کوله پشتي ال سي مدل 2021

�یرا ظاهری اسپرت دارااست که هم می توانند آن را گزینه به کار گیری قرار دهند. کیف رودوشی شهر چرم بیش تر از چرم صد درصد ارگانیک گاوی ساخته شده که طرح فلوتر دارد و مشکی رنگ است. آستر باطن کیف بیش تر از جنس پارچه است. ابعاد کیف حدوداً 7 × 24 × 29 سانتی‌متر و مستطیلی صورت است که دارای یک بند رودوشی با قابلیت تنظیم هست اثبات بوده و نمی‎توان آن را بیش تر از کیف قطع کرد. رنگ مشکی کیف را به‌راحتی می‌توان با انواع تیپ و لباس هماهنگ اظهار کرد زیرا مشکی با کلیه رنگ‌ها سازگاری دارد. کیف به‌وسیله‌ی یک زیپ و یک سگک باز و بسته می‌شود. درون کیف یک جیب معمولی قرار دارااست و خارج کیف دارنده یک جیب زیپ‌دار میباشد که در زیر زبانه‌ی کیف قرار گرفته است. کیف چرم شهر ظاهری معمولی دارااست و برای استفاده‌ی روزمره دوچندان دلخواه خواهد بود.

کوله‌پشتی مدل «1719» مارک «شهر چرم» (Leather City) از چرم تصنعی باکیفیت ساخته شده و به رنگ مشکی است. رنگ مشکی کوله‌پشتی را به‌راحتی می‌توان با انواع لباس‌ها مسئله استفاده قرار داد. چرم صنعتی استفاده‌شده در کیف برنامه ای معمولی دارد. آستر به‌کاررفته در کیف پارچه‌ای است. کوله‌پشتی 1719 زنانه میباشد و ابعادی معادل 34 × 26 × 15 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی مهم و جیب‌های کیف به‌وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شوند. کیف شهر چرم دارنده یک جیب داخلی و پنج جیب فرنگی میباشد که می‌توانید لوازم و وسایل موردنیازتان را در آن قرار دهید. در نصیب بالایی کیف، یک جور برای حمل وجود داراست که ارتفاعی معادل نه سانتی‌متر دارد. همینطور کوله‌پشتی شهر چرم دارای دو بند با قابلیت تغییر سایز توسط سگک است. نوع و بندها هم نظیر بدنه‌ی کیف بیشتراز جنس چرم مصنوعی و مشکی‌رنگ هستند. کوله‌پشتی دسته 1719 شهر چرم کیفی با سایز دلخواه و جادار هست و می‌توانید آن را نیز با تیپ اسپرت و هم با تیپ بی آلایش مورد فایده قرار دهید.

کیف اداری یکی‌از بیشتراز وسایلی میباشد که تعیین مطلوب آن برای اکثر وقت ها افراد در هر سمتی که می باشند اهمیت زیادی دارد. « کیف اداری برند پارینه نوع P76 » با طرحی اسپورت و شیک دارای فضای کافی جهت وسایل یک دانشجو و یا این که کارمند است. این کیف در بخش جلویی خویش دارای قفل سه رمزه از دسته فلزی به رنگ طلائی دارااست که به رویه‌ای که بر روی بدنه حساس کیف سوار شده، متصل هست و وظیفه‌ی قفل کردن در کیف را برعهده دارد. در قسمت پشت این کیف چرمی یک زیپ وجود داراست که جایی مطلوب برای برخی وسایل و مدارک می باشد و بدون ما یحتاج به باز کردن قفل رمزدار می‌توان بیشتراز آن به کار گیری کرد. با دو دسته چرمی تعبیه شده در بالای کیف که بیش تر از داخل روش رد شده‌اند می‌توان علاوه بر وضعیت رودوشی، کیف را به‌صورت دستی نیز حمل نمود. دو بند کمری در سطح منش وجود دارااست که جهت زیبایی فعالیت بیشتراز آن‌ها استفاده شده است. دوخت واضح بر روی چرم قهوه‌ای عمل را زیبا و جالب نموده. این کیف اداری دارنده دو گونه نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی نیز هست. در کل می‌توان این کیف را با جیب‌های متعدد، میزان مناسب، دسته‌ی مستحکم، بند دوشی قابل تنظیم و … یک گزینه مناسب برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های برنا بر شمرد، هرچند که این کیف صرفا یک کیف زنانه نیست. این محصول بیشتراز تولید ها این موسسه « دیرین چرم » بوده که سال‌هاست در قضیه محصول ها چرم فعالیت می‌کند. جهت محافظت خوبتر و سالم ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به بازه طولانی در جاهایی مثل تحت شیشه اتومبیل هم پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

