کیف پول واته کد B002

�ا خانم‌ها سفارش می‌کنیم. برای حفظ بیش تر از کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 18 عدد محفظه برای کارت اعتباری در لحاظ گرفته است. دسترسی خوبی برای این کارت‌های اعتباری وجود دارد و محل حفظ اسکناس هم به شکل عمودی در لحاظ گرفته شده است. فضای گزینه مایحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد مختلف می‌باشند نیز برابر با 5 محفظه است. مارک درسا این کیف پول را به عنوان یک انتخاب ایده‌آل عرضه کرده است.
کیف پول چرمی «چرم مشهد» (Mashad Leather) نوع «D0185» یکی از از انواع کیف‌های کتی برای بانوان است که بیش تر از جنس چرم و با طراحی و کیفیت قابل‌توجهی معرفی و عرضه شده است. این جور از جنس چرم ارگانیک ساخته شده و با پباده سازی متفاوت و جالب خویش بیشتراز جمله مدل‌های شیک و جذاب برای سلیقه‌های مختلف بانوان محسوب می‌شود. کیف کتی چرم مشهد دسته D0185 در کنار محفظه‌های متعددی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد، این امکان را میسر می‌سازد تا در شکل تمایل محفظه‌ی وسطی را بیشتراز کیف قطع کنید تا بیشتراز ضمن به کار گیری از فضای اصلی، کیف وزن کمتری داشته باشد. محل مراقبت سکه، محل مراقبت عکس و همچنین تعداد قابل‌توجهی بیشتراز محفظه‌های ویژه‌ی کارت ویزیت و کارت اعتباری محفظه‌هایی میباشند که برای این گونه مد نظر قرار گرفته است. در قسمتی بیشتراز طرفین کیف، یک بند مچی چرمی نیز تعبیه شده که با یک حلقه‌ی فلزی به کیف متصل می‌شود. باز و بسته‌کردن این کیف شیک و باکیفیت بیشتراز رویه یک قفل دکمه‌ای در نصیب وسط صورت می‌گیرد که در دسته خود برای این سبک از کیف زنانه، جذاب و کارآمد است. در کنار طرح ساده و زیبای رویه، فقط عنصر دیگری که مشاهده می‌شود، لوگوی برند چرم مشهد می‌باشد که به چهره فلزی روی کیف نقش بسته است. در مجموع در صورتی‌که قصد خرید یک کیف کارآمد، زیبا و باکیفیت را دارید این گونه انتخابی قابل‌تامل و با تنوع رنگی که داراست هدیه‌ای همه‌پسند، کارآمد و دوست‌داشتنی خواهد بود.
کیف پول‌های مردانه بایستی به شکلی پباده سازی شوند که علاوه بر زیبایی به‌خوبی بیش تر از اسکناس‌ها و مدارک شما نگهداری کنند. یکی بیش تر از کیف‌هایی که با این خصوصیات ساخته شده «3755» نام دارد. این کیف زیبا را مارک ایرانی و معتبر «درسا» (Dorsa) طراحی و ایجاد می‌کند. کیف موردبحث از چرم گاوی ساخته شده است. کیف پول 3755 هیچ زیپ یا این که دکمه‌ای برای باز و بسته‌شدن ندارد. برای باز و بسته کردن این کیف کافی هست تا بیش تر از وسط آن را تا کرده و ببندید. روی کیف طرح کروکو فعالیت شده است. این طرح حس دست کشیدن روی پوست کروکودیل را در شما ساخت می‌کند. روی کیف نشان تجاری درسا چشم می‌‌شود. با اعتنا به ابعاد کوچک کیف 3755 می‌توانید آن را در جیب شلوارتان هم نگه‌دارید. این کیف ابعادی معادل 10 × 12.5 × 2.5 سانتی‌متر دارد. این معیار کیف را زیاد خوش‌دست کرده است. برای نگهداری سکه‌های شما در این کیف یک محفظه‌ی جادار و محکم تعبیه شده است. با وجود چنین محفظه‌ای دیگر نگران سروصدا کردن سکه‌ها در جیبتان نخواهید بود. این کیف برای هدیه دادن به آقایان بسیار مناسب به لحاظ می‌رسد. خرید کیف درسا 3755 با دقت به کیفیت ایجا بالا، ابعاد دلخواه و رنگ مشکی و براقش برای شما دوچندان خوشحال‌کننده به لحاظ می‌رسد.
