کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1

برای افرادی که تمایل ندارند عکس خویش و عزیزان‌شان در مکان‌های عمومی و … در معرض دید باشد فراوان مناسب است. بدنه‌ی کلیدی این کیف پول نیز محل قرارگیری اسکناس‌های شما است. این کیف پول جیبی بسیار زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این دسته چرم بیشتراز گونه دباغی شده با گیاه است. طراحی گونه LpK 16 زیاد بی آلایش و شکیل بوده که همین امر باعث محبوبیت آن می‌شود. «کیف پول جیبی چرم ارگانیک سابق چرم جور LpK16» در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش‌دست است. جهت محافظت خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و دوچندان آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید. محصولات سابق چرم بیشتراز جمله این محصول شامل 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت‌نامه کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف با طرح ساده‌ی خویش دوستداشتنی افراد ساده‌پسند است. رنگ مشکی و سنگین آن با هر طیف رنگی هم‌خوانی داشته و قابل هماهنگ کردن است. پباده سازی بسیار کاربردی که دربرگیرنده دو لت می‌باشد که هر یک دارنده جای کارت به صورت افقی و عمودی و بدنه‌ی با اهمیت جای اسکناس است. این کیف پول جیبی بسیار زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم ارگانیک مسئله فایده در این کیف از جور چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. پباده سازی نوع LpK 1-3 مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. پیشنهاد ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک کهن چرم دسته LpK1-3» می باشد که در‌عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است. جهت محافظت بهتر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و دوچندان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید. محصول ها سابق چرم بیش تر از جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
طراحی «کیف پول پارینه چرم دسته aw18» بیش تر از جور بیاله فرنگی (سنتتیک مقاوم بیشتراز جور ضخیم و لطیف)، با رنگ قهوه‌ای سوخته، ابعاد 9.5 × 18 × 2 سانتی‌متر و بسیار ساده و شکیل می‌باشد که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. پباده سازی فراوان کاربردی این کیف کتی که شامل دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی‌از از لت‌هاست مانند؛ کتاب یا دفترچه‌ای میباشد که صفحات آن ورق می‌خورند. یک کدام از از لت‌های این کیف پول جهت قراردادن اسکناس است که روی خویش چهار جای کارت و یک جای عکس دارااست و لت دیگر شامل یک زیپ و جای اسکناس است. همچنین صفحه‌ای که در وسط روی یکی‌از بیشتراز لت‌ها تعبیه شده، یک جای عکس دارد. این محصول در عین جاداربودن مضاعف سبک و خوش‌دست می‌باشد و ازاین‌رو خواهان زیادی دارد. جهت محافظت بهتر و سالم‌ماندن این محصولات، از قراردادنشان در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل جلوگیری کنید. برای تمیزکردن کیف از هیچ جور آستون یا اسپری‌ تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
یکی از بهترین کیف پول‌های مردانه و زنانه را مارک ایرانی و معتبر «دُرسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید می‌کند. این کیف با اسم «11274» شناخته می‌شود. کیف از چرم ارگانیک ساخته شده است. با دقت به رنگ مشکی 11274 می‌توانید این کیف را با وسایل و لباس‌های مشکی و سفیدتان ست کنید. کیف پول درسا 11274 با توجه به ابعاد 22 × 13.5 × 4 سانتی‌متری‌اش برای به ملازم داشتن مضاعف مطلوب به لحاظ می‌رسد. این کیف را می‌توانید در جیب کت خودتان نیز قرار بدهید. کیف با یک زیپ سفت باز و بسته می‌شود. برای حفظ کارت اعتباری در این کیف 8 محفظه در حیث گرفته شده است. با وجود چنین ظرفیتی اضافه کارت‌های بانکی شما مدام همراهتان خواهد بود. کارت ویزیت‌های مهم شما با وجود 4 محل مراقبت گم نخواهند شد. در طراحی این کیف به‌جز این محفظه‌ها برای محافظت سکه نیز فکر شده است. با وجود چنین محفظه‌هایی دیگر صدای تکان تناول کردن سکه‌ها را نمی‌شنوید. برای این‌که اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی کنید، سه محفظه‌ی اسکناس در اختیار دارید. با دقت به این دسته‌بندی برای پیدا کردن اسکناس‌های موردنظرتان وقت متعددی لازم ندارید. برای این‌که هنگام پیاده‌روی راحت‌تر باشید یک بند چرمی به این کیف متصل شده است. این بند در چهره مایحتاج بیش تر از کیف جدا می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا دیده می‌شود. کیف بیش تر از جنس چرم گاوی ساخته شده و یک لایه چاپ لیزارد روی خودش دارد. خرید کیف پول درسا 11274 با در حیث داشتن اندازه‌ی نه‌چندان بزرگ، محفظه‌های بسیار و کاربردی و جنس چرم گاوی و مرغوبش منطقی خواهد بود. این کیف برای هدیه دادن به کسانی که دوستشان دارید گزینه‌ی مناسبی است.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصول ها چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خویش را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصولات بسيار مدرن بوده و از جديدترين خط مش ها براي تهيه محصول ها به کار گیری مي شود.كيف پول زنانه صدف داراي سه فضاي تفكيكي جهت اسكناس و سكه و ده عدد جا كارتي و سه آلبوم جا ي عكس مي باشد.جنس اين كيف بیشتراز چرم طبيعي می باشد و با قفل ناخني بسته مي شود.هم چنين صدف داراي يك فضا در پشت كيف كه با زيپ باز و بسته ميشود.
