کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارااست که هم میتوانند آن را مسئله فایده قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم از چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح فلوتر دارد و مشکی رنگ است. آستر داخل کیف از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی شکل میباشد که دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تنظیم می باشد ثابت بوده و نمی‎توان آن را بیشتراز کیف قطع کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و جامه هماهنگ اعلام‌کرد زیرا مشکی با کلیه رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. باطن کیف یک جیب ساده قرار دارد و خارج کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار است که در تحت زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری ساده داراست و برای استفاده‌ی روزمره زیاد دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی جور «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم تصنعی و مصنوعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها گزینه فایده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف برنامه ای بی آلایش دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه میباشد و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اصلی و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارای یک جیب داخلی و پنج جیب فرنگی است که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در قسمت بالایی کیف، یک مدل برای حمل وجود دارااست که ارتفاعی معادل نه سانتی‌متر دارد. همچنین کوله‌پشتی شهر چرم دارنده دو بند با قابلیت تغییر‌و تحول سایز توسط سگک است. گونه و بندها نیز مانند بدنه‌ی کیف از جنس چرم مصنوعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی گونه 1719 شهر چرم کیفی با سایز مطلوب و جادار می باشد و می‌توانید آن را هم با تیپ اسپرت و هم با تیپ بی آلایش مورد استفاده قرار دهید.

کیف اداری یکی‌از از وسایلی میباشد که گزینش مطلوب آن برای اکثر وقت ها افراد در هر سمتی که می باشند اهمیت زیادی دارد. « کیف اداری مارک پارینه جور P76 » با طرحی اسپورت و شیک دارای فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا این که کارمند است. این کیف در بخش جلویی خود دارنده قفل سه رمزه بیش تر از نوع فلزی به رنگ طلائی داراست که به رویه‌ای که بر روی بدنه اصلی کیف سوار شده، متصل می‌باشد و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در نصیب پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود دارااست که جایی مناسب برای برخی وسایل و مدارک است و بدون موردنیاز به باز کردن قفل رمزدار می‌توان از آن به کار گیری کرد. با دو دسته چرمی تعبیه شده در بالای کیف که از داخل راه و روش رد شده‌اند می‌توان علاوه بر حالت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی نیز حمل نمود. دو بند کمری در مرحله شیوه وجود دارد که جهت زیبایی فعالیت از آنان به کار گیری شده است. دوخت پر‌نور بر روی چرم قهوه‌ای عمل را زیبا و جذاب نموده. کيف رودوشي مارال مدل Edward کیف اداری دارای دو جور نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، میزان مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تهیه و … یک گزینه دلخواه برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد، اگر چه که این کیف صرفا یک کیف زنانه نیست. این محصول بیشتراز تولیدها شرکت « دیرین چرم » بوده که سال‌هاست در زمینه محصولات چرم کار می‌کند. جهت حفظ خوب تر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بدون واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و فراوان آفتاب به زمان طولانی در جاهایی نظیر ذیل شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي جور 11022»، بیشتراز تولیدها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين جور براي پيشگيري بیشتراز دفرمه شدن درب از فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) استفاده شده است. وزن اين دسته نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مطلوب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي بیشتراز يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نور و روشنایی طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و عملکرد نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خود را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد مدل P973 طوری پباده سازی شده که هم آقایان و هم خانم‌ها میتوانند از آن استفاده کنند. کیف دستی بیش تر از آن جور کیف‌هایی هست که همیشه همپا افراد است، پس باید حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری پباده سازی شده که تماما در دست جا می‌شود. اما یک بند نیز برای آن تعبیه شده که بدور مچ دست پیچیده می شود و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف اضافه برای فایده به عنوان کیف پول طراحی شده است. به همین عامل جیب‌های زیادی دارااست و برای آن 12 جای کارت در لحاظ رفته شده است. غیر بیشتراز این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب فرنگی دارد. محفظه‌ی حساس کیف به صورت زیپی باز می‌شود. اما روی کیف نیز یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظواهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف از چرم ارگانیک ساخته شده و آستر آن نیز بیشتراز جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و همت نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خود را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در نیز آميخت و با بهره‌گيري از مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي منحصربه‌فرد به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیش تر از ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا نهاده و با ارائه محصولات منحصر به فرد به فرد جلب نظر سلايق خاص را نموده میباشد . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري تولید ها بي نظیر انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي مدل 51025»، بیش تر از تولید ها فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و فروغ طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه از برند‌هاي محبوب اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين تولید ها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين گونه براي پيشگيري از بد فرم شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) به کار گیری مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در محصولات انزو روسي تماما مارک Ykk ایجا ژاپن بوده كه خویش بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي گونه 11023 اولين نكته اي كه دیده گير میباشد دسته ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در تولیدها چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري از تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو قسمت زيپي میباشد كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي منحصربه‌فرد تبلت بوده و محفظه‌ي دوم هم داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك نیز در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارد كه داخل آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی مارک «شهر چرم» (Leather City) جور «39519» بیشتراز گونه دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو جور با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری داراست که سبب میشوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همچنین نیمی بیش تر از رویه رنگی و بی آلایش و نیمی دیگر با طرحی زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را ارتقاء داده است. کیف جور 39519 دو عدد جیب داخلی بی آلایش داراست و محفظه‌ی با اهمیت کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی نوع 39519 از برند شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر دارااست که در شش رنگ مجزا عرضه میگردد که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف مدل 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به صورت روزمره می‌توان آن را مسئله فایده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي نوع 11052» بیش تر از تولیدات فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر محصول ها انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ساخت Ykk ژاپن است و آستر داخلي آن بیشتراز پارچه‌هايي تعیین شده كه نیز وزن سبك دارا هستند و نیز ارتفاع قدمت بالا تا تولیدها از لحاظ آستر داخلي هيچ زماني دچار عيب و ايراد نشود. در نصیب اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. داخل آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب وسیع به جهت به کار گیری تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت استفاده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر نیز به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند مراقبت بيشتر و يا پنهان بودن از ديد سايرين در هنگام فایده می باشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد مدل P977 به حالت رودوشی هم قابل فایده و برای آقایان فراوان دلخواه است. این کیف بیش تر از چرم طبیعی ساخته شده و ظاهری فراوان شیک دارد. بیشتراز طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت زیادی دارد. همینطور محفظه‌ها می بایست طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند مقدار متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و به هم ریخته نشود. نوع P977 یک جیب داخلی و دو جیب فرنگی دارد. یکی بیش تر از جیب‌های فرنگی برای قرار دادن کارت پباده سازی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی مهم نیز به چهره دکمه‌ای بسته می شود که باز و بسته کردن آن را معمولی کرده است. گفتنی هست به جور به چهره دستی و رودوشی قابل استفاده است. بند رودوشی به چهره سگکی متصل و کوتاه بلند می‌شود و حداکثر ارتفاع آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم ارگانیک کهن چرم گونه Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خویش علاقه مندان زیادی دارد. در طراحی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی نصیب رویی کیف در لحاظ گرفته شده که جهت زیبائی طراحی شده و برای باز و بسته کردن کیف استفاده نمی‌شود. این محصول بیشتراز چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و زیاد گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیشتراز جنس چرم طبیعی به شکل ثابت البته قابل تنظیم مثل کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما بنا به قد و سلیقه خویش می‌توانید آن‌را تنظیم کنید. چرم این کیف بیش تر از گونه چرم گاوی ممتاز مغز رنگ میباشد که توسط دست، رنگ می‌شود. این مدل چرم قسمتی از چرم‌های صنایع دستی محسوب میشود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیشتراز خودرو آلات صنعتی به کار گیری نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش از پنج نوبت رنگ می‌شود. در طراحی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. باطن کیف نیز قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن هم یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت نگهداری خوب تر و سلامت ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و زیاد آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل نیز جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي دربرگیرنده كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خود را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدات بسيار مدرن بوده و بیشتراز جديدترين راه ها براي تهيه محصول ها استفاده مي شود.كيف اداري دوربافت بیش تر از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مطلوب به حیث می‌رسد. برند شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی نوع (P0960) را با پباده سازی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. مارک چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