کوله پشتي شهر چرم مدل 1719

�وردی دلخواه خواهد بود. این کوله‌پشتی یک کاور برای جلوگیری بیش تر از خیس‌شدن دارد که در قسمت پایینی و باطن جیب تعبیه‌ شده است. فایده بیشتراز این کاور فعالیت زیاد ساده‌ای است؛ فقط باید تا پس بیشتراز بیرون‌‎آوردن، آن را با به کار گیری بیش تر از کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در قسمت پشتی این محصول بیش تر از یک صفحه‌ی مشبک سود برده است. این مورد در کنار ساختار مشبک پدهای بندهای دوشی، سبب راحتی در دوران حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود روی مرحله پوست تعریق کمتری اتفاق بیفتد. وجود بند روی سینه و کمر هم امداد می‌نماید تا در زمان حمل کوله بتوان تسلط و راحتی بیشتری داشت. فضای داخلی کافی و جیب‌های مختلف نیز از دیگر ویژگی‌های این محصول می‌باشند که سبب ساز می شوند برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی انتخابی مناسب باشند.

بسیاری بیشتراز ما در طول روز بایستی وسایل مختلفی را به همراه داشته باشیم که در این وضعیت داشتن یک کوله‌پشتی نظیر نوع H04-041 Clutch می تواند یاری شایانی به ما بکند. این کوله بیش تر از جنس پلی‌استر ساخته شده که دوام مناسبی دارد و همینطور تا مقداری در برابر نفوذ آب مقاوم است. در قسمت جلویی کوله، کش‌هایی وجود دارا هستند که می‌توان در لابه‌لا آنها وسایلی نظیر یک سویشرت را قرار داد. در کناره‌های کوله هم دو جیب به صورت توری وجود دارا هستند که اضافه برای نگه‌داری بطری آب مناسب هستند. بخش اعظمی از مردمان به دلیل سبک زندگی و یا این که عمل خویش ناچار میباشند همواره یک لپ‌تاپ یار و همدم خود داشته باشند. های سیرا به همین استدلال برای این کوله یک محفظه اختصاصی نگه‌داری لپ‌تاپ طراحی کرده میباشد تا بتوان با خیالی آسوده لپ‌تاپ را همپا خویش داشت. این کوله‌پشتی جیب‌های متعددی دارد تا بتوان لوازم مورد مایحتاج را خوب تر تفکیک کرد. بندهای پشتی به وسیله سگکی که بر روی خویش دارا هستند قابل تهیه بوده تا هر کسی بتواند بسته به ما یحتاج خویش معیار آن را تغییر‌و تحول دهد. بند‌ها دارای فوم داخلی میباشند تا در دوران به دوش کشیدن کوله فشار وارده بیش تر از وزن آن به شانه‌ها فشار کمتری بیاورد و شما راحتی بیشتری داشته باشید. این دسته‌ها همینطور دارای پباده سازی مشبکی می‌باشند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. در قسمت پشتی هم از فوم به کار گیری شده تا راحتی حمل کوله در مسیرهای طولانی اضافه شود. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-041 Clutch با داشتن جیب‌های متعدد و محفظه اختصاصی لپ‌تاپ می تواند یک گزینش مطلوب برای کوله روزمره باشد.

کوله‌پشتی «ال سی» دسته «2021» به شکلی ساخت شده که برای استفاده‌ی روزمره مطلوب باشد. در واقعیت ابعاد و اندازه‌ای که برای ‌این گونه در حیث گرفته شده، برای حمل وسایل روزمره مطلوب می باشد و می‌توان آن را یک کوله‌پشتی شهری نامید. تولید‌کننده این کوله را به گونه‌ای پباده سازی کرده تا در دوران حمل آن بتوان راحتی مناسبی داشت. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همینطور ساختار نصیب پشتی موجب میشوند تا فشار پاره ای به شانه‌ها و پشت در برهه زمانی حمل وارد شود و در فیض بتوان احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده برای ساخت رویه‌ی این کوله هم بیشتراز مقاومت خیر دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار هست و عمر و استمرار خوبی برای آن تولید می‌کند. این کوله‌پشتی جیب‌های داخلی و بیرونی دارااست که یاری می‌نماید تا بتوانید وسایل همپا خود را تا پاره ای تفکیک نمایید و خوبتر در دسترس قرار دهید. این محصول دارای محفظه‌ی لپ‌تاپ و دو درگاه USB و جک 3.5 میلی‌متری متصل به باطن می باشد تا افراد علاقه‌مند به تکنولوژی هم بیش تر از داشتن آن احساس رضایت کنند.