چرم ماده‌ای با تداوم و مرغوب در صنعت کیف و کفش است. چرم ارگانیک از پوست حیواناتی چون گاو و بز تهیه می‌شود. طیف رنگی‌ای که از چرم به‌دست می‌‌آید فراوان متنوع است. «کيف پول گالري ستاک کد 81022» به‌صورت کیف پول کتی چشم می‌شود. این محصول از چرم گاوی مرغوب تنظیم شده و اندازه‌ای که برای این کیف‌پول درنظرگرفته شده، حدود 20 × 10.5 سانتی‌متر است. اقسام مختلفی که برای این محصول درنظر گرفته شده شامل؛ فضای داخلی کیف مشتمل بر یک عدد جیب داخلی و یک عدد زیپ می‌شود. همینطور برای نصیب خارجی کیف، سه عدد جیب کوچک دلخواه برای عکس و سکه در حیث گرفته شده است. قفل موردنظر برای محصول مذکور، بیش تر از جنس چرم و به‌حالت زبانه هست و علاوه بر حفاظت زیبایی خاصی به کیف داده است. این محصول می تواند گزینه خیر و خوبی برای هدیه به افراد برنا و یا این که همسرتان باشد.
بعضی افراد قبل بیش تر از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي کهن چرم مدل LW8-1» از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارنده تعداد فراوان کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… پباده سازی شده است. آسانی این کیف وسیع ترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. فایده بیشتراز چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در ایجا این کیف، حافظه شما را از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که درصورتی که چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارای دو جای منحصربه‌فرد اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای مخصوص کارت اعتباری است. ارتفاع و عرض آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در شرایط خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا این که قفل به کار گیری نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این پباده سازی که بیش تر از آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا این که کیف‌های کتی حافظه می‌شود، علاوه‌بر قرار به دست آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ قهوه‌ای پر‌نور به‌همراه دوخت ظریف با طراحی ساده‌ی آن شما را زیر تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، بیشتراز جمله کیف‌هایی هست که می‌تواند باب سلیقه‌ی افراد ساده پسند و باشد.
بعضی افراد قبل بیش تر از آن ‌که کیف پولی را دست بگیرند برایشان تعداد جای کارت برایشان اهمیت دارد. «کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم جور LW8-1» بیش تر از جمله کیف‌ پول‌هایی بوده که برای افراد دارای تعداد بسیار کارت‌های اعتباری، کارت مترو، کارت شهروندی و… طراحی شده است. آسانی این کیف بزرگترین مزیت آن به‌شمار می‌رود. استفاده از چرم گاوی مغز‌رنگ تبریز در تولید این کیف، حافظه شما را از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. مغز رنگی چرم به این معنی بوده که در شرایطی‌که چرم را برش دهیم تمام چرم یکنواخت رنگ شده است. این کیف دارنده دو جای اختصاصی اسکناس، ، یک زیپ و هفده جای منحصر کارت اعتباری است. ارتفاع و پهنا آن به‌ترتیب در حدود 19 و 10 سانتی‌متر و قطر آن در وضعیت خالی، ۱.۵ سانتی‌متر و وزن آن در حدود 120 گرم طراحی می‌شود. برای باز و بسته کردن این کیف از زیپ یا قفل استفاده نشده و به‌صورت تاشو می‌توان به مدارک خود دسترسی پیدا کرد. این طراحی که بیش تر از آن با اسامی مثل کیف‌های کتابی یا کیف‌های کتی خاطره می‌شود، علاوه‌بر قرار به چنگ آوردن در کیف‌های دستی برای جا‌گیری در جیب‌های کت آقایان، دلخواه هستند. رنگ قهوه‌ای واضح به‌همراه دوخت ظریف با پباده سازی ساده‌ی آن شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. این کیف پول بی آلایش و بادوام، از جمله کیف‌هایی است که می‌تواند باب سلیقه‌ی افراد بی آلایش پسند و باشد.