«كيف اداري چرمي انزو رسي جور 11022»، بیشتراز تولید ها فوق‌العاده زيبا با فضا سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. در اين نوع براي پيشگيري از دفرمه شدن درب بیش تر از فنر و پوشش آيرن الاستيك (iron elastic) به کار گیری شده است. وزن اين دسته نسبت به كيفيت، سايز و مواد به كار رفته فوق العاده مطلوب طراحي مي‌شود. بهره‌مندي بیشتراز يراق زيبا، با كيفيت و روان، چرم به كار رفته در اين محصول چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نوروفروغ طراحي شده است. «enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و کارایی نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا برند خویش را پايه گذاري نمود.

کیف دستی چرم مشهد جور P973 طوری طراحی شده که هم آقایان و هم خانم‌ها میتوانند بیش تر از آن به کار گیری کنند. کیف دستی بیشتراز آن نوع کیف‌هایی هست که همیشه یار و همدم افراد است، پس می بایست حمل آن آسان باشد. ابعاد این کیف طوری پباده سازی شده که به طور کامل در دست جا می‌شود. اما یک بند نیز برای آن تعبیه شده که بدور مچ دست پیچیده میگردد و حمل آن را ساده‌تر می‌کند. این کیف بیش تر برای فایده به عنوان کیف پول طراحی شده است. به همین برهان جیب‌های زیادی داراست و برای آن 12 جای کارت در لحاظ رفته شده است. غیر بیش تر از این سه عدد جیب داخلی و دو عدد جیب فرنگی دارد. محفظه‌ی اساسی کیف به صورت زیپی باز می‌شود. ولی روی کیف هم یک درب دکمه‌ای تعبیه شده که ظواهر کیف را زیبا‌تر کرده است. در پایان این که کیف از چرم طبیعی ساخته شده و آستر آن نیز بیش تر از جنس چرم است.

«enzo rossi» (انزو رسي) سال‌ها در ميان برترين‌هاي صنعت چرم ايتاليا فعاليت و عملکرد نمود، سر‌انجام در سال 1970 در فلورانس ايتاليا مارک خود را پايه گذاري نمود. وي آموخته‌ها و تجربياتش را با ايده‌هاي طلايي و خاص در نیز آميخت و با بهره‌گيري بیشتراز مرغوب‌ترين مواد اوليه و تكنولوژي روز محصولاتي مخصوص به فرد را به عرصه ظهور رساند. همواره با خلاقيت و نبوغ با جديدترين فناوري‌ها پيش رفت و اكنون سالهاست كه انزو رسي بیش تر از ميلان قدم به وراي مرزهاي ايتاليا گذارده و با ارائه تولیدات منحصربه‌فرد به فرد جلب نظر سلايق خاص را نموده می باشد . امروز نيز پيكانتو عرضه كننده انحصاري محصول ها بي مانند انزو روسي در خاورميانه است. «كيف چرمي رودوشي انزو رسي مدل 51025»، از محصول ها فوق‌العاده شكيل با فضا سازي مفيد و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت از كيفيت عالي، چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌برد. چرم به كار رفته در اين محصول، چرم طبيعي گاوي با رنگ پيگمنت طبيعي و ماندگاري دائمي، بي هيچ زياني براي انسان و طبيعت، محصول دانش و تكنولوژي ايتاليايي بوده و زيپ و يراق آلات آن با كيفيت استين لس و رنگ اثبات در تغييرات دمايي و نوروفروغ طراحي شده است.

