کوله پشتي ريباک مدل Foundation

� آفتابی مطلوب خواهد بود. طرفین این کوله‌پشتی هم دو جیب توری طراحی شده است. ابعاد این جیب‌ها به صورتی میباشد که برای مراقبت قمقمه، بطری آب، مونوپاد و دیگر وسایل با این سایز مناسب خواهد بود. ارتفاع و عرض این کوله‌پشتی به ترتیب 46 و 36 سانتی‌متر و ضخامت آن در چهره خالی‌بودن 11 سانتی‌متر است. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک گونه قرار گرفته هست تا قابلیت حمل کوله به چهره دستی را داشته باشید. پشت آن هم دو بند قابل تنظیم وجود دارد که برای حمل به شکل کوله‌پشتی پباده سازی شده‌ است. این کوله پشتی با قابلیت حمل لپ‌تاپ 15.6اینچی و با داشتن پدهای ضدضربه برای دانشجویان و دانش‌آموزان توصیه خیر و خوبی است.

این نوع بیشتراز کوله‌پشتی‌های «ریواکیس» بدنه‌ای از جنس پلی‌استر و مقاوم در برابر خط‌وخش و رطوبت دارند. این محصول 425 گرم وزن داراست و ظواهر آن مشابه به یک مستطیل نسبتا باریک طراحی شده است. ارتفاع این کوله‌پشتی 440 میلی‌متر، پهنا آن 310 و ضخامتش 120 میلی‌متر است. در این کوله‌پشتی یک محفظه‌ی وسیع وجود دارد که به‌وسیله‌ی زیپ دو‌طرفه باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت و لوازم جانبی مانند شارژر، ماوس، کتاب و… وجود دارد. محفظه‌ی اختصاصی مراقبت لپ‌تاپ در این کیف با فایده بیش تر از پدهای ابری، تقسیم‌بندی شده می‌باشد تا بیش تر از دستگاه شما در برابر ضربه‌های ناگهانی که ممکن میباشد به بدنه جراحت برسانند، به‌خوبی مراقبت کنند. جلوی این کیف، یک جیب زیپی بیرونی و یک جیب چسبی وجود داراست که می‌توانید از آن‌ها برای نگهداری گوشی موبایل، هارد اکسترنال، پاوربانک، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل استفاده کنید. شما برای حمل لپ‌تاپ خود با استفاده بیش تر از این کوله‌پشتی می‌توانید بیشتراز دو بند قابل تهیه که در پشت بدنه‌ی کیف قرار گرفته‌اند، استفاده کرده و آن را به ‌صورت کوله‌پشتی با خود حمل کنید؛ همینطور این امکان برایتان وجود دارااست که کیف را با یاری بند موجود در بالای بدنه به‌صورت دستی، یار و همدم خویش جابه‌جا کنید.

این محصول بدنه‌ای از جنس برزنت داراست و وزن آن 1100 گرم است. ابعاد این محصول 130 × 330 × 420 میلی‌متر می‌باشند و برای نگهداری لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی مناسب خواهد بود. لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونیکی میباشند که علاوه بر کاربرد در محیط عمل و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان همیشگی کاربران هستند. البته با وارد شدن گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد پاره ای کمرنگ شده هست ولی هرگز نمی‌توان تبلت و گوشی‌های هوشمند را به‌طورقطع جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون. یار و همدم داشتن کامپیوترهای قابل‌حمل از محلی به محل دیگر، به خیال بها آن‌ها صدالبته به خاطر راحتی خود کاربر و حفظ و مراقبت خوب تر بیش تر از داده ها درون آن‌ها(از صدمات و برخوردهای ناشی از حمل‌ونقل) نیازمند کیف‌هایی هست که برای همین فعالیت طراحی‌شده باشند. کیف‌های لپ‌تاپ دارای انواعی چون کیف‌دستی و کوله‌پشتی میباشند و بر شالوده بزرگی صفحه‌نمایش ، دارنده اندازه‌های استانداردی می باشند که هنگام خرید آن‌ها می بایست در حیث گرفته شوند. این استاندارد برای این تعیین‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سریع‌تر بتوان کیف‌های دلخواه برای هر لپ‌تاپ را دسته‌بندی کرد. داشتن لایه محافظ، محلی برای نگهداری تبلت، موبایل، تجهیزات جانبی، جیب‌های داخلی و بیرونی، محلی برای محافظت اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواقعی می‌باشند که باعث تنوع، برتری و گاهی ضعف یک شرکت یا مارک تولیدکننده این کیف‌ها است. در بالای بدنه‌ی این محصول یک بند برای حمل دستی و در پشت آن دو بند قابل تهیه برای حمل کیف به صورت کوله پشتی وجود دارد. در جلوی آن دو جیب کوچک پباده سازی شده که می‌توانید از آنان برای مراقبت مداد و لوازم جانبی با ابعاد کوچک فایده کنید. همینطور در این محصول فضایی برای حفظ یک تبلت یا آی‌پد هم وجود دارااست تا خیالتان بابت محافظت از آن نیز راحت باشد.