یکی از گزینه‌های زیاد دلخواه برای ایجاد و دوخت محصولاتی بیشتراز قبیل کیف و کفش چرم میباشد زیرا نیز استمرار خوبی، نیز طیف رنگی و نیز کیفیت وظاهر خوبی دارد. چرم‌ها انواع مختلفی دارند، که می‌توان بیشتراز چرم گاوی، چرم بزی و چرم شترمرغ اسم برد. «کيف پول گالري ستاک کد 81024» نمونه زیبایی از تولیدات چرمی و از تولیدات گالری ستاک است. این محصول به‌صورت کیفی مستطیل‌شکل (کتی) بوده و حنایی‌رنگ دیده می‌شود. نصیب داخلی شامل سه عدد جیب برای اسکناس و سه عدد جیب کوچک برای سکه و یا مواقعی چون عکس و کارت ویزیت می‌شود. قسمت بیرونی این محصول بیشتراز اشبالت ( نظیر نصیب داخلی) می‌باشد که بوسیله بندی قهوه‌ای رنگ و یک دکمه فشاری بسته می‌شود. این اثر میتواند هدیه خوبی برای یک دوست و یا این که همسرتان باشد. برای نگهداری بیش تر از محصولات اشبالت خوبتر هست تنها با ابزاری زیرا پرزگیر تمیز شوند تا کیفیت همیشگی‌شان مراقبت شود.
جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee پول برای همگی ما نقش اصلی دارااست و در سبک‌ترین وضعیت بیرون وارد شدن بیش تر از خانه هم همراهی‌‌مان می‌کند. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به چهره جیبی طراحی شده و فضای متعددی در کیف یا جیب شما اشغال نخواهد کرد. کیف پول گونه (2204) در ابعاد 12 × 9 × 1 سانتی‌متر است و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم استفاده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک بیشتراز دسته گاوی رفلکس دارااست و تضمین خیر و خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به شکل کتابی یا بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی حک شده است. در نصیب داخلی، دو محفظه به شکل افقی برای مراقبت از اسکناس لحاظ شده که اما بسته شدن کیف سبب ساز خم شده آن خواهد شد. برای کارت اعتباری یا ویزیت خیالتان راحت باشد که به تعداد زیادی فضا برای حفظ بیش تر از آنان مجهز است. چهار عدد محفظه‌ی عمودی در یک طرف کیف پول و چهار عدد دیگر در طرف دیگر کیف تعبیه شده که دسترسی را برای کارت‌های اعتباری راحت می‌کند. در هر طرف دو عدد محفظه نیز با ابعاد بزرگتر پباده سازی شده که برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متنوع دلخواه خواهد بود. این کیف پول چرم میتواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد یا چه بسا هدیه‌ای جذاب برای مناسبتی ایده‌آل. مارک درسا حدود 20 سال است که در زمینه‌ی اکسسوری و لوازم لوکس کار کرده و توانسته یکی‌از بیش تر از بهترین‌های آن در مرز و بوم باشد.
