کوله پشتي ريباک مدل Foundation

� آفتابی دلخواه خواهد بود. طرفین این کوله‌پشتی نیز دو جیب توری پباده سازی شده است. ابعاد این جیب‌ها به صورتی می‌باشد که برای نگهداری قمقمه، بطری آب، مونوپاد و دیگر وسایل با این سایز مناسب خواهد بود. طول و پهنا این کوله‌پشتی به ترتیب 46 و 36 سانتی‌متر و ضخامت آن در صورت خالی‌بودن 11 سانتی‌متر است. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک جور قرار گرفته است تا قابلیت حمل کوله به چهره دستی را داشته باشید. پشت آن هم دو بند قابل تهیه وجود دارااست که برای حمل به شکل کوله‌پشتی پباده سازی شده‌ است. این کوله پشتی با قابلیت حمل لپ‌تاپ 15.6اینچی و با داشتن پدهای ضدضربه برای دانشجویان و دانش‌آموزان پیشنهاد خوبی است.

این نوع از کوله‌پشتی‌های «ریواکیس» بدنه‌ای از جنس پلی‌استر و مقاوم در برابر خط‌وخش و رطوبت دارند. این محصول 425 گرم وزن دارااست و ظاهر آن مشابه به یک مستطیل نسبتا باریک طراحی شده است. ارتفاع این کوله‌پشتی 440 میلی‌متر، عرض آن 310 و ضخامتش 120 میلی‌متر است. در این کوله‌پشتی یک محفظه‌ی بزرگ وجود دارااست که به‌وسیله‌ی زیپ دو‌طرفه باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای نگهداری یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت و لوازم جانبی نظیر شارژر، ماوس، کتاب و… وجود دارد. محفظه‌ی اختصاصی حفظ لپ‌تاپ در این کیف با استفاده بیشتراز پدهای ابری، تقسیم‌بندی شده می‌باشد تا بیش تر از دستگاه شما در برابر ضربه‌های ناگهانی که ممکن میباشد به بدنه جراحت برسانند، به‌خوبی مراقبت کنند. جلوی این کیف، یک جیب زیپی بیرونی و یک جیب چسبی وجود داراست که می‌توانید از آن‌ها برای نگهداری گوشی موبایل، هارد اکسترنال، پاوربانک، هندزفری و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل استفاده کنید. شما برای حمل لپ‌تاپ خویش با استفاده بیش تر از این کوله‌پشتی می‌توانید از دو بند قابل تنظیم که در پشت بدنه‌ی کیف قرار گرفته‌اند، استفاده کرده و آن را به ‌صورت کوله‌پشتی با خود حمل کنید؛ همچنین این قابلیت برایتان وجود داراست که کیف را با کمک بند مو جود در بالای بدنه به‌صورت دستی، یار و همدم خود جابه‌جا کنید.

این محصول بدنه‌ای از جنس برزنت دارااست و وزن آن 1100 گرم است. ابعاد این محصول 130 × 330 × 420 میلی‌متر می باشند و برای محافظت لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی مطلوب خواهد بود. لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونیکی هستند که علاوه بر کاربرد در محیط کار و منزل، به حافظه پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیش تر از همراهان همیشگی کاربران هستند. ولی با وارد شدن گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها یار و همدم افراد مقداری کمرنگ شده میباشد ولی هرگز نمی‌توان تبلت و گوشی‌های هوشمند را به‌طورقطع جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون. ملازم داشتن کامپیوترهای قابل‌حمل از محلی به محل دیگر، به خیال بها آن‌ها صدالبته به خیال راحتی خویش کاربر و حفظ و حفظ بهتر از داده ها باطن آن‌ها(از صدمات و برخوردهای ناشی از حمل‌ونقل) نیازمند کیف‌هایی میباشد که برای همین عمل طراحی‌شده باشند. کیف‌های لپ‌تاپ دارنده انواعی چون کیف‌دستی و کوله‌پشتی میباشند و بر مبنا بزرگی صفحه‌نمایش ، دارای اندازه‌های استانداردی میباشند که هنگام خرید آن‌ها می بایست در لحاظ گرفته شوند. این استاندارد برای این تعیین‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سریع‌تر بتوان کیف‌های مناسب برای هر لپ‌تاپ را دسته‌بندی کرد. داشتن لایه محافظ، محلی برای مراقبت تبلت، موبایل، امکانات جانبی، جیب‌های داخلی و بیرونی، محلی برای مراقبت اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواردی هستند که سبب ساز تنوع، برتری و گاهی ضعف یک این موسسه یا برند تولیدکننده این کیف‌ها است. در بالای بدنه‌ی این محصول یک بند برای حمل دستی و در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم برای حمل کیف به چهره کوله پشتی وجود دارد. در جلوی آن دو جیب کوچک طراحی شده که می‌توانید از آنان برای حفظ خود کار و لوازم جانبی با ابعاد کوچک فایده کنید. همچنین در این محصول فضایی برای حفظ یک تبلت یا این که آی‌پد نیز وجود دارااست تا خیالتان بابت مراقبت از آن هم راحت باشد.

