جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee

�ي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. در قسمت مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در چهره لزوم مي‌توانيد بیش تر از آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
کیف پولهای نقش برجسته گالری کهن چرم با طرحهای اصیل ایرانی تزیین شده است. این کیف پول کتی زیاد زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این گونه چرم بیش تر از جور دباغی شده با گیاه است. پباده سازی جور LW47 فراوان بی آلایش و شکیل بوده که همین دستور باعث محبوبیت آن می‌شود. روی قسمت جلوی کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی فراوان کاربردی که در نگاه نخستین یک لت را به سناریو میگذارد که دارای چندین جای کارت اعتباری، یک جای عکس و یک جیب زیپ‌دار است. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت گوناگون و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. یک لت منحرک در کیف در نظر گرفته شده که دارای دو جیب، یک‌سری جای کارت اعتباری، و جای عکس است. «کيف پول چرم طبيعي سابق چرم نوع LW47» زیاد جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مسئله ما یحتاج شما موجود است را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن دوچندان سبک و خوش دست است.
کیف پول زنانه‌ی «شهر چرم» (Leather City) از چرم طبیعی گاوی مرغوب و باکیفیت ساخته شده است. طرح کیف بیش تر از چرم بی آلایش و کلاسیک و مناسب افرادی هست که ساده‌پسند هستند. کیف پول مدل «K39119» ابعادی معادل 19 × 10 × 2 سانتی‌متر داراست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن آن به‌صورت مگنتی هست که مگنت آن روی زبانه قرار دارااست و کیف با زبانه‌ی مگنتی باز و بسته می‌شود. قفل مگنتی نقره‌ای‌رنگ و گرد است. داخل کیف شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت ویزیت وجود دارااست که می‌توانید انواع کارت ویزیت یا حتی کارت‌های اعتباری را داخل کیف قرار دهید. همینطور باطن کیف سه محل برای نگهداری اسکناس وجود دارد. کیف کتی شهر چرم را نیز می‌توانید در جیب کت و هم در کیفتان با خود به هرجایی حمل کنید. کیف پول نوع K39119 ساده، شیک و کاربردی می باشد که جنس عالی و بها مناسبش، آن را به گزینه‌ای مناسب جهت خرید تبدیل کرده است.

يك اكسسوري خوش‌رنگ تمامي اقلام همراهش را تحت تاثير قرار مي‌دهد. كيف پول كه روزانه گزینه استفاده قرار مي‌گيرد، بايد هم طراحي زيبايي داشته باشد هم كيفيتي در خور استفاده زياد. كيف پول برند كاردستي با نوع (KDW1900) با طراحي خوش‌رنگ و جذابي عرضه شده است. طراحي روي كيف بسيار رنگارنگ و داراي طرح زيگ‌زاگ رنگي است. در طراحي اين كيف پول از طراحي تايپوگرافي و انيميشني رنگارنگ «عشق و ديگر هيچ» استفاده شده است. كيف جيبي جور (KDW1900) داراي يك بند چرمي قهوه‌اي رنگ براي نگهداری از محتويات و بستن كيف است. كيف پول پارچه‌اي در قسمت داخلي به چهره يكدست مشكي تعبيه شده و به صورت بی آلایش يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارد و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در لحاظ گرفته شده است. پارچه استفاده شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیشتراز اينرو همپا مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. كيف پولي دلخواه جوانان خوش‌ذوق و هنرپسند با طراحي ايراني تهيه شده بیش تر از پارچه مخمل كوبيده و چاپ سابليميشن كه رنگ هاي آن به شدت جالب و شفاف است. اين كيف داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري از كارت اعتباري، ويزيت است. KDW1900 يك گزینش دیدنی و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
