کیف پول کهن چرم مدل F3-2

� مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همچنین صفحه ‌ای که در وسط بر روی یک کدام از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده در یک روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. این کیف پول جیبی مضاعف زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم بیش تر از گونه دباغی شده با گیاه است. طراحی دسته Lws 47-3 فراوان بی آلایش و شکیل بوده که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. بر روی نصیب جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب ساز شده تا طرح خویش را خوب تر نشان دهد. این محصول در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست هم وجود دارد و بیش تر از این رو خواهان زیادی دارد. این محصول از تولیدات شرکت «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در زمینه محصول ها چرم کار می‌کند. جهت نگهداری خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و بسیار آفتاب به زمان طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم جور lp 2» بیش تر از چرم گاوي طبيعي ساخته شده و اين نوع چرم از نوع دباغي با گياه است كه به رنگ زيباي عسلي رنگرزي شده است. رنگ عسلي آن با هر طيف رنگي هم‌خواني داشته و قابليت هماهنگ كردن با هر نوع ستي را دارد. باز و بسته كردن اين كيف راحت بوده و به صورت تاشو و بدون استفاده از دكمه يا زيپ است. اين كيف جيبي چرم مردانه داراي دو لت بوده كه فارغ از به کار گیری از زيپ و دكمه و… بر روي هم تا مي شوند. بدنه‌ي اصلي كيف جهت قرار دادن اسكناس در لحاظ گرفته شده است. يكي بیش تر از لت‌هاي اين كيف پول بر روي خود 5 جاي كارت و لت ديگر يك جاي عكس دارد. يك جاكارتي در درون كيف وجود دارااست كه مي‌توان آن را هم به شکل جداگانه به کار گیری كرد و نیز يك لت آن را در فضاي پشت جاي عكس قرار اعطا کرد و لت ديگر را بر روي اين جاي عكس تا كرد. اين كيف چرمي به طول 12 و عرض 9.5 و عطف 2 سانتي‌متر بوده كه با وزن 95 گرمي‌ خود مي‌تواند يك گزينه‌ي مناسب براي طرفدارانش باشد. پيشنهاد ما به شما «كيف جيبي مارک كهن چرم نوع lp 2» میباشد كه در‌عين جادار بودن بسيار سبك و خوش دست است.
برای این‌ که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید استفاده بیش تر از یک کیف پول عالی ضروری به لحاظ می‌رسد. این کیف دارای دو لت است که یکی از دارای یک زیپ و تعدادی جای کارت و هم یک جای عکس بزرگ می‌باشد که در ذیل خود دو فضای دیگر برای جای اسکناس دارا‌هستند و لت دیگر که مشتمل بر جاکارتی‌های فراوان می‌باشد که در دو ردیف قرار دارا هستند و در هر ردیف 4 جاکارتی وجود دارد. در بخش جلویی کیف نواری بیش تر از چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که سبب زیباتر شدن این محصول شده می باشد و با فاصله‌ای در حدود پهنا این نوار از لبه‌ی کیف قرار دارااست و تا پشت کیف ادامه می‌یابد. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا این که قفل فایده نشده و به ‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که از آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌ بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به ‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را ذیل تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام مارک قدیمی چرم نوع Lwk48 بیش تر از جمله کیف‌هایی می باشد که میتواند باب سلیقه‌ی شما باشد. برند ایرانی قدیمی چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی شما عزیزان عرضه کرده است. جهت مراقبت خوبتر و تندرست ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و مضاعف آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
خانم‌ها تنوع لوازم شخصی، پوشش و… را دوست دارا هستند چه بسا در شرایطی که این تنوع در خرید کیف پول اتفاق بیافتد. کیف پول گونه «90812-5» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه از کیف پول‌های چرم میباشد که از صددرصد چرم طبیعی ساخته شده است.این کیف بیش تر از دسته کتی وجود دارد و نسبت‌به نمونه‌های معمول ابعاد بزرگ‌تری دارد. این کیف، کیفیت دوخت دوچندان خیر و خوبی دارد. باطن آن دارای 11 شیار برای محافظت کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن نیز یک محل برای حفظ دو عکس دارد. باطن آن دو محفظه برای محافظت اسکناس است و محفظه‌ی سکه‌ی آن به شکل کلیپسی بسته می‌شود. باز و بسته شدن کیف بوسیله یک دکمه کوچک انجام می‌شود. چرم شهر با به کار گیری بیش تر از چرم طبیعی، سعی کرده که محصولات کاربردی و در عین هم اکنون به‌روز و زیبا ساخت و عرضه کند.
