جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee

�ي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. در قسمت مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در شکل لزوم مي‌توانيد از آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
کیف پولهای نقش برجسته گالری کهن چرم با طرحهای اصیل ایرانی تزیین شده است. این کیف پول کتی بسیار زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این گونه چرم از گونه دباغی شده با گیاه است. طراحی مدل LW47 مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین فرمان سبب محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی زیاد کاربردی که در نگاه اولیه یک لت را به اکران می‌گذارد که دارنده تعدادی جای کارت اعتباری، یک جای عکس و یک جیب زیپ‌دار است. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت مختلف و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. یک لت منحرک در کیف در حیث گرفته شده که دارنده دو جیب، یک سری جای کارت اعتباری، و جای عکس است. «کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم مدل LW47» مضاعف جادار بوده که می‌توانید هر آنچه گزینه مایحتاج شما هست را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است.
کیف پول زنانه‌ی «شهر چرم» (Leather City) از چرم ارگانیک گاوی مرغوب و باکیفیت ساخته شده است. طرح کیف بیش تر از چرم بی آلایش و کلاسیک و مناسب افرادی هست که ساده‌پسند هستند. کیف پول جور «K39119» ابعادی معادل 19 × 10 × 2 سانتی‌متر داراست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن آن به‌صورت مگنتی است که مگنت آن روی زبانه قرار دارد و کیف با زبانه‌ی مگنتی باز و بسته می‌شود. قفل مگنتی نقره‌ای‌رنگ و گرد است. باطن کیف شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت ویزیت وجود دارااست که می‌توانید انواع کارت ویزیت یا چه بسا کارت‌های اعتباری را باطن کیف قرار دهید. همچنین درون کیف سه محل برای نگهداری اسکناس وجود دارد. کیف کتی شهر چرم را هم می‌توانید در جیب کت و نیز در کیفتان با خود به هرجایی حمل کنید. کیف پول جور K39119 ساده، شیک و کاربردی میباشد که جنس عالی و بها مناسبش، آن را به گزینه‌ای مناسب جهت خرید تبدیل کرده است.
يك اكسسوري خوش‌رنگ تمامي اقلام همراهش را تحت تاثير قرار مي‌دهد. كيف پول كه روزانه مورد به کار گیری قرار مي‌گيرد، بايد هم طراحي زيبايي داشته باشد نیز كيفيتي در خور استفاده زياد. كيف پول برند كاردستي با نوع (KDW1900) با طراحي خوش‌رنگ و جذابي عرضه شده است. طراحي روي كيف بسيار رنگارنگ و داراي طرح زيگ‌زاگ رنگي است. در طراحي اين كيف پول بیش تر از طراحي تايپوگرافي و انيميشني رنگارنگ «عشق و ديگر هيچ» فایده شده است. كيف جيبي مدل (KDW1900) داراي يك بند چرمي قهوه‌اي رنگ براي حفظ بیش تر از محتويات و بستن كيف است. كيف پول پارچه‌اي در قسمت داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به چهره بی آلایش يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارااست و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در نظر گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیش تر از اينرو یار و همدم مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. كيف پولي مناسب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحي ايراني تهيه شده بیشتراز پارچه مخمل كوبيده و چاپ سابليميشن كه رنگ هاي آن به شدت جالب و شفاف است. اين كيف داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري از كارت اعتباري، ويزيت است. KDW1900 يك تعیین جذاب و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.

