کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارد که نیز می‌توانند آن را مورد به کار گیری قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح فلوتر داراست و مشکی رنگ است. آستر باطن کیف از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی شکل می باشد که دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تهیه می‌باشد ثابت بوده و نمی‎توان آن را بیشتراز کیف قطع کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و جامه هماهنگ اظهار کرد زیرا مشکی با تمامی رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. داخل کیف یک جیب معمولی قرار دارد و بیرون کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار می باشد که در تحت زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری معمولی دارااست و برای استفاده‌ی روزمره فراوان مطلوب خواهد بود.

کوله‌پشتی گونه «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) بیش تر از چرم مصنوعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها گزینه به کار گیری قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف برنامه ای معمولی دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه است و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی حیاتی و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارای یک جیب داخلی و پنج جیب خارجی می‌باشد که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در قسمت بالایی کیف، یک نوع برای حمل وجود دارد که ارتفاعی معادل نه سانتی‌متر دارد. همینطور کوله‌پشتی شهر چرم دارنده دو بند با قابلیت تغییر‌و تحول سایز به وسیله سگک است. نوع و بندها هم نظیر بدنه‌ی کیف از جنس چرم تصنعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی گونه 1719 شهر چرم کیفی با سایز مطلوب و جادار می‌باشد و می‌توانید آن را نیز با تیپ اسپرت و نیز با تیپ عادی گزینه فایده قرار دهید.

کیف اداری یک کدام از از وسایلی است که تعیین مناسب آن برای اکثر زمان ها افراد در هر سمتی که هستند اهمیت زیادی دارد. « کیف اداری برند پارینه نوع P76 » با برنامه ای اسپورت و شیک دارنده فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا کارمند است. این کیف در بخش جلویی خویش دارنده قفل سه رمزه بیشتراز نوع فلزی به رنگ طلائی داراست که به رویه‌ای که بر روی بدنه دارای اهمیت کیف سوار شده، متصل است و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در نصیب پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود داراست که جایی مناسب برای برخی وسایل و مدارک می‌باشد و فارغ از موردنیاز به باز کردن قفل رمزدار می‌توان از آن فایده کرد. با دو مدل چرمی تعبیه شده در بالای کیف که از باطن رویه رد شده‌اند می‌توان علاوه بر حالت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی نیز حمل نمود. دو بند کمری در مرحله منش وجود دارد که جهت زیبایی فعالیت بیش تر از آن ها استفاده شده است. دوخت روشن بر روی چرم قهوه‌ای کار را زیبا و جذاب نموده. این کیف اداری دارنده دو گونه نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، میزان مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تهیه و تنظیم و … یک گزینه دلخواه برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد، اگرچه که این کیف تنها یک کیف زنانه نیست. این محصول بیش تر از تولید ها این موسسه « دیرین چرم » بوده که سال‌هاست در موضوع تولیدها چرم کار می‌کند. جهت مراقبت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید مستقیم بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي نوع 11022»، بیشتراز محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين مدل براي پيشگيري بیش تر از دفرمه شدن درب از فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) فایده شده است. وزن اين دسته نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده دلخواه طراحي مي‌شود. بهره‌مندي بیش تر از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نور طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و کارایی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خود را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد گونه P973 طوری پباده سازی شده که هم آقایان و نیز خانم‌ها می‌توانند بیش تر از آن استفاده کنند. کیف دستی بیش تر از آن جور کیف‌هایی هست که همیشه همراه افراد است، پس بایستی حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری پباده سازی شده که به طور کامل در دست جا می‌شود. اما یک بند هم برای آن تعبیه شده که به دور مچ دست پیچیده میگردد و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف بیشتر برای به کار گیری به عنوان کیف پول پباده سازی شده است. به همین برهان جیب‌های متعددی داراست و برای آن 12 جای کارت در لحاظ رفته شده است. غیر بیشتراز این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب خارجی دارد. محفظه‌ی مهم کیف به شکل زیپی باز می‌شود. اما روی کیف هم یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظاهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف بیش تر از چرم طبیعی ساخته شده و آستر آن نیز بیش تر از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و عملکرد نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خویش را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در هم آميخت و با بهره‌گيري بیشتراز مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي مخصوص به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیشتراز ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا گذاشته و با ارائه محصول ها منحصر به فرد جلب حیث سلايق خاص را نموده می‌باشد . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري محصول ها بي مانند انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي گونه 51025»، بیشتراز محصول ها فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و روشنایی طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه از برند‌هاي محبوب اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در عالم است. دباغي چرم اين تولیدات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين جور براي پيشگيري از بد فرم شدن درب بیش تر از فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) استفاده مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در تولیدات انزو روسي تماما برند Ykk ساخت ژاپن بوده كه خود بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي دسته 11023 اولين نكته اي كه چشم گير میباشد نوع ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در محصول ها چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري بیش تر از تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو قسمت زيپي هست كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي منحصر تبلت بوده و محفظه‌ي دوم هم داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك نیز در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارااست كه درون آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی برند «شهر چرم» (Leather City) گونه «39519» از مدل دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو دسته با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارااست که سبب می‌شوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همچنین نیمی بیشتراز شیوه رنگی و بی آلایش و نیمی دیگر با طرحی زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را ارتقا داده است. کیف نوع 39519 دو عدد جیب داخلی ساده دارااست و محفظه‌ی حساس کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی مدل 39519 بیش تر از مارک شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر دارد که در شش رنگ مجزا عرضه می شود که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف نوع 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به شکل روزمره می‌توان آن را گزینه فایده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي نوع 11052» بیشتراز محصولات فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر محصول ها انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك تولید Ykk ژاپن می باشد و آستر داخلي آن بیشتراز پارچه‌هايي انتخاب شده كه هم وزن سبك دارا‌هستند و هم ارتفاع عمر بالا تا تولیدها از حیث آستر داخلي هيچ زماني دچار عيب و ايراد نشود. در قسمت اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب گران قدر به جهت به کار گیری تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت به کار گیری هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر نیز به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند نگهداری بيشتر و يا نهفته بودن بیش تر از ديد سايرين در هنگام استفاده میباشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد گونه P977 به موقعیت رودوشی نیز قابل به کار گیری و برای آقایان فراوان مناسب است. این کیف از چرم طبیعی ساخته شده و ظاهری زیاد شیک دارد. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها باید طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند ترازو متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نا مرتب نشود. نوع P977 یک جیب داخلی و دو جیب خارجی دارد. یک کدام از بیشتراز جیب‌های فرنگی برای قرار دادن کارت طراحی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی حساس نیز به چهره دکمه‌ای بسته میشود که باز و بسته کردن آن را ساده کرده است. گفتنی میباشد به نوع به صورت دستی و رودوشی قابل فایده است. بند رودوشی به صورت سگکی متصل و کوتاه بلند می‌شود و حداکثر ارتفاع آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم طبیعی قدیمی چرم جور Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خود دوست داران متعددی دارد. در طراحی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی نصیب رویی کیف در نظر گرفته شده که جهت زیبائی پباده سازی شده و برای باز و بسته کردن کیف به کار گیری نمی‌شود. این محصول بیشتراز چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و بسیار گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیش تر از جنس چرم طبیعی به شکل ثابت البته قابل تهیه و تنظیم مانند کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما بنا به قد و سلیقه خویش می‌توانید آن‌را تهیه کنید. چرم این کیف از جور چرم گاوی ممتاز مغز رنگ می باشد که به وسیله دست، رنگ می‌شود. این جور چرم جزو چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیشتراز اتومبیل آلات صنعتی به کار گیری نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش بیش تر از پنج نوبت رنگ می‌شود. در طراحی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. باطن کیف هم قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن هم یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت نگهداری خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید مستقیم بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و فراوان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدها چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصول ها خود را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولید ها بسيار مدرن بوده و بیش تر از جديدترين خط مش ها براي تهيه محصولات به کار گیری مي شود.كيف اداري دوربافت بیش تر از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مناسب به لحاظ می‌رسد. مارک شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی نوع (P0960) را با پباده سازی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. مارک چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