کوله‌های لپ‌تاپی که فضای زیادی دارند، علاوه‌بر مراقبت و حمل لپ‌تاپ‌ها، می توانند برای مصارف روزانه کاربران نیز به فعالیت روند. با رایج‌شدن فایده از تبلت‌ها، داشتن محلی برای حفظ تبلت هم بخشی از ویژگی‌هایی هست که در هنگام گزینش کیف‌های لپ‌تاپ موردتوجه قرار می‌گیرند. کوله پشتی «کیس لاجیک» ازجمله برندهایی است که همواره کیف‌های باکیفیتی برای لپ‌تاپ، دوربین و تبلت‌ها تولید کرده است. جور «Ibira Ibir-115» یک کوله‌ی جمع‌وجور است. وزن آن تنها 520 گرم است؛ البته فضای متعددی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فضای کلی کوله شامل دو محفظه‌ی گران قدر است. محفظه‌ی جلویی، شامل جیب‌های داخلی برای مراقبت گوشی موبایل و امکانات جانبی کوچک است. محفظه‌ی پشتی، فضایی برای محافظت لپ‌تاپ 15 تا 16 اینچی دارد؛ ولی می‌توان از این فضا برای محافظت خرقه و لوازم شخصی نیز به کار گیری کرد. یک جیب برای آی‌پد در این قسمت وجود دارد. در جلوی کوله، زیپی عمودی دوخته ‌شده می‌باشد که از رویه آن می‌توان به محفظه‌ی جلویی دست پیدا کرد. در پشت کوله هم یک جیب کوچک برای مراقبت پول و کارت‌شناسایی دوخته ‌شده است. این جیب خیلی نمایان نمی باشد و میتواند محلی امن برای محافظت اشیای گران‌بها باشد.

مدل «FCLT6600» از خصوصی محصولات «فوروارد» برای حفظ بیشتراز لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ پباده سازی شده است. جنس این کوله‌پشتی از برزنت ضدآب میباشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیشتراز دستگاه شما در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی مراقبت کند. این دسته 900 گرم وزن دارااست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 45، پهنا آن 35 و ضخامتش 23 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4اینچی طراحی شده می‌باشد و اما قابلیت مراقبت بیش تر از دستگاه‌های 15.6اینچی را نیز دارد. داخل این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای محافظت لپ‌تاپ طراحی شده که با به کار گیری از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش منجر می‌شود، دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم نگهداری شده و زخم کمتری ببیند؛ همچنین محلی برای قرارگیری انواع تبلت‌ها وجود دارد. باطن این محفظه، فضای کافی برای مراقبت از لوازم جانبی نیاز دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و… وجود دارد. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 هست کوله‌پشتی FCLT6600 دارای یک درگاه USB و یک جک 3.5میلی‌متری است. به یار و همدم این کوله یک عدد کابل 3.5میلی‌متری برای انتقال صدا و یک کابل USB برای متصل‌کردن پاوربانک وجود دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای مراقبت لوازم لازم به صورت جداگانه برخوردار میباشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته هست و پشت آن نیز دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به صورت کوله‌پشتی وجود دارد. در نصیب پشت کوله، پدهای ضدتعریق طراحی شده است؛ همچنین فرم جلیقه‌ای بندها سبب راحتی طولانی تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت»مدل «Drake»برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی دلخواه می‌باشد و دارنده بدنه‌ی ضد اب و مقاوم با ارتفاع قدمت بالا است.این کوله‌پشتی دارنده 600گرم وزن و ابعاد 470 × 315 × 145میلی‌متر هست و دارای محفظه‌ی نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت میباشد و همینطور در نصیب میانی جایگاهی مناسب برای اسناد ومدارک دارد. Drakeدسته هایی قابل تنظیم با ارتفاع عمر بالا برای حمل کوله‌پشتی داراست و جیب‌هایی مطلوب برای نگه‌داری لوازم جانبی دارد.کوله‌پشتی پرومیتDrake دارای زیپ دسترسی سرعت بالا به وسایل درون کیف است در کنار کوله‌پشتی و زیپ هایی سفت و امن دارااست و در قسمت جلویی کوله‌پشتی یک جیب برای نگه داری وسایل شخصی و گوشی موبایل وجود دارد.پس در حالتی‌که میخواهید از لپ‌تاپ و تبلت خویش حفظ نمایید و مدارک و وسایل شخصی را همراه خویش داشته باشید کوله‌پشتی Drakeرا به شما پیشنهاد می دهیم.

