کوله پشتي ريباک مدل Foundation

� آفتابی مطلوب خواهد بود. طرفین این کوله‌پشتی هم دو جیب توری طراحی شده است. ابعاد این جیب‌ها به صورتی است که برای محافظت قمقمه، بطری آب، مونوپاد و دیگر وسایل با این سایز مناسب خواهد بود. ارتفاع و عرض این کوله‌پشتی به ترتیب 46 و 36 سانتی‌متر و ضخامت آن در صورت خالی‌بودن 11 سانتی‌متر است. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک نوع قرار گرفته است تا قابلیت حمل کوله به چهره دستی را داشته باشید. پشت آن هم دو بند قابل تنظیم وجود داراست که برای حمل به چهره کوله‌پشتی طراحی شده‌ است. این کوله پشتی با قابلیت حمل لپ‌تاپ 15.6اینچی و با داشتن پدهای ضدضربه برای دانشجویان و دانش‌آموزان پیشنهاد خیر است.

این دسته از کوله‌پشتی‌های «ریواکیس» بدنه‌ای بیش تر از جنس پلی‌استر و مقاوم در برابر خط‌وخش و رطوبت دارند. این محصول 425 گرم وزن دارااست و ظاهر آن شبیه به یک مستطیل نسبتا باریک طراحی شده است. طول این کوله‌پشتی 440 میلی‌متر، عرض آن 310 و ضخامتش 120 میلی‌متر است. در این کوله‌پشتی یک محفظه‌ی وسیع وجود دارد که به‌وسیله‌ی زیپ دو‌طرفه باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت و لوازم جانبی مانند شارژر، ماوس، کتاب و… وجود دارد. محفظه‌ی منحصر محافظت لپ‌تاپ در این کیف با به کار گیری بیش تر از پدهای ابری، تقسیم‌بندی شده میباشد تا بیش تر از دستگاه شما در برابر ضربه‌های ناگهانی که ممکن میباشد به بدنه زخم برسانند، به‌خوبی حفظ کنند. جلوی این کیف، یک جیب زیپی بیرونی و یک جیب چسبی وجود دارااست که می‌توانید بیش تر از آنها برای مراقبت گوشی موبایل، هارد اکسترنال، پاوربانک، هندزفری و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل استفاده کنید. شما برای حمل لپ‌تاپ خود با فایده بیش تر از این کوله‌پشتی می‌توانید بیشتراز دو بند قابل تهیه و تنظیم که در پشت بدنه‌ی کیف قرار گرفته‌اند، به کار گیری کرده و آن را به ‌صورت کوله‌پشتی با خویش حمل کنید؛ همینطور این قابلیت برایتان وجود دارد که کیف را با یاری بند مو جود در بالای بدنه به‌صورت دستی، ملازم خویش جابه‌جا کنید.

این محصول بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت دارااست و وزن آن 1100 گرم است. ابعاد این محصول 130 × 330 × 420 میلی‌متر هستند و برای حفظ لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی مناسب خواهد بود. لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونیکی میباشند که علاوه بر کاربرد در محیط فعالیت و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان دائمی کاربران هستند. البته با وارد شدن گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها ملازم افراد یه خرده کمرنگ شده هست ولی هرگز نمی‌توان تبلت و گوشی‌های هوشمند را به‌طورقطع جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون. ملازم داشتن کامپیوترهای قابل‌حمل بیشتراز محلی به محل دیگر، به خاطر قیمت آنها صدالبته به خاطر راحتی خود کاربر و محافظت و حفظ بهتر بیش تر از داده ها درون آن‌ها(از صدمات و برخوردهای ناشی بیش تر از حمل‌ونقل) نیازمند کیف‌هایی هست که برای همین فعالیت طراحی‌شده باشند. کیف‌های لپ‌تاپ دارنده انواعی زیرا کیف‌دستی و کوله‌پشتی می باشند و بر پایه بزرگی صفحه‌نمایش ، دارای اندازه‌های استانداردی می باشند که هنگام خرید آن‌ها می بایست در لحاظ گرفته شوند. این استاندارد برای این تعیین‌شده می باشد که راحت‌تر و سریع‌تر بتوان کیف‌های مطلوب برای هر لپ‌تاپ را دسته‌بندی کرد. داشتن لایه محافظ، محلی برای حفظ تبلت، موبایل، امکانات جانبی، جیب‌های داخلی و بیرونی، محلی برای حفظ اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواقعی هستند که منجر تنوع، برتری و گاهی ضعف یک شرکت یا مارک تولیدکننده این کیف‌ها است. در بالای بدنه‌ی این محصول یک بند برای حمل دستی و در پشت آن دو بند قابل تنظیم برای حمل کیف به شکل کوله پشتی وجود دارد. در جلوی آن دو جیب کوچک طراحی شده که می‌توانید بیش تر از آن ها برای حفظ خودکار و لوازم جانبی با ابعاد کوچک استفاده کنید. همینطور در این محصول فضایی برای حفظ یک تبلت یا این که آی‌پد نیز وجود دارد تا خیالتان بابت نگهداری بیش تر از آن نیز راحت باشد.

