جاکارتی چرم طبیعی دستدوز گلیما مدل 263

کیف پول برند «شهر چرم» (Leather City) مدل «3-3072» بیشتراز چرم ارگانیک به رنگ قهوه‌ای سوخته ساخته شده است. این کیف پول دوختی ماشینی دارد. ابعاد این محصول شهر چرم معادل 3 × 10 × 19 سانتی‌متر و وزن آن 60 گرم است. نحوه‌‌ی بسته‌شدن کیف تاشو و بی آلایش است. کیف دارای چهار عدد جیب داخلی و یک محفظه‌ی زیپ‌دار می باشد که بیش تر از این محفظه‌ی زیپ‌دار می‌توان برای محافظت سیم کارت و چه بسا سکه به کار گیری کرد. داخل کیف دو محل برای قرارگیری عکس وجود دارد. شش محل جداگانه برای قرارگیری کارت اعتباری داخل کیف مو جود است. کیف چرمی شهر چرم کیفی می باشد که هم بانوان و نیز آقایان میتوانند از آن فایده کنند. طرح چرم کیف پول شهر چرم فلوتر بوده که در عین سادگی، زیبایی کیف را چندبرابر کرده است. کیف پول شهر چرم نیز برای استفاده‌ی شخصی و هم برای هدیه‌دادن به دیگران در مناسبت‌های مختلف مناسب است.
کیف پول نوع «Elina» بیشتراز برند «مارال چرم» (Maral Leather) بیشتراز چرم ارگانیک گاوی ساخته شده می باشد و طراحی کلاسیک (ساده) دارد. کیف پول مارال چرم به رنگ سرمه‌ای است؛ البته به برهان درجه‌ی بالای تیرگی، مشکی دیده می‌شود. کیف پول Elina ابعادی معادل 1.8 × 10 × 21 سانتی‌متر دارد و بیشتراز دسته کتی می باشد که برای درون کیف بانوان کاربرد دارد. این کیف با یک زبانه‌ی دکمه‌دار باز و بسته می‌شود. داخل کیف سه محل برای قرارگیری عکس وجود دارد که می‌توانید عکس عزیزانتان را همیشه با خود به همپا داشته باشید. همچنین درون کیف 15 جا برای کارت ویزیت وجود دارد. دو محل برای قرارگیری اسکناس و یک جیب داخلی زیپ‌دار و یک جیب داخلی دکمه‌دار هم مو جود میباشد که می‌توان سکه و سایر اشیای کوچک را داخل آنان قرار داد. کیف پول کتی و زنانه‌ی مارال چرم به برهان زیبایی و کیفیت بالایی که دارد، میتواند به‌عنوان هدیه‌ای ارزشمند به دیگران داده شود.
اگر شما نیز دوست دارید مدام کارت‌های اعتباری‌تان را به یار و همدم داشته باشید، بایستی از یک کیف پول که محفظه‌های کارت زیادی دارااست فایده کنید. یک کدام از بیشتراز همین مدل کیف‌ها را برند ایرانی و مشهور «درسا» (Dorsa) پباده سازی و تولید کرده است. این کیف با عنوان «3751» شناخته می‌شود. این کیف قد بلندی دارااست و اسکناس‌های شما را سوای تاخوردن نگه‌ می‌دارد. با توجه به ابعاد10 × 18.5 × 2 سانتی‌متری این کیف می‌توانید آن را در جیب کت یا این که پالتوی خودتان نگه دارید. این کیف مشکی‌رنگ به‌راحتی با کیف و کمربند مشکی شما ست می‌شود. روی کیف نشان تجاری درسا با رنگ نقره‌ای و جنسی فلزی فعالیت شده است. در این کیف 18 محفظه برای محافظت کارت‌های اعتباری شما وجود دارد. با داشتن چنین ظرفیتی تمام کارت‌های شما در اختیارتان خواهند بود. 4 محفظه برای مراقبت اسکناس برای شما فراوان عالی به حیث می‌رسد. با وجود این محفظه‌ها به‌راحتی اسکناس‌های خودتان را دسته‌بندی خواهید کرد. می‌توانید دو عدد از عکس‌های خانوادگی و شخصی خودتان را در این کیف داشته باشید تا با دیدن آن ها حس خیر و خوبی را تجربه کنید. سکه‌های شما در این کیف جای خاص خودشان را خواهند داشت. طرح کلاسیک چرم با اسم کلاسیک هورس شناخته می‌شود. این نوع برای آقایانی که وسایل چرمی را می‌شناسند معنای خاصی دارد.

