کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1

برای کسانی که تمایل ندارند عکس خود و عزیزان‌شان در مکان‌های همگانی و … در معرض دید باشد دوچندان مناسب است. بدنه‌ی حیاتی این کیف پول نیز محل قرارگیری اسکناس‌های شما است. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. پباده سازی دسته LpK 16 دوچندان معمولی و شکیل بوده که همین امر سبب محبوبیت آن می‌شود. «کیف پول جیبی چرم ارگانیک کهن چرم جور LpK16» در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش‌دست است. جهت حفظ خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. تولیدها کهن چرم بیشتراز جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت‌نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف با طرح ساده‌ی خویش دوست داستنی افراد ساده‌پسند است. رنگ مشکی و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. طراحی بسیار کاربردی که دربرگیرنده دو لت میباشد که هر یک دارای جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه‌ی حیاتی جای اسکناس است. این کیف پول جیبی بسیار زیبا از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم ارگانیک گزینه استفاده در این کیف بیشتراز دسته چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. طراحی دسته LpK 1-3 فراوان ساده و شکیل بوده که همین دستور باعث محبوبیت آن می‌شود. سفارش ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی کهن چرم دسته LpK1-3» میباشد که در‌عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست است. جهت محافظت خوب تر و سالم ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و مضاعف آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ گونه آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید. تولیدات قدیمی چرم بیشتراز جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
طراحی «کیف پول پارینه چرم نوع aw18» بیش تر از مدل بیاله فرنگی (سنتتیک مقاوم بیشتراز مدل ضخیم و لطیف)، با رنگ قهوه‌ای سوخته، ابعاد 9.5 × 18 × 2 سانتی‌متر و زیاد بی آلایش و شکیل میباشد که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. طراحی فراوان کاربردی این کیف کتی که دربرگیرنده دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از بیشتراز لت‌هاست مانند؛ کتاب یا دفترچه‌ای می باشد که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از از لت‌های این کیف پول جهت قراردادن اسکناس میباشد که روی خویش چهار جای کارت و یک جای عکس دارااست و لت دیگر مشتمل بر یک زیپ و جای اسکناس است. همچنین صفحه‌ای که در وسط روی یکی از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده، یک جای عکس دارد. این محصول در عین جاداربودن مضاعف سبک و خوش‌دست می‌باشد و ازاین‌رو خواهان متعددی دارد. جهت مراقبت بهتر و سالم‌ماندن این محصولات، بیشتراز قراردادنشان در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیزکردن کیف بیش تر از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌ تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
یکی از بهترین کیف پول‌های مردانه و زنانه را برند ایرانی و معتبر «دُرسا» (Dorsa) طراحی و تولید می‌کند. این کیف با اسم «11274» شناخته می‌شود. کیف از چرم طبیعی ساخته شده است. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 اعتنا به رنگ مشکی 11274 می‌توانید این کیف را با وسایل و لباس‌های مشکی و سفیدتان ست کنید. کیف پول درسا 11274 با توجه به ابعاد 22 × 13.5 × 4 سانتی‌متری‌اش برای به یار و همدم داشتن دوچندان مناسب به لحاظ می‌رسد. این کیف را می‌توانید در جیب کت خودتان هم قرار بدهید. کیف با یک زیپ محکم باز و بسته می‌شود. برای نگهداری کارت اعتباری در این کیف 8 محفظه در لحاظ گرفته شده است. با وجود چنین ظرفیتی اضافه کارت‌های بانکی شما همیشه همراهتان خواهد بود. کارت ویزیت‌های مهم شما با وجود 4 محل مراقبت گم نخواهند شد. در طراحی این کیف به‌جز این محفظه‌ها برای محافظت سکه هم فکر شده است. با وجود چنین محفظه‌هایی دیگر صدای تکان تناول کردن سکه‌ها را نمی‌شنوید. برای این‌که اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی کنید، سه محفظه‌ی اسکناس در اختیار دارید. با توجه به این دسته‌بندی برای پیدا کردن اسکناس‌های موردنظرتان وقت زیادی ضروری ندارید. برای این‌که هنگام پیاده‌روی راحت‌تر باشید یک بند چرمی به این کیف متصل شده است. این بند در صورت مایحتاج از کیف جدا می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا دیده می‌شود. کیف بیش تر از جنس چرم گاوی ساخته شده و یک لایه چاپ لیزارد روی خودش دارد. خرید کیف پول درسا 11274 با در لحاظ داشتن اندازه‌ی نه‌چندان بزرگ، محفظه‌های مضاعف و کاربردی و جنس چرم گاوی و مرغوبش منطقی خواهد بود. این کیف برای هدیه دادن به کسانی که دوستشان دارید گزینه‌ی مناسبی است.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدها چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولید ها خویش را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها بسيار مدرن بوده و از جديدترين شیوه ها براي تهيه محصول ها به کار گیری مي شود.كيف پول زنانه صدف داراي سه فضاي تفكيكي جهت اسكناس و سكه و ده عدد جا كارتي و سه آلبوم جا ي عكس مي باشد.جنس اين كيف از چرم طبيعي میباشد و با قفل ناخني بسته مي شود.هم چنين صدف داراي يك فضا در پشت كيف كه با زيپ باز و بسته ميشود.