کوله‌های لپ‌تاپی که فضای زیادی دارند، علاوه‌بر حفظ و حمل لپ‌تاپ‌ها، می‌توانند برای مصارف روزانه کاربران هم به کار روند. با رایج‌شدن فایده بیش تر از تبلت‌ها، داشتن محلی برای نگهداری تبلت نیز بخشی از ویژگی‌هایی می‌باشد که در هنگام تعیین کیف‌های لپ‌تاپ موردتوجه قرار می‌گیرند. کوله پشتی «کیس لاجیک» ازجمله برندهایی هست که همواره کیف‌های باکیفیتی برای لپ‌تاپ، دوربین و تبلت‌ها تولید کرده است. گونه «Ibira Ibir-115» یک کوله‌ی جمع‌وجور است. وزن آن صرفا 520 گرم است؛ ولی فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فضای کلی کوله مشتمل بر دو محفظه‌ی بزرگ است. محفظه‌ی جلویی، شامل جیب‌های داخلی برای محافظت گوشی موبایل و امکانات جانبی کوچک است. محفظه‌ی پشتی، فضایی برای محافظت لپ‌تاپ 15 تا 16 اینچی دارد؛ اما می‌توان بیش تر از این فضا برای مراقبت خرقه و لوازم فردی نیز فایده کرد. یک جیب برای آی‌پد در این نصیب وجود دارد. در جلوی کوله، زیپی عمودی دوخته ‌شده هست که بیشتراز روش آن می‌توان به محفظه‌ی جلویی دست پیدا کرد. در پشت کوله نیز یک جیب کوچک برای مراقبت پول و کارت‌شناسایی دوخته ‌شده است. کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite جیب خیلی هویدا نیست و می تواند محلی امن برای حفظ اشیای گران‌بها باشد.

مدل «FCLT6600» بیش تر از خصوصی تولید ها «فوروارد» برای محافظت بیش تر از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. جنس این کوله‌پشتی بیش تر از برزنت ضدآب می باشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیشتراز دستگاه شما در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی محافظت کند. این دسته 900 گرم وزن دارااست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 45، پهنا آن 35 و ضخامتش 23 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4اینچی پباده سازی شده است و ولی قابلیت نگهداری از دستگاه‌های 15.6اینچی را نیز دارد. داخل این کوله محفظه‌ای وجود دارااست که برای نگهداری لپ‌تاپ پباده سازی شده که با استفاده بیش تر از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب ساز می‌شود، دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم نگهداری شده و زخم کمتری ببیند؛ همینطور محلی برای قرارگیری انواع تبلت‌ها وجود دارد. درون این محفظه، فضای کافی برای حفظ بیشتراز لوازم جانبی مایحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و… وجود دارد. گفتنی میباشد کوله‌پشتی FCLT6600 دارنده یک درگاه USB و یک جک 3.5میلی‌متری است. به همراه این کوله یک عدد کابل 3.5میلی‌متری برای انتقال صدا و یک کابل USB برای متصل‌کردن پاوربانک وجود دارد. این کیف بیش تر از جیب‌های متعددی برای حفظ لوازم لازم به چهره جداگانه برخوردار می‌باشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته میباشد و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به شکل کوله‌پشتی وجود دارد. در قسمت پشت کوله، پدهای ضدتعریق طراحی شده است؛ همینطور فرم جلیقه‌ای بندها منجر راحتی بیشتر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت»مدل «Drake»برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی مناسب میباشد و دارای بدنه‌ی ضد اب و مقاوم با طول قدمت بالا است.این کوله‌پشتی دارای 600گرم وزن و ابعاد 470 × 315 × 145میلی‌متر می‌باشد و دارنده محفظه‌ی نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت می‌باشد و همینطور در نصیب میانی جایگاهی مناسب برای اسناد ومدارک دارد. Drakeدسته هایی قابل تهیه و تنظیم با طول قدمت بالا برای حمل کوله‌پشتی دارااست و جیب‌هایی مناسب برای نگه‌داری لوازم جانبی دارد.کوله‌پشتی پرومیتDrake دارای زیپ دسترسی پر سرعت به وسایل باطن کیف میباشد در کنار کوله‌پشتی و زیپ هایی محکم و امن دارد و در قسمت جلویی کوله‌پشتی یک جیب برای نگه داری وسایل شخصی و گوشی موبایل وجود دارد.پس در‌حالتی که میخواهید بیش تر از لپ‌تاپ و تبلت خویش محافظت فرمایید و مدارک و وسایل فردی را یار و همدم خود داشته باشید کوله‌پشتی Drakeرا به شما پیشنهاد می دهیم.

کوله پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» گونه «Zest» دلخواه برای لپ‌تاپ های 15.4 اینچی می‌باشد . این کوله پشتی علاوه‌بر محفظه لپ‌تاپ دارنده محفظه تبلت نیز هست و می‌توانید تبلتتان را نیز همپا خویش داشته باشید. در این کوله پشتی جایگاهی مطلوب برای اسناد وجود دارد؛ هم‌چنین دارنده زیپ‌های محکم و امن می‌باشد که سبب می‌شود نگران گم شدن وسایل خود نباشید. این کوله‌پشتی دارای بدنه‌ای ضد‌آب می باشد که بیشتراز خیس شدن و جراحت رسیدن به وسایلتان توقف می‌کند. Zest دارنده دسته‌های قابل تنظیم و مقاوم، با طول قدمت بالاست. این محصول جادار بوده و دارای یک جیب در پشت آن است. در‌صورتی‌که به دنبال گیفی باکیفیت و جادار هستید؛ کوله پشتی لپتاپ «پرومیت» جور «Zest» را به شما توصیه می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ «جی بگ» جور «Functional3» به چهره عمودی برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی ساخت شده که این قابلیت و امکان را آماده می کند که لپ‌تاپ هود را به صورت عموی در محفظه‌ی منحصربه‌فرد آن قرار دهید تا دسترسی به آن راحت‌تر باشد.جی بگ Functional3،با740گرم وزن و ابعاد 70×310×410 قابلیت حمل به چهره دستی،رودوشی و کوله‌پشتی را دارااست که حمل کیف را آسان‌تر می‌کند.محفظه‌ی مناسب تبلت و لوازم جانبی و جایگاه دلخواه برای قرار دریافت کردن هارد اکسترنال و مدارک این کیف را بیشتراز سایر کیف ها متمایز مینماید و رنگ‌بندی متنوع آن دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.پس چنانچه در ادامه یک کیف هستید که لپ‌تاپ،تبلت و لوازم جانبی آن را به یار و همدم اسناد و مادرک حمل کنید،Functional3 برای شما مطلوب است.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» جور «Doric»دارای 900گرم وزن و مطلوب برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی می‌باشد و دارای ابعاد 280 × 145 × 460میلی‌متراست ومحفظه‌ای برای نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارد.کوله‌پشتی Doricدو جیب در طرفین و جیب‌هایی بیرونی در جلوی کیف دارااست که می‌توانید لوازم شخصی خویش مانند هندزفری ،هارداکسترنال و … را در این جیب ها قرار دهید.Doricدارای زیپ های سفت و امن و مدل های محکم و قابل تنظیم باطول عمر بالا است.این کوله‌پشتی علاوه بر محفظه نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارنده قسمتی در میانه کوله است که جایگاهی مناسب برای قرار دادن اسناد وکتاب و همچنین جایگاهی برای لوازم جانبی نظیر شارژر و موس هست و درقسمت پشت کوله‌پشتی پد‌هایی دارد که سبب گردش جریان هوا و بازدارنده بیشتراز تعریق بدن می‌شود.این کوله پشتی دارنده یک جیب در نصیب جلویی کوله‌پشتی است که برای دسترسی سریع به کیف است.

