جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee

�ي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در صورت لزوم مي‌توانيد بیشتراز آن استفاده كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
کیف پولهای نقش برجسته گالری کهن چرم با طرحهای اصیل ایرانی تزیین شده است. این کیف پول کتی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این مدل چرم از دسته دباغی شده با گیاه است. پباده سازی دسته LW47 بسیار معمولی و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی فراوان کاربردی که در نگاه نخستین یک لت را به سناریو می گذارد که دارنده چند جای کارت اعتباری، یک جای عکس و یک جیب زیپ‌دار است. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متفاوت و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. یک لت منحرک در کیف در لحاظ گرفته شده که دارای دو جیب، چندین جای کارت اعتباری، و جای عکس است. «کيف پول چرم طبيعي دیرین چرم دسته LW47» بسیار جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مورد نیاز شما هست را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن زیاد سبک و خوش دست است.
کیف پول زنانه‌ی «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم طبیعی گاوی مرغوب و باکیفیت ساخته شده است. طرح کیف از چرم ساده و کلاسیک و مناسب افرادی است که ساده‌پسند هستند. کیف پول گونه «K39119» ابعادی معادل 19 × 10 × 2 سانتی‌متر دارد و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن آن به‌صورت مگنتی هست که مگنت آن روی زبانه قرار داراست و کیف با زبانه‌ی مگنتی باز و بسته می‌شود. قفل مگنتی نقره‌ای‌رنگ و گرد است. باطن کیف شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت ویزیت وجود داراست که می‌توانید انواع کارت ویزیت یا این که حتی کارت‌های اعتباری را داخل کیف قرار دهید. همینطور باطن کیف سه محل برای محافظت اسکناس وجود دارد. کیف کتی شهر چرم را هم می‌توانید در جیب کت و هم در کیفتان با خود به هرجایی حمل کنید. کیف پول نوع K39119 ساده، شیک و کاربردی می‌باشد که جنس عالی و ارزش مناسبش، آن را به گزینه‌ای دلخواه جهت خرید تبدیل کرده است.
يك اكسسوري خوش‌رنگ تمامي اقلام همراهش را ذیل تاثير قرار مي‌دهد. كيف پول كه روزانه گزینه استفاده قرار مي‌گيرد، بايد هم طراحي زيبايي داشته باشد نیز كيفيتي در خور به کار گیری زياد. كيف پول مارک كاردستي با جور (KDW1900) با طراحي خوش‌رنگ و جذابي عرضه شده است. طراحي روي كيف بسيار رنگارنگ و داراي طرح زيگ‌زاگ رنگي است. در طراحي اين كيف پول بیشتراز طراحي تايپوگرافي و انيميشني رنگارنگ «عشق و ديگر هيچ» به کار گیری شده است. كيف جيبي دسته (KDW1900) داراي يك بند چرمي قهوه‌اي رنگ براي محافظت از محتويات و بستن كيف است. كيف پول پارچه‌اي در قسمت داخلي به صورت يكدست مشكي تعبيه شده و به شکل معمولی يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارد و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در نظر گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیشتراز اينرو همپا مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. كيف پولي مطلوب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحي ايراني تهيه شده بیشتراز پارچه مخمل كوبيده و چاپ سابليميشن كه رنگ هاي آن به شدت جالب و شفاف است. اين كيف داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیش تر از كارت اعتباري، ويزيت است. KDW1900 يك تعیین جالب و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.

