کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite

ن خشک باقی بماند. کوله پشتي هاي سيرا مدل 39W-001 Beetle با در اختیار قرار دادن امکاناتی متعدد برای شما وسیله‌ای مطلوب برای به کار گیری در دوران سفرهای باطن شهری و برون شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی 361 درجه مدل 1012» در ابعاد و اندازه‌ای دلخواه پباده سازی و ساخته شده هست که به شما این مزیت را میدهد تا با در اختیار داشتن فضای کافی، بتوانید اضافه وسایل ما یحتاج خویش را در برهه زمانی سفر ملازم داشته باشید. این کوله‌پشتی دارنده یک دسته در قسمت بالایی برای حمل به صورت دستی است؛ همینطور در قسمت پشت آن دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای قرار گرفته است که قابلیت تهیه اندازه به چهره سگکی داراست تا در چهره نیاز، میزان آن را به مقدار مطلوب تغییر و تحول دهید. ابن کوله‌پشتی علاوه‌بر برخورداری بیشتراز فضایی جادار، دارای یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی می‌باشد تا در صورت نیاز وسایل و تجهیزات خود را با فایده بیش تر از آنان در دسترس قرار دهید. برای ساخت این کوله‌پشتی بیش تر از پارچه‌ای مستحکم فایده شده که آن را در برابر سایش و پوسیدگی تا حدودی مقاوم ساخته میباشد و به شما یاری خواهد اظهار‌کرد تا بیشتراز آن در مدت‌زمان زیادی فایده کنید.

کوله‌پشتی اکولاک گونه CKP602Bبا پباده سازی پلی‌استر روی بدنه خود باعث استحکام و استمرار آن شده است. الیاف تصنعی علاوه بر استحکام و استمرار کیف بیشتراز سایش آن در برهه زمانی به کار گیری مکرر آن توقف خواهد کرد در این چهره بازه طولانی‌تری قابل فایده خواهد بود. این کیف با دوبند به چهره رودوشی حمل کیف را آسان‌تر کرده و به چهره سگکی قابلیت تهیه سایز را دارد. دسته‌ایی نیز به شکل حمل دستی روی آن تعبیه شده تا در هنگام خستگی بیش تر از آن‌ هم استفاده شود. جیب‌های بیرونی کیف اکولاک محل قرار گیری مدارک شما به صورت تفکیک شده خواهد بود. به علاوه باطن کیف محل قرارگیری لپ تاپ و مدارک شما با هم وجود دارد. همینطور در دو طرف این کیف قابلیت ارتقاء فضا به‌صورت زیپی در هنگام قرارگیری وسایل بیشتری وجود دارد. کوله‌پشتی اکولاک گونه CKP602B انتخاب مناسبی برای فایده در محل عمل یا دانشگاه می باشد و سبک بودن آن بازدارنده ساخت خستگی پس بیشتراز به کار گیری طولانی‌مدت خواهد شد.

کوله پشتی ال سی مدل 2001 بیشتراز جنس پارچه مقاوم و بادوام می باشد که باعث می شود کوله پشتی عمر بیش تر داشته و بازه زمانی طولانیتری قابل به کار گیری باشد. این کوله پشتی محفظه‌‌ی دلخواه برای نگه‌داری لپ‌تاپ دارد که لپ تاپ‌های در بین 13 تا 15 اینچ را در خود می‌تواند جای دهد. در شکل کثیف شدن این کوله‌پشتی می‌توانید آن را شست‌و‌شو دهید و نگران وخیم شدن کیف نباشید. همچنین دارنده بند و گونه برای حمل آسان‌تر است؛ به این شکل که دو بند با پد‌های فومی و قابلیت تغییر و تحول سایز دارااست تا حمل آن را آسان‌تر و جراحت کمتر به پشت وارد شود. این کوله پشتی دارنده درگاه USB هم هست تا بتوانید از آن در هنگام حمل کوله پشتی نیز به کار گیری نمایید. جیب‌های تعبیه شده در ان هم قابلیت و امکان تفکیک و قرارگیری تمام وسایل را می‌دهد و این خصوصیت دسترسی شما را به وسایل لازم راحت‌تر می‌کند. کوله پشتی ال سی جور 2001 با داشتن جیب‌های مشبک برای قرار دادن بطری یا این که قمقمه انتخابی سنجیده خواهد بود.

كوله‌پشتي سولار (داراي پنل خورشيدي) كلون مدل «K001» گزينه‌ي خوبي براي استفاده‌ي روزمره‌ و همچنين سفرهاي شما خواهد بود. اين كوله‌پشتي قابليت شارژ بوسیله نور خورشيد را دارااست كه بیش تر از طريق پنل خورشيدي انرژي را به پاور بانك منتقل كرده و بوسيله آن كليه دستگاههاي الكترونيكي را مي توانایی شارژ كرد.اين كيف بوسيله پارچه‌اي بیش تر از جنس پلي‌استر توليد شده میباشد كه مقاومت خوبي دربرابر پارگي و پوسيدگي دارد. همين ويژگي پارچه سبب مي‌شود كه كوله‌پشتي از استمرار و قدمت خوبي برخوردار باشد و با خيالي راحت بتوانيد براي مدت‌ها بیش تر از آن فایده كنيد. روي پارچه‌ي پلي‌استري، روكشي از جنس پلي‌اورتان نيز كار شده می باشد كه تا مقداري آن را دربرابر نفوذ آب مقاوم مي‌كند. همانطور كه مشاهده ميكنيد اين كوله مجهز به نگهدارنده لب تاپ و همچنين باتري سولار (خورشيدي) ميباشد كه در چهره نياز به برق ميتوان بیشتراز آن به کار گیری كرد و در نبود فروغ خورشيد انرژي را در يك پاوربانك (10400 ميلي آمپر) ذخيره مي كند.از نكات قابل دقت دارا بودن رابط هدفون در روي مدل ي كوله است.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Covina» انتخابی دلخواه و شیک برای کسانی که برای محل تحصیل یا محل فعالیت خود در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت هستند. این کوله علاوه بر اینکه بیشتراز ظاهری مطلوب برخوردار می‌باشد دارای عملکردی عالی خواهد بود. او‌لین مشخصه این کوله‌پشتی جنس پلی‌استری آن هست که این کوله را بیش تر از جذب رطوبت و ساخت بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت در امان نگه خواهد داشت.همچنین الیاف پلی‌استر استمرار و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییدگی ارتقا خواهد داد. این کوله‌پشتی مجهز به دو جور بوده است. یک مدل برای حمل دستی و دو جور دیگر برای حمل رودوشی که قابلیت تنظیم کردن هم دارد. این کوله‌پشتی فاکس در نصیب بیرونی خویش دارای جیب بوده که می‌توانید لوازم حتمی خود را داخل آن جای‌ داده و به‌ آسانی به آنها دسترسی داشته باشید. این کوله با ترکیب رنگ و پباده سازی که داراست انتخابی مطلوب برای شما بانوان و آقایان خوش‌سلیقه خواهد بود.
کوله‌پشتی فاکس مدل Lets Ride Mako گزینه‌ای دلخواه و سنجیده برای افرادی که به کیفیت لوازم خود اعتنا دارند. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر بوده که بیش تر از تولید تعریق و بوی نامطبوع جلوگیری کرده و رطوبت را به خود جذب نخواهد کرد. همچنین دوام و مقاومت بالایی هم به آن بخشیده که بیش تر از پارگی یا ساییدگی هم پیشگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده 3 عدد گونه بوده که یک نوع در بالا برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که قابل تنظیم است به‌ عمل رفته که حمل راحت را برای شما به ارمغان آورده است. این را باید متذکر شد که داخل بندهای این کیف فوم‌هایی به‌ عمل رفته که فشار کوله را به کمر ما کاهش خواهد داد. گفتنی هست که این کیف دارنده 4 جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد مایحتاج و اضطراری خویش را داخل آن جای ‌داده و راحتی را با این کوله‌پشتی تجربه کنید.

«کوله‌پشتی فاکس جور Sierks» انتخابی مناسب و سنجیده برای کسانی که در پی کوله‌ای باکیفیت و شیک هستند. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تهیه‌شده که کیفیت آن را یک سری برابر کرده است. جاکارتي ان بي.کو مدل NB208 Coffee ‌استر هم استمرار این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی ارتقاء داده نیز در بعضا مواقع رطوبت را پرسرعت جذب کرده و اذن نمی‌دهد به درون آن نفوذ کند. این کوله‌پشتی مجهز به سه نوع بوده که حمل آن را یک‌سری برابر راحت کرده است. گفتنی است که یک جور برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه و تنظیم سایز داشته است. یکی بیش تر از بارزترین و مهم‌ترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا محل تحصیل و عمل خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا بوده که آن را به گزینه مناسبی هم برای بانوان و نیز برای آقایان تبدیل کرده است.
«کوله‌پشتی فاکس مدلCovina » گزینه‌ای مطلوب و شیک برای اشخاصی که در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت و خاص هستند. این کوله‌پشتی دارنده سه دسته بوده که حمل آن را تعدادی برابر راحت کرده است. گفتنی میباشد که یک مدل برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه سایز داشته است. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر تهیه و تنظیم ‌شده که کیفیت و سعی آن را یک‌سری برابر کرده است. پلی‌استر تداوم این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی ارتقا داده همینطور در بعضی مواقع رطوبت را پر سرعت جذب کرده و اجازه نمی‌دهد به درون آن نفوذ کند. یکی‌از بیشتراز جالب‌ترین و مهمترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خویش را در سفر یا این که محل تحصیل و عمل خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا می‌باشد که آن را به گزینه مناسبی هم برای بانوان و آقایان تبدیل کرده است.

مدل «FCLT6699» بیشتراز محرمانه تولیدات «فوروارد» برای محافظت از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ پباده سازی شده است. این کوله‌پشتی از برزنت ضدآب است تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از دستگاه شما دربرابر رطوبت و قطرات آب نیز به‌خوبی نگهداری کند. این گونه 870 گرم وزن دارد و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 46 سانتی‌متر، پهنا آن 33 سانتی‌متر و ضخامتش هم 27 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی طراحی شده و اما قابلیت محافظت بیشتراز دستگاه‌های 15.6 اینچی را نیز خواهد داشت. داخل این کوله محفظه‌ای وجود داراست که برای مراقبت لپ‌تاپ طراحی شده که با فایده از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب ساز میشود دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم محافظت شده و آسیب کمتری به آن وارد شود. همچنین درون این محفظه، فضای کافی برای نگهداری بیشتراز لوازم جانبی موردنیاز دستگاه از قبیل شارژر و ماوس وجود دارد.

گفتنی است کوله‌پشتی FCLT6699 به همپا خود، یک عدد کابل 3.5 میلی‌متری برای انتقال صدا و محلی برای عبور کابل هندزفری دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای محافظت لوازم اضطراری به صورت جداگانه برخوردار می‌باشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته میباشد و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به صورت کوله‌پشتی وجود دارد. بندهای پشتی این کوله با پدهای ضدتعریق طراحی شده است. همچنین فرم جلیقه‌ای بندها سبب راحتی طولانی تر می‌شود.
کوله پشتي لپ تاپ شياومي مدل ZJB4030CN مناسب براي لپ تاپ 15.6 اينچي
برخی افراد مجبورند لپ‌تاپ‌شان را همیشه همراه با خود داشته باشند و به همین دلیل به دنبال یک کوله‌پشتی زیبا و مقاوم هستند. کوله‌پشتی «شیاومی» جور «ZJB4030CN» با به کار گیری بیشتراز پلی‌استر ساخته شده و ظاهر زیبایی دارد. این کوله‌پشتی بدون در حیث تصاحب کردن لوازم باطن آن 780 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. طول آن 40 سانتی‌متر و عرض کوله هم 30.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی مهم در این مدل از تولیدها شیاومی با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای محافظت بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی طراحی شده است. همچنین داخل این محفظه فضای کافی برای حفظ لوازم جانبی گزینه نیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی بزرگ و یک‌سری جیب داخلی وجود دارد. مقداری پایین‌تر از این جیب، یک جیب بیرونی زیپی دیگر هم پباده سازی شده است. شما با فایده بیش تر از این جیب‌ها می‌توانید لوازم فردی مسئله نیازتان بیشتراز قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و به راحتی همراه با خود داشته باشید. پشت این جور بیش تر از تولیدات شیاومی دو بند قابل تنظیم قرار گرفته که برای حمل به صورت کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این نوع نیز یک جور وجود داراست که در شکل نیاز می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی فایده کنید. کوله‌پشتی شیاومی مدل ZJB4030CN قابلیت اتصال به جور تلسکوپی چمدان را هم دارد و در صورت مایحتاج می‌توانید آن را به چمدانتان متصل کرده و همراه با خود حمل کنید.


کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» برای لپ‌تاپ‎های 15.6 اینچی دلخواه است. این محصول 495 گرم وزن و بدنه‌ای بیشتراز جنس برزنت دارااست که مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشوست. در این کوله‌پشتی محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ طراحی شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. اما در این محفظه، جیبی اختصاصی برای محافظت یک تبلت‌ 10.1 اینچی هم وجود دارد. در قسمت جلویی آن، دو جیب با اندازه‌های متفاوت طراحی شده که با زیپ باز و بسته می‌شوند. در این جیب‌ها چند جیب کوچک‌تر هم برای مراقبت هارد اکسترنال، خودکار، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل وجود دارد؛ همینطور در دو طرف بدنه‌ی کیف، دو جیب قرار داراست که می‌توانید از آن‌ها برای نگهداری بطری آب و قمقمه به کار گیری کنید. در پشت آن دو بند قابل تهیه برای حمل کیف به‌صورت کوله‌پشتی و در بالای بدنه‌، ‌یک مدل دوخته‌شده که به یاری آن می‌توانید کوله را به‌صورت دستی حمل کنید. او‌لین موردنیاز بعد از تهیه‌ی لپ‌تاپ، تعیین یک حفظ کننده عالی برای آن است. آب و ضربه ازجمله مواردی می باشند که لپ‌تاپ شما را تهدید می‌کنند. بیش تر از طرفی هر لپ‌تاپ، لوازم جانبی دیگری مثل شارژر، ماوس، هارداکسترنال هم دارد. بسته به گونه لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا این که کوله‌‌ی متناسب با اندازه‌ی آن را تهیه و تنظیم کنید. هنگام خرید کیف لپ‌تاپ، بایستی انتخابی انجام دهید که برای لوازم جانبی‌ موردنیازتان فضای کافی داشته باشد و این وسایل مدام دردسترس باشند.

این دسته بیش تر از کوله‌پشتی «گارد» برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی پباده سازی شده میباشد و قابلیت حفظ بیشتراز مک‌بوک و لپ‌تاپ‌هایی کوچک‌تر بیش تر از 15.6 اینچ را هم دارد. این کوله‌پشتی 680 گرم وزن دارد و با فایده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. محفظه‌ی حساس آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی مخصوص برای نگهداری از لپ‌تاپ پباده سازی شده میباشد تا بتوان بیشتراز دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها به‌خوبی نگهداری کرد؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای محافظت و حمل لوازم جانبی مسئله نیاز دستگاه بیشتراز قبیل شارژر، ماوس و لوازم شخصی نظیر لباس‌ وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی دو جیب زیپی بیرونی گران قدر قرار گرفته میباشد که برای نگهداری و حمل کتاب، جزوات، اسناد و لوازمی مثل هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و عین