اگر شما نیز جزو آن مدل از آقایانی هستید که دوست ندارند کیف‌ پول‌های بزرگ داشته باشند، خرید کیف پول «چرم مشهد» را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این کیف که با نام «D0552» معرفی شده بیش تر از چرم ارگانیک (گاوی) ساخته شده است. این کیف به‌راحتی در جیب کت آقایان جا می‌شود. با دقت به ابعاد 8.5 × 1 × 10 سانتی‌متری این کیف مشکلی برای حمل کردن آن با خودتان نخواهید داشت. ضمن این‌که اسکناس‌های شما در این کیف به‌خوبی مراقبت می شوند و به‌راحتی تا نمی‌خورند. این نکته را نیز در حیث داشته باشید که وزن 135 گرمی این کیف گاهی اوقات اصلاً احساس نمی‌شود. D0552 به رنگ قهوه‌ای یا مشکی است و درخشش ملایمی دارد. یک دکمه برای باز و بسته شدن این کیف در نظر گرفته شده است. در شرایطی‌که بیش تر از آن افرادی هستید که کارت‌های بانکی و اعتباری متعددی را به ملازم دارید، این کیف بهترین گزینه برای شما به‌حساب می‌آید. برای این خواسته 13 محفظه در لحاظ گرفته شده است. کارت‌های ویزیت شما هم 3 محفظه دارا‌هستند که می‌توانید مهم‌ترین‌های آن‎‌ها را در این محفظه‌ها حفظ کنید. عکس‌های پرسنلی یا این که شخصی هم در این کیف جای خودشان را دارند. یک جای عکس برای مهم‌ترین عکس شما وجود دارد. این کیف در دو رنگ مشکی و قهوه‌ای طراحی و ساخت می‌شود. آستر D0552 با طرح خلبانی تزیین شده است. این کیف را می‌توانید به مردانی که برای شما اهمیت زیادی دارا هستند هدیه بدهید.
کیف پول چرمی برند ایرانی «چرم مشهد» (Mashad Leather) با نوع (D05016) برای استفاده‌ی آقایان عالی به لحاظ می‌رسد. این کیف از طراحی زیبایی برخوردار می باشد و ابعاد مناسبی دارد. در پباده سازی این کیف پول بیش تر از دسته کتی یا به اصطلاح پالتویی به کار گیری شده است. به این ترتیب اسکناس و دیگر مدارک در آن خم نمی‌شود. برای باز کردن این کیف پول باید بیشتراز سگک روی کیف را باز فرمایید و سپس به شکل معمولی یا این که به اصطلا کتابی باز خواهد شد. ولی برای این کیف دو محفظه در کنار نیز در حیث گرفته شده می‌باشد که دیگری را با یک زیپ به راحتی باز خواهید کرد. در محفظه زیپ‌دار دو محفظه به شکل جداگانه تعبیه شده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10.5 × 2.5 سانتی‌متر فضای زیادی در جیب یا این که کیف شما نخواهد گرفت. با وجود فضای متعددی که در این کیف تعبیه شده، وزنی معادل 170 گرم داراست که به عنوان یک چرم وزن خیر و خوبی خواهد بود. چرم استفاده شده در این کیف پول با تضمین 100 درصدی بیشتراز مارک شناخته شده‌ی چرم مشهد در حیث گرفته شده و به چهره بی آلایش (کلاسیک) است. بر روی کیف پول نماد برند چرم مشهد به چهره حک شده قرار گرفته است. کیف پول (D05016) دارای فضای قابل توجهی برای نگهداری بیش تر از کارت اعتباری، ویزیت و اسکناس یا چه بسا عکس است. مارک ایرانی چرم مشهد این کیف پول را برای استفاده‌ی آقایان طراحی و عرضه کرده و میتواند یار و همدم ایده‌آلی برای شما باشد.