کیف پول یکی از بیش تر از پرکاربردترین اکسسوری‌های گزینه به کار گیری روزمره می‌باشد و به همین برهان ما یحتاج به کیفیت ایده‌آل و طراحی موردپسندتان دارد. کیف پول کاردستی با گونه (KDW155) عرضه شده میباشد و ظاهری بی آلایش و زیبا دارد. این کیف با طراحی زیاد جذابی به عنوان یک کیف دست ساز دارد. کیف به صورت جیبی با پارچه‌ی مشکی رنگ و پباده سازی سپید رنگ عالی به حیث می‌رسد. بر روی کیف نوشته‌ی «ماییم و نوای بی‌نوایی» به زیبایی بارز است. کیف پول کاردستی در ابعاد 12 × 10 سانتی‌متر با ضخامتی معادل 2 سانتی‌متر فضای زیادی را در کیف دستی اشغال نخواهد کرد. محفظه‌ی کلیدی این کیف به چهره بی آلایش یا این که به اصطلاح کتابی باز میگردد و یک دکمه برای نگهداری بیشتر از محتویات آن تعبیه شده است. این کیف دارای فضای مناسبی برای قرارگیری انواع کارت اعتباری است و دسترسی مناسبی برای شما تولید می‌کند. این کیف پارچه‌ای با رنگ مشکی به نیکی با دیگر اقلام ملازم شما هماهنگ می‌شود. کیف گونه KDW155 برای کارت اعتباری 6 عدد محفظه و برای کارت ویزیت هم 6 عدد محفظه در حیث گرفته است. با توجه به طراحی زیبای این کیف پول، به خوبی برای افرادی که به تنوع اکسسوری علاقمند هستند، دوست‌داشتنی خواهد بود. نوشته‌ی روی کیف در جذابیت آن بی‌تاثیرنیست؛ « ماییم و نوای بی‌نوایی.. بسم‌الله درصورتی که حریف مایی» یک کدام از بیش تر از ابیات نظامی گنجوی در اشعار لیلی و مجنون است.
کیف پول کهن چرم مدل F3-2 به دنبال خريد يك كيف پول زيبا و جادار براي نگهداري بیش تر از پول و مدارك خویش هستيد كيف پول LP1 براي شما گزينه اي مطلوب است. رنگ اين كيف مغز رنگ بوده به اين معنا كه به وسيله دستگاه‌هاي پيشرفته به گونه‌اي رنگ آميزي شده كه تمام ضخامت چرم بیشتراز مرحله تا عمق يكنواخت رنگ شده است و با استفاده زياد رنگ آن از بين نمي‌رود. كيف پول LP1 با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر بوده و به وسيله يك پل دكمه‌دار دو طرف آن به همديگر متصل مي‌شود. درون اين كيف پنج عدد آلبوم وجود دارد كه مي‌توان مداركي مثل كارت ماشين، گواهينامه، عكس و … را در آن جاي داد. همچنين يك جايگاه براي نگهداري اسكناس در اين كيف وجود دارااست و در نصیب راست كيف يك زيپ در حیث گرفته شده كه مي‌توان برخي مورد ها حساس نظیر كارت حافظه و يا سكه يا سيم‌كارت را درآن نگهداري كرد و دو جاي كارت اعتباري نيز روي جايگاه زيپ قرار دارد. چرم به کار گیری شده در اين كيف پول چرم بیش تر از مرغوب‌ترين چرم توليد تبريز هست و دوخت خوب اين كيف به همراه كيفيت چرم عالي تداوم بالايي را براي شما به ارمغان مي آورد. كيف پول چرم LP1 مي‌تواند به عنوان انتخابي زيبا و مناسب و ماندگار جهت هديه به عزيزان شما به کار گیری شود.
کیف پول از این لحاظ که وسایل مهمی را در خویش جای می‌دهد، اکسسوری پراهمیتی محسوب می‌شود. وسایلی نظیر پول، کارت‌ّهای بانکی، کارت‌های شناسایی و مدارکی مانند گواهینامه و کارت ماشین، معمولا درون کیف پول نگه داشته می‌شوند. همینطور کیف پول اکسسوری هست که ما مدام آن را همراه خویش داریم. به همین ادله باید هنگام انتخاب آن زیبایی، کاربرد و سهولت در به کار گیری را در لحاظ بگیریم. کیف پول «شهر چرم» (Leather City) گونه (121404-3) بیش تر از جنس چرم طبیعی است. این کیف پول با ۶ عدد محل مراقبت کارت اعتباری، ۱ عدد جای کارت ویزیت، 2 عدد جای عکس و جای مراقبت سکه هر چیزی که مایحتاج باشد همراهتان خویش داشته باشید را در خود جای می‌دهد. یکی‌از بیشتراز مزیت‌های این کیف این می باشد که پول نقد باطن آن صرفا دو تا میخورد و دوچندان آسیبی نمی‌بیند. همینطور ابعاد آن 2 × 9.5 × 12 می‌باشد و بیشتراز لحاظ معیار کیف متوسطی محسوب می‌شود. این مسئله یک مزیت می‌باشد زیرا حمل کیف‌های وسیع اختلال هست و این استدلال خویش به گم شدن آن‌ها سبب ساز می‌شود. کیف‌های کوچک نیز سعی خود را از دست می‌دهند و معمولا سه تا می‌خورند که این مسئله به پول نقد باطن آن جراحت وارد می‌کند.
