کوله پشتي هاي سيرا مدل H04-034 Composite

ن خشک باقی بماند. کوله پشتي هاي سيرا گونه 39W-001 Beetle با در اختیار قرار دادن امکاناتی گوناگون برای شما وسیله‌ای دلخواه برای فایده در دوران سفرهای باطن شهری و برون شهری خواهد بود.

«کوله‌پشتی 361 درجه دسته 1012» در ابعاد و اندازه‌ای دلخواه پباده سازی و ساخته شده هست که به شما این مزیت را می‌دهد تا با در اختیار داشتن فضای کافی، بتوانید بیش تر وسایل ما یحتاج خویش را در زمان سفر ملازم داشته باشید. این کوله‌پشتی دارای یک نوع در نصیب بالایی برای حمل به صورت دستی است؛ همچنین در نصیب پشت آن دو بند برای حمل به چهره کوله‌ای قرار گرفته هست که قابلیت تنظیم اندازه به چهره سگکی دارد تا در صورت نیاز، معیار آن را به میزان مطلوب تغییر و تحول دهید. ابن کوله‌پشتی علاوه‌بر برخورداری بیش تر از فضایی جادار، دارای یک جیب داخلی و دو جیب بیرونی میباشد تا در چهره ما یحتاج وسایل و امکانات خویش را با فایده بیش تر از آن ها در دسترس قرار دهید. برای تولید این کوله‌پشتی بیشتراز پارچه‌ای مستحکم فایده شده که آن را در برابر سایش و پوسیدگی تا حدودی مقاوم ساخته می باشد و به شما امداد خواهد کرد تا بیشتراز آن در مدت‌زمان زیادی به کار گیری کنید.

کوله‌پشتی اکولاک مدل CKP602Bبا پباده سازی پلی‌استر روی بدنه خویش سبب ساز استحکام و دوام آن شده است. الیاف تصنعی علاوه بر استحکام و استمرار کیف بیش تر از سایش آن در زمان فایده مکرر آن توقف خواهد اعلام کرد در این صورت مقطع طولانی‌تری قابل استفاده خواهد بود. این کیف با دوبند به چهره رودوشی حمل کیف را آسان‌تر کرده و به شکل سگکی قابلیت تهیه سایز را دارد. دسته‌ایی هم به چهره حمل دستی روی آن تعبیه شده تا در هنگام خستگی بیشتراز آن‌ هم به کار گیری شود. جیب‌های بیرونی کیف اکولاک محل قرار گیری مدارک شما به شکل تفکیک شده خواهد بود. به علاوه باطن کیف محل قرارگیری لپ تاپ و مدارک شما با هم وجود دارد. همچنین در دو طرف این کیف قابلیت ارتقاء فضا به‌صورت زیپی در هنگام قرارگیری وسایل بیشتری وجود دارد. کوله‌پشتی اکولاک دسته CKP602B انتخاب مناسبی برای استفاده در محل فعالیت یا دانشگاه هست و سبک بودن آن مانع ایجاد خستگی پس از استفاده طولانی‌مدت خواهد شد.

کوله پشتی ال سی دسته 2001 از جنس پارچه مقاوم و بادوام میباشد که باعث می شود کوله پشتی قدمت طولانی تر داشته و بازه زمانی طولانیتری قابل فایده باشد. این کوله پشتی محفظه‌‌ی دلخواه برای نگه‌داری لپ‌تاپ داراست که لپ تاپ‌های بین 13 تا 15 اینچ را در خویش می تواند جای دهد. در شکل کثیف شدن این کوله‌پشتی می‌توانید آن را شست‌و‌شو دهید و نگران خراب شدن کیف نباشید. همینطور دارنده بند و گونه برای حمل آسان‌تر است؛ به این چهره که دو بند با پد‌های فومی و قابلیت تغییر تحول سایز دارد تا حمل آن را آسان‌تر و زخم کمتر به پشت وارد شود. این کوله پشتی دارنده درگاه USB هم میباشد تا بتوانید از آن در هنگام حمل کوله پشتی هم به کار گیری نمایید. جیب‌های تعبیه شده در ان هم قابلیت و امکان تفکیک و قرارگیری تمام وسایل را می‌دهد و این ویژگی دسترسی شما را به وسایل اضطراری راحت‌تر می‌کند. کوله پشتی ال سی دسته 2001 با داشتن جیب‌های مشبک برای قرار دادن بطری یا قمقمه انتخابی سنجیده خواهد بود.