کیف پول یکی‌از بیشتراز پرکاربردترین اکسسوری‌های مسئله استفاده روزمره می باشد و به همین دلیل ما یحتاج به کیفیت ایده‌آل و پباده سازی موردپسندتان دارد. کیف پول کاردستی با نوع (KDW155) عرضه شده است و ظاهری ساده و زیبا دارد. این کیف با پباده سازی دوچندان جذابی به عنوان یک کیف دست ساز دارد. کیف به چهره جیبی با پارچه‌ی مشکی رنگ و طراحی سپید رنگ عالی به لحاظ می‌رسد. بر روی کیف نوشته‌ی «ماییم و نوای بی‌نوایی» به زیبایی هویدا است. کیف پول کاردستی در ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر با ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر فضای متعددی را در کیف دستی اشغال نخواهد کرد. محفظه‌ی با اهمیت این کیف به صورت بی آلایش یا به اصطلاح کتابی باز میگردد و یک دکمه برای مراقبت طولانی تر از محتویات آن تعبیه شده است. این کیف دارای فضای مناسبی برای قرارگیری انواع کارت اعتباری می‌باشد و دسترسی مناسبی برای شما ساخت می‌کند. این کیف پارچه‌ای با رنگ مشکی به خیر با دیگر اقلام همپا شما هماهنگ می‌شود. کیف نوع KDW155 برای کارت اعتباری 6 عدد محفظه و برای کارت ویزیت نیز 6 عدد محفظه در حیث گرفته است. با توجه به پباده سازی زیبای این کیف پول، به خیر و خوبی برای افرادی که به تنوع اکسسوری علاقمند هستند، دوست‌داشتنی خواهد بود. نوشته‌ی روی کیف در جذابیت آن بی‌تاثیرنیست؛ « ماییم و نوای بی‌نوایی.. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 ‌الله در صورتی‌که حریف مایی» یکی از بیش تر از ابیات نظامی گنجوی در اشعار لیلی و مجنون است.
اگر به دنبال خريد يك كيف پول زيبا و جادار براي نگهداري بیش تر از پول و مدارك خود هستيد كيف پول LP1 براي شما گزينه اي مناسب است. رنگ اين كيف مغز رنگ بوده به اين معنا كه به وسيله دستگاه‌هاي پيشرفته به گونه‌اي رنگ آميزي شده كه تمام ضخامت چرم از تراز تا عمق يكنواخت رنگ شده هست و با فایده زياد رنگ آن بیشتراز بين نمي‌رود. كيف پول LP1 با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر بوده و به وسيله يك پل دكمه‌دار دو طرف آن به همديگر متصل مي‌شود. باطن اين كيف پنج عدد آلبوم وجود داراست كه مي‌توان مداركي نظیر كارت ماشين، گواهينامه، عكس و … را در آن جاي داد. همچنين يك جايگاه براي نگهداري اسكناس در اين كيف وجود دارد و در نصیب راست كيف يك زيپ در نظر گرفته شده كه مي‌توان برخي مورد ها حساس مانند كارت حافظه و يا سكه يا سيم‌كارت را درآن نگهداري كرد و دو جاي كارت اعتباري نيز روي جايگاه زيپ قرار دارد. چرم استفاده شده در اين كيف پول چرم بیشتراز مرغوب‌ترين چرم توليد تبريز هست و دوخت خوب اين كيف به یار و همدم كيفيت چرم عالي دوام بالايي را براي شما به ارمغان مي آورد. كيف پول چرم LP1 مي‌تواند به عنوان انتخابي زيبا و مطلوب و ماندگار جهت هديه به عزيزان شما فایده شود.
کیف پول بیشتراز این لحاظ که وسایل مهمی را در خویش جای می‌دهد، اکسسوری پراهمیتی محسوب می‌شود. وسایلی مانند پول، کارت‌ّهای بانکی، کارت‌های شناسایی و مدارکی نظیر گواهینامه و کارت ماشین، معمولا داخل کیف پول نگه داشته می‌شوند. همچنین کیف پول اکسسوری می‌باشد که ما مدام آن را یار و همدم خویش داریم. به همین برهان بایستی هنگام تعیین آن زیبایی، کاربرد و سهولت در به کار گیری را در حیث بگیریم. کیف پول «شهر چرم» (Leather City) جور (121404-3) از جنس چرم طبیعی است. این کیف پول با ۶ عدد محل حفظ کارت اعتباری، ۱ عدد جای کارت ویزیت، 2 عدد جای عکس و جای مراقبت سکه هر چیزی که نیاز باشد همراهتان خود داشته باشید را در خویش جای می‌دهد. یک کدام از بیش تر از مزیت‌های این کیف این است که پول نقد باطن آن تنها دو تا می خورد و فراوان آسیبی نمی‌بیند. همینطور ابعاد آن 2 × 9.5 × 12 است و از لحاظ معیار کیف متوسطی محسوب می‌شود. این مورد یک مزیت هست زیرا حمل کیف‌های بزرگ مشکل است و این برهان خود به گم شدن آنان سبب ساز می‌شود. کیف‌های کوچک هم عملکرد خود را بیش تر از دست می دهند و معمولا سه تا می‌خورند که این گزینه به پول نقد باطن آن زخم وارد می‌کند.