“كيف‌ پول مردانه چرم طبيعي گليما نوع 244” توليد مجموعه طراحي گليما، بیش تر از چرم طبيعي و كاملا دست ساز میباشد كه با نخ ابريشم و دوخت هاي بسيار ظريف ساخته شده است. دست ساز بودن محصول انرژي و عشق هنرمند سازنده را به شما منتقل مي كند، كه با دقت به زندگي خشك و صنعتي امروز، ميتواند بسيار جذاب باشد. اين كيف 6 جاي كارت و يك جاي پول دارد. كيف هاي گليما در تيراژ پايين توليد مي شوند،به همين دليل مطلوب سليقه ي كساني است كه به خاص بودن و تك بودن اهميت مي دهند. دوام چرم و لذت به کار گیری بیشتراز يك محصول دست ساز آن را به كالايي تبديل مي كند كه مدت برهه زمانی زيادي یار و همدم شما خواهد بود.
ظاهر فراوان کاربردی کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم مدل LpK1-2 شامل دو لت است. هر یک بیش تر از این لت‌ها دارای جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه‌ی حیاتی جای اسکناس است. کیف پول چرم طبیعی کهن‌چرم دسته LpK1-2 با طرح ساده‌ی خود محبوب افراد ساده‌پسند می باشد و رنگ سنگین و قهوه‌ای آن با بیش تر طیف‌های رنگی هم‌خوانی داشته و قابل ست کردن است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و چرم طبیعی گزینه به کار گیری در این کیف بیش تر از نوع چرم گاوی فرنگی با ذبح اسلامی و حلال است. طراحی دسته LpK 1-2 بسیار معمولی و شکیل بوده که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. سفارش ما به شما «کیف پول جیبی چرم ارگانیک کهن چرم نوع LpK1-2» می باشد که در عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است. جهت محافظت خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
کیف پول دسته «122003-19» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather Ciry) نمونه‌ای دیدنی برای بانوان میباشد که بیشتراز انواع کتی یا پاسپورتی به‌حساب می‌آید. این کیف پول بیشتراز چرم طبیعی ساخته شده می‌باشد و رنگ فراوان زیبای زرد خردلی دارد. این کیف دلخواه خانم‌هایی میباشد که گاهی فقط کیف پول به دست می‌گیرند. این کیف به صورت دوبل است که در یک لایه، دارای محلی برای نگهداری عکس، سه زیپ برای نگهداری سکه و دو شکاف برای قرارگیری اسکناس است. در نصیب دوم، هم باز محلی برای عکس تعبیه شده است و تعداد چهار شیار برای قراردادن کارت‌های عابر بانک و ویزیت دارد. همینطور از یک شکاف دیگر برای مراقبت اسکناس سود می‌برد. این کیف حجم مناسبی برای حمل پول و حتی کاغذهای یادداشت همراه دارد که میتواند به‌عنوان کیف دستی کوچک در خریدهای روزانه نیز همراهتان باشد. این کیف بدنه‌ی نرم و ظاهر گیرایی دارد و می‌توان آن را با کیف دستی یا با رنگ شال به‌تنهایی ست کرد.
جاكارتي تمام دست دوز «edgallary» (اي دي گالري) نوع «N4» با طراحي بی آلایش و شيك از چرم طبيعي بز تهيه شده است. اين چرم، نرم‌تر از چرم گاو بوده و مناسب براي توليد انواع صنايع دستي است. تولیدات edgallary با تكنيك دوخت دو طرفه تهيه شده كه چرخ‌هاي خياطي صنعتي توانمند به توليد آن نيستند.جاكارتي چرمي N4، گنجايش 3 كارت هوشمند در هر طرف، در مجموع 6 كارت هوشمند، و يك پاكت جاي بيزينس كارت در نماي بيروني كيف را دارا مي باشد. شركت edgallary اين محصول را در دو رنگ به چهره زير طراحي كرده است:
1- نماي بيروي بیشتراز چرم مشكي و نصیب مياني داخلي بیشتراز جير سبز آب
2- يك طرف كيف بیش تر از چرم صورتي و طرف ديگر كيف از جير نوك مداديبرند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و تولید اکسسوری‌های چرم قدمت زیادی دارد و در محصولات خویش بیشتراز چرم طبیعی فایده می‌برد. کیف پول چرمی برند ایرانی «درسا» (Dorsa) با مدل (1182) هم یکی‌از بیش تر از تولیدها این برند آشنا به چهره چرمی میباشد که تعیین ایده‌آل برای آقایان و خانم‌های خوش‌سلیقه قلمداد خواهد شد. این کیف پول به چهره کتی یا به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول (1182) در ابعاد 10 × 18.5 × 2 سانتی‌متر هست و ظاهری به رنگ مشکی دارد. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی از چرم ارگانیک از مدل گاوی با طرح لیزارد دارد و تراز درخشان آن جذابیت متعددی ساخت کرده است. این کیف به شکل کتابی یا این که معمولی باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی به چهره فلزی قرار گرفته است. طرح مشکی و براق با رگه‌هایی به روی چرم، ظواهر این کیف را تا حد متعددی به شکل مجلسی و شکیل تبدیل کرده و استفاده‌ی آن را بسته به سلیقه به آقایان �