كوله‌پشتي سولار (داراي پنل خورشيدي) كلون نوع «K001» گزينه‌ي خوبي براي استفاده‌ي روزمره‌ و همچنين سفرهاي شما خواهد بود. اين كوله‌پشتي قابليت شارژ بوسیله نوروفروغ خورشيد را دارد كه بیشتراز طريق پنل خورشيدي انرژي را به پاور بانك منتقل كرده و بوسيله آن كليه دستگاههاي الكترونيكي را مي اقتدار شارژ كرد.اين كيف بوسيله پارچه‌اي بیش تر از جنس پلي‌استر توليد شده است كه مقاومت خوبي دربرابر پارگي و پوسيدگي دارد. همين ويژگي پارچه باعث مي‌شود كه كوله‌پشتي از تداوم و عمر خوبي برخوردار باشد و با خيالي راحت بتوانيد براي مدت‌ها بیشتراز آن استفاده كنيد. روي پارچه‌ي پلي‌استري، روكشي از جنس پلي‌اورتان نيز كار شده میباشد كه تا مقداري آن را دربرابر نفوذ آب مقاوم مي‌كند. همانطور كه مشاهده ميكنيد اين كوله مجهز به حافظ لب تاپ و همچنين باتري سولار (خورشيدي) ميباشد كه در صورت نياز به برق ميتوان بیش تر از آن فایده كرد و در نبود نوروروشنایی خورشيد انرژي را در يك پاوربانك (10400 ميلي آمپر) ذخيره مي كند.از نكات قابل توجه دارا بودن رابط هدفون در روي گونه ي كوله است.

«کوله‌پشتی فاکس مدل Covina» انتخابی مطلوب و شیک برای اشخاصی که برای محل تحصیل یا محل عمل خویش در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت هستند. این کوله علاوه بر اینکه بیش تر از ظاهری دلخواه برخوردار می‌باشد دارای عملکردی عالی خواهد بود. اولی مشخصه این کوله‌پشتی جنس پلی‌استری آن هست که این کوله را از جذب رطوبت و ایجاد بوی نامطبوع ناشی بیش تر از رطوبت در امان نگه خواهد داشت.همچنین الیاف پلی‌استر تداوم و مقاومت آن را در برابر پارگی یا این که ساییدگی افزایش خواهد داد. این کوله‌پشتی مجهز به دو دسته بوده است. یک مدل برای حمل دستی و دو گونه دیگر برای حمل رودوشی که قابلیت تهیه و تنظیم کردن هم دارد. این کوله‌پشتی فاکس در نصیب بیرونی خویش دارای جیب بوده که می‌توانید لوازم حتمی خود را درون آن جای‌ داده و به‌ آسانی به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این کوله با ادغام رنگ و پباده سازی که دارااست انتخابی دلخواه برای شما بانوان و آقایان خوش‌سلیقه خواهد بود.
کیف پول واته کد B002 ‌پشتی فاکس جور Lets Ride Mako گزینه‌ای مناسب و سنجیده برای کسانی که به کیفیت لوازم خویش اعتنا دارند. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر بوده که از تولید تعریق و بوی نامطبوع توقف کرده و رطوبت را به خود جذب نخواهد کرد. همینطور دوام و مقاومت بالایی نیز به آن بخشیده که از پارگی یا این که ساییدگی هم پیشگیری خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده 3 عدد مدل بوده که یک گونه در بالا برای حمل دستی و دو بند برای حمل رودوشی که قابل تنظیم می باشد به‌ فعالیت رفته که حمل راحت را برای شما به ارمغان آورده است. این را می بایست متذکر شد که درون بندهای این کیف فوم‌هایی به‌ فعالیت رفته که فشار کوله را به کمر ما کاهش خواهد داد. گفتنی می باشد که این کیف دارای 4 جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم مورد ما یحتاج و ضروری خود را باطن آن جای ‌داده و راحتی را با این کوله‌پشتی تجربه کنید.

