کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت داراست که هم می توانند آن را مورد استفاده قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح فلوتر داراست و مشکی رنگ است. آستر درون کیف از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی چهره است که دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تهیه است اثبات بوده و نمی‎توان آن را بیشتراز کیف غیر وابسته کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و خرقه هماهنگ اظهار کرد زیرا مشکی با همگی رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. داخل کیف یک جیب ساده قرار دارااست و خارج کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار میباشد که در تحت زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری ساده دارد و برای استفاده‌ی روزمره زیاد دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی گونه «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم مصنوعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها گزینه استفاده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف برنامه ای بی آلایش دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه می‌باشد و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی حساس و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارای یک جیب داخلی و پنج جیب خارجی می‌باشد که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در قسمت بالایی کیف، یک مدل برای حمل وجود داراست که ارتفاعی معادل خیر سانتی‌متر دارد. همچنین کوله‌پشتی شهر چرم دارای دو بند با قابلیت تغییر تحول سایز به وسیله سگک است. گونه و بندها هم مانند بدنه‌ی کیف بیش تر از جنس چرم تصنعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی جور 1719 شهر چرم کیفی با سایز دلخواه و جادار میباشد و می‌توانید آن را هم با تیپ اسپرت و هم با تیپ معمولی گزینه به کار گیری قرار دهید.

کیف اداری یکی از وسایلی هست که انتخاب مناسب آن برای اغلب افراد در هر سمتی که هستند اهمیت متعددی دارد. « کیف اداری مارک پارینه نوع P76 » با برنامه ای اسپورت و شیک دارنده فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا این که کارمند است. این کیف در بخش جلویی خود دارنده قفل سه رمزه بیشتراز گونه فلزی به رنگ طلائی داراست که به رویه‌ای که بر روی بدنه اساسی کیف سوار شده، متصل است و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در قسمت پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود داراست که جایی مطلوب برای بعضی وسایل و مدارک می باشد و فارغ از ما یحتاج به باز کردن قفل رمزدار می‌توان بیشتراز آن به کار گیری کرد. با دو مدل چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیشتراز داخل راه رد شده‌اند می‌توان علاوه بر وضعیت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی هم حمل نمود. دو بند کمری در سطح رویه وجود داراست که جهت زیبایی عمل بیشتراز آن ها استفاده شده است. دوخت واضح بر روی چرم قهوه‌ای عمل را زیبا و دیدنی نموده. این کیف اداری دارنده دو گونه نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، اندازه مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تنظیم و … یک گزینه مناسب برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد، اگر‌چه که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست. این محصول بیش تر از محصولات این موسسه « دیرین چرم » بوده که سال‌هاست در زمینه تولیدها چرم عمل می‌کند. جهت نگهداری خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به بازه طولانی در جاهایی نظیر تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي مدل 11022»، بیشتراز محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين گونه براي پيشگيري از دفرمه شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) فایده شده است. وزن اين گونه نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مناسب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نور و روشنایی طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و عملکرد نمود، سر‌انجام در سال کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 در فلورانس ايتاليا مارک خویش را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد مدل P973 طوری پباده سازی شده که هم آقایان و نیز خانم‌ها میتوانند بیش تر از آن استفاده کنند. کیف دستی بیش تر از آن نوع کیف‌هایی است که همیشه همپا افراد است، پس بایستی حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری پباده سازی شده که تماما در دست جا می‌شود. البته یک بند هم برای آن تعبیه شده که به دور مچ دست پیچیده می شود و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف بیشتر برای به کار گیری به عنوان کیف پول طراحی شده است. به همین عامل جیب‌های زیادی داراست و برای آن 12 جای کارت در حیث رفته شده است. غیر بیشتراز این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب فرنگی دارد. محفظه‌ی اصلی کیف به صورت زیپی باز می‌شود. ولی روی کیف نیز یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظواهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و آستر آن هم بیش تر از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و سعی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خویش را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در نیز آميخت و با بهره‌گيري از مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي اختصاصی به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیشتراز ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا گذاشته و با ارائه تولیدها منحصر به فرد جلب نظر سلايق خاص را نموده هست . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري تولیدها بي مثل انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي نوع 51025»، از محصول ها فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و فروغ و روشنایی طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه از برند‌هاي محبوب اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در دنیا است. دباغي چرم اين تولیدها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين جور براي پيشگيري بیش تر از بد فرم شدن درب بیش تر از فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) به کار گیری مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در تولیدات انزو روسي تماما برند Ykk ساخت ژاپن بوده كه خویش بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي گونه 11023 اولين نكته اي كه چشم گير هست گونه ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در تولیدات چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري بیشتراز تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو نصیب زيپي می‌باشد كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي منحصربه‌فرد تبلت بوده و محفظه‌ي دوم نیز داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك نیز در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارد كه باطن آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی مارک «شهر چرم» (Leather City) مدل «39519» از مدل دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو جور با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارد که سبب می‌شوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف بیش تر از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همچنین نیمی از منش رنگی و بی آلایش و نیمی دیگر با طرحی زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را افزایش داده است. کیف جور 39519 دو عدد جیب داخلی ساده داراست و محفظه‌ی کلیدی کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی گونه 39519 بیشتراز مارک شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر دارااست که در شش رنگ مجزا عرضه میگردد که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی رنگ روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف دسته 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به صورت روزمره می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي جور 11052» بیش تر از محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر محصول ها انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك تولید Ykk ژاپن است و آستر داخلي آن بیش تر از پارچه‌هايي گزینش شده كه نیز وزن سبك دارا‌هستند و نیز ارتفاع عمر بالا تا محصول ها بیشتراز نظر آستر داخلي هيچ زماني مبتلا عيب و ايراد نشود. در نصیب اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. باطن آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب گران قدر به جهت به کار گیری تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت استفاده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر نیز به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند محافظت بيشتر و يا پنهان بودن بیشتراز ديد سايرين در هنگام به کار گیری می‌باشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد دسته P977 به حالت رودوشی نیز قابل استفاده و برای آقایان فراوان مطلوب است. این کیف بیشتراز چرم طبیعی ساخته شده و ظاهری دوچندان شیک دارد. بیشتراز طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همچنین محفظه‌ها باید طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند میزان زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و به هم ریخته نشود. مدل P977 یک جیب داخلی و دو جیب فرنگی دارد. یکی از جیب‌های خارجی برای قرار دادن کارت طراحی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی اصلی نیز به شکل دکمه‌ای بسته می‌شود که باز و بسته کردن آن را معمولی کرده است. گفتنی می باشد به نوع به چهره دستی و رودوشی قابل استفاده است. بند رودوشی به چهره سگکی متصل و کوتاه بلند میشود و حداکثر ارتفاع آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم طبیعی کهن چرم دسته Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خویش هوا داران زیادی دارد. در پباده سازی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی نصیب رویی کیف در حیث گرفته شده که جهت زیبائی پباده سازی شده و برای باز و بسته کردن کیف استفاده نمی‌شود. این محصول بیش تر از چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و زیاد گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، از جنس چرم طبیعی به شکل ثابت ولی قابل تهیه و تنظیم نظیر کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما سازه به قد و سلیقه خویش می‌توانید آن‌را تهیه و تنظیم کنید. چرم این کیف بیش تر از جور چرم گاوی ممتاز مغز رنگ می باشد که توسط دست، رنگ می‌شود. این گونه چرم قسمتی از چرم‌های صنایع دستی محسوب می شود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیش تر از ماشین آلات صنعتی استفاده نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش از پنج نوبت رنگ می‌شود. در پباده سازی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. درون کیف هم قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن هم یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت حفظ خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیشتراز قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و زیاد آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مانند زیر شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصولات چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خویش را بیش تر از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولید ها بسيار مدرن بوده و از جديدترين رویه ها براي تهيه تولیدها فایده مي شود.كيف اداري دوربافت بیشتراز جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مناسب به حیث می‌رسد. برند شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی گونه (P0960) را با طراحی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. مارک چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