کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite

ن خشک باقی بماند. کوله پشتي هاي سيرا گونه 39W-001 Beetle با در اختیار قرار دادن امکاناتی متعدد برای شما وسیله‌ای مطلوب برای فایده در برهه زمانی سفرهای باطن شهری و برون شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی 361 درجه مدل 1012» در ابعاد و اندازه‌ای دلخواه طراحی و ساخته شده میباشد که به شما این مزیت را می دهد تا با در اختیار داشتن فضای کافی، بتوانید طولانی تر وسایل موردنیاز خویش را در دوران سفر همپا داشته باشید. این کوله‌پشتی دارای یک جور در قسمت بالایی برای حمل به شکل دستی است؛ همینطور در نصیب پشت آن دو بند برای حمل به صورت کوله‌ای قرار گرفته می‌باشد که قابلیت تهیه و تنظیم میزان به صورت سگکی داراست تا در شکل نیاز، میزان آن را به ترازو دلخواه تغییر تحول دهید. ابن کوله‌پشتی علاوه‌بر برخورداری بیش تر از فضایی جادار، دارای یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی می باشد تا در صورت ما یحتاج وسایل و تجهیزات خویش را با فایده بیشتراز آن‌ها در دسترس قرار دهید. برای ساخت این کوله‌پشتی بیش تر از پارچه‌ای مستحکم به کار گیری شده که آن را در برابر سایش و پوسیدگی تا حدودی مقاوم ساخته هست و به شما یاری خواهد اعلام کرد تا بیشتراز آن در مدت‌زمان زیادی فایده کنید.

کوله‌پشتی اکولاک مدل CKP602Bبا طراحی پلی‌استر روی بدنه خود باعث استحکام و استمرار آن شده است. الیاف مصنوعی علاوه بر استحکام و استمرار کیف بیش تر از سایش آن در زمان استفاده مکرر آن پرهیز خواهد اظهار‌کرد در این صورت بازه زمانی طولانی‌تری قابل فایده خواهد بود. این کیف با دوبند به چهره رودوشی حمل کیف را آسان‌تر کرده و به شکل سگکی قابلیت تهیه سایز را دارد. دسته‌ایی هم به صورت حمل دستی روی آن تعبیه شده تا در هنگام خستگی از آن‌ نیز به کار گیری شود. جیب‌های بیرونی کیف اکولاک محل قرار گیری مدارک شما به صورت تفکیک شده خواهد بود. به علاوه درون کیف محل قرارگیری لپ تاپ و مدارک شما با هم وجود دارد. همچنین در دو طرف این کیف قابلیت ارتقاء فضا به‌صورت زیپی در هنگام قرارگیری وسایل بیشتری وجود دارد. کوله‌پشتی اکولاک جور CKP602B تعیین مناسبی برای به کار گیری در محل فعالیت یا این که دانشگاه می‌باشد و سبک بودن آن مانع تولید خستگی پس از استفاده طولانی‌مدت خواهد شد.

کوله پشتی ال سی جور 2001 بیشتراز جنس پارچه مقاوم و بادوام هست که باعث می شود کوله پشتی قدمت بیش تر داشته و مقطع طولانیتری قابل استفاده باشد. این کوله پشتی محفظه‌‌ی مطلوب برای نگه‌داری لپ‌تاپ دارد که لپ تاپ‌های در بین 13 تا 15 اینچ را در خویش می تواند جای دهد. کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16 چهره کثیف شدن این کوله‌پشتی می‌توانید آن را شست‌و‌شو دهید و نگران وخیم شدن کیف نباشید. همچنین دارنده بند و دسته برای حمل آسان‌تر است؛ به این چهره که دو بند با پد‌های فومی و قابلیت تغییر و تحول سایز دارد تا حمل آن را آسان‌تر و آسیب کمتر به پشت وارد شود. این کوله پشتی دارای درگاه USB نیز می باشد تا بتوانید بیش تر از آن در هنگام حمل کوله پشتی نیز به کار گیری نمایید. جیب‌های تعبیه شده در ان هم امکان تفکیک و قرارگیری تمام وسایل را می‌دهد و این خصوصیت دسترسی شما را به وسایل اضطراری راحت‌تر می‌کند. کوله پشتی ال سی دسته 2001 با داشتن جیب‌های مشبک برای قرار دادن بطری یا این که قمقمه انتخابی سنجیده خواهد بود.