«کوله‌پشتی فاکس نوع Sierks» انتخابی دلخواه و سنجیده برای اشخاصی که در پی کوله‌ای باکیفیت و شیک هستند. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر تهیه‌شده که کیفیت آن را یک سری برابر کرده است. پلی‌استر هم تداوم این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی ارتقاء داده هم در برخی مواقع رطوبت را پر سرعت جذب کرده و اذن نمی‌دهد به داخل آن نفوذ کند. این کوله‌پشتی مجهز به سه دسته بوده که حمل آن را چند برابر راحت کرده است. گفتنی می باشد که یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تنظیم سایز داشته است. یک کدام از بیشتراز بارزترین و مهم‌ترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خویش را در سفر یا محل تحصیل و کار خود حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارای طرح و رنگی زیبا بوده که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و نیز برای آقایان تبدیل کرده است.
«کوله‌پشتی فاکس مدلCovina » گزینه‌ای دلخواه و شیک برای افرادی که در جست‌وجوی کوله‌ای باکیفیت و خاص هستند. این کوله‌پشتی دارای سه دسته بوده که حمل آن را یکسری برابر راحت کرده است. گفتنی هست که یک گونه برای حمل دستی و دو بند برای رودوشی بوده که قابلیت تهیه سایز داشته است. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر تهیه ‌شده که کیفیت و عملکرد آن را یک سری برابر کرده است. پلی‌استر استمرار این کوله در برابر پاره شدن و ساییدگی افزایش داده همینطور در بعضا مواقع رطوبت را سرعت بالا جذب کرده و اجازه نمی‌دهد به باطن آن نفوذ کند. یکی از بیش تر از جالب‌ترین و مهمترین مشخصه این کوله وجود محفظه‌ای برای لپ‌تاپ بوده که می‌توانید به ‌راحتی لپ‌تاپ خود را در سفر یا محل تحصیل و فعالیت خویش حمل کرده و راحتی را تجربه کنید. این کوله دارنده طرح و رنگی زیبا می باشد که آن را به گزینه مناسبی نیز برای بانوان و آقایان تبدیل کرده است.

مدل «FCLT6699» بیشتراز خصوصی محصولات «فوروارد» برای مراقبت بیشتراز لپ‌تاپ دربرابر خط‌وخش و ضربه‌ طراحی شده است. این کوله‌پشتی از برزنت ضدآب است تا علاوه‌بر خط‌وخش و ضربه‌ها، بیش تر از دستگاه شما دربرابر رطوبت و قطرات آب هم به‌خوبی نگهداری کند. این گونه 870 گرم وزن دارد و نحوه‌ی باز و بسته‌شدن در آن زیپی است. ارتفاع این کوله‌پشتی 46 سانتی‌متر، عرض آن 33 سانتی‌متر و ضخامتش هم 27 سانتی‌متر است. این کوله برای لپ‌تاپ‌های 16.4 اینچی طراحی شده و ولی قابلیت نگهداری از دستگاه‌های 15.6 اینچی را نیز خواهد داشت. درون این کوله محفظه‌ای وجود دارد که برای محافظت لپ‌تاپ پباده سازی شده که با فایده بیشتراز سلول‌های هوا (Aircell) پوشانده شده است. این پوشش سبب ساز می گردد دستگاه علاوه‌بر خط‌وخش دربرابر ضربه‌ها هم حفظ شده و آسیب کمتری به آن وارد شود. همچنین درون این محفظه، فضای کافی برای مراقبت بیش تر از لوازم جانبی موردنیاز دستگاه بیش تر از قبیل شارژر و ماوس وجود دارد.