کیف پول یک کدام از از پرکاربردترین اکسسوری‌های گزینه استفاده روزمره میباشد و به همین عامل ما یحتاج به کیفیت ایده‌آل و طراحی موردپسندتان دارد. کیف پول کاردستی با دسته (KDW155) عرضه شده می باشد و ظاهری ساده و زیبا دارد. این کیف با طراحی فراوان جذابی به عنوان یک کیف ساخته شده با دست دارد. کیف به چهره جیبی با پارچه‌ی مشکی رنگ و طراحی سفید رنگ عالی به حیث می‌رسد. بر روی کیف نوشته‌ی «ماییم و نوای بی‌نوایی» به زیبایی نمایان است. کیف پول کاردستی در ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر با ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر فضای متعددی را در کیف دستی اشغال نخواهد کرد. محفظه‌ی با اهمیت این کیف به چهره ساده یا به اصطلاح کتابی باز میگردد و یک دکمه برای محافظت اضافه بیش تر از محتویات آن تعبیه شده است. این کیف دارنده فضای مناسبی برای قرارگیری انواع کارت اعتباری میباشد و دسترسی مناسبی برای شما تولید می‌کند. این کیف پارچه‌ای با رنگ مشکی به خیر با دیگر اقلام یار و همدم شما هماهنگ می‌شود. کیف مدل KDW155 برای کارت اعتباری 6 عدد محفظه و برای کارت ویزیت نیز 6 عدد محفظه در حیث گرفته است. با توجه به طراحی زیبای این کیف پول، به خیر و خوبی برای افرادی که به تنوع اکسسوری علاقمند هستند، دوست‌داشتنی خواهد بود. نوشته‌ی روی کیف در جذابیت آن بی‌تاثیرنیست؛ « ماییم و نوای بی‌نوایی.. بسم‌الله در صورتی‌که حریف مایی» یکی‌از بیش تر از ابیات نظامی گنجوی در اشعار لیلی و مجنون است.
اگر به دنبال خريد يك كيف پول زيبا و جادار براي نگهداري از پول و مدارك خود هستيد كيف پول LP1 براي شما گزينه اي دلخواه است. رنگ اين كيف مغز رنگ بوده به اين معنا كه به وسيله دستگاه‌هاي پيشرفته به گونه‌اي رنگ آميزي شده كه تمام ضخامت چرم از تراز تا عمق يكنواخت رنگ شده است و با به کار گیری زياد رنگ آن بیشتراز بين نمي‌رود. كيف پول LP1 با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر بوده و به وسيله يك پل دكمه‌دار دو طرف آن به همديگر متصل مي‌شود. درون اين كيف پنج عدد آلبوم وجود دارد كه مي‌توان مداركي نظیر كارت ماشين، گواهينامه، عكس و … را در آن جاي داد. همچنين يك جايگاه براي نگهداري اسكناس در اين كيف وجود دارد و در نصیب راست كيف يك زيپ در لحاظ گرفته شده كه مي‌توان برخي موردها حساس مثل كارت حافظه و يا سكه يا سيم‌كارت را درآن نگهداري كرد و دو جاي كارت اعتباري نيز روي جايگاه زيپ قرار دارد. چرم فایده شده در اين كيف پول چرم از مرغوب‌ترين چرم توليد تبريز می‌باشد و دوخت عالی اين كيف به یار و همدم كيفيت چرم عالي تداوم بالايي را براي شما به ارمغان مي آورد. كيف پول چرم LP1 مي‌تواند به عنوان انتخابي زيبا و دلخواه و ماندگار جهت هديه به عزيزان شما استفاده شود.
کیف پول بیش تر از این لحاظ که وسایل مهمی را در خود جای می‌دهد، اکسسوری پراهمیتی محسوب می‌شود. وسایلی نظیر پول، کارت‌ّهای بانکی، کارت‌های شناسایی و مدارکی مثل گواهینامه و کارت ماشین، معمولا باطن کیف پول نگه داشته می‌شوند. همینطور کیف پول اکسسوری می باشد که ما همیشه آن را یار و همدم خود داریم. به همین ادله بایستی هنگام تعیین آن زیبایی، کاربرد و سهولت در فایده را در حیث بگیریم. کیف پول «شهر چرم» (Leather City) مدل (121404-3) بیش تر از جنس چرم ارگانیک است. این کیف پول با ۶ عدد محل مراقبت کارت اعتباری، ۱ عدد جای کارت ویزیت، 2 عدد جای عکس و جای محافظت سکه هر چیزی که مایحتاج باشد همراهتان خویش داشته باشید را در خود جای می‌دهد. یکی از مزیت‌های این کیف این است که پول نقد داخل آن صرفا دو تا می خورد و فراوان آسیبی نمی‌بیند. همچنین ابعاد آن 2 × 9.5 × 12 میباشد و از لحاظ اندازه کیف متوسطی محسوب می‌شود. این گزینه یک مزیت هست زیرا حمل کیف‌های بزرگ مشکل است و این عامل خویش به گم شدن آنان سبب می‌شود. کیف‌های کوچک هم کارایی خود را بیشتراز دست می‌دهند و معمولا سه تا می‌خورند که این مورد به پول نقد باطن آن آسیب وارد می‌کند.