كيف پول زنانه‌ي مدل «7-122203» از مارک «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز مدل كتي می‌باشد كه ابعادي معادل 2 × 10 × 19 سانتي‌متر دارد. كيف پول بیشتراز چرم طبيعي گاوي ساخته شده و بسيار نرم و لطيف است. جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee كيف قرمز و طرح آن ساده است. كيف شهر چرم به وسيله‌ي دكمه و زيپ باز و بسته مي‌شود. باطن كيف دو جيب زيپ‌دار، 10 جاي كارت اعتباري و 2 عدد محل نگهداري كارت ويزيت وجود دارد. همچنين باطن كيف محفظه‌هايي براي قرار دادن سكه و سيم كارت مو جود می باشد كه اين دو كالا يعني سيم كارت و سكه را مي‌توان در جيب‌هاي زيپ‌دار قرار داد. در كيف پول زنانه‌ي شهر چرم دو جيب زيپ‌دار و يك محفظه‌ي قرارگيري اسكناس وجود دارد. كيف پول زنانه‌ي مدل 7-122203 كيفي جادار و دلخواه میباشد كه در عين سادگي زيبا هم هست و رنگ قرمز چرم آن بسيار چشم‌گير است.
کیف پول مردانه نوع «122194-1» یک نمونه بیشتراز کیف پول‌های جادار برند «شهر چرم» (Leather City) است. این کیف از جور کتی موجود است و به راحتی درون جیب کت و کاپشن‌های مردانه قرار می‌گیرد. برای تولید آن بیشتراز چرم گاوی فایده شده و کیفیت دوخت ان دوچندان عالی است. این کیف دارنده 12 شیار برای حفظ کارت‌های اعتباری و 3 شیار برای کارت‌های ویزیت است. در قسمتی بیشتراز آن نیز یک محل برای نگهداری عکس دارد. درون آن یک محفظه برای مراقبت اسکناس است و در پشت کیف یک محفظه دیگر هم دارد. این کیف به وسیله یک دکمه کوچک بسته می شود و بدین ترتیب احتمال افتادن کارت یا این که پول بیشتراز درون آن به صفر می‌رسد. چرم شهر با استفاده بیشتراز چرم طبیعی، سعی کرده که تولیدات کاربردی و در عین اکنون به‌روز و زیبا تولید و عرضه کند.
خاتون و ناز بانوی ایرانی بر روی کیف‌های پول صنایع دستی چرمی برند کهن چرم خودنمایی می نماید و پرنده خوشبختی بر بالای راز خاتون به پرواز درآمده است. استادکاران هنرمند دیرین چرم با شیوه‌ای هنرمندانه این نقش را به شکل برجسته بر «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم گونه LW52» حک کرده‌اند. این کیف سه لت دارنده قسمت‌های مختلفی است. 10 جای کارت اعتباری، جا برای عکس عزیزان‌تان، جای کارت شناسایی، زیپ برای قراردادن اشیا قیمتی و جا برای یک مدل اسکناس در این کیف تعبیه شده است. درب این کیف به وسیله یک دکمه مگنتی بسته می‌شود. پشت این کیف نقش برجسته پرسپولیس عهد باستان و تخت جمشید پباده سازی شده است. چرم این کیف بیش تر از مدل چرم گاوی درجه یک ممتاز و دست رنگ بوده و این کیف دوچندان جادار میباشد البته در عین هم اکنون بزرگ چشم نمی‌شود. در کل این کیف یک گزینه‌ی زیاد دلخواه برای هدیه دادن به شمار می‌رود.