کیف پول «مارال چرم» گونه «Fardad» برای خانم‌ها پباده سازی شده و برای ساخت آن بیش تر از چرم ارگانیک استفاده شده است. چرم ارگانیک سبب شده ظواهر کیف شیک و لوکس شود. اما چرم غیر بیش تر از زیبایی، استمرار بالا و عمر طولانی دارد. یکی بیشتراز مزیت‌های حساس این کیف جاداربودن آن است. پنج جای نگهداری کارت اعتباری، پنج جای کارت ویزیت، جای محافظت عکس و سه جای قراردادن اسکناس اجزای این جور را تشکیل می‌دهند. این گونه در چهار رنگ جانور بوده و طرح چرم هر رنگ با اعتنا به سازگاری آن با رنگ موردنظر متفاوت است. برای نمونه رنگ قرمز طرح پوست ماری ریز و رنگ مشکی طرح کروکو ریز دارد. به‌هرحال رنگ و طرح‌ها طوری گزینش شده‌اند که باهم سازگاری داشته باشند. گفتنی می باشد این کیف به چهره دکمه‌ای بسته می گردد و هنگامی آن را باز می‌کنید، جای عکس و کارت‌ها در قسمت بالایی و جای اسکناس در نصیب زیر قابل‌مشاهده است.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصول ها چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولید ها خود را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصول ها بسيار مدرن بوده و بیشتراز جديدترين خط مش ها براي تهيه تولیدات به کار گیری مي شود.كيف پول تاشوي زنانه چرم آنيل داراي طراحي منحصر به فرد به فرد و چرم صد در صد طبيعي با مواد و رنگ گياهي اختصاصی خانم ها مي باشد.طريقه بستن كيف با دهانه بند دار هست و داراي جيب اختصاصی كارت اعتباري و عابر بانك و مطابق با استاندارد اسكناس هاي ايراني مي باشد.
این کیف بیش تر از محصولاتی می‌باشد که به بر اساس توسط طراحان این مجموعه دیرین چرم به بازار عرضه شده است.در نصیب بیرونی و بدنه کیف، یک جای کارت اعتباری جدا شونده به شیوه‌ای هنرمندانه تعبیه شده که در صورت لزوم شما می‌توانید آن را به شکل جداگانه مورد به کار گیری قرار دهید. «کیف پول چرم ارگانیک کهن چرم نوع LpK1» با طرح بی آلایش خود دوست داستنی افراد بی آلایش پسند است. پباده سازی دوچندان کاربردی که دربرگیرنده 2 لت بوده که هر یک دارنده جای کارت به چهره افقی و عمودی و بدنه‌ی کلیدی جای اسکناس است. این کیف پول جیبی فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و چرم ارگانیک مورد به کار گیری در این کیف از دسته چرم گاوی فرنگیست. پباده سازی نوع LpK 1 زیاد ساده و شکیل بوده که همین فرمان باعث محبوبیت آن می‌شود. سفارش ما به شما «کیف پول جیبی چرم طبیعی دیرین چرم جور LpK1» است که در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت حفظ خوب تر و سالم ماندن این محصولات، از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و زیاد آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدها چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خود را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولید ها بسيار مدرن بوده و بیش تر از جديدترين خط مش ها براي تهيه تولیدات به کار گیری مي شود.كيف پول چرم آنيل دسته AROUSHA-0011 در رنگ قهوه اي تيره و با طراحي شيك و بی آلایش آن مخصوص آقايان مي باشد.جنس محصول بیشتراز تمام چرم طبيعي و به چهره دو لت مي باشد.محفظه داخلي كيف پول داراي 3 جيب براي اسكناس و يك جيب داراي زيپ براي سكه و اقلام باارزش تعبيه شده است.اين كيف دستي داراي 5 جاي كارت و يك البوم مي باشد.هم چنين مواد روي كيف گياهي و ضدحساسيت است.اين كيف پول با 12 ماه گارنتي كالا و 6 ماه گارانتي يراق آلات عرضه مي گردد
کیف پول کوچک و چرمی برند «چرم مشهد» (Mashad Leather) بیشتراز چرم صددرصد طبیعی گاوی ساخته شده و در سه رنگ مشکی، قهوه‌ای تیره و قرمز جان دار است. رنگ قرمز طرحی معمولی و کلاسیک دارد؛ البته دو رنگ مشکی و قهوه‌ای تیره دارنده طرح فلوتر و زیبایی هستند. کیف پول نوع «D5019» برخلاف ظاهر کوچکش، کارکشته می باشد سکه، اسکناس، کارت ویزیت و اشیای کوچک را در خود جای دهد؛ ولی غیراز کارت ویزیت که دو جای جداگانه دارد، سه محفظه‌ی دیگر وجود دارند که هرچیزی را به‌دلخواه می‌توان درونشان قرار اعطا کرد و هر چیز جای منحصر به‌خود ندارد. این کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ معمولی باز و بسته می شود و روی آن، یک جیب سراسری هم قرار داده شده است. کیف پول کوچک گونه D5019 کیفی اسپرت بوده که هم برای بانوان و نیز برای آقایان قابل‌استفاده است. اگر به دنبال کیف پولی کوچک اما کاربردی هستید، گونه D5019 شایسته ترین گزینه برای شماست.