محصولات چرمي انزو روسي ايتاليا كه بیشتراز برند‌هاي محبوب اروپايي در صنعت چرم بوده كه در سال 1970 تاسيس شده و فعاليت كرده است. اين كشور كه رتبه‌ي يك جهاني اين حرفه را داراست داراي قوي ترين صنعت دباغي در عالم است. دباغي چرم اين تولیدات با رنگ‌هاي پيگمنت طبيعي و ماندگاري دايمي بیشتراز حرفه‌اي‌ترين روش‌ها بوده و براي محيط زيست بي‌زيان و مطابق استاندارد‌هاي ايتالياست. در اين دسته براي پيشگيري بیشتراز بد فرم شدن درب بیشتراز فنر و پوشش آيرن الستيك (iron elastic) استفاده مي‌شود. زيپ‌هاي به كاربرده شده در محصولات انزو روسي تماما مارک Ykk ایجا ژاپن بوده كه خویش بهترين شركت سازنده زيپ در دنياست است. در طراحي نوع 11023 اولين نكته اي كه دیده گير می‌باشد مدل ي تمام چرم و پركار آن بوده كه در تولیدات چرمي بازار تقريبا ناياب است. نكته‌ي دوم در طراحي آن به كار‌گيري فرم دهنده‌هاي فلزي با قابليت فنري در سرخانه آن بوده كه موجب جلوگيري بیشتراز تغير شكل ظاهري محصول مي‌شود. حجم اصلي آن دو قسمت زيپي می باشد كه زير درب قرار گرفته كه زيپ جلويي داراي جاي لپتاپ و جاي مخصوص تبلت بوده و محفظه‌ي دوم هم داراي يك جيب كوچك براي نگهداري جداگانه وسايل كوچكتر تعبيه شده و قرارگرفتن اسناد و مدارك نیز در حجم محفظه امكان پذير است. يك جيب جداگانه زير درب اصلي قرار دارد كه داخل آن سه جا خود‌كاري، دو جيب براي حمل و نگهداري تبلت، هارد اكسترنال و ساير لوازم شخصي جاي گرفته‌اند.


کیف زنانه‌ی مارک «شهر چرم» (Leather City) دسته «39519» بیش تر از مدل دوشی است. کیف رودوشی شهر چرم دو مدل با ارتفاع یکسان 28.5 سانتی‌متری دارد که سبب میشوند وزن کیف روی هر دو بند باشد تا به کیف و شانه آسیبی وارد نشود. رویه‌ی کیف بیش تر از جنس جیر ساخته شده و نرم و لطیف است. همینطور نیمی از خط مش رنگی و ساده و نیمی دیگر با طرحی زیبا ساخته شده است. پارچه‌ی طرح‌دار در نیمه‌ی دیگر کیف، زیبایی آن را ارتقاء داده است. کیف گونه 39519 دو عدد جیب داخلی معمولی داراست و محفظه‌ی اصلی کیف به وسیله‌ی زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای و با طرح چهارخانه است. کیف زنانه‌ی گونه 39519 بیشتراز مارک شهر چرم ابعادی معادل 10 × 33.5 × 40.5 سانتی‌متر دارد که در شش رنگ مجزا عرضه می‌شود که این رنگ‌ها عبارت‌اند از: آبی‌رنگ روشن، قهوه‌ای، قهوه‌ای روشن، قهوه‌ای تیره، قرمز و طوسی. به‌طورکلی کیف دسته 39519 کیفی اسپرت و زیباست که به شکل روزمره می‌توان آن را گزینه به کار گیری قرار داد.

«كيف چرمي اداري انزو رسي گونه 11052» بیشتراز تولیدات فوق‌العاده زيبا با فضا‌سازي عالي و كاربردي بوده و در عين زيبايي و ظرافت بیش تر از چرمي بي‌نظير و فناوري دوخت دقيق بهره‌ مي‌‌برد. چرم اين محصول هم‌چون ديگر تولیدها انزورسي با رنگ‌هاي پگمنت طبيعي رنگ آميزي شده و كاملا سازگار با محيط زيست است. نكته شايان ذكر ديگر آن كه زيپ اين محصول زيپ درجه يك ایجا Ykk ژاپن می باشد و آستر داخلي آن بیش تر از پارچه‌هايي انتخاب شده كه نیز وزن سبك دارا‌هستند و هم ارتفاع عمر بالا تا تولیدات بیشتراز نظر آستر داخلي هيچ زماني دچار عيب و ايراد نشود. در قسمت اصلي اين محصول يك جاي لب‌تاپ با قابليت حمل لب‌تاپهاي 14 تا 15.6 اينچي تعبيه شده است. داخل آن دو طبله تعبيه شده كه طبله پشتي داراي جاي لب‌تاپ و طبله جلويي داراي يك جيب گران قدر به جهت استفاده تبلت و سه جا خودكاري و دو جيب كوچكتر جهت استفاده هارد اكسترنال، كيف پول و ساير وسايل كوچك خواهد بود. همچنين يك جيب زيپي ديگر هم به جهت نگهداري وسايلي كه نيازمند مراقبت بيشتر و يا پنهان بودن از ديد سايرين در هنگام به کار گیری میباشند تعبيه شده است.