برای این‌که مدام اسکناس‌های صاف و دسته‌بندی شده‌ای داشته باشید به کار گیری بیش تر از یک کیف پول عالی اضطراری به لحاظ می‌رسد. « کیف پول دیرین چرم گونه Lwk38 » دارنده دو لت می باشد که یکی دارای یک زیپ، چند جاکارتی که در زیر خود یک فضای دیگر برای استفاده داراست و یک جای عکس بزرگ می باشد و لت دیگر که دکمه‌دار بوده و با دکمه باز و بسته می‌شود، دربرگیرنده جای اسکناس و جاکارتی‌های فراوان و یک جای عکس است. در لبه‌ی بخش جلویی کیف نواری در طول کیف بیش تر از چرم با طرح کروکدیل به کار گیری شده که منجر زیباتر شدن این محصول گردیده است. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا این که قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیش تر از آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌بر قرار دریافت کردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، مناسب هستند. رنگ مشکی با وقار و عامه پسند به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. کیف پول بی آلایش و بادوام با مارک « دیرین چرم » از جمله کیف‌هایی می باشد که می تواند باب سلیقه‌ی هر فردی باشد. جهت نگهداری بهتر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

هنرچرم، طراحي و ساخت تولید ها چرمي يكي بیشتراز شاخه‌ و گرايش‌هاي با اهمیت صنايع دستي محسوب مي‌شود. انواع چرم‌هاي طبيعي وجود داراست و تكنيك‌هاي مختلفي كه در ساخت و تزيين آن ها بكارمي‌رود سوخت، حكاكي و نقاشي روي چرم ازجمله تكنيك‌هايي پركاربرد در اين هنر صنعت به ‌شمار مي‌رود. «كيف پول چرم طبيعي مثالين گونه كتي كد 24016» كيف پولي زيبا با طراحي خاص و عالي بوده كه گالري مثاين در قالب جور مردانه ارايه مي‌كند. اين گونه طراحي محصول به كتي معروف می‌باشد و محصول كد 24016 از مدل دو لت و به رنگ عسلي توليد مي‌شود. نحوه باز و بسته كردن اين كيف پول به صورت تاشو بوده و هيچ دكمه و زيپي ندارد. طراحي اين محصول، براي به کار گیری آقايان بوده و مي‌‌تواند به عنوان يك هديه قابل و ارزشمند روز مرد يا هديه تولد محسوب شود. دقت داشته باشيد كه چرم‌ها را نبايد شست و براي تميز كردن آنان خوبتر میباشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي منحصربه‌فرد چرم طبيعي فایده شود.
«کيف پول دیرین چرم مدل F3-2» بسیار زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم از مدل دباغی شده با گیاه می‌باشد که به رنگ قهوه‌ای سوخته رنگرزی شده است. رنگ قهوه‌ای و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. این کیف جیبی دارنده طراحی ظریفی بیشتراز طراحان خوش ذوق این موسسه تولیدی کهن چرم می‌باشد و بر روی نصیب جلوی کیف دوختی با خطوط شیب‌دار وجود داراست که منجر شده می‌باشد تا رخ کیف همانند یک پاکت نامه‌ی چرمی زیبا به حیث برسد. باز و بسته کردن این کیف راحت بوده و به صورت تاشو و بدون فایده بیش تر از دکمه یا این که زیپ است. این کیف جیبی چرم مردانه دارنده دو لت می باشد که فارغ از به کار گیری بیشتراز زیپ و دکمه و … بر روی نیز تا می‌شوند. بدنه‌ی اصلی کیف جهت قرار دادن اسکناس در نظر گرفته شده است. یکی از بیش تر از لت‌های این کیف پول بر روی خود 5 جای کارت و لت دیگر یک جای عکس دارد. یک جاکارتی در داخل کیف وجود دارد که می‌توان آن را نیز به صورت جداگانه به کار گیری اعلام‌کرد و نیز یک لت آن را در فضای پشت جای عکس قرار داد و لت دیگر را بر روی این جای عکس تا کرد. این کیف چرمی به ارتفاع 12.5 و پهنا 9.5 سانتی‌متر و وزن سبک 60 گرمی‌اش می‌تواند خواسته‌های طرفداران خویش را تامین کند. سفارش ما به شما «کيف پول دیرین چرم مدل F3-2» می‌باشد که در‌عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است.