طراحی « کیف پول چرم ارگانیک سابق چرم نوع Lps1 » فراوان ساده و شکیل بوده که همین امر سبب ساز محبوبیت آن می‌شود. بر روی بدنه‌ی این کیف پول که شامل 3 لت میباشد نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده که در بخش میانی به نقش فروهر می‌رسد. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. پباده سازی مضاعف کاربردی که شامل 3 لت می باشد که بر روی نیز تا شده و کیف با یک دکمه بسته میشود و هر لت مشتمل بر 3 جای کارت بوده و صفحه‌ی قطع شونده هم در یک رو دربرگیرنده جای کارت و در روی دیگر محلی برای عکس عزیزان‌تان دارد. علاوه بر لت‌ها یک قسمت قطع شونده به صورت صفحه‌ای که می تواند داخل هر یک بیش تر از لت‌ها قرار گیرد، باطن کیف مو جود است. بدنه‌ی سرتاسری کیف جای اسکناس است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیش تر از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این دسته چرم بیش تر از دسته دباغی شده با گیاه است. «کیف پول چرم طبیعی سابق چرم گونه Lps1 » در عین جادار بودن فراوان سبک و خوش دست نیز هست. جهت محافظت بهتر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
کیف پول «شهر چرم» نوع «Leather City 122194-3» یکی بیش تر از تولیدها زیاد دیدنی داخلی است که از طرح و رنگی دیدنی و زیبا و کیفیتی مناسب استفاده می‌برد. این کیف پول زنانه از چرم صد درصد ارگانیک (چرم گاوی) ساخت شده که کیفیت و تداوم مطلوبی را تضمین می‌کند. بیشتراز مهم‌ترین جذابیت‌های این دسته طرح کروکوی رویه‌ی آن میباشد که زیبایی قابل‌توجهی به کیف بخشیده است. کیف با زبانه‌ای وسیع و توسط یک دکمه باز و بسته می‌شود. بر روی نصیب بیرونی نام اختصاری برند ایرانی شهر چرم (L.C) حک شده و بیشتراز عنصر تزیینی خاصی به کار گیری نشده تا زیبایی و سادگی کیف مراقبت شود. با باز شدن کیف شاهد محفظه‌هایی کامل و متفاوت هستیم که به جذابیت کیف می‌افزاید. محل حفظ کارت اعتباری در این جور به 12 عدد رسیده و 4 محل نگهداری کارت ویزیت هم تعبیه شده است. برای محافظت عکس نیز دو محفظه دیده می‌شود. یک محفظه‌ی با اهمیت محافظت اسکناس و یک محفظه پشت کیف بیشتراز دیگر فضاهایی هستند که این گونه در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در‌حالتی که قصد خرید یک کیف پول کتی شیک و باکیفیت را دارید این جور گزینه‌ای قابل‌تامل و مقرون‌به‌صرفه بوده و با دقت به طراحی می‌توان آن را هدیه‌ای باارزش نیز در لحاظ گرفت.