کوله‌پشتی کوه‌نوردي آل نيکو مدل 88018 با پباده سازی اختصاصی به فردی که در بدنه آن صورت گرفته 55 لیتر حجم فضای داخلی را برای حمل وسایل کوه‌نوردی به خود اختصاص داده است. این کوله‌پشتی دو بند برای انداختن به پشت داراست که دارای پدهای فومی برای جلوگیری بیشتراز فشار وارده به پشت و شانه‌ها است. همینطور این بندها قابلیت تنظیم به صورت سگکی برای قرارگیری دلخواه روی پشت با دقت به سنگینی و سبکی کوله را دارد. کوله‌پشتی آل نیکو طوری پباده سازی شده می باشد تا علاوه بر پدهای فومی، دارای بند پهلو بیشتراز جنس فوم بوده تا بندها به راحتی بسته شده و در هنگام حمل کوله‌پشتی به پهلو آسیبی نرسد. پدهای تعبیه شده در نصیب پشت کوله‌پشتی به چهره مشبک می باشند تا در هنگام تعرق، رطوبت اضافی را جذب نموده و سبب ساز افزایش هواخوری پشت در هنگام کوه‌نوردی شوند. کوله‌پشتي کوهنوردي 55 ليتري آل نيکو مدل 88018 جنس بدنه‌ای بیش تر از الیاف پلی‌استر دارااست تا هم سبب ساز استحکام و دوام کوله شده وهم بیشتراز جذب رطوبت به درون کوله‌پشتی پرهیز کند. با فایده از کوله پشتی آل نیکو، کوه‌نوردی‌ای امن و حرفه ایی را تجربه خواهید کرد.

امروزه به دلیل تعدد وسایلی که فرد در طول روز به آنان ما یحتاج پیدا می‌کند، داشتن یک کوله‌پشتی دلخواه مانند کوله‌پشتی «پوما» مدل «Atomic»می‌تواند فعالیت‌های روزمره را آسان‌تر سازد. این محصول به ادله داشتن ساختاری بیشتراز پلی‌استر بیش تر از وزن نسبتا یه خرده برخوردار هست که راحتی بیشتری را در برهه زمانی حمل در پی دارد. همچنین فایده از پلی‌استر باعث میشود تا کوله دوام و قدمت خوبی داشته باشد و بتوان برای مدتی طولانی و برای انواع فعالیت‌ها بیش تر از آن فایده کرد. برای این کوله علاوه‌بر محفظه‌ی اصلی، جیب بیرونی نیز در لحاظ گرفته‌اند تا بتوان به تفکیک‌کردن و در دسترس‌گذاشتن وسایل ملازم اقدام کرد. برای حمل صحیح این کوله‌پشتی نیز خوب تر است هم‌زمان بیشتراز هر دو بند دوشی آن فایده نمایید تا فشار به صورت مساوی بین شانه‌ها تقسیم شود. این بندهای دوشی دارای فوم داخلی نیز هستند تا بتوان در زمان حمل، راحتی بیشتری را تجربه کرد.

كوله‌پشتي «تگاوت» گونه «990» از پارچه‌اي باكيفيت و وزني سبك براي قراردادن لوازم ضروري شما برخوردار است. اين كوله‌پشتي داراي مقاومت رويه‌اي مناسب براي فعاليت‌هاي روزمره است. از ويژگي‌هاي ديگر اين كوله‌پشتي وزن سبك آن می باشد كه با قراردادن وسايل ضروري شما سنگين نمي‌شود و راحتي بيشتري را در زمان حمل آن تجربه خواهيد كرد؛ همچنين احساس خستگي هم نخواهيد كرد. اين كوله‌پشتي داراي جيب‌هاي مطلوب و جادار براي تفكيك تمام وسايل و اسناد شماست تا به‌راحتي آن را پيدا كنيد. به‌علاوه محلي براي قراردادن لپ‌تاپ دارااست تا امكان به همراه داشتن آن را نيز براي شما فراهم سازد. كوله‌پشتي تگاوت داراي سه مدل می‌باشد تا شما با دقت به نيازتان، آن را به‌صورت دستي يا دوبندي جابه‌جا كنيد. از ديگر ويژگي‌هاي اين كوله‌پشتي داشتن رويه‌اي اسفنجي و مشبك روي بند‌هاي آن می‌باشد تا در دوران استفاده‌ي طولاني‌مدت بیش تر از آن، تعريق ايجاد نشود و احساس رطوبت روي شانه و بندها نداشته باشيد. كوله‌پشتي تگاوت جور 990 داراي يك آويز عروسك می‌باشد تا بیشتراز حمل آن در طول روز لذت ببريد.

