کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارد که هم می‌توانند آن را گزینه فایده قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم بیشتراز چرم صد درصد طبیعی گاوی ساخته شده که طرح فلوتر دارد و مشکی رنگ است. آستر داخل کیف بیش تر از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی چهره است که دارای یک بند رودوشی با قابلیت تنظیم می باشد اثبات بوده و نمی‎توان آن را از کیف غیر وابسته کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و جامه هماهنگ اعلام‌کرد زیرا مشکی با همگی رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. باطن کیف یک جیب معمولی قرار دارااست و بیرون کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار است که در زیر زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری بی آلایش دارااست و برای استفاده‌ی روزمره دوچندان مطلوب خواهد بود.

کوله‌پشتی مدل «1719» برند «شهر چرم» (Leather City) از چرم مصنوعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها مسئله فایده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف برنامه ای بی آلایش دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه می‌باشد و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اساسی و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارای یک جیب داخلی و پنج جیب خارجی است که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در قسمت بالایی کیف، یک مدل برای حمل وجود دارد که ارتفاعی معادل خیر سانتی‌متر دارد. همینطور کوله‌پشتی شهر چرم دارنده دو بند با قابلیت تغییر تحول سایز توسط سگک است. نوع و بندها نیز مانند بدنه‌ی کیف بیش تر از جنس چرم تصنعی و مصنوعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی مدل 1719 شهر چرم کیفی با سایز مطلوب و جادار میباشد و می‌توانید آن را هم با تیپ اسپرت و هم با تیپ عادی مسئله به کار گیری قرار دهید.

کیف اداری یکی‌از از وسایلی میباشد که گزینش مناسب آن برای اکثر وقت ها افراد در هر سمتی که می‌باشند اهمیت متعددی دارد. « کیف اداری مارک پارینه گونه P76 » با طرحی اسپورت و شیک دارای فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا این که کارمند است. این کیف در بخش جلویی خویش دارای قفل سه رمزه از گونه فلزی به رنگ طلائی داراست که به رویه‌ای که بر روی بدنه با اهمیت کیف سوار شده، متصل می‌باشد و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در نصیب پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود داراست که جایی مناسب برای بعضی وسایل و مدارک است و سوای مایحتاج به باز کردن قفل رمزدار می‌توان از آن به کار گیری کرد. با دو مدل چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیشتراز داخل راه و روش رد شده‌اند می‌توان علاوه بر حالت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی نیز حمل نمود. دو بند کمری در تراز منش وجود داراست که جهت زیبایی کار از آن‌ها فایده شده است. دوخت پر‌نور بر روی چرم قهوه‌ای عمل را زیبا و جذاب نموده. این کیف اداری دارای دو نوع نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، میزان مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تهیه و … یک گزینه مناسب برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد، هر چند که این کیف صرفا یک کیف زنانه نیست. این محصول بیشتراز محصول ها شرکت « کهن چرم » بوده که سال‌هاست در مورد محصولات چرم فعالیت می‌کند. جهت نگهداری خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید مستقیم بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به دوران طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ جور آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده استفاده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي نوع 11022»، از تولید ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين جور براي پيشگيري از دفرمه شدن درب بیش تر از فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) به کار گیری شده است. وزن اين جور نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مطلوب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي از يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ ثابت در تغييرات دمايي و نوروروشنایی طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و کارایی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خویش را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد جور P973 طوری پباده سازی شده که نیز آقایان و هم خانم‌ها میتوانند بیشتراز آن به کار گیری کنند. کیف دستی بیشتراز آن گونه کیف‌هایی می‌باشد که همیشه همراه افراد است، پس می بایست حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری طراحی شده که کاملا در دست جا می‌شود. البته یک بند هم برای آن تعبیه شده که بدور مچ دست پیچیده میشود و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف بیش تر برای استفاده به عنوان کیف پول طراحی شده است. به همین ادله جیب‌های زیادی داراست و برای آن 12 جای کارت در حیث رفته شده است. غیر بیش تر از این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب خارجی دارد. محفظه‌ی حیاتی کیف به صورت زیپی باز می‌شود. اما روی کیف نیز یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظاهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف بیشتراز چرم ارگانیک ساخته شده و آستر آن هم از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و سعی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خویش را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در هم آميخت و با بهره‌گيري از مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي منحصر به فرد به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي از ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا نهاده و با ارائه تولیدها منحصر به فرد به فرد جلب نظر سلايق خاص را نموده است . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري محصولات بي مانند انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي جور 51025»، از تولیدها فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نور و روشنایی طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه بیشتراز برند‌هاي دوست داستنی اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال کيف پول گالري ستاک کد 81022 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در جهان است. دباغي چرم اين محصولات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیش تر از حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين نوع براي پيشگيري بیشتراز بد فرم شدن درب بیش تر از فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) به کار گیری مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در محصولات انزو روسي تماما برند Ykk ایجا ژاپن بوده كه خویش بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي گونه 11023 اولين نكته اي كه دیده گير می‌باشد گونه ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در محصولات چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري از تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو قسمت زيپي است كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي اختصاصی تبلت بوده و محفظه‌ي دوم هم داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك هم در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارد كه داخل آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.