طراحی « کیف پول چرم طبیعی سابق چرم نوع Lps1 » زیاد معمولی و شکیل بوده که همین امر سبب محبوبیت آن می‌شود. بر روی بدنه‌ی این کیف پول که شامل 3 لت میباشد نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده که در بخش میانی به نقش فروهر می‌رسد. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی فراوان کاربردی که مشتمل بر 3 لت می‌باشد که بر روی نیز تا شده و کیف با یک دکمه بسته میگردد و هر لت مشتمل بر 3 جای کارت بوده و صفحه‌ی قطع شونده نیز در یک رو شامل جای کارت و در روی دیگر محلی برای عکس عزیزان‌تان دارد. علاوه بر لت‌ها یک نصیب قطع شونده به شکل صفحه‌ای که می‌تواند درون هر یک بیشتراز لت‌ها قرار گیرد، داخل کیف جانور است. بدنه‌ی سرتاسری کیف جای اسکناس است. این کیف پول جیبی زیاد زیبا بیش تر از چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این نوع چرم بیش تر از گونه دباغی شده با گیاه است. «کیف پول چرم طبیعی سابق چرم مدل Lps1 » در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست نیز هست. جهت حفظ بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
کیف پول «شهر چرم» دسته «Leather City 122194-3» یکی از تولیدها زیاد جذاب داخلی میباشد که بیش تر از طرح و رنگی جذاب و زیبا و کیفیتی مطلوب منفعت می‌برد. این کیف پول زنانه بیش تر از چرم صد درصد طبیعی (چرم گاوی) ساخت شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 تر از مهم‌ترین جذابیت‌های این مدل طرح کروکوی رویه‌ی آن است که زیبایی قابل‌توجهی به کیف بخشیده است. کیف با زبانه‌ای بزرگ و به وسیله یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی نصیب بیرونی نام اختصاری برند ایرانی شهر چرم (L.C) حک شده و بیشتراز عنصر تزیینی خاصی استفاده نشده تا زیبایی و سادگی کیف نگهداری شود. با باز شدن کیف شاهد محفظه‌هایی کامل و مختلف هستیم که به جذابیت کیف می‌افزاید. محل نگهداری کارت اعتباری در این دسته به 12 عدد رسیده و 4 محل محافظت کارت ویزیت نیز تعبیه شده است. برای محافظت عکس نیز دو محفظه چشم می‌شود. یک محفظه‌ی حساس محافظت اسکناس و یک محفظه پشت کیف بیش تر از دیگر فضاهایی می باشند که این نوع در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در صورتی‌که قصد خرید یک کیف پول کتی شیک و باکیفیت را دارید این دسته گزینه‌ای قابل‌تامل و مقرون‌به‌صرفه بوده و با توجه به طراحی می‌توان آن را هدیه‌ای باارزش هم در لحاظ گرفت.
داشتن اكسسوري با طراحي خاص و متنوع، به نظر دیدنی مي‌رسد و در پوشش شما بسيار تاثيرگذار خواهد بود. كيف جيبي كاردستي با جور (KDW501) شناخته مي‌شود. در طراحي اين كيف پول بیشتراز يك آدمك كارتوني و يك گربه به کار گیری شده می‌باشد و رنگ سبز پس‌زمينه‌ي آن در جلوه‌ي اين كيف بي‌تاثير نبوده است. براي باز كردن اين كيف پول و نگهداري خوبتر از محتويات آن بیشتراز يك بند چرمي فایده شده و به وسيله يك دكمه بسته خواهد شد. كيف پول پارچه‌اي در قسمت داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به چهره معمولی يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. پارچه در پس‌زمينه به رنگ سبز هست و تا پشت كيف ادامه خواهد داشت. در نصیب پشت كيف نوشته «I Love Cats» «من عاشق گربه‌ها هستم» به زيبايي خودنمايي مي‌كند. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارد و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در لحاظ گرفته شده است. پارچه به کار گیری شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ از اينرو ملازم مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. بند دكمه‌اي از جنس چرم هست و مي‌توانيد به راحتي براي شستشوي كيف اقدام كنيد؛ بر روي كيف پول چاپي با ماندگاري بالا قرار گرفته است. كيف پول (KDW501) داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري از كارت اعتباري، ويزيت است. اين كيف پول يك تعیین دیدنی و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
در پباده سازی «کیف پول زنانه چرم طبیعی جور LW45/3 » بیش تر از چرم گاوی اعلای تبریز به کار گیری کرده‌اند که خیال شما را از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. روی قسمت جلوی کیف نقش زیبا و اصیل فروهر حکاکی شده است و در پشت کیف نقشی از پادشاه و سربازان هخامنش را مشاهده می کنیم. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. این محصول دارنده دو در می باشد که با باز کردن در اولیه به یک جای عکس و دو جای اختصاصی اسکناس و یک زیپ و با باز کردن در دوم چهار جای کارت، یک جای عکس و یک جای منحصربه‌فرد اسکناس دست پیدا می‌کنید. هر دو در این کیف با دکمه باز و بسته می‌شود. در صورتی که کیف‌تان به‌طور تصادفی زمین بیفتد، می تواند خیالتان راحت باشد که به‌ سهولت وسایل باطن آن پخش نمی‌شود. سوخته کاری روی این مدل کیف چرم بیشتراز نظر ظاهر، تشابه زیادی به قلم‌زنی روی فلز دارد. به طور کلی این کیف پول زنانه به لحاظ مرغوبیت جنس، نقوش پرکار و اجرای استادانه‌‌اش، هدیه‌ ای فراوان چشمگیر و ویژه خواهد بود.
تنوع نقش، رنگ و كيفيت خوب چرم‌هاي مصنوعي سبب ساز شده تا امروزه طرفدارن بسياري بيابد. همچنين با به کار گیری بیشتراز چرم مصنوعي آسيب كمتري به حيوانات مي‌رسد. «كيف پول چرمي گالري كفشدوزك كد 160037 طرح لبخند سبيلو» محصولي از گالري كفشدوزك، نمونه‌‌اي زيبا و متفاوت از چرم مصنوعيست. شكل چهره‌اي سبيلو، خندان، فرم و نقش اين كيف خاص را تشكيل مي‌دهند. چرم مصنوعي فایده شده در اين محصول بیشتراز جمله چرم‌هاي مصنوعي مرغوب(چرم هورس) مو جود در بازار هست كه با آن كيف‌هاي باكيفيتي زیرا اين محصول توليد مي‌شود. پشت اين محصول، نام تجاري كفشدوزك چاپ شده كه نشانه اصالت اين محصول است. اين كيف صرفا يك جيب داشته و بوسیله زيپ باز و بسته مي‌شود. مخاطب اين محصول خانم‌ها و قشر جوان بوده كه مي‌توانند سازه به سليقه‌ خود، براي آن كاربري‌هاي متنوع از قبيل جاي موبايل و كيف آرايشي تعريف كرده و از آن سود ببرند. اين محصول در جعبه‌اي سفيدرنگ، كشويي و مزين به نقاشي‌هاي