کوله‌پشتی «امریکن توریستر» دسته «CITI-PRO CT07» طوری ساخته شده که مطلوب انواع لپ‌تاپ‌ها باشد و حداکثر اندازه‌ای که در آن جای می گیرد لپ‌تاپ 14 اینچی است. همچنین کاوری برای لپ‌تاپ وجود داراست که هیچ نگرانی بابت تولید خط و خش روی آن وجود نداشته باشد. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 بیشتراز نایلون مقاوم ساخته شده که در برابر قطرات آب مقاوم است. محفظه‌ی اصلی آن شامل محل محافظت لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی مربوط به آن مانند شارژر، هارد اکسترنال و پاوربانک است. لپ‌تاپی که در آن قرار می‌گیرد با بند چسبی سفت می‌شود. براین اساس در صورتی‌که کوله‌پشتی را جا به جا نمایید بیش تر از محل اختصاصی خویش خارج نمی‌شود. در نصیب جلویی این کوله‌پشتی امریکن توریستر سه جیب زیپی وجود داراست که محل مناسبی برای وسایل کوچک مانند گوشی موبایل، عینک، دفترچه یادداشت و لوازم‌تحریر است. این جیب‌های کوچک منجر میشوند وسایل خویش را به‌سرعت بیابید. گفتنی است روی این کوله‌پشتی محلی برای عبور کابل هندزفری وجود دارد. در طرفین آن دو جیب توری وجود دارااست که محل مناسبی برای بطری آب و قمقمه است. در قسمت پشت آن هم پدهایی تعبیه شده‌اند که از تعریق و خستگی تا حد قابلیت و امکان پرهیز می‌کنند. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 دو بند تهیه و تنظیم شدنی و دسته‌ای نرم برای حمل دستی داراست که در طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. این کوله‌پشتی جادار و مقاوم گزینه مناسبی برای افرادی است که تعداد وسایل کوچکشان مضاعف هست و تمایل دارا‌هستند با خیالی آسوده در ذیل باران و برف آن را حمل کنند.


با مدل «FCLT6633» بیش تر از سری تولیدها «فوروارد» هیچ نگرانی برای مراقبت بیش تر از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها نداشته باشید. این کوله پشتی با استفاده از برزنت ضد آب ساخته شده تا علاوه بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیشتراز لپ‌تاپ در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به خوبی محافظت کند. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی طراحی شده و ولی قابلیت حفظ بیشتراز دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. این جور 1150 گرم وزن دارااست و نحوه باز و بسته شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 49 سانتی‌متر، عرض کوله 32 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 20 سانتی‌متر است. در کوله‌پشتی FCLT6633 یک محفظه‌ی اساسی وجود دارد که با به کار گیری بیشتراز زیپ باز و بسته می‌شود. باطن این محفظه، فضایی برای محافظت بیشتراز یک لپ‌تاپ طراحی شده که با استفاده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش منجر میگردد دستگاه علاوه بر خط‌وخش در برابر ضربه‌ها هم محافظت شده و آسیب کمتری به آن وارد شود. همچنین درون این محفظه، فضای کافی برای محافظت بیش تر از لوازم جانبی مسئله ما یحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس نیز وجود دارد.

این کیف از جیب‌های متعددی برای حفظ لوازم اضطراری به شکل جداگانه برخوردار می‌باشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته و پشت آن هم دو بند قابل تهیه و تنظیم برای حمل به شکل کوله پشتی وجود دارد. فرم جلیقه‌ای بندها منجر راحتی طولانی تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» نوع « Urbaner-BP» درابعاد305 × 165 × 450 میلی‌متر ،برای لپ‌تاپ های 15.6 اینچی پباده سازی شده و دارنده 630گرم وزن است. کوله پشتی ضد اب Urbaner-BP ،محفظ