اين كيف براي بانوان معمولی پسند و خوش سليقه طراحي شده،از جنس چرم مصنوعي مرغوب هست و بصورت كاملا دستدوز دوخته شده ورنگ شاد آن بسيار جلب توجه مي كند،قسمت خارجي اين كيف با مارك طرح farvahar تزيين شده و در دوخت آن بیشتراز نخ موم زده همرنگ چرم به کار گیری شده است. قسمت داخلي اين كيف داراي دو جيب براي قرار دادن اسكناس و 4 عدد جاي كارت اعتباريست ودرب كيف بدون هيچ جور دكمه اي و بصورت تاشو بسته مي‌شود به همين دليل اين كيف مناسب هديه به افراديست كه به كيف بی آلایش علاقهمندند.
کیف پول زنانه‌ی جور «D291» برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) چرمی می‌باشد و بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که برنامه ای کلاسیک (ساده) دارد. بافت کیف پول فراوان نرم و لطیف هست و بیش تر از کیفیت بالایی برخوردار هست که سال‌ها بدون نگرانی از حاد و فرسوده شدن، می‌توانید از آن به کار گیری کنید. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد بیشتراز مدل کتی است که برای بانوان می بایست در کیف دستی‌شان قرار بگیرد. وزن کیف پول 190 گرم است. ابعاد کیف پول چرمی چرم مشهد برابر 18.5 × 10 سانتی‌متر است که به‌وسیله‌ی دکمه و زیپ باز و بسته می‌شود. 23 عدد جای کارت اعتباری در کیف پول گونه D291 موجود است؛ همچنین 2 محفظه‌ی جداگانه برای قرارگیری اسکناس در کیف لحاظ شده است. کیف پول زنانه‌ی چرم مشهد یک جیب داخلی (مخفی) و زیپ‌دار دارد که می‌توان سکه، سیمکارت و اشیای کوچک را در این محفظه قرار داد. بر روی کیف پول لوگوی فلزی چرم مشهد به دیده می‌خورد.
چرم‌هاي صنعتي با كيفيت و رنگ‌بندي متنوع و گوناگوني كه دارند، در بين علاقمندان به محولات چرمي، علاقه مندان زيادي دارند. «كيف پول كفشدوزك طرح راه پيش‌ رو زيباست كد 160035» نمونه محصولي از چرم صنعتي می‌باشد كه گالري كفشدوزك طراحي و ارايه مي‌كند. اين محصول كيف پولي خلاقانه و منحصربه‌فرد به‌فرد بوده كه رنگي شيري داشته و طرح زمينه‌ آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي است. نكته جذاب توجهي كه اين محصول را بیشتراز ساير محصولات مشابه، جدا و متمايز مي‌كند، نقاشي‌ كودكانه‌اي میباشد كه روي آن اجرا شده؛ كه تصويري از يك جاده در ميان درختان و كوه‌ها نشان مي‌دهد كه با خورشيد زرد رنگ تابان و گل‌هاي قرمز رنگي كه جابجا در كنار جاده روييده شده، تزيين داده شده است. اين محصول براي دختران جوان مطلوب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه فراهم مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و به وسیله دكمه‌ه