کوله پشتي ريباک مدل Foundation

� آفتابی دلخواه خواهد بود. طرفین این کوله‌پشتی نیز دو جیب توری پباده سازی شده است. ابعاد این جیب‌ها به صورتی می‌باشد که برای محافظت قمقمه، بطری آب، مونوپاد و دیگر وسایل با این سایز مطلوب خواهد بود. ارتفاع و عرض این کوله‌پشتی به ترتیب 46 و 36 سانتی‌متر و ضخامت آن در چهره خالی‌بودن 11 سانتی‌متر است. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک مدل قرار گرفته است تا قابلیت حمل کوله به صورت دستی را داشته باشید. پشت آن هم دو بند قابل تهیه وجود دارد که برای حمل به صورت کوله‌پشتی طراحی شده‌ است. این کوله پشتی با قابلیت حمل لپ‌تاپ 15.6اینچی و با داشتن پدهای ضدضربه برای دانشجویان و دانش‌آموزان پیشنهاد خوبی است.

این نوع از کوله‌پشتی‌های «ریواکیس» بدنه‌ای از جنس پلی‌استر و مقاوم در برابر خط‌وخش و رطوبت دارند. این محصول 425 گرم وزن داراست و ظاهر آن شبیه به یک مستطیل نسبتا باریک طراحی شده است. ارتفاع این کوله‌پشتی 440 میلی‌متر، پهنا آن 310 و ضخامتش 120 میلی‌متر است. در این کوله‌پشتی یک محفظه‌ی وسیع وجود دارااست که به‌وسیله‌ی زیپ دو‌طرفه باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضای کافی برای مراقبت یک لپ‌تاپ 15.6 اینچی، یک تبلت و لوازم جانبی مانند شارژر، ماوس، کتاب و… وجود دارد. محفظه‌ی منحصربه‌فرد نگهداری لپ‌تاپ در این کیف با فایده از پدهای ابری، تقسیم‌بندی شده است تا از دستگاه شما در برابر ضربه‌های ناگهانی که ممکن می باشد به بدنه آسیب برسانند، به‌خوبی محافظت کنند. جلوی این کیف، یک جیب زیپی بیرونی و یک جیب چسبی وجود دارااست که می‌توانید بیش تر از آنان برای محافظت گوشی موبایل، هارد اکسترنال، پاوربانک، هندزفری و دیگر لوازم بیش تر از این قبیل استفاده کنید. شما برای حمل لپ‌تاپ خود با فایده از این کوله‌پشتی می‌توانید بیش تر از دو بند قابل تنظیم که در پشت بدنه‌ی کیف قرار گرفته‌اند، به کار گیری کرده و آن را به ‌صورت کوله‌پشتی با خویش حمل کنید؛ همچنین این قابلیت برایتان وجود دارد که کیف را با یاری بند موجود در بالای بدنه به‌صورت دستی، یار و همدم خود جابه‌جا کنید.


این محصول بدنه‌ای بیشتراز جنس برزنت دارااست و وزن آن 1100 گرم است. ابعاد این محصول 130 × 330 × 420 میلی‌متر می باشند و برای نگهداری لپ‌تاپ‌های 15.6 تا 16.4 اینچی مناسب خواهد بود. لپ‌تاپ‌ها جز لوازم الکترونیکی میباشند که علاوه بر کاربرد در محیط عمل و منزل، به خیال پرتابل و قابل‌حمل بودنشان، بیشتراز همراهان همیشگی کاربران هستند. ولی با وارد شدن گوشی‌های هوشمند و تبلت ها، حضور لپ‌تاپ‌ها یار و همدم افراد مقداری کمرنگ شده می باشد البته هرگز نمی‌توان تبلت و گوشی‌های هوشمند را به‌طورقطع جایگزینی برای لپ‌تاپ‌ها دانست، حداقل تاکنون. یار و همدم داشتن کامپیوترهای قابل‌حمل از محلی به محل دیگر، به حافظه ارزش آنها صدالبته به خاطر راحتی خویش کاربر و حفظ و نگهداری خوبتر بیشتراز اطلاعات داخل آن‌ها(از صدمات و برخوردهای ناشی بیشتراز حمل‌ونقل) نیازمند کیف‌هایی است که برای همین عمل طراحی‌شده باشند. کیف‌های لپ‌تاپ دارنده انواعی چون کیف‌دستی و کوله‌پشتی هستند و بر پایه بزرگی صفحه‌نمایش ، دارای اندازه‌های استانداردی می باشند که هنگام خرید آن ها می بایست در نظر گرفته شوند. این استاندارد برای این تعیین‌شده می‌باشد که راحت‌تر و سریع‌تر بتوان کیف‌های مناسب برای هر لپ‌تاپ را دسته‌بندی کرد. داشتن لایه محافظ، محلی برای مراقبت تبلت، موبایل، تجهیزات جانبی، جیب‌های داخلی و بیرونی، محلی برای حفظ اسناد، ضد آب ، سبک و مقاوم بودن ازجمله مواقعی می باشند که سبب تنوع، برتری و گاهی ضعف یک شرکت یا این که مارک تولیدکننده این کیف‌ها است. در بالای بدنه‌ی این محصول یک بند برای حمل دستی و در پشت آن دو بند قابل تنظیم برای حمل کیف به شکل کوله پشتی وجود دارد. در جلوی آن دو جیب کوچک طراحی شده که می‌توانید بیشتراز آن ها برای حفظ مداد و لوازم جانبی با ابعاد کوچک فایده کنید. همچنین در این محصول فضایی برای حفظ یک تبلت یا این که آی‌پد هم وجود دارد تا خیالتان بابت محافظت بیشتراز آن نیز راحت باشد.

کوله‌های لپ‌تاپی که فضای متعددی دارند، علاوه‌بر نگهداری و حمل لپ‌تاپ‌ها، می توانند برای مصارف روزانه کاربران نیز به فعالیت روند. با رایج‌شدن فایده بیشتراز تبلت‌ها، داشتن محلی برای نگهداری تبلت نیز بخشی از ویژگی‌هایی است که در هنگام تعیین کیف‌های لپ‌تاپ موردتوجه قرار می‌گیرند. کوله پشتی «کیس لاجیک» ازجمله برندهایی می باشد که همواره کیف‌های باکیفیتی برای لپ‌تاپ، دوربین و تبلت‌ها تولید کرده است. گونه «Ibira Ibir-115» یک کوله‌ی جمع‌وجور است. وزن آن تنها 520 گرم است؛ ولی فضای زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. فضای کلی کوله شامل دو محفظه‌ی بزرگ است. محفظه‌ی جلویی، دربرگیرنده جیب‌های داخلی برای حفظ گوشی موبایل و امکانات جانبی کوچک است. محفظه‌ی پشتی، فضایی برای محافظت لپ‌تاپ 15 تا 16 اینچی دارد؛ ولی می‌توان بیش تر از این فضا برای نگهداری خرقه و لوازم شخصی هم به کار گیری کرد. یک جیب برای آی‌پد در این نصیب وجود دارد. در جلوی کوله، زیپی عمودی دوخته ‌شده می باشد که از رویه آن می‌توان به محفظه‌ی جلویی دست پیدا کرد. در پشت کوله هم یک جیب کوچک برای مراقبت پول و کارت‌شناسایی دوخته ‌شده است. این جیب خیلی نمایان نمی باشد و می‌تواند محلی امن برای محافظت اشیای گران‌بها باشد.

مدل «FCLT6600» بیش تر از سری محصول ها «فوروارد» برای محافظت بیشتراز لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ پباده سازی شده است. جنس این کوله‌پشتی از برزنت ضدآب می‌باشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از دستگاه شما در برابر رطوبت و قطرات آب هم به‌خوبی مراقبت کند. این جور 900 گرم وزن داراست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 45، عرض آن 35 و ضخامتش 23 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4اینچی پباده سازی شده می باشد و اما قابلیت محافظت بیش تر از دستگاه‌های 15.6اینچی را نیز دارد. داخل این کوله محفظه‌ای وجود داراست که برای نگهداری لپ‌تاپ طراحی شده که با به کار گیری از سلول‌های هوا ( کیف پول کهن چرم مدل F3-2 ) پوشانده شده است. این پوشش سبب می‌شود، دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها نیز حفظ شده و جراحت کمتری ببیند؛ همینطور محلی برای قرارگیری انواع تبلت‌ها وجود دارد. درون این محفظه، فضای کافی برای محافظت از لوازم جانبی نیاز دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و… وجود دارد. گفتنی می‌باشد کوله‌پشتی FCLT6600 دارنده یک درگاه USB و یک جک 3.5میلی‌متری است. به همراه این کوله یک عدد کابل 3.5میلی‌متری برای انتقال صدا و یک کابل USB برای متصل‌کردن پاوربانک وجود دارد. این کیف بیشتراز جیب‌های متعددی برای حفظ لوازم اضطراری به صورت جداگانه برخوردار میباشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته می باشد و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به چهره کوله‌پشتی وجود دارد. در نصیب پشت کوله، پدهای ضدتعریق طراحی شده است؛ همچنین فرم جلیقه‌ای بندها سبب راحتی اضافه می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت»مدل «Drake»برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی مطلوب می‌باشد و دارای بدنه‌ی ضد اب و مقاوم با ارتفاع قدمت بالا است.این کوله‌پشتی دارای 600گرم وزن و ابعاد 470 × 315 × 145میلی‌متر می باشد و دارنده محفظه‌ی نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت میباشد و همچنین در قسمت میانی جایگاهی مطلوب برای اسناد ومدارک دارد. Drakeدسته هایی قابل تهیه و تنظیم با ارتفاع عمر بالا برای حمل کوله‌پشتی دارااست و جیب‌هایی مناسب برای نگه‌داری لوازم جانبی دارد.کوله‌پشتی پرومیتDrake دارای زیپ دسترسی پرسرعت به وسایل داخل کیف می‌باشد در کنار کوله‌پشتی و زیپ هایی سفت و امن داراست و در نصیب جلویی کوله‌پشتی یک جیب برای نگه داری وسایل شخصی و گوشی موبایل وجود دارد.پس در حالتی که میخواهید بیش تر از لپ‌تاپ و تبلت خویش مراقبت فرمائید و مدارک و وسایل فردی را یار و همدم خویش داشته باشید کوله‌پشتی Drakeرا به شما سفارش می دهیم.

کوله پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» دسته «Zest» مناسب برای لپ‌تاپ های 15.4 اینچی است . این کوله پشتی علاوه‌بر محفظه لپ‌تاپ دارنده محفظه تبلت نیز موجود است و می‌توانید تبلتتان را نیز همراه خود داشته باشید. در این کوله پشتی جایگاهی دلخواه برای اسناد وجود دارد؛ هم‌چنین دارای زیپ‌های سفت و امن میباشد که سبب میشود نگران گم شدن وسایل خویش نباشید. این کوله‌پشتی دارنده بدنه‌ای ضد‌آب میباشد که از خیس شدن و آسیب رسیدن به وسایلتان توقف می‌کند. Zest دارای دسته‌های قابل تهیه و مقاوم، با طول قدمت بالاست. این محصول جادار بوده و دارنده یک جیب در پشت آن است. در حالتی که به دنبال گیفی باکیفیت و جادار هستید؛ کوله پشتی لپتاپ «پرومیت» گونه «Zest» را به شما سفارش می‌کنیم.

کیف لپ‌تاپ «جی بگ» گونه «Functional3» به چهره عمودی برای لپ‌تاپ‌های 15اینچی ساخت شده که این قابلیت و امکان را آماده می نماید که لپ‌تاپ هود را به شکل عموی در محفظه‌ی اختصاصی آن قرار دهید تا دسترسی به آن راحت‌تر باشد.جی بگ Functional3،با740گرم وزن و ابعاد 70×310×410 قابلیت حمل به شکل دستی،رودوشی و کوله‌پشتی را دارد که حمل کیف را آسان‌تر می‌کند.محفظه‌ی دلخواه تبلت و لوازم جانبی و منزلت مناسب برای قرار گرفتن هارد اکسترنال و مدارک این کیف را بیشتراز سایر کیف ها متمایز می کند و رنگ‌بندی متنوع آن دست شما را برای خرید باز می‌گذارد.پس در شرایطی‌که به دنبال یک کیف هستید که لپ‌تاپ،تبلت و لوازم جانبی آن را به ملازم اسناد و مادرک حمل کنید،Functional3 برای شما مناسب است.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» دسته «Doric»دارای 900گرم وزن و مطلوب برای لپ‌تاپ های 15.6اینچی می‌باشد و دارای ابعاد 280 × 145 × 460میلی‌متراست ومحفظه‌ای برای نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارد.کوله‌پشتی Doricدو جیب در طرفین و جیب‌هایی بیرونی در جلوی کیف دارااست که می‌توانید لوازم فردی خویش نظیر هندزفری ،هارداکسترنال و … را در این جیب ها قرار دهید.Doricدارای زیپ های سفت و امن و مدل های محکم و قابل تهیه باطول قدمت بالا است.این کوله‌پشتی علاوه بر محفظه نگه‌داری لپ‌تاپ و تبلت دارنده قسمتی در میانه کوله هست که جایگاهی مناسب برای قرار دادن اسناد وکتاب و همینطور جایگاهی برای لوازم جانبی مثل شارژر و موس می باشد و درقسمت پشت کوله‌پشتی پد‌هایی دارد که سبب ساز گردش جریان هوا و بازدارنده از تعریق تن می‌شود.این کوله پشتی دارای یک جیب در نصیب جلویی کوله‌پشتی میباشد که برای دسترسی پرسرعت به کیف است.

کوله‌پشتی «امریکن توریستر» گونه «CITI-PRO CT07» طوری ساخته شده که دلخواه انواع لپ‌تاپ‌ها باشد و حداکثر اندازه‌ای که در آن جای می‌گیرد لپ‌تاپ 14 اینچی است. همچنین کاوری برای لپ‌تاپ وجود دارد که هیچ نگرانی بابت تولید خط و خش روی آن وجود نداشته باشد. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 بیش تر از نایلون مقاوم ساخته شده که در برابر قطرات آب مقاوم است. محفظه‌ی اصلی آن مشتمل بر محل نگهداری لپ تاپ، تبلت و لوازم جانبی مربوط به آن مثل شارژر، هارد اکسترنال و پاوربانک است. لپ‌تاپی که در آن قرار می‌گیرد با بند چسبی محکم می‌شود. بدین ترتیب در صورتی‌که کوله‌پشتی را جا به جا کنید از محل مخصوص خویش خارج نمی‌شود. در قسمت جلویی این کوله‌پشتی امریکن توریستر سه جیب زیپی وجود دارد که محل مناسبی برای وسایل کوچک نظیر گوشی موبایل، عینک، دفترچه یادداشت و لوازم‌تحریر است. این جیب‌های کوچک باعث می گردند وسایل خود را به‌سرعت بیابید. گفتنی می باشد روی این کوله‌پشتی محلی برای عبور کابل هندزفری وجود دارد. در طرفین آن دو جیب توری وجود داراست که محل مناسبی برای بطری آب و قمقمه است. در قسمت پشت آن هم پدهایی تعبیه شده‌اند که از تعریق و خستگی تا حد امکان پرهیز می‌کنند. کوله‌پشتی CITI-PRO CT07 دو بند تهیه شدنی و دسته‌ای نرم برای حمل دستی دارد که در طولانی‌مدت کاربر را خسته نمی‌کند. این کوله‌پشتی جادار و مقاوم گزینه مناسبی برای افرادی میباشد که تعداد وسایل کوچکشان بسیار می باشد و تمایل دارا‌هستند با خیالی آسوده در زیر باران و برف آن را حمل کنند.

با مدل «FCLT6633» بیش تر از خصوصی تولیدات «فوروارد» هیچ نگرانی برای نگهداری از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها نداشته باشید. این کوله پشتی با به کار گیری بیش تر از برزنت ضد آب ساخته شده تا علاوه بر خط‌وخش و ضربه‌ها، از لپ‌تاپ در برابر رطوبت و قطرات آب هم به خیر و خوبی مراقبت کند. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی طراحی شده و اما قابلیت حفظ بیش تر از دستگاه‌های 15.6 اینچی را نیز خواهد داشت. این نوع 1150 گرم وزن دارد و نحوه باز و بسته شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 49 سانتی‌متر، پهنا کوله 32 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 20 سانتی‌متر است. در کوله‌پشتی FCLT6633 یک محفظه‌ی اساسی وجود داراست که با استفاده از زیپ باز و بسته می‌شود. باطن این محفظه، فضایی برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ طراحی شده که با استفاده بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش منجر می گردد دستگاه علاوه بر خط‌وخش در برابر ضربه‌ها نیز محافظت شده و زخم کمتری به آن وارد شود. همچنین داخل این محفظه، فضای کافی برای حفظ از لوازم جانبی مسئله موردنیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

این کیف بیشتراز جیب‌های متعددی برای محافظت لوازم حتمی به شکل جداگانه برخوردار میباشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته و پشت آن هم دو بند قابل تنظیم برای حمل به شکل کوله پشتی وجود دارد. فرم جلیقه‌ای بندها منجر راحتی بیشتر می‌شود.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «پرومیت» دسته « Urbaner-BP» درابعاد305 × 165 × 450 میلی‌متر ،برای لپ‌تاپ های 15.6 اینچی پباده سازی شده و دارنده 630گرم وزن است. کوله پشتی ضد اب Urbaner-BP ،محفظ