چرم ماده‌ای با دوام و مرغوب در صنعت کیف و کفش است. چرم ارگانیک بیشتراز پوست حیواناتی زیرا گاو و بز تهیه و تنظیم می‌شود. طیف رنگی‌ای که بیشتراز چرم به‌دست می‌‌آید فراوان متنوع است. «کيف پول گالري ستاک کد 81022» به‌صورت کیف پول کتی دیده می‌شود. این محصول بیشتراز چرم گاوی مرغوب تهیه شده و اندازه‌ای که برای این کیف‌پول درنظرگرفته شده، حدود 20 × 10.5 سانتی‌متر است. اقسام مختلفی که برای این محصول درنظر گرفته شده شامل؛ فضای داخلی کیف دربرگیرنده یک عدد جیب داخلی و یک عدد زیپ می‌شود. همینطور برای نصیب خارجی کیف، سه عدد جیب کوچک دلخواه برای عکس و سکه در لحاظ گرفته شده است. قفل موردنظر برای محصول مذکور، از جنس چرم و به‌حالت زبانه هست و علاوه بر حفاظت زیبایی خاصی به کیف داده است. این محصول می‌تواند گزینه نیکی برای هدیه به افراد جوان و یا این که همسرتان باشد.
بعضی افراد قبل بیشتراز آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم گونه LW8-1» از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارای تعداد مضاعف کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… طراحی شده است. آسانی این کیف اصلی ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. استفاده بیش تر از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در تولید این کیف، حافظه شما را بیشتراز کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در صورتی چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارای دو جای مخصوص اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای منحصر کارت اعتباری است. طول و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا قفل فایده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خویش دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که از آن با اسامی نظیر کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌بر قرار گرفتن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ قهوه‌ای واضح به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، بیش تر از جمله کیف‌هایی میباشد که می تواند باب سلیقه‌ی افراد معمولی پسند و باشد.
بعضی افراد قبل از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم مدل LW8-1» بیش تر از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارای تعداد زیاد کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… طراحی شده است. آسانی این کیف وسیع ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. فایده بیش تر از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ساخت این کیف، خاطر شما را بیشتراز کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در‌حالتی که چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارای دو جای منحصربه‌فرد اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای مخصوص کارت اعتباری است. ارتفاع و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در حالت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم پباده سازی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف بیش تر از زیپ یا این که قفل فایده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیشتراز آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی یاد می‌شود، علاوه‌بر قرار گرفتن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ قهوه‌ای پر‌نور به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول معمولی و بادوام، از جمله کیف‌هایی می باشد که میتواند باب سلیقه‌ی افراد بی آلایش پسند و باشد.
“كيف‌ پول مردانه چرم طبيعي گليما گونه 244” توليد مجموعه طراحي گليما، از چرم طبيعي و كاملا دست ساز هست كه با نخ ابريشم و دوخت هاي بسيار ظريف ساخته شده است. دست ساز بودن محصول انرژي و عشق هنرمند سازنده را به شما منتقل مي كند، كه با توجه به زندگي خشك و صنعتي امروز، ميتواند بسيار جذاب باشد. اين كيف 6 جاي كارت و يك جاي پول دارد. كيف هاي گليما در تيراژ پايين توليد مي شوند،به همين دليل مطلوب سليقه ي كساني است كه به خاص بودن و تك بودن اهميت مي دهند. تداوم چرم و لذت به کار گیری بیشتراز يك محصول دست ساز آن را به كالايي تبديل مي كند كه زمان زمان زيادي یار و همدم شما خواهد بود.