كوله‌پشتي سولار (داراي پنل خورشيدي) كلون مدل «K001» گزينه‌ي خوبي براي استفاده‌ي روزمره‌ و همچنين سفرهاي شما خواهد بود. اين كوله‌پشتي قابليت شارژ توسط روشنایی خورشيد را دارد كه از طريق پنل خورشيدي انرژي را به پاور بانك منتقل كرده و بوسيله آن كليه دستگاههاي الكترونيكي را مي توان شارژ كرد.اين كيف بوسيله پارچه‌اي از جنس پلي‌استر توليد شده است كه مقاومت خوبي دربرابر پارگي و پوسيدگي دارد. همين ويژگي پارچه سبب ساز مي‌شود كه كوله‌پشتي بیش تر از استمرار و عمر خوبي برخوردار باشد و با خيالي راحت بتوانيد براي مدت‌ها بیشتراز آن فایده كنيد. روي پارچه‌ي پلي‌استري، روكشي بیشتراز جنس پلي‌اورتان نيز كار شده میباشد كه تا مقداري آن را دربرابر نفوذ آب مقاوم مي‌كند. همانطور كه مشاهده ميكنيد اين كوله مجهز به حفظ کننده لب تاپ و همچنين باتري سولار (خورشيدي) ميباشد كه در صورت نياز به برق ميتوان از آن فایده كرد و در نبود فروغ خورشيد انرژي را در يك پاوربانك (10400 ميلي آمپر) ذخيره مي كند.از نكات قابل توجه دارا بودن رابط هدفون در روي گونه ي كوله است.

«کوله‌پشتی فاکس گونه Covina» انتخابی مطلوب و شیک برای کسانی که برای محل تحصیل یا محل کار خویش در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت هستند. این کوله علاوه بر این‌که بیشتراز ظاهری دلخواه برخوردار هست دارای عملکردی عالی خواهد بود. او‌لین مشخصه این کوله‌پشتی جنس پلی‌استری آن می باشد که این کوله را بیش تر از جذب رطوبت و تولید بوی نامطبوع ناشی بیش تر از رطوبت در امان نگه خواهد داشت.همچنین الیاف پلی‌استر دوام و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییدگی ارتقاء خواهد داد. این کوله‌پشتی مجهز به دو نوع بوده است. یک نوع برای حمل دستی و دو دسته دیگر برای حمل رودوشی که قابلیت تنظیم کردن هم دارد. این کوله‌پشتی فاکس در نصیب بیرونی خود دارنده جیب بوده که می‌توانید لوازم حتمی خویش را داخل آن جای‌ داده و به‌ آسانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این کوله با ترکیب رنگ و پباده سازی که دارااست انتخابی مناسب برای شما بانوان و آقایان خوش‌سلیقه خواهد بود.
کوله‌پشتی فاکس مدل Lets Ride Mako گزینه‌ای مطلوب و سنجیده برای اشخاصی که به کیفیت لوازم خویش دقت دارند. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که از ایجاد تعریق و بوی نامطبوع جلوگیری کرده و رطوبت را به خویش جذب نخواهد کرد. همچنین تداوم و مقاومت بالایی هم به آن بخشیده که از پارگی یا این که ساییدگی نیز پیشگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده 3 عدد گونه بوده که یک گونه در بالا برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که قابل تهیه می‌باشد به‌ عمل رفته که حمل راحت را برای شما به ارمغان آورده است. این را می بایست متذکر شد که باطن بندهای این کیف فوم‌هایی به‌ فعالیت رفته که فشار کوله را به کمر ما کاهش خواهد داد. گفتنی می باشد که این کیف دارنده 4 جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مسئله ما یحتاج و حتمی خویش را باطن آن جای ‌داده و راحتی را با این کوله‌پشتی تجربه کنید.


