کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite

ن خشک باقی بماند. کوله پشتي هاي سيرا مدل 39W-001 Beetle با در اختیار قرار دادن امکاناتی متعدد برای شما وسیله‌ای دلخواه برای به کار گیری در برهه زمانی سفرهای داخل شهری و برون شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی 361 درجه جور 1012» در ابعاد و اندازه‌ای مناسب پباده سازی و ساخته شده میباشد که به شما این مزیت را می دهد تا با در اختیار داشتن فضای کافی، بتوانید طولانی تر وسایل مایحتاج خود را در زمان سفر همراه داشته باشید. این کوله‌پشتی دارای یک جور در نصیب بالایی برای حمل به صورت دستی است؛ همینطور در قسمت پشت آن دو بند برای حمل به شکل کوله‌ای قرار گرفته میباشد که قابلیت تهیه و تنظیم اندازه به شکل سگکی دارد تا در چهره نیاز، معیار آن را به ترازو مناسب تغییر‌و تحول دهید. ابن کوله‌پشتی علاوه‌بر برخورداری از فضایی جادار، دارای یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی است تا در چهره مایحتاج وسایل و امکانات خویش را با استفاده بیش تر از آنها در دسترس قرار دهید. برای ساخت این کوله‌پشتی از پارچه‌ای مستحکم به کار گیری شده که آن را در برابر سایش و پوسیدگی تا حدودی مقاوم ساخته می‌باشد و به شما یاری خواهد اعلام کرد تا از آن در مدت‌زمان متعددی استفاده کنید.

کوله‌پشتی اکولاک دسته CKP602Bبا پباده سازی پلی‌استر روی بدنه خود سبب ساز استحکام و استمرار آن شده است. الیاف مصنوعی علاوه بر استحکام و تداوم کیف بیش تر از سایش آن در دوران استفاده مکرر آن توقف خواهد اظهار‌کرد در این چهره مقطع طولانی‌تری قابل استفاده خواهد بود. این کیف با دوبند به صورت رودوشی حمل کیف را آسان‌تر کرده و به صورت سگکی قابلیت تهیه و تنظیم سایز را دارد. دسته‌ایی نیز به شکل حمل دستی روی آن تعبیه شده تا در هنگام خستگی از آن‌ نیز فایده شود. جیب‌های بیرونی کیف اکولاک محل قرار گیری مدارک شما به صورت تفکیک شده خواهد بود. به علاوه داخل کیف محل قرارگیری لپ تاپ و مدارک شما با نیز وجود دارد. همینطور در دو طرف این کیف قابلیت افزایش فضا به‌صورت زیپی در هنگام قرارگیری وسایل بیشتری وجود دارد. کوله‌پشتی اکولاک گونه CKP602B تعیین مناسبی برای به کار گیری در محل عمل یا دانشگاه است و سبک بودن آن مانع تولید خستگی پس از به کار گیری طولانی‌مدت خواهد شد.

کوله پشتی ال سی گونه 2001 بیشتراز جنس پارچه مقاوم و بادوام میباشد که سبب ساز می شود کوله پشتی عمر بیش تر داشته و برهه زمانی طولانیتری قابل فایده باشد. این کوله پشتی محفظه‌‌ی دلخواه برای نگه‌داری لپ‌تاپ داراست که لپ تاپ‌های لابه‌لا 13 تا 15 اینچ را در خود می‌تواند جای دهد. در چهره کثیف شدن این کوله‌پشتی می‌توانید آن را شست‌و‌شو دهید و نگران حاد شدن کیف نباشید. همچنین دارنده بند و جور برای حمل آسان‌تر است؛ به این صورت که دو بند با پد‌های فومی و قابلیت تغییر و تحول سایز داراست تا حمل آن را آسان‌تر و آسیب کمتر به پشت وارد شود. این کوله پشتی دارای درگاه USB نیز می‌باشد تا بتوانید بیش تر از آن در هنگام حمل کوله پشتی نیز فایده نمایید. جیب‌های تعبیه شده در ان نیز قابلیت و امکان تفکیک و قرارگیری تمام وسایل را میدهد و این خصوصیت دسترسی شما را به وسایل حتمی راحت‌تر می‌کند. کوله پشتی ال سی جور 2001 با داشتن جیب‌های مشبک برای قرار دادن بطری یا این که قمقمه انتخابی سنجیده خواهد بود.