ظاهر مضاعف کاربردی کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم جور LpK1-2 دربرگیرنده دو لت است. هر یک بیش تر از این لت‌ها دارای جای کارت به شکل افقی و عمودی و بدنه‌ی حساس جای اسکناس است. کیف پول چرم ارگانیک کهن‌چرم گونه LpK1-2 با طرح ساده‌ی خود محبوب افراد ساده‌پسند است و رنگ سنگین و قهوه‌ای آن با بیشتر طیف‌های رنگی هم‌خوانی داشته و قابل ست کردن است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم ارگانیک مسئله فایده در این کیف بیش تر از دسته چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. طراحی گونه LpK 1-2 بسیار بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک سابق چرم گونه LpK1-2» است که در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است. جهت محافظت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
کیف پول مدل «122003-19» از مارک «شهر چرم» (Leather Ciry) نمونه‌ای دیدنی برای بانوان هست که بیش تر از انواع کتی یا این که پاسپورتی به‌حساب می‌آید. این کیف پول از چرم طبیعی ساخته شده میباشد و رنگ زیاد زیبای زرد خردلی دارد. این کیف مناسب خانم‌هایی هست که گاهی صرفا کیف پول به دست می‌گیرند. این کیف به چهره دوبل میباشد که در یک لایه، دارای محلی برای مراقبت عکس، سه زیپ برای حفظ سکه و دو شکاف برای قرارگیری اسکناس است. در قسمت دوم، هم باز محلی برای عکس تعبیه شده است و تعداد چهار شیار برای قراردادن کارت‌های عابر بانک و ویزیت دارد. همینطور از یک شکاف دیگر برای محافظت اسکناس بهره می‌برد. این کیف حجم مناسبی برای حمل پول و چه بسا کاغذهای یادداشت یار و همدم دارااست که می‌تواند به‌عنوان کیف دستی کوچک در خریدهای روزانه نیز همراهتان باشد. این کیف بدنه‌ی نرم و ظواهر گیرایی دارااست و می‌توان آن را با کیف دستی یا این که با رنگ شال به‌تنهایی ست کرد.
جاكارتي تمام دست دوز «edgallary» (اي دي گالري) گونه «N4» با طراحي معمولی و شيك بیش تر از چرم طبيعي بز تهيه شده است. اين چرم، نرم‌تر از چرم گاو بوده و دلخواه براي توليد انواع صنايع دستي است. تولیدها edgallary با تكنيك دوخت دو طرفه تهيه شده كه چرخ‌هاي خياطي صنعتي کارکشته به توليد آن نيستند.جاكارتي چرمي N4، گنجايش 3 كارت هوشمند در هر طرف، در مجموع 6 كارت هوشمند، و يك پاكت جاي بيزينس كارت در نماي بيروني كيف را دارا مي باشد. شركت edgallary اين محصول را در دو رنگ به صورت زير طراحي كرده است:
1- نماي بيروي از چرم مشكي و نصیب مياني داخلي بیشتراز جير سبز آب
2- يك طرف كيف بیشتراز چرم صورتي و طرف ديگر كيف بیشتراز جير نوك مداديبرند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی داراست و در محصولات خویش بیش تر از چرم ارگانیک منفعت می‌برد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) با گونه (1182) هم یک کدام از از تولید ها این برند آشنا به شکل چرمی می باشد که تعیین ایده‌آل برای آقایان و خانم‌های خوش‌سلیقه قلمداد خواهد شد. این کیف پول به صورت کتی یا این که به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول (1182) در ابعاد 10 × 18.5 × 2 سانتی‌متر میباشد و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی از چرم طبیعی از جور گاوی با طرح لیزارد دارد و مرحله درخشان آن جذابیت متعددی تولید کرده است. این کیف به صورت کتابی یا بی آلایش باز خواهد شد و بر روی آن برند درسا به زیبایی به چهره فلزی قرار گرفته است. طرح مشکی و درخشان با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد متعددی به چهره مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان �