کوله پشتي شهر چرم مدل 1719

�وردی مطلوب خواهد بود. این کوله‌پشتی یک کاور برای پرهیز بیش تر از خیس‌شدن دارااست که در قسمت پایینی و درون جیب تعبیه‌ شده است. فایده از این کاور عمل دوچندان ساده‌ای است؛ فقط باید تا پس بیشتراز بیرون‌‎آوردن، آن را با به کار گیری بیش تر از کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در قسمت پشتی این محصول بیش تر از یک صفحه‌ی مشبک استفاده برده است. این گزینه در کنار ساختار مشبک پدهای بندهای دوشی، سبب ساز راحتی در زمان حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود روی تراز پوست تعریق کمتری اتفاق بیفتد. وجود بند روی سینه و کمر هم یاری می‌نماید تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط و راحتی بیشتری داشت. فضای داخلی کافی و جیب‌های متعدد هم بیشتراز دیگر ویژگی‌های این محصول هستند که باعث میشوند برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی انتخابی مطلوب باشند.

بسیاری بیش تر از ما در ارتفاع روز باید وسایل مختلفی را به یار و همدم داشته باشیم که در این موقعیت داشتن یک کوله‌پشتی مثل مدل H04-041 Clutch می تواند امداد شایانی به ما بکند. این کوله بیش تر از جنس پلی‌استر ساخته شده که دوام مناسبی دارد و همچنین تا یه خرده در برابر نفوذ آب مقاوم است. در قسمت جلویی کوله، کش‌هایی وجود دارا‌هستند که می‌توان در در بین آنان وسایلی مثل یک سویشرت را قرار داد. در کناره‌های کوله هم دو جیب به صورت توری وجود دارا هستند که طولانی تر برای نگه‌داری بطری آب مناسب هستند. بخش اعظمی بیشتراز مردمان به استدلال سبک زندگی و یا فعالیت خویش مجبور هستند همواره یک لپ‌تاپ همراه خویش داشته باشند. های سیرا به همین عامل برای این کوله یک محفظه مخصوص نگه‌داری لپ‌تاپ طراحی کرده می باشد تا بتوان با خیالی آسوده لپ‌تاپ را یار و همدم خویش داشت. این کوله‌پشتی جیب‌های متعددی دارااست تا بتوان لوازم مورد ما یحتاج را خوب تر تفکیک کرد. بندهای پشتی به وسیله سگکی که بر روی خویش دارا‌هستند قابل تنظیم بوده تا هر کسی بتواند بسته به نیاز خود معیار آن را تغییر‌و تحول دهد. بند‌ها دارای فوم داخلی هستند تا در زمان به دوش کشیدن کوله فشار وارده بیشتراز وزن آن به شانه‌ها فشار کمتری بیاورد و شما راحتی بیشتری داشته باشید. این دسته‌ها همچنین دارای پباده سازی مشبکی می‌باشند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. در نصیب پشتی هم بیشتراز فوم استفاده شده تا راحتی حمل کوله در مسیرهای طولانی اضافه شود. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-041 Clutch با داشتن جیب‌های گوناگون و محفظه منحصر لپ‌تاپ میتواند یک تعیین دلخواه برای کوله روزمره باشد.

کوله‌پشتی «ال سی» جور «2021» به شکلی ایجاد شده که برای استفاده‌ی روزمره مناسب باشد. در واقعیت ابعاد و اندازه‌ای که برای ‌این نوع در نظر گرفته شده، برای حمل وسایل روزمره دلخواه است و می‌توان آن را یک کوله‌پشتی شهری نامید. تولید‌کننده این کوله را به گونه‌ای طراحی کرده تا در دوران حمل آن بتوان راحتی مناسبی داشت. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همچنین ساختار نصیب پشتی موجب می گردند تا فشار پاره ای به شانه‌ها و پشت در زمان حمل وارد شود و در نتیجه بتوان احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده برای تولید رویه‌ی این کوله نیز از مقاومت خوبی دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار می‌باشد و عمر و تداوم خیر و خوبی برای آن ساخت می‌کند. این کوله‌پشتی جیب‌های داخلی و بیرونی دارد که یاری می‌نماید تا بتوانید وسایل همراه خود را تا کمی تفکیک نمایید و خوب تر در دسترس قرار دهید. این محصول دارنده محفظه‌ی لپ‌تاپ و دو درگاه USB و جک 3.5 میلی‌متری متصل به درون می‌باشد تا افراد علاقه‌مند به تکنولوژی هم بیش تر از داشتن آن احساس رضایت کنند.

کوله‌پشتی کوه‌نوردي آل نيکو جور 88018 با طراحی مخصوص به فردی که در بدنه آن چهره گرفته 55 لیتر حجم فضای داخلی را برای حمل وسایل کوه‌نوردی به خود اختصاص داده است. این کوله‌پشتی دو بند برای انداختن به پشت داراست که دارای پدهای فومی برای توقف بیش تر از فشار وارده به پشت و شانه‌ها است. همچنین این بندها قابلیت تهیه به شکل سگکی برای قرارگیری مناسب روی پشت با اعتنا به سنگینی و سبکی کوله را دارد. کوله‌پشتی آل نیکو طوری پباده سازی شده می‌باشد تا علاوه بر پدهای فومی، دارای بند پهلو بیش تر از جنس فوم بوده تا بندها به راحتی بسته شده و در هنگام حمل کوله‌پشتی به پهلو آسیبی نرسد. پدهای تعبیه شده در قسمت پشت کوله‌پشتی به چهره مشبک می باشند تا در هنگام تعرق، رطوبت مازاد را جذب نموده و سبب ساز ارتقاء هواخوری پشت در هنگام کوه‌نوردی شوند. کوله‌پشتي کوهنوردي 55 ليتري آل نيکو نوع 88018 جنس بدنه‌ای بیشتراز الیاف پلی‌استر داراست تا هم سبب ساز استحکام و تداوم کوله شده وهم بیش تر از جذب رطوبت به باطن کوله‌پشتی توقف کند. با به کار گیری بیشتراز کوله پشتی آل نیکو، کوه‌نوردی‌ای امن و حرفه ایی را تجربه خواهید کرد.

امروزه به عامل تعدد وسایلی که فرد در طول روز به آن‌ها مایحتاج پیدا می‌کند، داشتن یک کوله‌پشتی مناسب مانند کوله‌پشتی «پوما» مدل «Atomic»می‌تواند فعالیت‌های روزمره را آسان‌تر سازد. این محصول به ادله داشتن ساختاری بیش تر از پلی‌استر بیش تر از وزن نسبتا پاره ای برخوردار هست که راحتی بیشتری را در زمان حمل در پی دارد. همینطور استفاده بیشتراز پلی‌استر منجر می‌شود تا کوله تداوم و قدمت خیر و خوبی داشته باشد و بتوان برای مدتی طولانی و برای انواع فعالیت‌ها بیشتراز آن استفاده کرد. برای این کوله علاوه‌بر محفظه‌ی اصلی، جیب بیرونی نیز در حیث گرفته‌اند تا بتوان به تفکیک‌کردن و در دسترس‌گذاشتن وسایل همراه اقدام کرد. برای حمل صحیح این کوله‌پشتی نیز خوب تر هست هم‌زمان از هر دو بند دوشی آن فایده نمایید تا فشار به چهره مساوی لابه‌لا شانه‌ها تقسیم شود. این بندهای دوشی دارای فوم داخلی نیز می‌باشند تا بتوان در دوران حمل، راحتی بیشتری را تجربه کرد.

كوله‌پشتي «تگاوت» جور «990» بیش تر از پارچه‌اي باكيفيت و وزني سبك براي قراردادن لوازم ضروري شما برخوردار است. اين كوله‌پشتي داراي مقاومت رويه‌اي دلخواه براي فعاليت‌هاي روزمره است. از ويژگي‌هاي ديگر اين كوله‌پشتي وزن سبك آن است كه با قراردادن وسايل ضروري شما سنگين نمي‌شود و راحتي بيشتري را در برهه زمانی حمل آن تجربه خواهيد كرد؛ همچنين احساس خستگي هم نخواهيد كرد. اين كوله‌پشتي داراي جيب‌هاي دلخواه و جادار براي تفكيك تمام وسايل و اسناد شماست تا به‌راحتي آن را پيدا كنيد. به‌علاوه محلي براي قراردادن لپ‌تاپ داراست تا امكان به همپا داشتن آن را نيز براي شما مهیا سازد. كوله‌پشتي تگاوت داراي سه مدل میباشد تا شما با توجه به نيازتان، آن را به‌صورت دستي يا دوبندي جابه‌جا كنيد. بیش تر از ديگر ويژگي‌هاي اين كوله‌پشتي داشتن رويه‌اي اسفنجي و مشبك روي بند‌هاي آن هست تا در برهه زمانی استفاده‌ي طولاني‌مدت بیشتراز آن، تعريق ايجاد نشود و احساس رطوبت روي شانه و بندها نداشته باشيد. كوله‌پشتي تگاوت دسته 990 داراي يك آويز عروسك می‌باشد تا بیشتراز حمل آن در طول روز لذت ببريد.

«پوما» کوله‌پشتی جور «Italia Fanwear» را برای افرادی ایجاد کرده هست که طرفدار گروه ملی فوتبال ایتالیا هستند. با اعتنا به رنگ کوله‌پشتی و همچنین لوگوی این مجموعه که در ذیل کوله‌پشتی عمل شده، می‌توان به این مورد پی برد. برای ایجاد این کوله‌پشتی بیش تر از الیاف مصنوعی پلی‌استری استفاده شده است. این الیاف بیشتراز دوام خیر و خوبی برخوردار می‌باشند و موجب می‌شوند کوله تداوم خیر و خوبی داشته باشد و بتوان مدتی طولانی بیش تر از آن برای فعالیت‌های مختلف استفاده کرد. این کوله‌پشتی علاوه‌بر محفظه‌ی مهم خود، دارای جیب بیرونی میباشد تا بتوان بعضی وسایل را بهتر در دسترس قرار داد. بندهای در نظر گرفته شده برای حمل این کوله در خود فوم‌هایی دارا هستند که سبب می‌شوند فشار کمتری به شانه‌ها در برهه زمانی حمل وارد شود. همواره توصیه میشود در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی بیش تر از هر دو بند آن به کار گیری فرمائید تا فشار کوله لابه‌لا شانه‌ها تقسیم شود و آسیبی در درازمدت ایجاد نشود.

کوله‌پشتی آل سی دسته 8643 گزینه‌ای سنجیده و باکیفیت برای بانوان و آقایانی که به‌ ظواهر و کارایی یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله‌‌پشتی بیش تر از پارچه‌ای مرغوب تهیه و تنظیم ‌شده که استمرار و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییدگی هم ارتقا داده و عمری طولانی به آن خواهد بخشید. همینطور پارچه به‌ فعالیت رفته در این کوله بیشتراز جذب رطوبت و تولید بوی نامطبوع ناشی بیش تر از رطوبت پیشگیری کرده و حس اطمینان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارای یک ‌بند دستی برای حمل دستی بوده و دو بند برای حمل رودوشی دارااست که قابلیت سایز شدن دارد. این کوله دارای سیستمGallery Air بوده که در نصیب پشت راحتی بیشتری را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده جیب‌هایی بوده که می‌توانید لوازم واجب خویش را داخل آن جای ‌داده و به آسانی به آنان دسترسی داشته باشید.این کوله انتخابی سنجیده برای بانوان و آقایان خواهد بود.

کوله‌پشتي «ال سي» جور «2016» محصولی دلخواه برای افرادی است که به دنبال کوله‌ای راحت برای استفاده‌ی روزمره‌ی خویش می‌گردند. این محصول دو پورت USB و جک 3.5میلی‌متری دارد که سبب ساز می گردد با گزینه‌ای مطلوب برای زمان مدرن مواجه شویم. این پورت‌ها بیشتراز باطن به سیم‌هایی متصل می باشند تا بتوان به‌سادگی در دوران حمل کوله، تلفن همراه خویش را شارژ اظهار کرد یا این که به شکلی مناسب به موسیقی موردعلاقه گوش سپرد. این کیف‌ را به شکلی تولید کرده‌اند که در دوران حمل آن بتوان راحتی را تجربه کرد. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همچنین نصیب پشتی موجب میگردند فشار کمتری به شانه‌ها و پشت وارد شود و بتوان در دوران حمل کوله، احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده هم بیش تر از مقاومت خیر و خوبی دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار میباشد و باعث می‌شود این محصول دوام و قدمت نیکی داشته باشد و بتواند به‌خوبی‌ بیشتراز وسایل داخل خود مراقبت کند. وجود جیب‌های داخلی و بیرونی برای این کوله‌پشتی نیز موجب می گردند تا بتوان تا حدی وسایل همپا خود را تفکیک کرده و بهتر در دسترس قرار داد. داشتن محفظه‌ی منحصربه‌فرد لپ‌تاپ هم فایده از این کوله را برای افراد درگیر با تکنولوژی مناسب‌تر می‌سازد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» دسته «Bullet 16» گنجایش 16 لیتر بیشتراز پباده سازی مناسبی برخوردار است؛ به طوری‌که با ابعاد و گنجایش خویش می‌تواند انتخاب سنجیده‌ای برای فایده روزمره باشد. این کوله‌پشتی یک گونه برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز برای حمل به چهره کوله‌پشتی دارد. جنس راه و روش کوله‌پشتی بلک دایموند بیش تر از نایلون بوده و بیش تر از مقاومت بالایی برخوردار است؛ همچنین در برابر ساییدگی و پارگی استحکام کافی دارد. به علاوه از وزن سبکی برخوردار هست و با گذاشتن وسایل خود به طور روزمره بیش تر از آن استفاده خواهید کرد. در نصیب پشت کوله‌پشتی در محل قرارگیری روی کمر بیش تر از فوم پلی‌اتیل فایده شده است تا ضربات و فشارهای وارده را بگیرد؛ همچنین راحتی بیشتری در هنگام استفاده بیشتراز آن داشته باشید. بند‌های سگکی هم با قابلیت تغییر سایز به کمر و دور سینه شما بسته می‌شوند؛ در سود با ثابت ماندن کوله‌پشتی بر پشت به‌آسانی به پیاده‌روی یا کوهنوردی می‌پردازید. «کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» گونه «Bullet 16» گنجایش 16 لیتر با کیفیت و پباده سازی منحصر خود، یک کوله‌پشتی حرفه‌ای برای استفاده شما محسوب خواهد شد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» گونه «Adventure» با برخورداری بیشتراز گنجایش و طراحی مناسب کوه‌نوردی، به شما کمک خواهد اعلام‌کرد تا از کوه‌نوردی لذت ببرید. جنس شیوه آن از نایلون و نخ است؛ به این ترتیب هم وزن کیف را سبک کرده هم به مقاومت و استحکام شیوه آن یاری متعددی می‌کند. درعین‌حال از نفوذ آب به باطن کوله‌پشتی پرهیز می‌کند. گنجایش کوله‌پشتی بریدج دل 70 لیتر می‌باشد تا فضای اضطراری برای قراردادن تمام وسایل خود داشته باشید. جیب‌های تعبیه‌شده در این کوله‌پشتی میتواند به مرتب‌شدن وسایل شما امداد کند و بتوانید هر وسیله‌ای را که مایحتاج دارید، به‌راحتی از آن خارج ‌کنید. این کوله‌پشتی به دو صورت دستی و کوله‌پشتی قابل‌حمل می باشد و شما مطابق با حالت خویش بیش تر از نوع و دو بند آن به کار گیری خواهید کرد. همچنین بندی برای بستن به روی قفسه سینه و کمر دارد تا برای شما راحتی بیشتری هنگام حمل کوله‌پشتی به ارمغان آورد؛ زیرا در هنگام عبور بیش تر از هر سطحی، کوله‌پشتی بایستی ثابت باشد تا بیش تر از پشت شما جدا نشده و منجر خستگی یا آسیب‌دیدگی کمر هم نشود. «کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» مدل « کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 » دارای پدهای نرم و مشبک برای جلوگیری از رطوبت حاصل از تعریق و راحتی اضافه در نصیب کمر و پشت شما خواهد شد.


یک کوله پشتی دلخواه می بایست دارنده وزن سبک، انعطاف پذیری و دوام و استحکام کافی باشد. کوله پشتی اکولاک دسته Ultra دارای فضاهای زیادی در درون و خارج کیف می باشد تا بتوانید تمام وسایل خود را به طول تفکیک شده در آن قرار داده و هر برهه زمانی که می خواهید آنان ر ا پیدا کرده و به کار گیری کنید. این کوله پشتی وزنی سبک دارااست و جنس پلی استر به عمل رفته در بدنه آن به استحکام و استمرار آن کمک مینماید به علاوه به آن خاصیت ضد آب هم میدهد و شما در هر وقتی بیشتراز این کیف به راحتی استفاده خواهید کرد. پدهای به فعالیت رفته در پشت این کوله‌پشتی به شما در حمل آن امداد کرده و آسیبی به کمر نمی رساند همچنین مشبک بودن این پدها رطوبت را جذب خویش کرده و شما زمان طولانی‌تری آن را بر پشت حمل می‌کنید. کوله پشتی اکولاک نوع Ultra با حمل وسایل مورد نیازتان بصورت روزانه یا در محل فعالیت نگرانی شما را بیش تر از فراموش کردن آن ها از بین خواهد برد.

کوله‌پشتی جور «Minnow» بیش تر از شرک