طراحی « کیف پول چرم طبیعی دیرین چرم نوع Lps1 » بسیار ساده و شکیل بوده که همین امر منجر محبوبیت آن می‌شود. بر روی بدنه‌ی این کیف پول که دربرگیرنده 3 لت است نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده که در بخش میانی به نقش فروهر می‌رسد. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی مضاعف کاربردی که مشتمل بر 3 لت است که بر روی نیز تا شده و کیف با یک دکمه بسته می‌شود و هر لت دربرگیرنده 3 جای کارت بوده و صفحه‌ی غیر وابسته شونده هم در یک رو شامل جای کارت و در روی دیگر محلی برای عکس عزیزان‌تان دارد. علاوه بر لت‌ها یک قسمت جدا شونده به شکل صفحه‌ای که می تواند درون هر یک بیش تر از لت‌ها قرار گیرد، داخل کیف مو جود است. بدنه‌ی سرتاسری کیف جای اسکناس است. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم بیشتراز جور دباغی شده با گیاه است. «کیف پول چرم ارگانیک سابق چرم گونه Lps1 » در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست هم هست. جهت مراقبت خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و مضاعف آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.
کیف پول «شهر چرم» دسته «Leather City 122194-3» یک کدام از از تولیدها فراوان جذاب داخلی هست که بیش تر از طرح و رنگی جالب و زیبا و کیفیتی مناسب بهره می‌برد. این کیف پول زنانه بیشتراز چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ایجاد شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. بیش تر از مهم‌ترین جذابیت‌های این مدل طرح کروکوی رویه‌ی آن است که زیبایی قابل‌توجهی به کیف بخشیده است. کیف با زبانه‌ای گران قدر و توسط یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی نصیب بیرونی اسم اختصاری مارک ایرانی شهر چرم (L.C) حک شده و بیشتراز عنصر تزیینی خاصی فایده نشده تا زیبایی و آسانی کیف نگهداری شود. با باز شدن کیف شاهد محفظه‌هایی بی نقص و متفاوت هستیم که به جذابیت کیف می‌افزاید. محل حفظ کارت اعتباری در این نوع به 12 عدد رسیده و 4 محل محافظت کارت ویزیت نیز تعبیه شده است. برای نگهداری عکس نیز دو محفظه دیده می‌شود. یک محفظه‌ی حساس نگهداری اسکناس و یک محفظه پشت کیف بیش تر از دیگر فضاهایی می‌باشند که این نوع در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در شرایطی که قصد خرید یک کیف پول کتی شیک و باکیفیت را دارید این دسته گزینه‌ای قابل‌تامل و مقرون‌به‌صرفه بوده و با دقت به پباده سازی می‌توان آن را هدیه‌ای باارزش هم در نظر گرفت.