کیف اداری چرم مشهد مدل P977 به موقعیت رودوشی هم قابل فایده و برای آقایان مضاعف مطلوب است. این کیف از چرم طبیعی ساخته شده و ظاهری زیاد شیک دارد. بیشتراز طرف دیگر چرم مقاومت بالا و قدمت طولانی خواهد داشت. برای یک کیف اداری تعداد محفظه‌ها اهمیت متعددی دارد. همینطور محفظه‌ها بایستی طوری طراحی شده باشند که فرد بتواند میزان زیادی وسایل و مدارک را در آن جای دهد در عین این که، کیف نامرتب و به هم ریخته نشود. جور P977 یک جیب داخلی و دو جیب خارجی دارد. یکی‌از بیشتراز جیب‌های فرنگی برای قرار دادن کارت طراحی شده و جیب دیگر زیپی است. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 ‌ی دارای اهمیت هم به صورت دکمه‌ای بسته میگردد که باز و بسته کردن آن را معمولی کرده است. گفتنی هست به مدل به شکل دستی و رودوشی قابل استفاده است. بند رودوشی به چهره سگکی متصل و کوتاه بلند می‌شود و حداکثر ارتفاع آن 140 سانتی‌متر است.

«کیف دوشی چرم ارگانیک کهن چرم دسته Db47-1» با رنگ قهوه‌ای و طرح اسپورت خویش هواداران زیادی دارد. در پباده سازی این محصول دو بند سگک‌دار بر روی نصیب رویی کیف در لحاظ گرفته شده که جهت زیبائی طراحی شده و برای باز و بسته کردن کیف به کار گیری نمی‌شود. این محصول بیشتراز چرم طبیعی اعلاء ساخته شده و فراوان گزینه مناسبی برای افراد خوش‌سلیقه به شمار می‌رود. یک بند بلند علاوه بر دسته‌ای که در بالای کیف وجود دارد، از جنس چرم ارگانیک به صورت ثابت اما قابل تنظیم مثل کمر‌بند به بدنه کیف متصل شده که شما بنا به قد و سلیقه خویش می‌توانید آن‌را تهیه و تنظیم کنید. چرم این کیف از جور چرم گاوی ممتاز مغز رنگ است که توسط دست، رنگ می‌شود. این نوع چرم جزء چرم‌های صنایع دستی محسوب می‌شود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی این چرم بیش تر از اتومبیل آلات صنعتی استفاده نشده؛ بلکه هر جلد چرم بیش از پنج نوبت رنگ می‌شود. در طراحی این محصول، درب کیف با قفل فشاری فلزی باز و بسته می‌شود. درون کیف هم قسمت‌هایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت‌های اداری تعبیه شده و در پشت آن نیز یک بخش زیپ‌دار تعبیه شده است. جهت محافظت خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، این کیف‌ها را نباید بی واسطه بر روی زمین و آسفالت و … قرار دهید و بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به مدت طولانی در جاهایی مانند تحت شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف از هیچ جور آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و فقط با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

شركت چرم آنيل، توليد كننده انواع تولیدات چرمي شامل كيف، كفش، كمربند، كت، جاكليدي و انواع ست هاي چرمي مي باشد. اين شركت تولیدها خویش را از چرم اصل با كيفيت بالا تهيه مي كند. طرح هاي محصولات بسيار مدرن بوده و بیشتراز جديدترين منش ها براي تهيه تولیدات استفاده مي شود.كيف اداري دوربافت از جنس تمام چرم طبيعي با مواد گياهي است.

یک کیف دستی با ظاهری اداری برای استفاده‌ی روزمره مطلوب به لحاظ می‌رسد. برند شناخته شده‌ِی «چرم مشهد» (Mashad Leather) کیف دستی مدل (P0960) را با طراحی و رنگی زیبا عرضه کرده است. برای آقایانی که به دنبال یک کیف خوش‌رنگ و جادار هستند، این کیف به زیبایی خودنمایی خواهد کرد. مارک چرم مشهد این کیف را با یک بند دستی �