كوله‌پشتي سولار (داراي پنل خورشيدي) كلون جور «K001» گزينه‌ي خوبي براي استفاده‌ي روزمره‌ و همچنين سفرهاي شما خواهد بود. اين كوله‌پشتي قابليت شارژ به وسیله نوروفروغ خورشيد را داراست كه بیش تر از طريق پنل خورشيدي انرژي را به پاور بانك منتقل كرده و بوسيله آن كليه دستگاههاي الكترونيكي را مي توانایی شارژ كرد.اين كيف بوسيله پارچه‌اي بیش تر از جنس پلي‌استر توليد شده می‌باشد كه مقاومت خوبي دربرابر پارگي و پوسيدگي دارد. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim ويژگي پارچه باعث مي‌شود كه كوله‌پشتي بیشتراز تداوم و قدمت خوبي برخوردار باشد و با خيالي راحت بتوانيد براي مدت‌ها بیشتراز آن فایده كنيد. روي پارچه‌ي پلي‌استري، روكشي بیش تر از جنس پلي‌اورتان نيز كار شده میباشد كه تا مقداري آن را دربرابر نفوذ آب مقاوم مي‌كند. همانطور كه مشاهده ميكنيد اين كوله مجهز به نگهدارنده لب تاپ و همچنين باتري سولار (خورشيدي) ميباشد كه در صورت نياز به برق ميتوان بیشتراز آن به کار گیری كرد و در نبود نوروفروغ خورشيد انرژي را در يك پاوربانك (10400 ميلي آمپر) ذخيره مي كند.از نكات قابل دقت دارا بودن رابط هدفون در روي دسته ي كوله است.

«کوله‌پشتی فاکس دسته Covina» انتخابی مطلوب و شیک برای اشخاصی که برای محل تحصیل یا این که محل عمل خود در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت هستند. این کوله علاوه بر این که بیشتراز ظاهری دلخواه برخوردار میباشد دارای عملکردی عالی خواهد بود. اولی مشخصه این کوله‌پشتی جنس پلی‌استری آن می‌باشد که این کوله را بیش تر از جذب رطوبت و ساخت بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت در امان نگه خواهد داشت.همچنین الیاف پلی‌استر دوام و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییدگی ارتقا خواهد داد. این کوله‌پشتی مجهز به دو مدل بوده است. یک جور برای حمل دستی و دو دسته دیگر برای حمل رودوشی که قابلیت تهیه کردن هم دارد. این کوله‌پشتی فاکس در قسمت بیرونی خویش دارنده جیب بوده که می‌توانید لوازم لازم خود را داخل آن جای‌ داده و به‌ آسانی به آنها دسترسی داشته باشید. این کوله با مخلوط رنگ و طراحی که دارد انتخابی مطلوب برای شما بانوان و آقایان خوش‌سلیقه خواهد بود.
کوله‌پشتی فاکس جور Lets Ride Mako گزینه‌ای مناسب و سنجیده برای افرادی که به کیفیت لوازم خویش توجه دارند. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر بوده که از تولید تعریق و بوی نامطبوع توقف کرده و رطوبت را به خویش جذب نخواهد کرد. همچنین استمرار و مقاومت بالایی هم به آن بخشیده که از پارگی یا این که ساییدگی هم پیشگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده 3 عدد مدل بوده که یک نوع در بالا برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که قابل تنظیم است به‌ عمل رفته که حمل راحت را برای شما به ارمغان آورده است. این را می بایست متذکر شد که داخل بندهای این کیف فوم‌هایی به‌ عمل رفته که فشار کوله را به کمر ما کاهش خواهد داد. گفتنی می باشد که این کیف دارای 4 جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد مایحتاج و اضطراری خویش را باطن آن جای ‌داده و راحتی را با این کوله‌پشتی تجربه کنید.

«کوله‌پشتی فاکس دسته Sierks» انتخابی مطلوب و سنجیده برای کسانی که در پی کوله‌ای باکیفیت و شیک هستند. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تهیه‌شده که کیفیت آن را چند برابر کرده است. پلی‌استر نیز دوام این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده هم در بعضی مواقع رطوبت را سرعت بالا جذب کرده و اذن نمی‌دهد به درون آن نفوذ کند. این کوله‌پشتی مجهز به سه نوع بوده که حمل آن را چند برابر راحت کرده است. گفتنی می‌باشد که یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه سایز داشته است. یکی از بارزترین و مهم‌ترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا این که محل تحصیل و کار خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارای طرح و رنگی زیبا بوده که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و هم برای آقایان تبدیل کرده است.
«کوله‌پشتی فاکس مدلCovina » گزینه‌ای مناسب و شیک برای کسانی که در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت و خاص هستند. این کوله‌پشتی دارنده سه نوع بوده که حمل آن را چندین برابر راحت کرده است. گفتنی می باشد که یک نوع برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه و تنظیم سایز داشته است. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تنظیم ‌شده که کیفیت و عملکرد آن را یک‌سری برابر کرده است. پلی‌استر تداوم این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده همچنین در بعضا مواقع رطوبت را سریع جذب کرده و اذن نمی‌دهد به درون آن نفوذ کند. یکی از بیش تر از جالب‌ترین و مهمترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا این که محل تحصیل و فعالیت خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا میباشد که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و آقایان تبدیل کرده است.

مدل «FCLT6699» بیش تر از سری محصول ها «فوروارد» برای محافظت از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ پباده سازی شده است. این کوله‌پشتی بیشتراز برزنت ضدآب میباشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از دستگاه شما دربرابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی محافظت کند. این دسته 870 گرم وزن دارااست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 46 سانتی‌متر، عرض آن 33 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 27 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی طراحی شده و اما قابلیت نگهداری بیشتراز دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. باطن این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای حفظ لپ‌تاپ پباده سازی شده که با فایده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب می‌شود دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها نیز حفظ شده و جراحت کمتری به آن وارد شود. همچنین داخل این محفظه، فضای کافی برای مراقبت بیش تر از لوازم جانبی ما یحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس وجود دارد.

