کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارااست که هم می‌توانند آن را مورد به کار گیری قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح فلوتر داراست و مشکی رنگ است. آستر باطن کیف بیش تر از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی صورت می‌باشد که دارای یک بند رودوشی با قابلیت تنظیم می باشد اثبات بوده و نمی‎توان آن را بیش تر از کیف قطع کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و لباس هماهنگ اعلام کرد زیرا مشکی با همگی رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. داخل کیف یک جیب ساده قرار داراست و بیرون کیف دارای یک جیب زیپ‌دار است که در تحت زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری ساده داراست و برای استفاده‌ی روزمره فراوان مطلوب خواهد بود.

کوله‌پشتی نوع «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم تصنعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها گزینه استفاده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف طرحی ساده دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه میباشد و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی با اهمیت و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارنده یک جیب داخلی و پنج جیب خارجی می‌باشد که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در نصیب بالایی کیف، یک مدل برای حمل وجود داراست که ارتفاعی معادل نه سانتی‌متر دارد. همینطور کوله‌پشتی شهر چرم دارای دو بند با قابلیت تغییر سایز توسط سگک است. مدل و بندها هم مثل بدنه‌ی کیف بیش تر از جنس چرم مصنوعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی گونه 1719 شهر چرم کیفی با سایز مطلوب و جادار است و می‌توانید آن را هم با تیپ اسپرت و هم با تیپ عادی گزینه فایده قرار دهید.

کیف اداری یکی از از وسایلی می‌باشد که تعیین مناسب آن برای اکثر اوقات افراد در هر سمتی که میباشند اهمیت متعددی دارد. « کیف اداری برند پارینه نوع P76 » با طرحی اسپورت و شیک دارای فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا کارمند است. این کیف در بخش جلویی خویش دارنده قفل سه رمزه از نوع فلزی به رنگ طلائی دارد که به رویه‌ای که بر روی بدنه اساسی کیف سوار شده، متصل میباشد و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در نصیب پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود دارااست که جایی مناسب برای بعضا وسایل و مدارک است و سوای ما یحتاج به باز کردن قفل رمزدار می‌توان بیش تر از آن استفاده کرد. با دو جور چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیش تر از داخل رویه رد شده‌اند می‌توان علاوه بر وضعیت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی هم حمل نمود. دو بند کمری در مرحله منش وجود داراست که جهت زیبایی عمل بیشتراز آن ها به کار گیری شده است. دوخت واضح بر روی چرم قهوه‌ای کار را زیبا و جذاب نموده. این کیف اداری دارای دو نوع نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی نیز هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، میزان مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تهیه و … یک گزینه مناسب برای خرید و یا این که هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد، اگرچه که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست. این محصول بیشتراز تولیدات این موسسه « قدیمی چرم » بوده که سال‌هاست در موضوع تولیدات چرم عمل می‌کند. جهت حفظ خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید مستقیم بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي دسته 11022»، از تولیدها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين دسته براي پيشگيري بیشتراز دفرمه شدن درب بیش تر از فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) به کار گیری شده است. وزن اين جور نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مناسب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نور طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و همت نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خود را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد مدل P973 طوری طراحی شده که هم آقایان و نیز خانم‌ها میتوانند بیشتراز آن استفاده کنند. کیف دستی از آن گونه کیف‌هایی است که همیشه همپا افراد است، پس بایستی حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری طراحی شده که کاملا در دست جا می‌شود. ولی یک بند نیز برای آن تعبیه شده که دور مچ دست پیچیده می گردد و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف بیشتر برای به کار گیری به عنوان کیف پول پباده سازی شده است. به همین دلیل جیب‌های زیادی دارااست و برای آن 12 جای کارت در لحاظ رفته شده است. کیف پول واته کد B002 بیشتراز این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب فرنگی دارد. محفظه‌ی دارای اهمیت کیف به شکل زیپی باز می‌شود. اما روی کیف هم یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظاهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف بیش تر از چرم طبیعی ساخته شده و آستر آن هم بیش تر از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و همت نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خود را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در نیز آميخت و با بهره‌گيري بیشتراز مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي اختصاصی به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیشتراز ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا نهاده و با ارائه تولید ها منحصر به فرد جلب لحاظ سلايق خاص را نموده هست . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري تولیدها بي مثل انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي گونه 51025»، از تولیدات فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و فروغ و روشنایی طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه بیشتراز برند‌هاي دوستداشتنی اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين تولیدها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين جور براي پيشگيري از بد فرم شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) استفاده مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در تولیدات انزو روسي تماما برند Ykk ایجا ژاپن بوده كه خود بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي گونه 11023 اولين نكته اي كه چشم گير است دسته ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در محصولات چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري بیشتراز تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو قسمت زيپي هست كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي اختصاصی تبلت بوده و محفظه‌ي دوم نیز داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك نیز در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار داراست كه باطن آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی مارک «شهر چرم» (Leather City) گونه «39519» بیشتراز دسته دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو دسته با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارد که سبب می گردند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همچنین نیمی بیشتراز رویه رنگی و ساده و نیمی دیگر با برنامه ای زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را ارتقا داده است. کیف گونه 39519 دو عدد جیب داخلی معمولی دارد و محفظه‌ی با اهمیت کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی نوع 39519 بیشتراز برند شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر دارااست که در شش رنگ مجزا عرضه می گردد که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی‌رنگ روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف نوع 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به صورت روزمره می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي دسته 11052» بیش تر از تولیدها فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر تولیدها انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ایجا Ykk ژاپن است و آستر داخلي آن از پارچه‌هايي انتخاب شده كه هم وزن سبك دارا هستند و هم ارتفاع عمر بالا تا محصولات از لحاظ آستر داخلي هيچ زماني مبتلا عيب و ايراد نشود. در قسمت اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. باطن آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب وسیع به جهت استفاده تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت فایده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر هم به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند محافظت بيشتر و يا مخفی بودن از ديد سايرين در هنگام فایده هستند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد مدل P977 به شرایط رودوشی نیز قابل فایده و برای آقایان دوچندان مناسب است. این کیف بیش تر از چرم ارگانیک ساخته شده و ظاهری دوچندان شیک دارد. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها بایستی طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند میزان زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نامرتب نشود. نوع P977 یک جیب داخلی و دو جیب خارجی دارد. یک کدام از بیشتراز جیب‌های فرنگی برای قرار دادن کارت طراحی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی اصلی هم به چهره دکمه‌ای بسته می گردد که باز و بسته کردن آن را بی آلایش کرده است. گفتنی می باشد به مدل به چهره دستی و رودوشی قابل فایده است. بند رودوشی به صورت سگکی متصل و کوتاه بلند می‌شود و حداکثر طول آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم ارگانیک کهن چرم مدل Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خویش دوستداران زیادی دارد. در طراحی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی قسمت رویی کیف در نظر گرفته شده که جهت زیبائی طراحی شده و برای باز و بسته کردن کیف فایده نمی‌شود. این محصول بیش تر از چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و فراوان گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیش تر از جنس چرم طبیعی به شکل ثابت ولی قابل تنظیم مانند کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما سازه به قد و سلیقه خویش می‌توانید آن‌را تهیه و تنظیم کنید. چرم این کیف از گونه چرم گاوی ممتاز مغز رنگ هست که بوسیله دست، رنگ می‌شود. این گونه چرم قسمتی از چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیش تر از ماشین آلات صنعتی استفاده نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش بیش تر از پنج نوبت رنگ می‌شود. در طراحی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. درون کیف نیز قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن نیز یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت مراقبت خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بدون واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و از قرار دادن در معرض حرارت بی واسطه و فراوان آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل هم توقف کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولید ها چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خویش را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصولات بسيار مدرن بوده و بیشتراز جديدترين خط مش ها براي تهيه تولیدها به کار گیری مي شود.كيف اداري دوربافت از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مناسب به حیث می‌رسد. برند شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی جور (P0960) را با طراحی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. برند چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