جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee

�ي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. در نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در شکل لزوم مي‌توانيد بیش تر از آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
کیف پولهای نقش برجسته گالری سابق چرم با طرحهای اصیل ایرانی تزیین شده است. این کیف پول کتی مضاعف زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این نوع چرم از جور دباغی شده با گیاه است. پباده سازی دسته LW47 فراوان معمولی و شکیل بوده که همین امر باعث محبوبیت آن می‌شود. روی نصیب جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی زیاد کاربردی که در نگاه نخستین یک لت را به اکران میگذارد که دارای یک‌سری جای کارت اعتباری، یک جای عکس و یک جیب زیپ‌دار است. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متعدد و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. یک لت منحرک در کیف در لحاظ گرفته شده که دارنده دو جیب، یک سری جای کارت اعتباری، و جای عکس است. «کيف پول چرم طبيعي قدیمی چرم جور LW47» مضاعف جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مسئله نیاز شما موجود است را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست است.
کیف پول زنانه‌ی «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم ارگانیک گاوی مرغوب و باکیفیت ساخته شده است. طرح کیف بیش تر از چرم بی آلایش و کلاسیک و دلخواه افرادی است که ساده‌پسند هستند. کیف پول نوع «K39119» ابعادی معادل 19 × 10 × 2 سانتی‌متر دارد و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن آن به‌صورت مگنتی است که مگنت آن روی زبانه قرار دارد و کیف با زبانه‌ی مگنتی باز و بسته می‌شود. قفل مگنتی نقره‌ای‌رنگ و گرد است. داخل کیف شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت ویزیت وجود دارااست که می‌توانید انواع کارت ویزیت یا این که چه بسا کارت‌های اعتباری را داخل کیف قرار دهید. همینطور داخل کیف سه محل برای مراقبت اسکناس وجود دارد. کیف کتی شهر چرم را هم می‌توانید در جیب کت و نیز در کیفتان با خویش به هرجایی حمل کنید. کیف پول مدل K39119 ساده، شیک و کاربردی می باشد که جنس عالی و بها مناسبش، آن را به گزینه‌ای دلخواه جهت خرید تبدیل کرده است.
يك اكسسوري خوش‌رنگ تمامي اقلام همراهش را زیر تاثير قرار مي‌دهد. كيف پول كه روزانه مورد فایده قرار مي‌گيرد، بايد نیز طراحي زيبايي داشته باشد نیز كيفيتي در خور به کار گیری زياد. كيف پول برند كاردستي با مدل (KDW1900) با طراحي خوش‌رنگ و جذابي عرضه شده است. طراحي روي كيف بسيار رنگارنگ و داراي طرح زيگ‌زاگ رنگي است. در طراحي اين كيف پول از طراحي تايپوگرافي و انيميشني رنگارنگ «عشق و ديگر هيچ» به کار گیری شده است. كيف جيبي جور (KDW1900) داراي يك بند چرمي قهوه‌اي رنگ براي مراقبت بیشتراز محتويات و بستن كيف است. كيف پول پارچه‌اي در نصیب داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به شکل معمولی يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم داراست و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در نظر گرفته شده است. پارچه استفاده شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیشتراز اينرو یار و همدم مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. كيف پولي مطلوب جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحي ايراني تهيه شده بیش تر از پارچه مخمل كوبيده و چاپ سابليميشن كه رنگ هاي آن به شدت جذاب و شفاف است. اين كيف داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري از كارت اعتباري، ويزيت است. KDW1900 يك گزینش دیدنی و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