«پوما» کوله‌پشتی گونه «Italia Fanwear» را برای افرادی ساخت کرده هست که طرفدار مجموعه ملی فوتبال ایتالیا هستند. با اعتنا به رنگ کوله‌پشتی و همچنین لوگوی این تیم که در زیر کوله‌پشتی فعالیت شده، می‌توان به این مورد پی برد. برای ایجاد این کوله‌پشتی بیش تر از الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری به کار گیری شده است. این الیاف بیش تر از استمرار خوبی برخوردار می‌باشند و موجب میگردند کوله دوام خوبی داشته باشد و بتوان مدتی طولانی از آن برای فعالیت‌های گوناگون استفاده کرد. این کوله‌پشتی علاوه‌بر محفظه‌ی دارای اهمیت خود، دارای جیب بیرونی است تا بتوان برخی وسایل را خوبتر در دسترس قرار داد. بندهای در نظر گرفته شده برای حمل این کوله در خویش فوم‌هایی دارا هستند که سبب میشوند فشار کمتری به شانه‌ها در برهه زمانی حمل وارد شود. همواره توصیه می شود در زمان حمل کوله‌پشتی بیشتراز هر دو بند آن استفاده نمائید تا فشار کوله لابه‌لا شانه‌ها تقسیم شود و آسیبی در درازمدت ایجاد نشود.

کوله‌پشتی آل سی نوع 8643 گزینه‌ای سنجیده و باکیفیت برای بانوان و آقایانی که به‌ ظاهر و تلاش یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله‌‌پشتی از پارچه‌ای مرغوب تهیه ‌شده که استمرار و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییدگی نیز افزایش داده و عمری طولانی به آن خواهد بخشید. همینطور پارچه به‌ فعالیت رفته در این کوله از جذب رطوبت و ایجاد بوی نامطبوع ناشی بیش تر از رطوبت پیشگیری کرده و حس اطمینان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارنده یک ‌بند دستی برای حمل دستی بوده و دو بند برای حمل رودوشی دارااست که قابلیت سایز شدن دارد. این کوله دارای سیستمGallery Air بوده که در نصیب پشت راحتی بیشتری را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده جیب‌هایی بوده که می‌توانید لوازم حتمی خود را باطن آن جای ‌داده و به آسانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید.این کوله انتخابی سنجیده برای بانوان و آقایان خواهد بود.