گفتنی میباشد کوله‌پشتی FCLT6699 به همپا خود، یک عدد کابل 3.5 میلی‌متری برای انتقال صدا و محلی برای عبور کابل هندزفری دارد. این کیف بیش تر از جیب‌های متعددی برای مراقبت لوازم ضروری به صورت جداگانه برخوردار هست که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته است و پشت آن نیز دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به صورت کوله‌پشتی وجود دارد. بندهای پشتی این کوله با پدهای ضدتعریق طراحی شده است. همینطور فرم جلیقه‌ای بندها باعث راحتی اضافه می‌شود.
کوله پشتي لپ تاپ شياومي گونه ZJB4030CN مناسب براي لپ تاپ 15.6 اينچي
برخی افراد مجبورند لپ‌تاپ‌شان را مدام ملازم با خود داشته باشند و به همین ادله به دنبال یک کوله‌پشتی زیبا و مقاوم هستند. کوله‌پشتی «شیاومی» جور «ZJB4030CN» با فایده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده و ظاهر زیبایی دارد. این کوله‌پشتی فارغ از در نظر به دست آوردن لوازم داخل آن 780 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول آن 40 سانتی‌متر و پهنا کوله نیز 30.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی حیاتی در این جور بیش تر از تولیدها شیاومی با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای حفظ بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی پباده سازی شده است. همینطور داخل این محفظه فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی مسئله موردنیاز دستگاه از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی بزرگ و یکسری جیب داخلی وجود دارد. پاره ای پایین‌تر بیشتراز این جیب، یک جیب بیرونی زیپی دیگر هم طراحی شده است. شما با استفاده بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازم فردی مسئله نیازتان بیش تر از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و به راحتی یار و همدم با خویش داشته باشید. پشت این گونه از تولید ها شیاومی دو بند قابل تهیه قرار گرفته که برای حمل به چهره کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این گونه نیز یک نوع وجود دارد که در شکل نیاز می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی فایده کنید. کوله‌پشتی شیاومی مدل ZJB4030CN قابلیت اتصال به مدل تلسکوپی چمدان را هم دارد و در شکل نیاز می‌توانید آن را به چمدانتان متصل کرده و ملازم با خود حمل کنید.


کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» برای لپ‌تاپ‎های 15.6 اینچی مطلوب است. این محصول 495 گرم وزن و بدنه‌ای بیش تر از جنس برزنت دارااست که مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشوست. در این کوله‌پشتی محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. اما در این محفظه، جیبی اختصاصی برای نگهداری یک تبلت‌ 10.1 اینچی هم وجود دارد. در نصیب جلویی آن، دو جیب با اندازه‌های متفاوت پباده سازی شده که با زیپ باز و بسته می‌شوند. در این جیب‌ها چند جیب کوچک‌تر نیز برای حفظ هارد اکسترنال، خودکار، کابل، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل وجود دارد؛ همینطور در دو طرف بدنه‌ی کیف، دو جیب قرار داراست که می‌توانید بیشتراز آنان برای محافظت بطری آب و قمقمه به کار گیری کنید. در پشت آن دو بند قابل تهیه برای حمل کیف به‌صورت کوله‌پشتی و در بالای بدنه‌، ‌یک دسته دوخته‌شده که به یاری آن می‌توانید کوله را به‌صورت دستی حمل کنید. اولی ما یحتاج بعد بیشتراز تهیه‌ی لپ‌تاپ، انتخاب یک نگهدارنده خوب برای آن است. آب و ضربه ازجمله مواقعی می باشند که لپ‌تاپ شما را تهدید می‌کنند. بیش تر از طرفی هر لپ‌تاپ، لوازم جانبی دیگری مثل شارژر، ماوس، هارداکسترنال هم دارد. بسته به نوع لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله‌‌ی متناسب با اندازه‌ی آن را تهیه کنید. هنگام خرید کیف لپ‌تاپ، بایستی انتخابی انجام دهید که برای لوازم جانبی‌ موردنیازتان فضای کافی داشته باشد و این وسایل همیشه دردسترس باشند.

این مدل بیشتراز کوله‌پشتی «گارد» برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده می باشد و قابلیت محافظت بیشتراز مک‌بوک و لپ‌تاپ‌هایی کوچک‌تر بیش تر از 15.6 اینچ را نیز دارد. این کوله‌پشتی 680 گرم وزن داراست و با استفاده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است. محفظه‌ی حیاتی آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی منحصربه‌فرد برای محافظت بیش تر از لپ‌تاپ پباده سازی شده است تا بتوان بیش تر از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها به‌خوبی مراقبت کرد؛ همینطور در این محفظه فضای کافی برای مراقبت و حمل لوازم جانبی مسئله مایحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر، ماوس و لوازم شخصی مانند لباس‌ وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی دو جیب زیپی بیرونی وسیع قرار گرفته میباشد که برای محافظت و حمل کتاب، جزوات، اسناد و لوازمی مانند هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و عین