کیف پول یکی بیشتراز پرکاربردترین اکسسوری‌های مسئله استفاده روزمره هست و به همین استدلال موردنیاز به کیفیت ایده‌آل و پباده سازی موردپسندتان دارد. کیف پول کاردستی با دسته (KDW155) عرضه شده می باشد و ظاهری معمولی و زیبا دارد. این کیف با طراحی دوچندان جذابی به عنوان یک کیف دست ساز دارد. کیف به چهره جیبی با پارچه‌ی مشکی رنگ و طراحی سفید رنگ عالی به لحاظ می‌رسد. بر روی کیف نوشته‌ی «ماییم و نوای بی‌نوایی» به زیبایی هویدا است. کیف پول کاردستی در ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر با ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر فضای متعددی را در کیف دستی اشغال نخواهد کرد. محفظه‌ی کلیدی این کیف به چهره معمولی یا به اصطلاح کتابی باز میشود و یک دکمه برای نگهداری اضافه از محتویات آن تعبیه شده است. این کیف دارای فضای مناسبی برای قرارگیری انواع کارت اعتباری می باشد و دسترسی مناسبی برای شما ساخت می‌کند. این کیف پارچه‌ای با رنگ مشکی به خوبی با دیگر اقلام یار و همدم شما هماهنگ می‌شود. کیف جور KDW155 برای کارت اعتباری 6 عدد محفظه و برای کارت ویزیت نیز 6 عدد محفظه در حیث گرفته است. با دقت به پباده سازی زیبای این کیف پول، به نیکی برای افرادی که به تنوع اکسسوری علاقمند هستند، دوست‌داشتنی خواهد بود. نوشته‌ی روی کیف در جذابیت آن بی‌تاثیرنیست؛ « ماییم و نوای بی‌نوایی.. بسم‌الله اگر حریف مایی» یکی‌از بیشتراز ابیات نظامی گنجوی در اشعار لیلی و مجنون است.
اگر به دنبال خريد يك كيف پول زيبا و جادار براي نگهداري از پول و مدارك خویش هستيد كيف پول LP1 براي شما گزينه اي مطلوب است. رنگ اين كيف مغز رنگ بوده به اين معنا كه به وسيله دستگاه‌هاي پيشرفته به گونه‌اي رنگ آميزي شده كه تمام ضخامت چرم بیشتراز سطح تا عمق يكنواخت رنگ شده می باشد و با فایده زياد رنگ آن از بين نمي‌رود. كيف پول LP1 با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر بوده و به وسيله يك پل دكمه‌دار دو طرف آن به همديگر متصل مي‌شود. داخل اين كيف پنج عدد آلبوم وجود دارااست كه مي‌توان مداركي مثل كارت ماشين، گواهينامه، عكس و … را در آن جاي داد. همچنين يك جايگاه براي نگهداري اسكناس در اين كيف وجود دارااست و در نصیب راست كيف يك زيپ در نظر گرفته شده كه مي‌توان برخي موارد با اهمیت مثل كارت حافظه و يا سكه يا سيم‌كارت را درآن نگهداري كرد و دو جاي كارت اعتباري نيز روي جايگاه زيپ قرار دارد. چرم به کار گیری شده در اين كيف پول چرم بیش تر از مرغوب‌ترين چرم توليد تبريز است و دوخت عالی اين كيف به یار و همدم كيفيت چرم عالي تداوم بالايي را براي شما به ارمغان مي آورد. كيف پول چرم LP1 مي‌تواند به عنوان انتخابي زيبا و مطلوب و ماندگار جهت هديه به عزيزان شما به کار گیری شود.
کیف پول از این لحاظ که وسایل مهمی را در خود جای می‌دهد، اکسسوری پراهمیتی محسوب می‌شود. وسایلی نظیر پول، کارت‌ّهای بانکی، کارت‌های شناسایی و مدارکی مثل گواهینامه و کارت ماشین، معمولا درون کیف پول نگه داشته می‌شوند. همچنین کیف پول اکسسوری هست که ما مدام آن را همپا خویش داریم. به همین استدلال می بایست هنگام گزینش آن زیبایی، کاربرد و سهولت در به کار گیری را در نظر بگیریم. کیف پول «شهر چرم» (Leather City) گونه (121404-3) بیش تر از جنس چرم طبیعی است. این کیف پول با ۶ عدد محل محافظت کارت اعتباری، ۱ عدد جای کارت ویزیت، 2 عدد جای عکس و جای نگهداری سکه هر چیزی که ما یحتاج باشد همراهتان خود داشته باشید را در خود جای می‌دهد. یک کدام از از مزیت‌های این کیف این می‌باشد که پول نقد باطن آن صرفا دو تا میخورد و دوچندان آسیبی نمی‌بیند. همچنین ابعاد آن 2 × 9.5 × 12 می‌باشد و بیش تر از لحاظ معیار کیف متوسطی محسوب می‌شود. این مسئله یک مزیت می‌باشد زیرا حمل کیف‌های بزرگ ایراد می‌باشد و این برهان خود به گم شدن آنها سبب ساز می‌شود. کیف‌های کوچک نیز کارایی خود را بیش تر از دست میدهند و معمولا سه تا می‌خورند که این مورد به پول نقد باطن آن جراحت وارد می‌کند.