کوله‌پشتي «ال سي» دسته «2016» محصولی دلخواه برای افرادی هست که به دنبال کوله‌ای راحت برای استفاده‌ی روزمره‌ی خویش می‌گردند. این محصول دو پورت USB و جک 3.5میلی‌متری دارااست که سبب میگردد با گزینه‌ای مناسب برای زمان مدرن مواجه شویم. این پورت‌ها بیشتراز داخل به سیم‌هایی متصل می باشند تا بتوان به‌سادگی در زمان حمل کوله، تلفن همراه خود را شارژ اظهار کرد یا این که به شکلی مطلوب به موسیقی موردعلاقه گوش سپرد. این کیف‌ را به شکلی ساخت کرده‌اند که در زمان حمل آن بتوان راحتی را تجربه کرد. پدهای فومی استفاده‌شده در بندها و همینطور قسمت پشتی موجب می شوند فشار کمتری به شانه‌ها و پشت وارد شود و بتوان در برهه زمانی حمل کوله، احساس راحتی داشت. پارچه‌‌ی استفاده‌شده هم از مقاومت نیکی دربرابر پارگی و پوسیدگی برخوردار می‌باشد و باعث می گردد این محصول دوام و قدمت خیر و خوبی داشته باشد و بتواند به‌خوبی‌ بیش تر از وسایل داخل خود مراقبت کند. وجود جیب‌های داخلی و بیرونی برای این کوله‌پشتی هم موجب می شوند تا بتوان تا حدی وسایل ملازم خویش را تفکیک کرده و خوبتر در دسترس قرار داد. داشتن محفظه‌ی مخصوص لپ‌تاپ نیز فایده بیش تر از این کوله را برای افراد درگیر با تکنولوژی مناسب‌تر می‌سازد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» مدل «Bullet 16» گنجایش 16 لیتر از طراحی مناسبی برخوردار است؛ به طوری‌که با ابعاد و گنجایش خویش می‌تواند تعیین سنجیده‌ای برای استفاده روزمره باشد. این کوله‌پشتی یک مدل برای حمل دستی و دو بند با قابلیت تغییر و تحول سایز برای حمل به چهره کوله‌پشتی دارد. جنس خط مش کوله‌پشتی بلک دایموند بیش تر از نایلون بوده و از مقاومت بالایی برخوردار است؛ همینطور در برابر ساییدگی و پارگی استحکام کافی دارد. به علاوه بیشتراز وزن سبکی برخوردار است و با گذاشتن وسایل خویش به طور روزمره بیش تر از آن به کار گیری خواهید کرد. در قسمت پشت کوله‌پشتی در محل قرارگیری روی کمر بیشتراز فوم پلی‌اتیل به کار گیری شده هست تا ضربات و فشارهای وارده را بگیرد؛ همینطور راحتی بیشتری در هنگام فایده بیش تر از آن داشته باشید. بند‌های سگکی نیز با قابلیت تغییر و تحول سایز به کمر و دور سینه شما بسته می‌شوند؛ در سود با اثبات ماندن کوله‌پشتی بر پشت به‌آسانی به پیاده‌روی یا کوهنوردی می‌پردازید. «کوله‌پشتی کوهنوردی بلک دایموند» دسته «Bullet 16» ظرفیت 16 لیتر با کیفیت و طراحی مخصوص خود، یک کوله‌پشتی حرفه‌ای برای فایده شما محسوب خواهد شد.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» دسته «Adventure» با برخورداری از گنجایش و طراحی مناسب کوه‌نوردی، به شما کمک خواهد اعلام‌کرد تا بیشتراز کوه‌نوردی لذت ببرید. جنس خط مش آن بیش تر از نایلون و نخ است؛ بدین ترتیب نیز وزن کیف را سبک کرده نیز به مقاومت و استحکام رویکرد آن یاری متعددی می‌کند. درعین‌حال بیش تر از نفوذ آب به باطن کوله‌پشتی جلوگیری می‌کند. گنجایش کوله‌پشتی بریدج دل 70 لیتر می باشد تا فضای حتمی برای قراردادن تمام وسایل خود داشته باشید. جیب‌های تعبیه‌شده در این کوله‌پشتی میتواند به مرتب‌شدن وسایل شما یاری کند و بتوانید هر وسیله‌ای را که موردنیاز دارید، به‌راحتی از آن خارج ‌کنید. این کوله‌پشتی به دو چهره دستی و کوله‌پشتی قابل‌حمل می‌باشد و شما مطابق با وضعیت خویش از جور و دو بند آن فایده خواهید کرد. کيف پول شهر چرم مدل 5-122185 بندی برای بستن به روی قفسه سینه و کمر داراست تا برای شما راحتی بیشتری هنگام حمل کوله‌پشتی به ارمغان آورد؛ زیرا در هنگام عبور بیشتراز هر سطحی، کوله‌پشتی بایستی اثبات باشد تا بیش تر از پشت شما جدا نشده و منجر خستگی یا آسیب‌دیدگی کمر نیز نشود. «کوله‌پشتی کوهنوردی 70 لیتری بریدج دل» نوع «Adventure» دارنده پدهای نرم و مشبک برای توقف بیشتراز رطوبت حاصل بیشتراز تعریق و راحتی طولانی تر در قسمت کمر و پشت شما خواهد شد.

یک کوله پشتی دلخواه باید دارای وزن سبک، انعطاف پذیری و تداوم و استحکام کافی باشد. کوله پشتی اکولاک دسته Ultra دارای فضاهای متعددی در باطن و بیرون کیف میباشد تا بتوانید تمام وسایل خویش را به ارتفاع تفکیک شده در آن قرار داده و هر زمان که می خواهید آن ها ر ا پیدا کرده و به کار گیری کنید. این کوله پشتی وزنی سبک دارد و جنس پلی استر به کار رفته در بدنه آن به استحکام و استمرار آن کمک مینماید به علاوه به آن خاصیت ضد آب هم می‌دهد و شما در هر زمانی بیشتراز این کیف به راحتی به کار گیری خواهید کرد. پدهای به عمل رفته در پشت این کوله‌پشتی به شما در حمل آن یاری کرده و آسیبی به کمر نمی رساند همینطور مشبک بودن این پدها رطوبت را جذب خویش کرده و شما زمان طولانی‌تری آن را بر پشت حمل می‌کنید. کوله پشتی اکولاک مدل Ultra با حمل وسایل مورد نیازتان بصورت روزانه یا در محل کار نگرانی شما را بیشتراز فراموش کردن آن ها بیشتراز بین خواهد برد.

کوله‌پشتی مدل «Minnow» بیش تر از شرک