کوله پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» جور «Zest» مناسب برای لپ‌تاپ های 15.4 اینچی هست . این کوله پشتی علاوه‌بر محفظه لپ‌تاپ دارای محفظه تبلت هم وجود دارد و می‌توانید تبلتتان را هم همپا خویش داشته باشید. در این کوله پشتی جایگاهی مطلوب برای اسناد وجود دارد؛ هم‌چنین دارنده زیپ‌های سفت و امن می‌باشد که منجر میشود نگران گم شدن وسایل خود نباشید. این کوله‌پشتی دارنده بدنه‌ای ضد‌آب می باشد که از خیس شدن و زخم رسیدن به وسایلتان پرهیز می‌کند. Zest دارنده دسته‌های قابل تنظیم و مقاوم، با ارتفاع قدمت بالاست. این محصول جادار بوده و دارنده یک جیب در پشت آن است. در شرایطی‌که به دنبال گیفی باکیفیت و جادار هستید؛ کوله پشتی لپتاپ «پرومیت» مدل «Zest» را به شما سفارش می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ «جی بگ» گونه «Functional3» به صورت عمودی برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی ساخت شده که این قابلیت را آماده می کند که لپ‌تاپ هود را به صورت عموی در محفظه‌ی اختصاصی آن قرار دهید تا دسترسی به آن راحت‌تر باشد.جی بگ Functional3،با740گرم وزن و ابعاد 70×310×410 قابلیت حمل به صورت دستی،رودوشی و کوله‌پشتی را دارااست که حمل کیف را آسان‌تر می‌کند.محفظه‌ی دلخواه تبلت و لوازم جانبی و مقام مطلوب برای قرار دریافت کردن هارد اکسترنال و مدارک این کیف را بیش تر از سایر کیف ها متمایز می نماید و رنگ‌بندی متنوع آن دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.پس در حالتی که در پی یک کیف هستید که لپ‌تاپ،تبلت و لوازم جانبی آن را به همراه اسناد و مادرک حمل کنید،Functional3 برای شما مطلوب است.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» گونه «Doric»دارای 900گرم وزن و مطلوب برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی میباشد و دارای ابعاد 280 × 145 × 460میلی‌متراست ومحفظه‌ای برای نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارد.کوله‌پشتی Doricدو جیب در طرفین و جیب‌هایی بیرونی در جلوی کیف داراست که می‌توانید لوازم شخصی خود مانند هندزفری ،هارداکسترنال و … را در این جیب ها قرار دهید.Doricدارای زیپ های سفت و امن و گونه های محکم و قابل تنظیم باطول عمر بالا است.این کوله‌پشتی علاوه بر محفظه نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارای قسمتی در میانه کوله است که جایگاهی مناسب برای قرار دادن اسناد وکتاب و همچنین جایگاهی برای لوازم جانبی مثل شارژر و موس می باشد و درقسمت پشت کوله‌پشتی پد‌هایی دارد که باعث گردش جریان هوا و مانع بیشتراز تعریق بدن می‌شود.این کوله پشتی دارای یک جیب در قسمت جلویی کوله‌پشتی می‌باشد که برای دسترسی سریع به کیف است.