«کوله‌پشتی فاکس گونه Sierks» انتخابی دلخواه و سنجیده برای کسانی که در پی کوله‌ای باکیفیت و شیک هستند. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تهیه‌شده که کیفیت آن را یک سری برابر کرده است. پلی‌استر هم دوام این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده نیز در برخی مواقع رطوبت را سرعت بالا جذب کرده و اجازه نمی‌دهد به درون آن نفوذ کند. این کوله‌پشتی مجهز به سه جور بوده که حمل آن را چندین برابر راحت کرده است. گفتنی هست که یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تنظیم سایز داشته است. یکی از بیشتراز بارزترین و مهم‌ترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خویش را در سفر یا محل تحصیل و عمل خویش حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارای طرح و رنگی زیبا بوده که آن را به گزینه مناسبی هم برای بانوان و هم برای آقایان تبدیل کرده است.
«کوله‌پشتی فاکس مدلCovina » گزینه‌ای مطلوب و شیک برای افرادی که در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت و خاص هستند. این کوله‌پشتی دارنده سه دسته بوده که حمل آن را یک سری برابر راحت کرده است. گفتنی می باشد که یک جور برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه سایز داشته است. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تهیه و تنظیم ‌شده که کیفیت و سعی آن را چندین برابر کرده است. پلی‌استر دوام این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده همینطور در برخی مواقع رطوبت را سریع جذب کرده و اذن نمی‌دهد به درون آن نفوذ کند. یک کدام از بیش تر از جالب‌ترین و مهمترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خویش را در سفر یا این که محل تحصیل و کار خویش حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارای طرح و رنگی زیبا است که آن را به گزینه مناسبی هم برای بانوان و آقایان تبدیل کرده است.

مدل «FCLT6699» بیش تر از محرمانه تولیدها «فوروارد» برای حفظ از لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. این کوله‌پشتی از برزنت ضدآب می باشد تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، از دستگاه شما دربرابر رطوبت و قطرات آب هم به‌خوبی نگهداری کند. این گونه 870 گرم وزن دارااست و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. طول این کوله‌پشتی 46 سانتی‌متر، پهنا آن 33 سانتی‌متر و ضخامتش نیز 27 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی طراحی شده و البته قابلیت حفظ از دستگاه‌های 15.6 اینچی را هم خواهد داشت. باطن این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای مراقبت لپ‌تاپ پباده سازی شده که با به کار گیری از سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب ساز می گردد دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم حفظ شده و زخم کمتری به آن وارد شود. همچنین درون این محفظه، فضای کافی برای حفظ بیش تر از لوازم جانبی نیاز دستگاه از قبیل شارژر و ماوس وجود دارد.

گفتنی هست کوله‌پشتی FCLT6699 به همپا خود، یک عدد کابل 3.5 میلی‌متری برای انتقال صدا و محلی برای عبور کابل هندزفری دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای محافظت لوازم اضطراری به چهره جداگانه برخوردار میباشد که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته می‌باشد و پشت آن نیز دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به چهره کوله‌پشتی وجود دارد. بندهای پشتی این کوله با پدهای ضدتعریق طراحی شده است. همچنین فرم جلیقه‌ای بندها سبب راحتی بیش تر می‌شود.
کوله پشتي لپ تاپ شياومي جور ZJB4030CN دلخواه براي لپ تاپ 15.6 اينچي
برخی افراد مجبورند لپ‌تاپ‌شان را همیشه همراه با خویش داشته باشند و به همین ادله به دنبال یک کوله‌پشتی زیبا و مقاوم هستند. کوله‌پشتی «شیاومی» گونه «ZJB4030CN» با به کار گیری از پلی‌استر ساخته شده و ظاهر زیبایی دارد. این کوله‌پشتی فارغ از در نظر دریافت کردن لوازم درون آن 780 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. ارتفاع آن 40 سانتی‌متر و پهنا کوله هم 30.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی با اهمیت در این دسته بیش تر از تولیدها شیاومی با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای نگهداری بیشتراز یک لپ‌تاپ 14 اینچی طراحی شده است. همچنین داخل این محفظه فضای کافی برای نگهداری لوازم جانبی مسئله ما یحتاج دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی گران قدر و تعدادی جیب داخلی وجود دارد. کمی پایین‌تر بیش تر از این جیب، یک جیب بیرونی زیپی دیگر نیز طراحی شده است. شما با به کار گیری بیش تر از این جیب‌ها می‌توانید لوازم شخصی گزینه نیازتان بیشتراز قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و به راحتی ملازم با خود داشته باشید. پشت این نوع بیشتراز تولیدات شیاومی دو بند قابل تهیه و تنظیم قرار گرفته که برای حمل به چهره کوله‌پشتی طراحی شده‌اند. بالای این گونه نیز یک گونه وجود دارااست که در صورت مایحتاج می‌توانید بیش تر از آن برای حمل کوله‌پشتی به شکل دستی به کار گیری کنید. کوله‌پشتی شیاومی گونه ZJB4030CN قابلیت اتصال به دسته تلسکوپی چمدان را نیز دارااست و در شکل نیاز می‌توانید آن را به چمدانتان متصل کرده و یار و همدم با خویش حمل کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» برای لپ‌تاپ‎های 15.6 اینچی دلخواه است. این محصول 495 گرم وزن و بدنه‌ای از جنس برزنت دارد که مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشوست. در این کوله‌پشتی محفظه‌ای برای محافظت لپ‌تاپ طراحی شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. اما در این محفظه، جیبی منحصربه‌فرد برای حفظ یک تبلت‌ 10.1 اینچی نیز وجود دارد. در نصیب جلویی آن، دو جیب با اندازه‌های متفاوت طراحی شده که با زیپ باز و بسته می‌شوند. در این جیب‌ها یک‌سری جیب کوچک‌تر نیز برای مراقبت هارد اکسترنال، خودکار، کابل، هندزفری و دیگر لوازم از این قبیل وجود دارد؛ همینطور در دو طرف بدنه‌ی کیف، دو جیب قرار دارد که می‌توانید از آنها برای نگهداری بطری آب و قمقمه فایده کنید. در پشت آن دو بند قابل تهیه و تنظیم برای حمل کیف به‌صورت کوله‌پشتی و در بالای بدنه‌، ‌یک نوع دوخته‌شده که به یاری آن می‌توانید کوله را به‌صورت دستی حمل کنید. اولین ما یحتاج بعد از تهیه‌ی لپ‌تاپ، انتخاب یک محافظ عالی برای آن است. آب و ضربه ازجمله مواقعی هستند که لپ‌تاپ شما را تهدید می‌کنند. بیش تر از طرفی هر لپ‌تاپ، لوازم جانبی دیگری نظیر شارژر، ماوس، هارداکسترنال هم دارد. بسته به جور لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله‌‌ی متناسب با اندازه‌ی آن را تنظیم کنید. هنگام خرید کیف لپ‌تاپ، می بایست انتخابی انجام دهید که برای لوازم جانبی‌ موردنیازتان فضای کافی داشته باشد و این وسایل مدام دردسترس باشند.

این نوع بیشتراز کوله‌پشتی «گارد» برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی طراحی شده می‌باشد و قابلیت محافظت بیش تر از مک‌بوک و لپ‌تاپ‌هایی کوچک‌تر بیشتراز 15.6 اینچ را نیز دارد. این کوله‌پشتی 680 گرم وزن دارااست و با فایده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده است. محفظه‌ی حساس آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی منحصر به فرد برای حفظ بیشتراز لپ‌تاپ طراحی شده می‌باشد تا بتوان بیشتراز دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها به‌خوبی حفظ کرد؛ همچنین در این محفظه فضای کافی برای حفظ و حمل لوازم جانبی مورد مایحتاج دستگاه از قبیل شارژر، ماوس و لوازم فردی مانند لباس‌ وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی دو جیب زیپی بیرونی گران قدر قرار گرفته می باشد که برای نگهداری و حمل کتاب، جزوات، اسناد و لوازمی نظیر هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و عین