کیف زنانه‌ی مارک «شهر چرم» (Leather City) مدل «39519» از دسته دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو نوع با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری داراست که باعث میشوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همچنین نیمی بیشتراز رویکرد رنگی و بی آلایش و نیمی دیگر با برنامه ای زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را افزایش داده است. کیف نوع 39519 دو عدد جیب داخلی ساده دارد و محفظه‌ی اصلی کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی مدل 39519 از مارک شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر دارد که در شش رنگ مجزا عرضه میشود که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف دسته 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به صورت روزمره می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي جور 11052» از تولیدها فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیشتراز چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر محصول ها انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ایجا Ykk ژاپن می‌باشد و آستر داخلي آن بیشتراز پارچه‌هايي تعیین شده كه هم وزن سبك دارا هستند و هم طول قدمت بالا تا تولیدات بیش تر از حیث آستر داخلي هيچ زماني دچار عيب و ايراد نشود. در قسمت اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. باطن آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب وسیع به جهت فایده تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت استفاده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر نیز به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند نگهداری بيشتر و يا مخفی بودن بیش تر از ديد سايرين در هنگام استفاده می‌باشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد نوع P977 به وضعیت رودوشی هم قابل فایده و برای آقایان بسیار دلخواه است. این کیف از چرم ارگانیک ساخته شده و ظاهری زیاد شیک دارد. از طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همچنین محفظه‌ها بایستی طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند مقدار متعددی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و نامرتب نشود. دسته P977 یک جیب داخلی و دو جیب خارجی دارد. یکی‌از بیش تر از جیب‌های خارجی برای قرار دادن کارت طراحی شده و جیب دیگر زیپی است. محفظه‌ی حساس هم به شکل دکمه‌ای بسته می‌شود که باز و بسته کردن آن را معمولی کرده است. گفتنی هست به مدل به صورت دستی و رودوشی قابل فایده است. بند رودوشی به صورت سگکی متصل و کوتاه بلند میشود و حداکثر ارتفاع آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم ارگانیک کهن چرم دسته Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خود هواداران زیادی دارد. در طراحی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی قسمت رویی کیف در حیث گرفته شده که جهت زیبائی طراحی شده و برای باز و بسته کردن کیف استفاده نمی‌شود. این محصول بیشتراز چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و مضاعف گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، بیشتراز جنس چرم ارگانیک به صورت اثبات اما قابل تهیه و تنظیم نظیر کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما بنا به قد و سلیقه خود می‌توانید آن‌را تنظیم کنید. چرم این کیف از نوع چرم گاوی ممتاز مغز رنگ است که به وسیله دست، رنگ می‌شود. این مدل چرم بخشی از چرم‌های صنایع دستی محسوب میشود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیش تر از اتومبیل آلات صنعتی استفاده نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش بیش تر از پنج نوبت رنگ می‌شود. در پباده سازی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. داخل کیف هم قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن نیز یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت محافظت خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بدون واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و بسیار آفتاب به برهه زمانی طولانی در جاهایی نظیر زیر شیشه اتومبیل نیز توقف کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع محصول ها چرمي مشتمل بر كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت محصولات خود را بیشتراز چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي تولیدها بسيار مدرن بوده و از جديدترين راه و روش ها براي تهيه تولیدات به کار گیری مي شود.كيف اداري دوربافت از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.


یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مطلوب به لحاظ می‌رسد. مارک شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی دسته (P0960) را با پباده سازی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. برند چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