کوله‌پشتی «امریکن توریستر» گونه «CITI-PRO CT07» طوری ساخته شده که مطلوب انواع لپ‌تاپ‌ها باشد و حداکثر اندازه‌ای که در آن جای می گیرد لپ‌تاپ 14 اینچی است. همچنین کاوری برای لپ‌تاپ وجود دارااست که هیچ نگرانی بابت ایجاد خط و خش روی آن وجود نداشته باشد. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 بیش تر از نایلون مقاوم ساخته شده که در برابر قطرات آب مقاوم است. محفظه‌ی اساسی آن مشتمل بر محل محافظت لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی مربوط به آن مانند شارژر، هارد اکسترنال و پاوربانک است. لپ‌تاپی که در آن قرار می‌گیرد با بند چسبی سفت می‌شود. بنابراین در‌صورتی‌که کوله‌پشتی را جا به جا نمائید بیش تر از محل منحصر به فرد خویش بیرون نمی‌شود. در نصیب جلویی این کوله‌پشتی امریکن توریستر سه جیب زیپی وجود دارد که محل مناسبی برای وسایل کوچک مانند گوشی موبایل، عینک، دفترچه یادداشت و لوازم‌تحریر است. این جیب‌های کوچک سبب ساز می شوند وسایل خویش را به‌سرعت بیابید. گفتنی میباشد روی این کوله‌پشتی محلی برای عبور کابل هندزفری وجود دارد. در طرفین آن دو جیب توری وجود داراست که محل مناسبی برای بطری آب و قمقمه است. در نصیب پشت آن نیز پدهایی تعبیه شده‌اند که از تعریق و خستگی تا حد قابلیت و امکان جلوگیری می‌کنند. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 دو بند تهیه شدنی و دسته‌ای نرم برای حمل دستی دارااست که در طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. این کوله‌پشتی جادار و مقاوم گزینه مناسبی برای افرادی میباشد که تعداد وسایل کوچکشان مضاعف هست و تمایل دارا‌هستند با خیالی آسوده در زیر باران و برف آن را حمل کنند.

با مدل «FCLT6633» از محرمانه تولیدها «فوروارد» هیچ نگرانی برای مراقبت بیشتراز دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها نداشته باشید. این کوله پشتی با فایده بیشتراز برزنت ضد آب ساخته شده تا علاوه بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از لپ‌تاپ در برابر رطوبت و قطرات آب هم به خیر محافظت کند. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی پباده سازی شده و ولی قابلیت حفظ بیشتراز دستگاه‌های 15.6 اینچی را نیز خواهد داشت. این دسته 1150 گرم وزن دارااست و نحوه باز و بسته شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 49 سانتی‌متر، عرض کوله 32 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 20 سانتی‌متر است. در کوله‌پشتی FCLT6633 یک محفظه‌ی حیاتی وجود دارااست که با به کار گیری بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. باطن این محفظه، فضایی برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ پباده سازی شده که با فایده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب ساز می شود دستگاه علاوه بر خط‌وخش در برابر ضربه‌ها نیز محافظت شده و زخم کمتری به آن وارد شود. همینطور درون این محفظه، فضای کافی برای مراقبت بیش تر از لوازم جانبی مورد موردنیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد.

این کیف بیشتراز جیب‌های متعددی برای حفظ لوازم اضطراری به چهره جداگانه برخوردار می‌باشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته و پشت آن نیز دو بند قابل تهیه برای حمل به چهره کوله پشتی وجود دارد. فرم جلیقه‌ای بندها باعث راحتی بیش تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» نوع « Urbaner-BP» درابعاد305 × 165 × 450 میلی‌متر ،برای لپ‌تاپ های 15.6 اینچی پباده سازی شده و دارنده 630گرم وزن است. کوله پشتی ضد اب Urbaner-BP ،محفظ