کوله پشتي شهر چرم مدل 1719

�وردی دلخواه خواهد بود. این کوله‌پشتی یک کاور برای پرهیز بیش تر از خیس‌شدن دارااست که در قسمت پایینی و باطن جیب تعبیه‌ شده است. به کار گیری بیش تر از این کاور کار دوچندان ساده‌ای است؛ فقط باید تا پس بیش تر از بیرون‌‎آوردن، آن را با فایده بیشتراز کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در قسمت پشتی این محصول بیش تر از یک صفحه‌ی مشبک فایده برده است. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim مورد در کنار ساختار مشبک پدهای بندهای دوشی، باعث راحتی در زمان حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود روی تراز پوست تعریق کمتری اتفاق بیفتد. وجود بند روی سینه و کمر هم یاری می نماید تا در برهه زمانی حمل کوله بتوان تسلط و راحتی بیشتری داشت. فضای داخلی کافی و جیب‌های مختلف هم از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌باشند که سبب ساز می‌شوند برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی انتخابی دلخواه باشند.

بسیاری بیشتراز ما در ارتفاع روز باید وسایل مختلفی را به همراه داشته باشیم که در این موقعیت داشتن یک کوله‌پشتی مانند نوع H04-041 Clutch میتواند کمک شایانی به ما بکند. این کوله از جنس پلی‌استر ساخته شده که استمرار مناسبی داراست و همچنین تا کمی در برابر نفوذ آب مقاوم است. در قسمت جلویی کوله، کش‌هایی وجود دارا هستند که می‌توان در بین آن‌ها وسایلی مانند یک سویشرت را قرار داد. در کناره‌های کوله هم دو جیب به شکل توری وجود دارند که طولانی تر برای نگه‌داری بطری آب دلخواه هستند. بخش اعظمی بیش تر از مردمان به استدلال سبک زندگی و یا فعالیت خود مجبور هستند همواره یک لپ‌تاپ همپا خود داشته باشند. های سیرا به همین دلیل برای این کوله یک محفظه اختصاصی نگه‌داری لپ‌تاپ پباده سازی کرده است تا بتوان با خیالی آسوده لپ‌تاپ را ملازم خود داشت. این کوله‌پشتی جیب‌های متعددی دارااست تا بتوان لوازم گزینه موردنیاز را بهتر تفکیک کرد. بندهای پشتی به وسیله سگکی که بر روی خود دارند قابل تهیه و تنظیم بوده تا هر کسی بتواند بسته به مایحتاج خویش میزان آن را تغییر و تحول دهد. بند‌ها دارنده فوم داخلی هستند تا در زمان به دوش کشیدن کوله فشار وارده از وزن آن به شانه‌ها فشار کمتری بیاورد و شما راحتی بیشتری داشته باشید. این دسته‌ها همچنین دارنده پباده سازی مشبکی میباشند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. در قسمت پشتی هم بیش تر از فوم فایده شده تا راحتی حمل کوله در مسیرهای طولانی بیشتر شود. کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-041 Clutch با داشتن جیب‌های مختلف و محفظه منحصر به فرد لپ‌تاپ می تواند یک گزینش دلخواه برای کوله روزمره باشد.

کوله‌پشتی «ال سی» جور «2021» به شکلی تولید شده که برای استفاده‌ی روزمره دلخواه باشد. در واقعیت ابعاد و اندازه‌ای که برای ‌این گونه در حیث گرفته شده، برای حمل وسایل روزمره مطلوب میباشد و می‌توان آن را یک کوله‌پشتی شهری نامید. تولید‌کننده این کوله را به گونه‌ای طراحی کرده تا در برهه زمانی حمل آن بتوان راحتی مناسبی داشت. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همچنین ساختار نصیب پشتی موجب میگردند تا فشار مقداری به شانه‌ها و پشت در برهه زمانی حمل وارد شود و در سود بتوان احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده برای ایجاد رویه‌ی این کوله هم از مقاومت نیکی دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار می‌باشد و عمر و استمرار خیر برای آن ساخت می‌کند. این کوله‌پشتی جیب‌های داخلی و بیرونی داراست که یاری می‌کند تا بتوانید وسایل همپا خویش را تا یه خرده تفکیک نمایید و خوبتر در دسترس قرار دهید. این محصول دارنده محفظه‌ی لپ‌تاپ و دو درگاه USB و جک 3.5 میلی‌متری متصل به باطن است تا افراد علاقه‌مند به تکنولوژی نیز از داشتن آن احساس رضایت کنند.

کوله‌پشتی کوه‌نوردي آل نيکو گونه 88018 با طراحی منحصر به فرد به فردی که در بدنه آن چهره گرفته 55 لیتر حجم فضای داخلی را برای حمل وسایل کوه‌نوردی به خود اختصاص داده است. این کوله‌پشتی دو بند برای انداختن به پشت داراست که دارای پدهای فومی برای جلوگیری بیشتراز فشار وارده به پشت و شانه‌ها است. همینطور این بندها قابلیت تهیه به چهره سگکی برای قرارگیری دلخواه روی پشت با توجه به سنگینی و سبکی کوله را دارد. کوله‌پشتی آل نیکو طوری طراحی شده است تا علاوه بر پدهای فومی، دارنده بند پهلو بیشتراز جنس فوم بوده تا بندها به راحتی بسته شده و در هنگام حمل کوله‌پشتی به پهلو آسیبی نرسد. پدهای تعبیه شده در قسمت پشت کوله‌پشتی به شکل مشبک می باشند تا در هنگام تعرق، رطوبت مازاد را جذب نموده و سبب ساز افزایش هواخوری پشت در هنگام کوه‌نوردی شوند. کوله‌پشتي کوهنوردي 55 ليتري آل نيکو جور 88018 جنس بدنه‌ای از الیاف پلی‌استر دارااست تا نیز باعث استحکام و تداوم کوله شده وهم بیشتراز جذب رطوبت به درون کوله‌پشتی توقف کند. با فایده بیش تر از کوله پشتی آل نیکو، کوه‌نوردی‌ای امن و حرفه ایی را تجربه خواهید کرد.

امروزه به ادله تعدد وسایلی که فرد در ارتفاع روز به آنها مایحتاج پیدا می‌کند، داشتن یک کوله‌پشتی مطلوب مانند کوله‌پشتی «پوما» مدل «Atomic»می‌تواند فعالیت‌های روزمره را آسان‌تر سازد. این محصول به دلیل داشتن ساختاری بیشتراز پلی‌استر از وزن نسبتا یه خرده برخوردار هست که راحتی بیشتری را در زمان حمل در پی دارد. همینطور فایده بیشتراز پلی‌استر منجر می گردد تا کوله تداوم و عمر خیر و خوبی داشته باشد و بتوان برای مدتی طولانی و برای انواع فعالیت‌ها بیشتراز آن به کار گیری کرد. برای این کوله علاوه‌بر محفظه‌ی اصلی، جیب بیرونی نیز در نظر گرفته‌اند تا بتوان به تفکیک‌کردن و در دسترس‌گذاشتن وسایل همراه اقدام کرد. برای حمل صحیح این کوله‌پشتی نیز بهتر است هم‌زمان از هر دو بند دوشی آن استفاده فرمائید تا فشار به صورت مساوی بین شانه‌ها تقسیم شود. این بندهای دوشی دارای فوم داخلی هم می باشند تا بتوان در دوران حمل، راحتی بیشتری را تجربه کرد.

كوله‌پشتي «تگاوت» مدل «990» بیشتراز پارچه‌اي باكيفيت و وزني سبك براي قراردادن لوازم ضروري شما برخوردار است. اين كوله‌پشتي داراي مقاومت رويه‌اي دلخواه براي فعاليت‌هاي روزمره است. از ويژگي‌هاي ديگر اين كوله‌پشتي وزن سبك آن می‌باشد كه با قراردادن وسايل ضروري شما سنگين نمي‌شود و راحتي بيشتري را در برهه زمانی حمل آن تجربه خواهيد كرد؛ همچنين احساس خستگي نیز نخواهيد كرد. اين كوله‌پشتي داراي جيب‌هاي مطلوب و جادار براي تفكيك تمام وسايل و اسناد شماست تا به‌راحتي آن را پيدا كنيد. به‌علاوه محلي براي قراردادن لپ‌تاپ داراست تا امكان به یار و همدم داشتن آن را نيز براي شما آماده سازد. كوله‌پشتي تگاوت داراي سه مدل میباشد تا شما با توجه به نيازتان، آن را به‌صورت دستي يا دوبندي جابه‌جا كنيد. از ديگر ويژگي‌هاي اين كوله‌پشتي داشتن رويه‌اي اسفنجي و مشبك روي بند‌هاي آن می باشد تا در دوران استفاده‌ي طولاني‌مدت بیشتراز آن، تعريق ايجاد نشود و احساس رطوبت روي شانه و بندها نداشته باشيد. كوله‌پشتي تگاوت مدل 990 داراي يك آويز عروسك است تا بیش تر از حمل آن در ارتفاع روز لذت ببريد.

«پوما» کوله‌پشتی مدل «Italia Fanwear» را برای افرادی تولید کرده هست که طرفدار مجموعه ملی فوتبال ایتالیا هستند. با دقت به رنگ کوله‌پشتی و همینطور لوگوی این گروه که در پایین کوله‌پشتی کار شده، می‌توان به این گزینه پی برد. برای ایجاد این کوله‌پشتی بیش تر از الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری استفاده شده است. این الیاف بیشتراز دوام نیکی برخوردار می باشند و موجب میشوند کوله دوام نیکی داشته باشد و بتوان مدتی طولانی از آن برای فعالیت‌های مختلف استفاده کرد. این کوله‌پشتی علاوه‌بر محفظه‌ی دارای اهمیت خود، دارنده جیب بیرونی می باشد تا بتوان بعضی وسایل را بهتر در دسترس قرار داد. بندهای در لحاظ گرفته شده برای حمل این کوله در خویش فوم‌هایی دارا‌هستند که باعث می‌شوند فشار کمتری به شانه‌ها در دوران حمل وارد شود. همواره توصیه میگردد در زمان حمل کوله‌پشتی از هر دو بند آن به کار گیری نمایید تا فشار کوله در بین شانه‌ها تقسیم شود و آسیبی در درازمدت تولید نشود.

کوله‌پشتی آل سی گونه 8643 گزینه‌ای سنجیده و باکیفیت برای بانوان و آقایانی که به‌ ظواهر و کارایی یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله‌‌پشتی از پارچه‌ای مرغوب تنظیم ‌شده که استمرار و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییدگی نیز ارتقاء داده و عمری طولانی به آن خواهد بخشید. همچنین پارچه به‌ فعالیت رفته در این کوله بیش تر از جذب رطوبت و ایجاد بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت پیشگیری کرده و حس اطمینان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارنده یک ‌بند دستی برای حمل دستی بوده و دو بند برای حمل رودوشی داراست که قابلیت سایز شدن دارد. این کوله دارای سیستمGallery Air بوده که در نصیب پشت راحتی بیشتری را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارای جیب‌هایی بوده که می‌توانید لوازم واجب خویش را درون آن جای ‌داده و به آسانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.این کوله انتخابی سنجیده برای بانوان و آقایان خواهد بود.

کوله‌پشتي «ال سي» دسته «2016» محصولی مطلوب برای افرادی است که به دنبال کوله‌ای راحت برای استفاده‌ی روزمره‌ی خویش می‌گردند. این محصول دو پورت USB و جک 3.5میلی‌متری دارااست که سبب ساز می شود با گزینه‌ای دلخواه برای عصر مدرن مواجه شویم. این پورت‌ها بیشتراز داخل به سیم‌هایی متصل می باشند تا بتوان به‌سادگی در زمان حمل کوله، تلفن ملازم خود را شارژ اظهار کرد یا به شکلی مطلوب به موسیقی موردعلاقه گوش سپرد. این کیف‌ را به شکلی تولید کرده‌اند که در دوران حمل آن بتوان راحتی را تجربه کرد. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همچنین قسمت پشتی موجب می شوند فشار کمتری به شانه‌ها و پشت وارد شود و بتوان در برهه زمانی حمل کوله، احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده نیز بیشتراز مقاومت نیکی دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار می باشد و منجر می گردد این محصول دوام و عمر خیر داشته باشد و بتواند به‌خوبی‌ از وسایل درون خویش حفظ کند. وجود جیب‌های داخلی و بیرونی برای این کوله‌پشتی هم موجب میشوند تا بتوان تا حدی وسایل همراه خویش را تفکیک کرده و خوب تر در دسترس قرار داد. داشتن محفظه‌ی مخصوص لپ‌تاپ هم به کار گیری بیشتراز این کوله را برای افراد درگیر با تکنولوژی مناسب‌تر می‌سازد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» جور «Bullet 16» ظرفیت 16 لیتر بیش تر از پباده سازی مناسبی برخوردار است؛ به طوری‌که با ابعاد و گنجایش خویش میتواند تعیین سنجیده‌ای برای فایده روزمره باشد. این کوله‌پشتی یک جور برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز برای حمل به شکل کوله‌پشتی دارد. جنس راه کوله‌پشتی بلک دایموند بیشتراز نایلون بوده و بیشتراز مقاومت بالایی برخوردار است؛ همچنین در برابر ساییدگی و پارگی استحکام کافی دارد. به علاوه از وزن سبکی برخوردار می‌باشد و با گذاشتن وسایل خویش به طور روزمره بیشتراز آن به کار گیری خواهید کرد. در نصیب پشت کوله‌پشتی در محل قرارگیری روی کمر بیشتراز فوم پلی‌اتیل استفاده شده می‌باشد تا ضربات و فشارهای وارده را بگیرد؛ همچنین راحتی بیشتری در هنگام فایده از آن داشته باشید. بند‌های سگکی نیز با قابلیت تغییر‌و تحول سایز به کمر و بدور سینه شما بسته می‌شوند؛ در نتیجه با ثابت ماندن کوله‌پشتی بر پشت به‌آسانی به پیاده‌روی یا کوهنوردی می‌پردازید. «کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» مدل «Bullet 16» گنجایش 16 لیتر با کیفیت و پباده سازی اختصاصی خود، یک کوله‌پشتی حرفه‌ای برای به کار گیری شما محسوب خواهد شد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» دسته «Adventure» با برخورداری بیشتراز گنجایش و طراحی مناسب کوه‌نوردی، به شما یاری خواهد کرد تا بیش تر از کوه‌نوردی لذت ببرید. جنس منش آن از نایلون و نخ است؛ به این ترتیب هم وزن کیف را سبک کرده نیز به مقاومت و استحکام خط مش آن یاری متعددی می‌کند. درعین‌حال بیشتراز نفوذ آب به درون کوله‌پشتی پرهیز می‌کند. گنجایش کوله‌پشتی بریدج دل 70 لیتر می باشد تا فضای لازم برای قراردادن تمام وسایل خویش داشته باشید. جیب‌های تعبیه‌شده در این کوله‌پشتی می‌تواند به مرتب‌شدن وسایل شما امداد کند و بتوانید هر وسیله‌ای را که مایحتاج دارید، به‌راحتی بیشتراز آن خارج ‌کنید. این کوله‌پشتی به دو شکل دستی و کوله‌پشتی قابل‌حمل می باشد و شما مطابق با موقعیت خویش بیشتراز گونه و دو بند آن فایده خواهید کرد. همچنین بندی برای بستن به روی قفسه سینه و کمر داراست تا برای شما راحتی بیشتری هنگام حمل کوله‌پشتی به ارمغان آورد؛ زیرا در هنگام عبور بیشتراز هر سطحی، کوله‌پشتی می بایست ثابت باشد تا بیشتراز پشت شما قطع نشده و سبب ساز خستگی یا آسیب‌دیدگی کمر نیز نشود. «کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» دسته «Adventure» دارای پدهای نرم و مشبک برای جلوگیری از رطوبت حاصل بیش تر از تعریق و راحتی اضافه در نصیب کمر و پشت شما خواهد شد.

یک کوله پشتی دلخواه باید دارای وزن سبک، انعطاف پذیری و تداوم و استحکام کافی باشد. کوله پشتی اکولاک جور Ultra دارنده فضاهای متعددی در باطن و بیرون کیف هست تا بتوانید تمام وسایل خویش را به طول تفکیک شده در آن قرار داده و هر زمان که می خواهید آن‌ها ر ا پیدا کرده و استفاده کنید. این کوله پشتی وزنی سبک داراست و جنس پلی استر به عمل رفته در بدنه آن به استحکام و استمرار آن امداد مینماید به علاوه به آن خاصیت ضد آب نیز می دهد و شما در هر هنگامی بیشتراز این کیف به راحتی فایده خواهید کرد. پدهای به فعالیت رفته در پشت این کوله‌پشتی به شما در حمل آن امداد کرده و آسیبی به کمر نمی رساند همچنین مشبک بودن این پدها رطوبت را جذب خود کرده و شما زمان طولانی‌تری آن را بر پشت حمل می‌کنید. کوله پشتی اکولاک نوع Ultra با حمل وسایل مسئله نیازتان بصورت روزانه یا این که در محل عمل نگرانی شما را از فراموش کردن آن ها بیش تر از لابه‌لا خواهد برد.

کوله‌پشتی نوع «Minnow» بیش تر از شرک