کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارااست که هم می توانند آن را گزینه به کار گیری قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح فلوتر دارد و مشکی رنگ است. آستر درون کیف از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی صورت می‌باشد که دارای یک بند رودوشی با قابلیت تهیه میباشد ثابت بوده و نمی‎توان آن را بیش تر از کیف غیر وابسته کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و لباس هماهنگ کرد زیرا مشکی با کلیه رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. درون کیف یک جیب بی آلایش قرار دارد و خارج کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار هست که در زیر زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری معمولی داراست و برای استفاده‌ی روزمره فراوان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی جور «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم تصنعی و مصنوعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها گزینه استفاده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف طرحی ساده دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه میباشد و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی کلیدی و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارای یک جیب داخلی و پنج جیب خارجی است که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در نصیب بالایی کیف، یک دسته برای حمل وجود دارااست که ارتفاعی معادل خیر سانتی‌متر دارد. همچنین کوله‌پشتی شهر چرم دارای دو بند با قابلیت تغییر‌و تحول سایز توسط سگک است. گونه و بندها هم مانند بدنه‌ی کیف بیشتراز جنس چرم تصنعی و مصنوعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی جور 1719 شهر چرم کیفی با سایز دلخواه و جادار است و می‌توانید آن را هم با تیپ اسپرت و هم با تیپ بی آلایش مسئله به کار گیری قرار دهید.


کیف اداری یکی از وسایلی می‌باشد که انتخاب مطلوب آن برای اکثر زمان ها افراد در هر سمتی که می باشند اهمیت زیادی دارد. « کیف اداری مارک پارینه مدل P76 » با برنامه ای اسپورت و شیک دارای فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا این که کارمند است. این کیف در بخش جلویی خود دارای قفل سه رمزه بیش تر از نوع فلزی به رنگ طلائی دارد که به رویه‌ای که بر روی بدنه اساسی کیف سوار شده، متصل میباشد و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در نصیب پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود دارااست که جایی مناسب برای بعضی وسایل و مدارک می باشد و سوای موردنیاز به باز کردن قفل رمزدار می‌توان بیش تر از آن فایده کرد. با دو جور چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیشتراز درون منش رد شده‌اند می‌توان علاوه بر حالت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی هم حمل نمود. دو بند کمری در تراز راه و روش وجود دارااست که جهت زیبایی عمل از آن ها فایده شده است. دوخت واضح بر روی چرم قهوه‌ای فعالیت را زیبا و جذاب نموده. این کیف اداری دارنده دو نوع نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، اندازه مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تنظیم و … یک گزینه مطلوب برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد، اگرچه که این کیف تنها یک کیف زنانه نیست. این محصول بیشتراز محصولات این مجموعه « قدیمی چرم » بوده که سال‌هاست در زمینه محصولات چرم فعالیت می‌کند. جهت محافظت بهتر و سلامت ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و دوچندان آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي نوع 11022»، از محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين گونه براي پيشگيري بیش تر از دفرمه شدن درب از فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) فایده شده است. وزن اين نوع نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مطلوب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي بیش تر از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و روشنایی طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و همت نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خود را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد نوع P973 طوری طراحی شده که نیز آقایان و نیز خانم‌ها می توانند بیش تر از آن به کار گیری کنند. کیف دستی از آن جور کیف‌هایی میباشد که همیشه ملازم افراد است، پس باید حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری پباده سازی شده که کاملا در دست جا می‌شود. اما یک بند نیز برای آن تعبیه شده که بدور مچ دست پیچیده می شود و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف بیش تر برای فایده به عنوان کیف پول طراحی شده است. به همین عامل جیب‌های متعددی دارد و برای آن 12 جای کارت در حیث رفته شده است. غیر از این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب فرنگی دارد. محفظه‌ی اصلی کیف به چهره زیپی باز می‌شود. البته روی کیف نیز یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظواهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف از چرم ارگانیک ساخته شده و آستر آن نیز از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و عملکرد نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خود را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در هم آميخت و با بهره‌گيري بیشتراز مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي منحصر به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیش تر از ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا نهاده و با ارائه محصولات منحصر به فرد جلب نظر سلايق خاص را نموده میباشد . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري محصولات بي مانند انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي دسته 51025»، بیشتراز تولیدات فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و نوروروشنایی طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه بیشتراز برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين محصول ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين جور براي پيشگيري بیش تر از بد فرم شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) به کار گیری مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در محصول ها انزو روسي تماما مارک Ykk ساخت ژاپن بوده كه خویش بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي جور 11023 اولين نكته اي كه دیده گير می باشد گونه ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در تولید ها چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري از تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو قسمت زيپي می‌باشد كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي منحصر به فرد تبلت بوده و محفظه‌ي دوم نیز داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك هم در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارد كه داخل آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی مارک «شهر چرم» (Leather City) نوع «39519» بیشتراز مدل دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو مدل با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارااست که باعث می شوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همچنین نیمی بیشتراز منش رنگی و ساده و نیمی دیگر با طرحی زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را ارتقاء داده است. کیف جور 39519 دو عدد جیب داخلی ساده دارد و محفظه‌ی اصلی کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی نوع 39519 بیشتراز مارک شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر دارااست که در شش رنگ مجزا عرضه میگردد که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی‌رنگ روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف جور 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به چهره روزمره می‌توان آن را گزینه فایده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي نوع 11052» از محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر تولیدات انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ساخت Ykk ژاپن میباشد و آستر داخلي آن بیش تر از پارچه‌هايي تعیین شده كه نیز وزن سبك دارند و هم ارتفاع عمر بالا تا تولید ها از حیث آستر داخلي هيچ زماني در گیر عيب و ايراد نشود. در قسمت اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. باطن آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب وسیع به جهت استفاده تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت استفاده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر هم به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند مراقبت بيشتر و يا نهفته بودن بیشتراز ديد سايرين در هنگام فایده می‌باشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد گونه P977 به شرایط رودوشی نیز قابل فایده و برای آقایان فراوان مطلوب است. این کیف از چرم طبیعی ساخته شده و ظاهری زیاد شیک دارد. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها باید طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند ترازو زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و به هم ریخته نشود. جور P977 یک جیب داخلی و دو جیب فرنگی دارد. یکی بیشتراز جیب‌های فرنگی برای قرار دادن کارت طراحی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی حساس نیز به صورت دکمه‌ای بسته می شود که باز و بسته کردن آن را معمولی کرده است. گفتنی است به مدل به چهره دستی و رودوشی قابل فایده است. بند رودوشی به شکل سگکی متصل و کوتاه بلند می شود و حداکثر ارتفاع آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم ارگانیک دیرین چرم گونه Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خود طرف داران زیادی دارد. در پباده سازی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی نصیب رویی کیف در حیث گرفته شده که جهت زیبائی پباده سازی شده و برای باز و بسته کردن کیف به کار گیری نمی‌شود. این محصول بیشتراز چرم ارگانیک اعلاء ساخته شده و مضاعف گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیش تر از جنس چرم ارگانیک به چهره اثبات ولی قابل تهیه و تنظیم مانند کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما بنا به قد و سلیقه خود می‌توانید آن‌را تنظیم کنید. چرم این کیف بیشتراز نوع چرم گاوی ممتاز مغز رنگ میباشد که بوسیله دست، رنگ می‌شود. این مدل چرم قسمتی از چرم‌های صنایع دستی محسوب میشود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیش تر از اتومبیل آلات صنعتی به کار گیری نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش از پنج نوبت رنگ می‌شود. در طراحی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. درون کیف هم قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن نیز یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت مراقبت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و بسیار آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل هم توقف کنید. کیف پول واته کد B002 تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصول ها چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خود را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها بسيار مدرن بوده و از جديدترين شیوه ها براي تهيه محصولات استفاده مي شود.كيف اداري دوربافت بیش تر از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مطلوب به حیث می‌رسد. مارک شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی گونه (P0960) را با پباده سازی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. برند چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