کوله‌های لپ‌تاپی که فضای متعددی دارند، علاوه‌بر حفظ و حمل لپ‌تاپ‌ها، می توانند برای مصارف روزانه کاربران نیز به عمل روند. با رایج‌شدن به کار گیری بیشتراز تبلت‌ها، داشتن محلی برای محافظت تبلت نیز جزء ویژگی‌هایی می‌باشد که در هنگام گزینش کیف‌های لپ‌تاپ موردتوجه قرار می‌گیرند. کوله پشتی «کیس لاجیک» ازجمله برندهایی میباشد که همواره کیف‌های باکیفیتی برای لپ‌تاپ، دوربین و تبلت‌ها ساخت کرده است. دسته «Ibira Ibir-115» یک کوله‌ی جمع‌وجور است. وزن آن فقط 520 گرم است؛ البته فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فضای کلی کوله مشتمل بر دو محفظه‌ی بزرگ است. محفظه‌ی جلویی، شامل جیب‌های داخلی برای حفظ گوشی موبایل و امکانات جانبی کوچک است. محفظه‌ی پشتی، فضایی برای نگهداری لپ‌تاپ 15 تا 16 اینچی دارد؛ اما می‌توان از این فضا برای نگهداری خرقه و لوازم شخصی هم فایده کرد. یک جیب برای آی‌پد در این نصیب وجود دارد. در جلوی کوله، زیپی عمودی دوخته ‌شده است که بیش تر از رویه آن می‌توان به محفظه‌ی جلویی دست پیدا کرد. در پشت کوله نیز یک جیب کوچک برای محافظت پول و کارت‌شناسایی دوخته ‌شده است. این جیب خیلی هویدا نیست و میتواند محلی امن برای حفظ اشیای گران‌بها باشد.

مدل «FCLT6600» بیش تر از خصوصی محصول ها «فوروارد» برای محافظت بیش تر از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ پباده سازی شده است. جنس این کوله‌پشتی بیشتراز برزنت ضدآب می باشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از دستگاه شما در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی مراقبت کند. این مدل 900 گرم وزن دارااست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 45، پهنا آن 35 و ضخامتش 23 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4اینچی پباده سازی شده می‌باشد و اما قابلیت مراقبت بیش تر از دستگاه‌های 15.6اینچی را نیز دارد. باطن این کوله محفظه‌ای وجود داراست که برای حفظ لپ‌تاپ طراحی شده که با به کار گیری بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش باعث می‌شود، دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها نیز حفظ شده و آسیب کمتری ببیند؛ همچنین محلی برای قرارگیری انواع تبلت‌ها وجود دارد. باطن این محفظه، فضای کافی برای محافظت از لوازم جانبی ما یحتاج دستگاه از قبیل شارژر، ماوس و… وجود دارد. گفتنی است کوله‌پشتی FCLT6600 دارنده یک درگاه USB و یک جک 3.5میلی‌متری است. به همپا این کوله یک عدد کابل 3.5میلی‌متری برای انتقال صدا و یک کابل USB برای متصل‌کردن پاوربانک وجود دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای نگهداری لوازم حتمی به شکل جداگانه برخوردار میباشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته است و پشت آن نیز دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به صورت کوله‌پشتی وجود دارد. در قسمت پشت کوله، پدهای ضدتعریق پباده سازی شده است؛ همینطور فرم جلیقه‌ای بندها سبب راحتی طولانی تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت»مدل «Drake»برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی مناسب هست و دارنده بدنه‌ی ضد اب و مقاوم با ارتفاع عمر بالا است.این کوله‌پشتی دارنده 600گرم وزن و ابعاد 470 × 315 × 145میلی‌متر است و دارای محفظه‌ی نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت میباشد و همچنین در نصیب میانی جایگاهی دلخواه برای اسناد ومدارک دارد. Drakeدسته هایی قابل تهیه و تنظیم با ارتفاع قدمت بالا برای حمل کوله‌پشتی داراست و جیب‌هایی مطلوب برای نگه‌داری لوازم جانبی دارد.کوله‌پشتی پرومیتDrake دارنده زیپ دسترسی پرسرعت به وسایل باطن کیف می‌باشد در کنار کوله‌پشتی و زیپ هایی سفت و امن دارد و در نصیب جلویی کوله‌پشتی یک جیب برای نگه داری وسایل شخصی و گوشی موبایل وجود دارد.پس در شرایطی‌که میخواهید از لپ‌تاپ و تبلت خویش نگهداری نمایید و مدارک و وسایل شخصی را همپا خود داشته باشید کوله‌پشتی Drakeرا به شما سفارش می دهیم.

کوله پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» مدل «Zest» مناسب برای لپ‌تاپ های 15.4 اینچی می باشد . این کوله پشتی علاوه‌بر محفظه لپ‌تاپ دارنده محفظه تبلت نیز موجود است و می‌توانید تبلتتان را نیز همپا خود داشته باشید. در این کوله پشتی جایگاهی مطلوب برای اسناد وجود دارد؛ هم‌چنین دارنده زیپ‌های محکم و امن میباشد که منجر می‌شود نگران گم شدن وسایل خویش نباشید. این کوله‌پشتی دارنده بدنه‌ای ضد‌آب میباشد که بیش تر از خیس شدن و آسیب رسیدن به وسایلتان پرهیز می‌کند. Zest دارای دسته‌های قابل تهیه و مقاوم، با طول عمر بالاست. این محصول جادار بوده و دارنده یک جیب در پشت آن است. چنانچه به دنبال گیفی باکیفیت و جادار هستید؛ کوله پشتی لپتاپ «پرومیت» مدل «Zest» را به شما توصیه می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ «جی بگ» جور «Functional3» به چهره عمودی برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی ایجاد شده که این قابلیت و امکان را مهیا می نماید که لپ‌تاپ هود را به شکل عموی در محفظه‌ی اختصاصی آن قرار دهید تا دسترسی به آن راحت‌تر باشد.جی بگ Functional3،با740گرم وزن و ابعاد 70×310×410 قابلیت حمل به صورت دستی،رودوشی و کوله‌پشتی را دارد که حمل کیف را آسان‌تر می‌کند.محفظه‌ی مطلوب تبلت و لوازم جانبی و مقام مناسب برای قرار به چنگ آوردن هارد اکسترنال و مدارک این کیف را بیش تر از سایر کیف ها متمایز می نماید و رنگ‌بندی متنوع آن دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.پس در شرایطی‌که در پی یک کیف هستید که لپ‌تاپ،تبلت و لوازم جانبی آن را به همراه اسناد و مادرک حمل کنید،Functional3 برای شما مطلوب است.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» مدل «Doric»دارای 900گرم وزن و مطلوب برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی می‌باشد و دارنده ابعاد 280 × 145 × 460میلی‌متراست ومحفظه‌ای برای نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارد.کوله‌پشتی Doricدو جیب در طرفین و جیب‌هایی بیرونی در جلوی کیف داراست که می‌توانید لوازم شخصی خویش مثل هندزفری ،هارداکسترنال و … را در این جیب ها قرار دهید.Doricدارای زیپ های سفت و امن و نوع های محکم و قابل تهیه و تنظیم باطول عمر بالا است.این کوله‌پشتی علاوه بر محفظه نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارنده قسمتی در میانه کوله می باشد که جایگاهی مطلوب برای قرار دادن اسناد وکتاب و همینطور جایگاهی برای لوازم جانبی مثل شارژر و موس هست و درقسمت پشت کوله‌پشتی پد‌هایی دارااست که منجر گردش جریان هوا و مانع بیش تر از تعریق بدن می‌شود.این کوله پشتی دارنده یک جیب در قسمت جلویی کوله‌پشتی می باشد که برای دسترسی پر سرعت به کیف است.