برای اینکه اسکناس‌ها همیشه صاف و تانخورده باقی بمانند، به کار گیری از یک کیف پول کتی را به شما سفارش می‌کنیم. یکی‌از بیشتراز گزینه‌های خوب پیش روی شما، محصولی بیشتراز مارک «NB.Co» است. این کیف پول کتی «YL409-3 Black» نام دارد. کیف از چرم مصنوعی تنظیم شده میباشد و بیش تر از حیث ظاهری چیزی از کیف‌های چرمی مرغوب کم ندارد. همان‌طور که بیش تر از نام YL409-3 Black برمی‌آید، رنگ آن مشکی می باشد و به‌راحتی با لباس‌های رسمی، کمربند و کفش‌های مشکی و قهوه‌ای شما ست می‌شود. روی کیف نشان تجاری زیبای NB.Co خودنمایی می‌کند. کیف موردبحث ابعادی برابر با 10 × 19 سانتی‌متر دارد. با اعتنا به این ابعاد می‌توانید کیف را در جیب کت یا این که پالتوی خودتان نگه دارید. این کیف برای استفاده‌ی آقایان و بانوان ساخته شده می باشد و محدودیت زنانه و مردانه ندارد. آسانی و صافی طرحی که روی کیف فعالیت شده، آن را زیباتر و دوست‌داشتنی‌تر کرده است. وزن کیف در حالت خالی در حدود 110 گرم است. این وزن برای یک کیف پول بزرگ، ایدئال به لحاظ می‌رسد. این جور تماما معمولی باز و بسته می‌شود و هیچ دکمه یا مگنتی روی خودش ندارد. کیف پول چرم طبیعی کهن چرم مدل LW45/2 اعتنا به وجود 5 محفظه برای نگهداری کارت‌های اعتباری، به لحاظ می رسد که طولانی تر کارت‌های شما همیشه همراهتان خواهند بود. در شرایطی که به یکی‌از بیش تر از عکس‌هایتان علاقه دارید و با دیدن آن خاطره‌های خوبتان تذکر می‌شود، می‌توانید آن را در محفظه‌ی منحصربه‌فرد محافظت عکس این کیف جای دهید. برای نگهداری سکه در این کیف 1 محفظه‌ی مطمئن در نظر گرفته شده است. برای دسته‌بندی خوب تر اسکناس‌ها در این کیف 4 محفظه وجود دارد. می‌توانید اسکناس‌های ریز و درشت خودتان را در این 4 محفظه دسته‌بندی نمائید تا به‌راحتی اسکناس موردنظرتان را پیدا کنید. با در لحاظ داشتن مشخصات و توضیحات بالا، خرید کیف پول کتی NB.Co YL409-3 Black منطقی و به‌صرفه خواهد بود.
کیف پول مردانه‌ی «چرم مشهد» (Mashad Leather) در دو رنگ زرشکی-مشکی و قهوه‌ای-مشکی مو جود می‌باشد که هر دو رنگ مضاعف زیبا و جذاب هستند. کیف پول دسته «D581» بیش تر از جور جیبی است و ابعادی معادل 11 × 9.3 سانتی‌متر دارد. نحوه‌ی باز و بسته‌شدن کیف معمولی می باشد و به‌راحتی در جیب شلوار، کت و کیف شما قرار می‌گیرد. کیف پول مدلD581 بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده میباشد و بافتی نرم و لطیف دارد. وزن کیف 55 گرم میباشد و سبک محسوب می‌شود. این محصول چرم مشهد دارای هفت محفظه‌ی نگهداری کارت اعتباری، دو محفظه‌ی کارت ویزیت، یک جای نگهداری عکس و دو محل مجزا برای قراردادن اسکناس است. چرم کیف طرحی معمولی و به‌اصطلاح کلاسیک دارد که قسمت وسط آن مشکی‌رنگ و قسمت‌های بالا و پایینش زرشکی و در رنگ دیگر قهوه‌ای است. کیف پول مردانه‌ی چرم مشهد درعین سادگی، زیبا و کاربردی می باشد و برای استفاده‌ی روزمره، کیفی سبک و خوش‌دست محسوب می‌شود.
کیف پول چرم ارگانیک سابق چرم نوع LpK16 با طرح ساده‌ی خویش دوستداشتنی افراد ساده‌پسند است. پباده سازی مضاعف کاربردی که مشتمل بر دو لت است. یک کدام از بیش تر از لت‌ها دارنده 2 بخش میباشد که بخشی که جای عکس میباشد بر روی بخشی که جای کارت می باشد تا می شود و