طراحی « کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم گونه Lps1 » مضاعف معمولی و شکیل بوده که همین دستور سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. بر روی بدنه‌ی این کیف پول که شامل 3 لت میباشد نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده که در بخش میانی به نقش فروهر می‌رسد. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی زیاد کاربردی که دربرگیرنده 3 لت می باشد که بر روی نیز تا شده و کیف با یک دکمه بسته میشود و هر لت شامل 3 جای کارت بوده و صفحه‌ی قطع شونده هم در یک رو مشتمل بر جای کارت و در روی دیگر محلی برای عکس عزیزان‌تان دارد. علاوه بر لت‌ها یک قسمت جدا شونده به شکل صفحه‌ای که میتواند باطن هر یک بیشتراز لت‌ها قرار گیرد، درون کیف موجود است. بدنه‌ی سرتاسری کیف جای اسکناس است. این کیف پول جیبی دوچندان زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این جور چرم از دسته دباغی شده با گیاه است. «کیف پول چرم طبیعی قدیمی چرم دسته Lps1 » در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست هم هست. جهت نگهداری بهتر و تندرست ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به دوران طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.
کیف پول «شهر چرم» جور «Leather City 122194-3» یکی از از تولید ها مضاعف جالب داخلی است که از طرح و رنگی دیدنی و زیبا و کیفیتی مناسب بهره می‌برد. این کیف پول زنانه بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک (چرم گاوی) ایجاد شده که کیفیت و استمرار مطلوبی را تضمین می‌کند. بیشتراز مهم‌ترین جذابیت‌های این جور طرح کروکوی رویه‌ی آن است که زیبایی قابل‌توجهی به کیف بخشیده است. کیف با زبانه‌ای وسیع و توسط یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی قسمت بیرونی اسم اختصاری برند ایرانی شهر چرم (L.C) حک شده و بیش تر از عنصر تزیینی خاصی استفاده نشده تا زیبایی و آسانی کیف مراقبت شود. با باز شدن کیف شاهد محفظه‌هایی کامل و گوناگون هستیم که به جذابیت کیف می‌افزاید. محل نگهداری کارت اعتباری در این مدل به 12 عدد رسیده و 4 محل محافظت کارت ویزیت نیز تعبیه شده است. برای حفظ عکس هم دو محفظه چشم می‌شود. یک محفظه‌ی با اهمیت محافظت اسکناس و یک محفظه پشت کیف از دیگر فضاهایی هستند که این مدل در اختیار کاربر قرار می‌دهد. درصورتی که قصد خرید یک کیف پول کتی شیک و باکیفیت را دارید این جور گزینه‌ای قابل‌تامل و مقرون‌به‌صرفه بوده و با دقت به پباده سازی می‌توان آن را هدیه‌ای باارزش نیز در نظر گرفت.