کوله‌پشتی «امریکن توریستر» دسته «CITI-PRO CT07» طوری ساخته شده که مناسب انواع لپ‌تاپ‌ها باشد و حداکثر اندازه‌ای که در آن جای می گیرد لپ‌تاپ 14 اینچی است. همینطور کاوری برای لپ‌تاپ وجود داراست که هیچ نگرانی بابت ایجاد خط و خش روی آن وجود نداشته باشد. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 بیشتراز نایلون مقاوم ساخته شده که در برابر قطرات آب مقاوم است. کوله پشتي ريباک مدل Foundation ‌ی مهم آن شامل محل حفظ لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی مربوط به آن مثل شارژر، هارد اکسترنال و پاوربانک است. لپ‌تاپی که در آن قرار میگیرد با بند چسبی سفت می‌شود. بنابراین در‌صورتی‌که کوله‌پشتی را جا به جا نمائید از محل منحصر به فرد خود خارج نمی‌شود. در قسمت جلویی این کوله‌پشتی امریکن توریستر سه جیب زیپی وجود داراست که محل مناسبی برای وسایل کوچک نظیر گوشی موبایل، عینک، دفترچه یادداشت و لوازم‌تحریر است. این جیب‌های کوچک سبب ساز میشوند وسایل خویش را به‌سرعت بیابید. گفتنی هست روی این کوله‌پشتی محلی برای عبور کابل هندزفری وجود دارد. در طرفین آن دو جیب توری وجود دارد که محل مناسبی برای بطری آب و قمقمه است. در قسمت پشت آن هم پدهایی تعبیه شده‌اند که بیش تر از تعریق و خستگی تا حد قابلیت و امکان جلوگیری می‌کنند. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 دو بند تنظیم شدنی و دسته‌ای نرم برای حمل دستی دارااست که در طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. این کوله‌پشتی جادار و مقاوم گزینه مناسبی برای افرادی میباشد که تعداد وسایل کوچکشان دوچندان می باشد و تمایل دارند با خیالی آسوده در زیر باران و برف آن را حمل کنند.

با نوع «FCLT6633» از خصوصی تولیدها «فوروارد» هیچ نگرانی برای حفظ بیش تر از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها نداشته باشید. این کوله پشتی با فایده بیش تر از برزنت ضد آب ساخته شده تا علاوه بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیشتراز لپ‌تاپ در برابر رطوبت و قطرات آب نیز به خوبی مراقبت کند. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی پباده سازی شده و اما قابلیت مراقبت از دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. این مدل 1150 گرم وزن داراست و نحوه باز و بسته شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 49 سانتی‌متر، عرض کوله 32 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 20 سانتی‌متر است. در کوله‌پشتی FCLT6633 یک محفظه‌ی حیاتی وجود داراست که با فایده بیش تر از زیپ باز و بسته می‌شود. درون این محفظه، فضایی برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ طراحی شده که با فایده بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش باعث می شود دستگاه علاوه بر خط‌وخش در برابر ضربه‌ها نیز حفظ شده و زخم کمتری به آن وارد شود. همچنین داخل این محفظه، فضای کافی برای حفظ از لوازم جانبی مسئله مایحتاج دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

این کیف بیش تر از جیب‌های متعددی برای مراقبت لوازم لازم به چهره جداگانه برخوردار می باشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته و پشت آن نیز دو بند قابل تنظیم برای حمل به چهره کوله پشتی وجود دارد. فرم جلیقه‌ای بندها باعث راحتی طولانی تر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» گونه « Urbaner-BP» درابعاد305 × 165 × 450 میلی‌متر ،برای لپ‌تاپ های 15.6 اینچی پباده سازی شده و دارای 630گرم وزن است. کوله پشتی ضد اب Urbaner-BP ،محفظ