از سری «Narita» تولید ها ریوا کیس می باشد که همچون دیگر تولیدها این شرکت، بیشتراز کیفیت، زیبایی و دوام بالایی برخوردار است. همان‌طور که اشاره شد جنس این کوله از پلی‌استر است. در حدود 625 گرم وزن داراست و بیش تر از نمای روبرو 355 میلی‌متر طول، 290 میلی‌متر پهنا و چیزی حدود 70 میلی‌متر نیز ضخامت دارد. فضای کلی کوله دربرگیرنده یک بخش است و چند جیب کوچک و وسیع داخلی و فرنگی دارد. داخل کوله محلی برای مراقبت لپ‌تاپ وجود دارااست که دیواره‌های ضخیمش آن را در برابر ضربه نگهداری می‌کند. همینطور جیبی نیز برای نگهداری تبلت هایی تا 10.1 اینچی در این نصیب چشم می‌شود. یک جیب داخلی زیپی بخش دیگری بیشتراز فضای داخلی کوله را تشکیل می‌دهد. ولی بیرون کوله، در طرفین دو جیب زیپی وجود دارااست که برای نگهداری بطری آب، شارژر همراه، مداد یا این که مانند آنان مطلوب است. پشت کوله در محل تماس با کمر، بافتی نرم برای کاهش خستگی و تعریق به کوله دوخته‌شده است و یک جیب زیپی کوچک برای حفظ پول یا مدارک شناسایی وجود دارد. همینطور روی بند کوله‌پشتی هم جیب برای محافظت گوشی موبایل یا این که دستگاه پخش موسیقی قابل‌حمل تعبیه شده است. کوله‌پشتی 8125 طراحی بی آلایش و به‌دوراز طرح و نقشی دارد. این دستور می‌تواند دقت افرادی که بیش تر از زرق‌وبرق و طرح‌های شلوغ دوری می‌کنند را به خویش جلب کند.

کیف لپ‌تاپ «کاترپیلار» نوع «CAT-720» برای لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی ساخته شده است؛ حدود یک کیلوگرم وزن داراست و قسمت داخلی آن چندین جیب دارد که می‌توانید لوازم مورد نیازتان را در این جیب‌ها قرار دهید. گفتنی میباشد این کیف در‌صورتی‌که 90 درجه چرخانده شود، قابلیت استفاده به عنوان کوله‌پشتی را دارد و با دو بند روی شانه‌ها قرار می‌گیرد. پوشش داخلی محفظه‌ی لپ‌تاپ این کیف، از سلول‌های هوا (Aircell) بهره‌مند است. جیب‌های این کیف محل مناسبی برای قراردادن گوشی موبایل، کیف پول، پاوربانک، کابل‌ها و… هستند. این کیف بیش تر از بندی رودوشی بهره‌مند میباشد که با وجود پد پهن روی آن، شانه‌ی‌ کاربر دیرتر خسته می‌شود. این بند، هم قابلیت تنظیم داراست و هم می‌توانید آن را بیش تر از کیف غیر وابسته کنید. در نصیب بالای کیف «CAT-720» دسته‌ای برای حمل دستی کیف وجود دارااست و این نوع مانند بند رودوشی دارنده قسمتی پهن میباشد تا کیف خوب تر در دست قرار گیرد و فشار وارده به آن کاهش یابد. کیف CAT-720 کاترپیلار بیشتراز پلی‌استر ساخته شده می باشد و جیب‌های اساسی آن از روش زیپ باز و بسته می‌شوند. محفظه‌ی منحصربه‌فرد لپ‌تاپ در این کیف کاترپیلار (Catterpillar) از سلول‌های هوا (Aircell) ساخته شده می باشد و این پوشش بیش تر از واردشدن ضربات به بدنه‌ی لپ‌تاپ جلوگیری می‌کند.
کیف لپ‌تاپ «جی بگ» دسته «Elit 3-2» برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی پباده سازی شده و سوای درنظرگرفتن لوازم باطن آن، 1096 گرم وزن دارد. این کیف 9 سانتی‌متر ضخامت، 35 سانتی‌متر عرض و 41 سانتی‌متر طول دارد. نحوه‌ی باز و بسته شدن جیب‌ها در آن زیپی است و به‌سادگی باز خواهد شد. در این دسته یک محفظه‌ی اساسی وجود دارااست که برای مراقبت بیشتراز لپ‌تاپ 15اینچی شما مناسب است؛ همینطور در این محفظه فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد. در این دسته بیش تر از کیف لپ‌تاپ‌های جی بگ فضایی نیز برای مراقبت بیشتراز لوازم جانبی مثل هارد اکسترنال و پاوربانک وجود دارد.

در این کیف علاوه‌بر محفظه‌های حساس یک جیب زیپی کوچک نیز جلوی کیف تعبیه شده است. محفظه‌ی حفظ از لپ‌تاپ با فایده از پوشش داخلی سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده تا بیشتراز لپ‌تاپ به‌خوبی حفظ شود. در این نوع یک بند رودوشی قابل تنظیم و جداشدن وجود دارد. شما با به کار گیری از این بند می‌توانید کیف را به شکل رودوشی همراه خود داشته باشید. بالای بدنه‌ی آن نیز دو جور قرار گرفته تا بیشتراز آن‌ها برای حمل کیف به صورت دستی استفاده کنید؛ همینطور این گونه دو بند کوله پشتی نیز داراست تا در صورت موردنیاز قابلیت حمل کیف به صورت کوله‌پشتی را داشته باشید.

لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونيکي میباشند که علاوه بر کاربرد در محيط کار و منزل، به خاطر پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان هميشگي کاربران هستند. اما با آمدن گوشي‌هاي هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد کمي کمرنگ شده هست ولی هرگز نمي‌توان تبلت و گوشي‌هاي هوشمند را به‌طورقطع جايگزيني براي لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون.
همراه داشتن کامپيوترهاي قابل‌حمل بیش تر از محلي به محل ديگر، به خیال قيمت آنان و صدالبته به خیال راحتي خود کاربر و حفظ و نگهداري خوب تر بیشتراز اطلاعات باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهاي ناشي بیش تر از حمل‌ونقل) نيازمند کيف‌هايي می‌باشد که براي همين عمل طراحي‌شده باشند. کيف‌هاي لپ‌تاپ داراي انواعي زیرا کيف‌دستي و کوله‌پشتي می باشند و بر اساس بزرگي صفحه‌نمايش ، داراي اندازه‌هاي استانداردي می‌باشند که هنگام خريد آنها بايد در حیث گرفته شوند. اين استاندارد براي اين تعيين‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سريع‌تر بتوان کيف‌هاي دلخواه براي هر لپ‌تاپ را دسته‌بندي کرد.
داشتن لايه محافظ، محلي براي نگهداري تبلت، موبايل، تجهيزات جانبي، جيب‌هاي داخلي و بيروني، محلي براي نگهداري اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردي می باشند که باعث تنوع، برتري و گاهي ضعف يک شرکت يا مارک توليدکننده اين کيف‌ها است.

کوله‌پشتی لپ تاپ «الکسا» جور «ALX098» مطلوب لپ