طراحی «کیف پول دیرین چرم نوع F3-1» زیاد معمولی و شکیل بوده که همین فرمان سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. بر روی قسمت جلوی کیف دوختی با خطوط شیبدار وجود دارااست که سبب شده تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به نظر برسد. همینطور رنگ عسلی زیبا بر جذابیت آن افزوده است. طراحی مضاعف کاربردی این کیف جیبی مشتمل بر دو لت و یک جاکارتی قطع شونده بوده ه یکی از از لت‌های این کیف پول بر روی خویش 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در درون کیف وجود دارد که می توان آن را نیز به شکل جداگانه به کار گیری کرد. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده است. این گونه چرم بیشتراز گونه دباغی شده با گیاه ایجاد می‌شود. این محصول بیشتراز تولیدات این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در قضیه تولیدها چرم عمل می‌کند. جهت حفظ بهتر و سالم ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
اکسسوری‌های چرمی جذابیت زیادی دارا هستند و در گزینش آنان باید ترکیبی بیش تر از زیبایی، کیفیت و هماهنگی با دیگر اقلام مورداستفاده‌تان را در لحاظ داشته باشید. کیف پول فوق محصول مارک ایرانی «شهر چرم» (Leather City) بوده که با مدل «122144-6» شناخته می‌شود. این کیف محفظه‌ی مضاعف جاداری برای نگهداری بیشتراز مدارک دارد. روی کیف آرم مارک شهر چرم به صورت مخفف «LC» حک شده است. این کیف به وسیله‌ی زبانه‌ای فلزی روی کیف بسته می‌شود. با بازکردن کیف فضای زیادی برای نگهداری بیش تر از کارت اعتباری، اسکناس، سکه یا حتی عکس تعبیه شده است. این محفظه‌ی جادار و جالب بیش تر از جنس چرم طبیعی (گاوی) ساخته ‌شده‌ است. کیف بیش تر از چرم طبیعی تهیه شده و مقاومت بالایی دربرابر فشار و گرما دارد. کیف پاسپورتی 122144-6 با ارتفاع 19 سانتی‌متر و عرض 10 سانتی‌متر و ضخامت 3 سانتی‌متر پباده سازی شده است. رنگ قهوه‌ای عسلی کیف چرم مشهد به‌راحتی با وسایل، کیف و کفش مناسبش ست میگردد و میتواند همراه خوبی برای شما باشد. برای کارت‌های اعتباری متنوع خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه جهت محافظت بیش تر از آنها تعبیه شده است. یک محفظه‌ی زیپ‌دار نیز در پشت کیف قرار دارد که برای حفظ از سکه مطلوب به نظر می رسد و دسترسی سریع و خیر و خوبی دارد. کیف پول 122144-6 از برند شناخته‌شده‌ی شهر چرم، با پباده سازی زیبا و وزن نسبتا کم، رنگ جالب و کیفیت و سعی عالی، گزینه‌ای فوق‌العاده برای علاقه‌مندان کیف چرم خواهد بود.

کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) با گونه (11275) عرضه شده است و فضای بسیار مناسبی برای حفظ از اسکناس و کارت‌های اعتباری شما خواهد داشت. این کیف پول به چهره کتی یا این که به اصطلاح پالتویی پباده سازی شده و برای بستن و باز کردن آن از یک به دور زیپ فایده شده است. این زیپ باعث می شود تا اطمینان بیشتری بیش تر از مراقبت مدارک‌تان به هنگام حمل داشته باشید. محفظه‌ی عمودی موجد برای اسکناس به گونه‌ای پباده سازی شده که آسیبی به آن وارد نشود و نیازی به خم شدن آن ها نشود. کیف پول (11275) در ابعاد 12 × 21 × 3 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی بیشتراز چرم ارگانیک از گونه گاوی با طرح لیزارد دارااست و سطح درخشان آن جذابیت زیادی تولید کرده است. طرح مشکی و براق با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد زیادی به صورت مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان یا خانم‌ها پیشنهاد می‌کنیم. برای نگهداری بیشتراز کارت اعتباری‌های متنوع خویش نگران فضای جداگانه نباشید، این کیف پول به اندازه‌ی 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری داراست و دسترسی خوبی برای این آنان وجود خواهد داشت. فضای گزینه ما یحتاج برای کارت‌های ویزیت که در ابعاد متفاوت می‌باشند نیز برابر با 4 محفظه است. در نصیب میانی کیف یک محفظه برای قرار دادن سکه پباده سازی شده می باشد که به وسیله‌ی یک زیپ بسته خواهد شد. کیف پول چرمی درسا یک گزینش عالی و ایده‌آل می باشد و بیش تر از همه محتویات به خیر نگهداری خواهد کرد.
کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با مدل (133122-3) برای استفاده‌ی آقایان عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف بیشتراز طراحی ساده‌ای برخوردار هست و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول از طرح فلوتر چرم به کار گیری شده و برند شهر چرم این کیف را به شکل کتی (پالتویی) عرضه کرده است. برای باز کردن این کیف پول باید از بند روی کیف فایده نمائید و سپس به چهره ساده یا این که به اصطلاح کتابی باز خواهد شد. البته برای این کیف دو محفظه در کنار هم در حیث گرفته شده می باشد که برای مراقبت کارت اعتباری و ویزیت و غیره عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف پول با ابعاد 20 × 10.5 سانتی‌متر ابعاد مناسبی برای مدارک و ملزومات شما خواهد داشت. با وجود فضای زیادی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 166 گرم دارد که به عنوان یک چرم وزن خیر خواهد بود. چرم فایده شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ بیش تر از اینرو ملازم مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. برای حفظ کارت‌های اعتباری خویش نگران نباشید که 11 عدد محفظه برای آن‌ها لحاظ شده است. کیف پول (133122-3) دارنده فضای قابل توجهی برای محافظت بیشتراز کارت ویزیت و اسکناس یا چه بسا عکس است. برند ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان پباده سازی و عرضه کرده است.
کیف پول «شهر چرم» گونه «122185-5» یک کدام از از محصول ها باکیفیت این مارک ایرانی هست که بیشتراز پباده سازی همه‌پسند و کیفیتی مناسب سود می‌برد. این کیف که از حیث طراحی در تیم کیف‌‌پول‌های کتی دسته‌بندی می‌شود، با دقت به معیار و رنگ، یک کیف یونیسکس یا این که مردانه‌زنانه به‌شمار می‌رود. جنس این کیف چرم صددرصد ارگانیک بیش تر از مدل گاوی (Calf Leather) می‌باشد که با طرح همه‌پسند الگانت، اعتنا بسیاری را به خود جلب می‌کند. یکی از از مواقعی که به جذابیت ظاهری این کیف پول افزوده، پباده سازی دوردوخت و برخورداری بیشتراز یک بند برای باز و بسته‌کردن آن است. با بازکردن کیف، شاهد دو محفظه‌ی دارای اهمیت برای مراقبت اسکناس و محفظه‌های گوناگون و متنوع دیگر خواهید بود. برای این کیف، سیزده شیار یا محل نگهداری کارت اعتباری، دو محل محافظت کارت ویزیت و دو محل مجزا برای محافظت عکس در نظر گرفته شده هست که نشان بیش تر از پباده سازی کارآمد آن دارد. یک محفظه‌ی کارآمد دیگر که در کیف‌های پول جدید شاهد آن هستیم، محل مراقبت سیم‌کارت هست که در این مدل، دو عدد کنار هم پباده سازی و تعبیه شده است. بدین‌ترتیب همواره می‌توانید سیم‌کارت اضافه یا دوم خویش را در محلی امن و مطمئن محافظت فرمایید و با خود به همپا داشته باشید. در مجموع این جور را می‌توان یک کیف پول کتی شیک، باکیفیت و ولی کارآمد برشمرد که با دقت به کیفیت خوب چرم و پباده سازی زیبا، هدیه‌ای دوست‌داشتنی هم محسوب می‌شود.
رنگ قهوه‌ای واضح و ملایم «کیف پول چرم طبیعی قدیمی چرم دسته LpK1-1» را می‌توان با کیف دستی یا این که کفش و جامه ست کرد و با بیشتر طیفه‌ای رنگی مطابقت و همخوانی دارد. طراحی دوچندان کاربردی این کیف شامل؛ دو لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه ی با اهمیت جای اسکناس است. این محصول با طرح بی آلایش و خویش دوست داستنی افراد بی آلایش پسند است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم ارگانیک مسئله به کار گیری در این کیف بیشتراز گونه چرم گاوی فرنگیست. طراحی نوع LpK 1-1 دوچندان معمولی و شکیل بوده که همین دستور سبب محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک سابق چرم مدل LpK1-1» می باشد که در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست است. جهت حفظ خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را