داشتن اكسسوري با طراحي خاص و متنوع، به نظر جذاب مي‌رسد و در پوشش شما بسيار تاثيرگذار خواهد بود. كيف جيبي كاردستي با نوع (KDW501) شناخته مي‌شود. در طراحي اين كيف پول بیشتراز يك آدمك كارتوني و يك گربه به کار گیری شده میباشد و رنگ سبز پس‌زمينه‌ي آن در جلوه‌ي اين كيف بي‌تاثير نبوده است. براي باز كردن اين كيف پول و نگهداري خوبتر از محتويات آن بیش تر از يك بند چرمي به کار گیری شده و به وسيله يك دكمه بسته خواهد شد. كيف پول پارچه‌اي در نصیب داخلي به چهره يكدست مشكي تعبيه شده و به شکل ساده يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. پارچه در پس‌زمينه به رنگ سبز هست و تا پشت كيف ادامه خواهد داشت. در نصیب پشت كيف نوشته «I Love Cats» «من عاشق گربه‌ها هستم» به زيبايي خودنمايي مي‌كند. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم داراست و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در لحاظ گرفته شده است. پارچه فایده شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیشتراز اينرو ملازم مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. بند دكمه‌اي از جنس چرم میباشد و مي‌توانيد به راحتي براي شستشوي كيف اقدام كنيد؛ بر روي كيف پول چاپي با ماندگاري بالا قرار گرفته است. كيف پول (KDW501) داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیشتراز كارت اعتباري، ويزيت است. اين كيف پول يك گزینش جالب و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
در طراحی «کیف پول زنانه چرم ارگانیک دسته LW45/3 » از چرم گاوی اعلای تبریز به کار گیری کرده‌اند که خیال شما را بیش تر از کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. روی نصیب جلوی کیف نقش زیبا و اصیل فروهر حکاکی شده است و در پشت کیف نقشی بیشتراز پادشاه و سربازان هخامنش را مشاهده می کنیم. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. این محصول دارنده دو در هست که با باز کردن در اول به یک جای عکس و دو جای منحصربه‌فرد اسکناس و یک زیپ و با باز کردن در دوم چهار جای کارت، یک جای عکس و یک جای مخصوص اسکناس دست پیدا می‌کنید. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 دو در این کیف با دکمه باز و بسته می‌شود. در صورتی که کیف‌تان به‌طور تصادفی زمین بیفتد، میتواند خیالتان راحت باشد که به‌ سهولت وسایل باطن آن پخش نمی‌شود. سوخته کاری روی این گونه کیف چرم از نظر ظاهر، تشابه زیادی به قلم‌زنی روی فلز دارد. به طور کلی این کیف پول زنانه به لحاظ مرغوبیت جنس، نقوش پرکار و اجرای استادانه‌‌اش، هدیه‌ ای بسیار چشمگیر و ویژه خواهد بود.
تنوع نقش، رنگ و كيفيت عالی چرم‌هاي مصنوعي باعث شده تا امروزه طرفدارن بسياري بيابد. همچنين با فایده بیش تر از چرم مصنوعي آسيب كمتري به حيوانات مي‌رسد. «كيف پول چرمي گالري كفشدوزك كد 160037 طرح لبخند سبيلو» محصولي بیشتراز گالري كفشدوزك، نمونه‌‌اي زيبا و متفاوت بیشتراز چرم مصنوعيست. شكل چهره‌اي سبيلو، خندان، فرم و نقش اين كيف خاص را تشكيل مي‌دهند. چرم مصنوعي به کار گیری شده در اين محصول بیشتراز جمله چرم‌هاي مصنوعي مرغوب(چرم هورس) جانور در بازار می‌باشد كه با آن كيف‌هاي باكيفيتي چون اين محصول توليد مي‌شود. پشت اين محصول، اسم تجاري كفشدوزك چاپ شده كه نشانه اصالت اين محصول است. اين كيف صرفا يك جيب داشته و توسط زيپ باز و بسته مي‌شود. مخاطب اين محصول خانم‌ها و قشر جوان بوده كه مي‌توانند بنا به سليقه‌ خود، براي آن كاربري‌هاي متنوع از قبيل جاي موبايل و كيف آرايشي تعريف كرده و بیش تر از آن سود ببرند. اين محصول در جعبه‌اي سفيدرنگ، كشويي و مزين به نقاشي‌هاي