داشتن اكسسوري با طراحي خاص و متنوع، به نظر دیدنی مي‌رسد و در پوشش شما بسيار تاثيرگذار خواهد بود. كيف جيبي كاردستي با دسته (KDW501) شناخته مي‌شود. در طراحي اين كيف پول بیش تر از يك آدمك كارتوني و يك گربه به کار گیری شده است و رنگ سبز پس‌زمينه‌ي آن در جلوه‌ي اين كيف بي‌تاثير نبوده است. براي باز كردن اين كيف پول و نگهداري خوب تر بیشتراز محتويات آن بیشتراز يك بند چرمي فایده شده و به وسيله يك دكمه بسته خواهد شد. كيف پول پارچه‌اي در نصیب داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به شکل بی آلایش يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. پارچه در پس‌زمينه به رنگ سبز می باشد و تا پشت كيف ادامه خواهد داشت. در قسمت پشت كيف نوشته «I Love Cats» «من عاشق گربه‌ها هستم» به زيبايي خودنمايي مي‌كند. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارد و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در لحاظ گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ از اينرو ملازم مناسبي به صورت روزانه خواهد بود. بند دكمه‌اي از جنس چرم می‌باشد و مي‌توانيد به راحتي براي شستشوي كيف اقدام كنيد؛ بر روي كيف پول چاپي با ماندگاري بالا قرار گرفته است. كيف پول (KDW501) داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیش تر از كارت اعتباري، ويزيت است. اين كيف پول يك انتخاب جذاب و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
در طراحی «کیف پول زنانه چرم ارگانیک جور LW45/3 » از چرم گاوی اعلای تبریز فایده کرده‌اند که خاطر شما را بیش تر از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. روی نصیب جلوی کیف نقش زیبا و اصیل فروهر حکاکی شده است و در پشت کیف نقشی از پادشاه و سربازان هخامنش را مشاهده می کنیم. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. این محصول دارای دو در می باشد که با باز کردن در نخستین به یک جای عکس و دو جای منحصر به فرد اسکناس و یک زیپ و با باز کردن در دوم چهار جای کارت، یک جای عکس و یک جای منحصربه‌فرد اسکناس دست پیدا می‌کنید. هر دو در این کیف با دکمه باز و بسته می‌شود. در صورتی که کیف‌تان به‌طور تصادفی زمین بیفتد، می تواند خیالتان راحت باشد که به‌ سهولت وسایل داخل آن پخش نمی‌شود. سوخته کاری روی این گونه کیف چرم از حیث ظاهر، تشابه زیادی به قلم‌زنی روی فلز دارد. به طور کلی این کیف پول زنانه به لحاظ مرغوبیت جنس، نقوش پرکار و اجرای استادانه‌‌اش، هدیه‌ ای مضاعف چشمگیر و ویژه خواهد بود.
تنوع نقش، رنگ و كيفيت عالی چرم‌هاي مصنوعي سبب شده تا امروزه طرفدارن بسياري بيابد. همچنين با به کار گیری از چرم مصنوعي آسيب كمتري به حيوانات مي‌رسد. «كيف پول چرمي گالري كفشدوزك كد 160037 طرح لبخند سبيلو» محصولي بیشتراز گالري كفشدوزك، نمونه‌‌اي زيبا و متفاوت بیشتراز چرم مصنوعيست. شكل چهره‌اي سبيلو، خندان، فرم و نقش اين كيف خاص را تشكيل مي‌دهند. چرم مصنوعي استفاده شده در اين محصول بیش تر از جمله چرم‌هاي مصنوعي مرغوب(چرم هورس) جان دار در بازار می باشد كه با آن كيف‌هاي باكيفيتي چون اين محصول توليد مي‌شود. پشت اين محصول، نام تجاري كفشدوزك چاپ شده كه نشانه اصالت اين محصول است. اين كيف صرفا يك جيب داشته و بوسیله زيپ باز و بسته مي‌شود. مخاطب اين محصول خانم‌ها و قشر جوان بوده كه مي‌توانند بنا به سليقه‌ خود، براي آن كاربري‌هاي متنوع از قبيل جاي موبايل و كيف آرايشي تعريف كرده و بیش تر از آن سود ببرند. اين محصول در جعبه‌اي سفيدرنگ، كشويي و مزين به نقاشي‌هاي