کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارد که نیز می توانند آن را مسئله به کار گیری قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح فلوتر داراست و مشکی رنگ است. آستر داخل کیف بیش تر از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی صورت می‌باشد که دارنده یک بند رودوشی با قابلیت تهیه هست ثابت بوده و نمی‎توان آن را از کیف جدا کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و خرقه هماهنگ اعلام‌کرد زیرا مشکی با تمامی رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. داخل کیف یک جیب ساده قرار دارد و بیرون کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار میباشد که در زیر زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری ساده دارااست و برای استفاده‌ی روزمره دوچندان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی دسته «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) بیشتراز چرم تصنعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها مسئله فایده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف طرحی بی آلایش دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه است و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی حیاتی و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارنده یک جیب داخلی و پنج جیب خارجی می باشد که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در قسمت بالایی کیف، یک مدل برای حمل وجود دارااست که ارتفاعی معادل نه سانتی‌متر دارد. همینطور کوله‌پشتی شهر چرم دارای دو بند با قابلیت تغییر‌و تحول سایز توسط سگک است. جور و بندها هم مانند بدنه‌ی کیف از جنس چرم تصنعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی دسته 1719 شهر چرم کیفی با سایز مناسب و جادار است و می‌توانید آن را هم با تیپ اسپرت و نیز با تیپ عادی مسئله استفاده قرار دهید.

کیف اداری یکی از بیشتراز وسایلی است که گزینش دلخواه آن برای اکثر اوقات افراد در هر سمتی که می باشند اهمیت زیادی دارد. « کیف اداری برند پارینه گونه P76 » با طرحی اسپورت و شیک دارای فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا کارمند است. این کیف در بخش جلویی خویش دارای قفل سه رمزه بیشتراز گونه فلزی به رنگ طلائی داراست که به رویه‌ای که بر روی بدنه کلیدی کیف سوار شده، متصل می‌باشد و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در نصیب پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود داراست که جایی دلخواه برای بعضی وسایل و مدارک است و فارغ از مایحتاج به باز کردن قفل رمزدار می‌توان از آن استفاده کرد. با دو دسته چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیش تر از داخل روش رد شده‌اند می‌توان علاوه بر حالت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی نیز حمل نمود. دو بند کمری در سطح رویه وجود دارد که جهت زیبایی فعالیت بیشتراز آن‌ها به کار گیری شده است. دوخت پر‌نور بر روی چرم قهوه‌ای عمل را زیبا و جالب نموده. این کیف اداری دارای دو مدل نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی نیز هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، اندازه مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تنظیم و … یک گزینه مناسب برای خرید و یا این که هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد، اگرچه که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست. این محصول بیشتراز محصول ها این مجموعه « سابق چرم » بوده که سال‌هاست در زمینه تولیدها چرم فعالیت می‌کند. جهت محافظت خوب تر و تندرست ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید مستقیم بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل هم جلوگیری کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي دسته 11022»، بیش تر از تولید ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين دسته براي پيشگيري بیش تر از دفرمه شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) فایده شده است. وزن اين دسته نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مناسب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و نوروفروغ طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و سعی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خود را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد مدل P973 طوری پباده سازی شده که هم آقایان و نیز خانم‌ها می توانند بیش تر از آن فایده کنند. کیف دستی از آن جور کیف‌هایی است که همیشه ملازم افراد است، پس باید حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری پباده سازی شده که تماما در دست جا می‌شود. اما یک بند هم برای آن تعبیه شده که بدور مچ دست پیچیده میشود و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف طولانی تر برای استفاده به عنوان کیف پول پباده سازی شده است. به همین ادله جیب‌های متعددی داراست و برای آن 12 جای کارت در لحاظ رفته شده است. غیر بیشتراز این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب فرنگی دارد. محفظه‌ی مهم کیف به صورت زیپی باز می‌شود. اما روی کیف هم یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظاهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و آستر آن نیز از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و همت نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خویش را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در هم آميخت و با بهره‌گيري از مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي منحصر به فرد به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیشتراز ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا گذارده و با ارائه تولید ها مخصوص به فرد جلب حیث سلايق خاص را نموده است . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري محصولات بي نظیر انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي نوع 51025»، از محصول ها فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و نوروفروغ طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه از برند‌هاي دوستداشتنی اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در عالم است. دباغي چرم اين تولیدها با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين نوع براي پيشگيري بیش تر از بد فرم شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) به کار گیری مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در تولید ها انزو روسي تماما مارک Ykk ایجا ژاپن بوده كه خود بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي مدل 11023 اولين نكته اي كه دیده گير است دسته ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در تولید ها چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري بیشتراز تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو نصیب زيپي هست كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي مخصوص تبلت بوده و محفظه‌ي دوم نیز داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك هم در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارد كه درون آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی برند «شهر چرم» (Leather City) دسته «39519» بیشتراز مدل دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو مدل با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارد که سبب می‌شوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف بیشتراز جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همچنین نیمی از رویه رنگی و معمولی و نیمی دیگر با طرحی زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را ارتقاء داده است. کیف گونه 39519 دو عدد جیب داخلی ساده دارد و محفظه‌ی حیاتی کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی گونه 39519 از برند شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر داراست که در شش رنگ مجزا عرضه می‌شود که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف دسته 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به چهره روزمره می‌توان آن را مورد فایده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي گونه 11052» بیشتراز محصول ها فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. کیف دسته چک چرمی گلیما مدل 219 اين محصول هم‌چون ديگر تولیدها انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ایجا Ykk ژاپن می باشد و آستر داخلي آن بیش تر از پارچه‌هايي تعیین شده كه هم وزن سبك دارند و هم ارتفاع قدمت بالا تا محصول ها از نظر آستر داخلي هيچ زماني در گیر عيب و ايراد نشود. در نصیب اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. باطن آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب بزرگ به جهت به کار گیری تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت به کار گیری هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر هم به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند مراقبت بيشتر و يا مخفی بودن بیشتراز ديد سايرين در هنگام فایده هستند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد گونه P977 به موقعیت رودوشی نیز قابل به کار گیری و برای آقایان بسیار دلخواه است. این کیف بیش تر از چرم طبیعی ساخته شده و ظاهری زیاد شیک دارد. بیش تر از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و عمر طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت زیادی دارد. همینطور محفظه‌ها می بایست طوری پباده سازی شده باشند که فرد بتواند مقدار متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نا مرتب نشود. نوع P977 یک جیب داخلی و دو جیب فرنگی دارد. یکی‌از بیشتراز جیب‌های فرنگی برای قرار دادن کارت پباده سازی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی اصلی هم به صورت دکمه‌ای بسته میگردد که باز و بسته کردن آن را معمولی کرده است. گفتنی هست به نوع به شکل دستی و رودوشی قابل فایده است. بند رودوشی به چهره سگکی متصل و کوتاه بلند میگردد و حداکثر طول آن 140 سانتی‌متر است.


«کیف دوشی چرم ارگانیک دیرین چرم گونه Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خود طرف داران متعددی دارد. در طراحی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی قسمت رویی کیف در حیث گرفته شده که جهت زیبائی پباده سازی شده و برای باز و بسته کردن کیف فایده نمی‌شود. این محصول بیش تر از چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و فراوان گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیشتراز جنس چرم ارگانیک به شکل اثبات اما قابل تهیه مثل کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما بنا به قد و سلیقه خویش می‌توانید آن‌را تهیه و تنظیم کنید. چرم این کیف بیش تر از گونه چرم گاوی ممتاز مغز رنگ می‌باشد که توسط دست، رنگ می‌شود. این مدل چرم قسمتی از چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیش تر از خودرو آلات صنعتی به کار گیری نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش بیشتراز پنج نوبت رنگ می‌شود. در طراحی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. باطن کیف نیز قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن هم یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت محافظت بهتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به بازه زمانی طولانی در جاهایی مثل ذیل شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع آستون یا اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و تنها با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدات خویش را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصولات بسيار مدرن بوده و از جديدترين راه ها براي تهيه محصولات فایده مي شود.كيف اداري دوربافت بیشتراز جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره دلخواه به لحاظ می‌رسد. برند شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی دسته (P0960) را با طراحی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. مارک چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