داشتن اكسسوري با طراحي خاص و متنوع، به نظر دیدنی مي‌رسد و در پوشش شما بسيار تاثيرگذار خواهد بود. كيف جيبي كاردستي با نوع (KDW501) شناخته مي‌شود. در طراحي اين كيف پول بیشتراز يك آدمك كارتوني و يك گربه به کار گیری شده هست و رنگ سبز پس‌زمينه‌ي آن در جلوه‌ي اين كيف بي‌تاثير نبوده است. براي باز كردن اين كيف پول و نگهداري خوبتر بیش تر از محتويات آن بیش تر از يك بند چرمي به کار گیری شده و به وسيله يك دكمه بسته خواهد شد. كيف پول پارچه‌اي در نصیب داخلي به شکل يكدست مشكي تعبيه شده و به شکل معمولی يا به اصطلاح كتابي باز خواهد شد. پارچه در پس‌زمينه به رنگ سبز هست و تا پشت كيف ادامه خواهد داشت. در نصیب پشت كيف نوشته «I Love Cats» «من عاشق گربه‌ها هستم» به زيبايي خودنمايي مي‌كند. كيف پول كاردستي با ابعاد 12 × 10 سانتي‌متر فضاي زيادي در جيب يا كيف شما نخواهد گرفت. با وجود فضاي زيادي كه در اين كيف تعبيه شده، وزني معادل 75 گرم دارااست و ضخامتي معادل 2 سانتي‌متر برايش در نظر گرفته شده است. پارچه فایده شده در اين كيف پول مقاومت زيادي را ارائه مي‌كند؛ بیش تر از اينرو همپا مناسبي به چهره روزانه خواهد بود. بند دكمه‌اي از جنس چرم می‌باشد و مي‌توانيد به راحتي براي شستشوي كيف اقدام كنيد؛ بر روي كيف پول چاپي با ماندگاري بالا قرار گرفته است. كيف پول (KDW501) داراي فضاي قابل توجهي براي نگهداري بیشتراز كارت اعتباري، ويزيت است. اين كيف پول يك انتخاب جالب و دوست‌داشتني به عنوان هديه خواهد بود.
در طراحی «کیف پول زنانه چرم طبیعی نوع LW45/3 » از چرم گاوی اعلای تبریز به کار گیری کرده‌اند که حافظه شما را بیشتراز کیفیت و ماندگاری آن راحت می‌کند. روی قسمت جلوی کیف نقش زیبا و اصیل فروهر حکاکی شده می‌باشد و در پشت کیف نقشی از پادشاه و سربازان هخامنش را مشاهده می کنیم. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. این محصول دارنده دو در می‌باشد که با باز کردن در نخستین به یک جای عکس و دو جای منحصر به فرد اسکناس و یک زیپ و با باز کردن در دوم چهار جای کارت، یک جای عکس و یک جای مخصوص اسکناس دست پیدا می‌کنید. هر دو در این کیف با دکمه باز و بسته می‌شود. در صورتی که کیف‌تان به‌طور تصادفی زمین بیفتد، می‌تواند خیالتان راحت باشد که به‌ سهولت وسایل باطن آن پخش نمی‌شود. سوخته کاری روی این مدل کیف چرم بیشتراز حیث ظاهر، تشابه متعددی به قلم‌زنی روی فلز دارد. به طور کلی این کیف پول زنانه به لحاظ مرغوبیت جنس، نقوش پرکار و اجرای استادانه‌‌اش، هدیه‌ ای دوچندان چشمگیر و ویژه خواهد بود.
تنوع نقش، رنگ و كيفيت خوب چرم‌هاي مصنوعي باعث شده تا امروزه طرفدارن بسياري بيابد. همچنين با فایده از چرم مصنوعي آسيب كمتري به حيوانات مي‌رسد. «كيف پول چرمي گالري كفشدوزك كد 160037 طرح لبخند سبيلو» محصولي از گالري كفشدوزك، نمونه‌‌اي زيبا و متفاوت از چرم مصنوعيست. شكل چهره‌اي سبيلو، خندان، فرم و نقش اين كيف خاص را تشكيل مي‌دهند. چرم مصنوعي به کار گیری شده در اين محصول بیش تر از جمله چرم‌هاي مصنوعي مرغوب(چرم هورس) مو جود در بازار می باشد كه با آن كيف‌هاي باكيفيتي زیرا اين محصول توليد مي‌شود. پشت اين محصول، نام تجاري كفشدوزك چاپ شده كه نشانه اصالت اين محصول است. اين كيف صرفا يك جيب داشته و توسط زيپ باز و بسته مي‌شود. مخاطب اين محصول خانم‌ها و قشر برنا بوده كه مي‌توانند بنا به سليقه‌ خود، براي آن كاربري‌هاي متنوع از قبيل جاي موبايل و كيف آرايشي تعريف كرده و از آن فایده ببرند. اين محصول در جعبه‌اي سفيدرنگ، كشويي و مزين به نقاشي‌هاي