گفتنی میباشد کوله‌پشتی FCLT6699 به یار و همدم خود، یک عدد کابل 3.5 میلی‌متری برای انتقال صدا و محلی برای عبور کابل هندزفری دارد. این کیف از جیب‌های متعددی برای مراقبت لوازم اضطراری به شکل جداگانه برخوردار هست که به وسایل شما نظم می‌دهد. بالای بدنه‌ی این کوله‌پشتی یک بند برای حمل دستی قرار گرفته است و پشت آن هم دو بند قابل‌تنظیم برای حمل به صورت کوله‌پشتی وجود دارد. بندهای پشتی این کوله با پدهای ضدتعریق طراحی شده است. همچنین فرم جلیقه‌ای بندها سبب ساز راحتی بیش تر می‌شود.
کوله پشتي لپ تاپ شياومي جور ZJB4030CN مطلوب براي لپ تاپ 15.6 اينچي
برخی افراد مجبورند لپ‌تاپ‌شان را مدام ملازم با خود داشته باشند و به همین ادله به دنبال یک کوله‌پشتی زیبا و مقاوم هستند. کوله‌پشتی «شیاومی» گونه «ZJB4030CN» با استفاده بیشتراز پلی‌استر ساخته شده و ظاهر زیبایی دارد. این کوله‌پشتی سوای در حیث به دست آوردن لوازم داخل آن 780 گرم وزن و 14 سانتی‌متر ضخامت دارد. ارتفاع آن 40 سانتی‌متر و عرض کوله هم 30.5 سانتی‌متر است. محفظه‌ی اساسی در این مدل بیشتراز تولید ها شیاومی با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی برای نگهداری بیش تر از یک لپ‌تاپ 14 اینچی طراحی شده است. همینطور درون این محفظه فضای کافی برای مراقبت لوازم جانبی گزینه ما یحتاج دستگاه از قبیل شارژر و ماوس هم وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی یک جیب زیپی گران قدر و تعدادی جیب داخلی وجود دارد. پاره ای پایین‌تر بیشتراز این جیب، یک جیب بیرونی زیپی دیگر هم طراحی شده است. شما با به کار گیری بیشتراز این جیب‌ها می‌توانید لوازم فردی گزینه نیازتان از قبیل شارژر، کابل، هندزفری، کیف پول، دفترچه یادداشت و غیره را دسته‌بندی کرده و به راحتی همپا با خود داشته باشید. پشت این مدل بیشتراز تولیدها شیاومی دو بند قابل تهیه قرار گرفته که برای حمل به صورت کوله‌پشتی پباده سازی شده‌اند. بالای این مدل نیز یک گونه وجود داراست که در چهره نیاز می‌توانید بیشتراز آن برای حمل کوله‌پشتی به صورت دستی فایده کنید. کوله‌پشتی شیاومی نوع ZJB4030CN قابلیت اتصال به دسته تلسکوپی چمدان را هم دارد و در شکل مایحتاج می‌توانید آن را به چمدانتان متصل کرده و همراه با خود حمل کنید.

کوله‌پشتی لپ‌تاپ «ریواکیس» برای لپ‌تاپ‎های 15.6 اینچی مطلوب است. این محصول 495 گرم وزن و بدنه‌ای از جنس برزنت دارد که مقاوم در برابر آب و قابل شست‌وشوست. در این کوله‌پشتی محفظه‌ای برای حفظ لپ‌تاپ پباده سازی شده که به‌صورت زیپی باز و بسته می‌شود. البته در این محفظه، جیبی منحصربه‌فرد برای مراقبت یک تبلت‌ 10.1 اینچی نیز وجود دارد. در قسمت جلویی آن، دو جیب با اندازه‌های متفاوت طراحی شده که با زیپ باز و بسته می‌شوند. در این جیب‌ها چندین جیب کوچک‌تر هم برای مراقبت هارد اکسترنال، خودکار، کابل، هندزفری و دیگر لوازم بیشتراز این قبیل وجود دارد؛ همچنین در دو طرف بدنه‌ی کیف، دو جیب قرار داراست که می‌توانید بیشتراز آن‌ها برای مراقبت بطری آب و قمقمه به کار گیری کنید. در پشت آن دو بند قابل تنظیم برای حمل کیف به‌صورت کوله‌پشتی و در بالای بدنه‌، ‌یک نوع دوخته‌شده که به کمک آن می‌توانید کوله را به‌صورت دستی حمل کنید. اولی ما یحتاج بعد از تهیه‌ی لپ‌تاپ، انتخاب یک نگهدارنده عالی برای آن است. آب و ضربه ازجمله مواقعی می باشند که لپ‌تاپ شما را تهدید می‌کنند. بیش تر از طرفی هر لپ‌تاپ، لوازم جانبی دیگری نظیر شارژر، ماوس، هارداکسترنال هم دارد. بسته به جور لپ‌تاپی که دارید، می‌توانید کیف یا کوله‌‌ی متناسب با اندازه‌ی آن را تهیه کنید. هنگام خرید کیف لپ‌تاپ، باید انتخابی انجام دهید که برای لوازم جانبی‌ موردنیازتان فضای کافی داشته باشد و این وسایل همیشه دردسترس باشند.

این جور بیش تر از کوله‌پشتی «گارد» برای لپ‌تاپ‌های 15.6اینچی طراحی شده هست و قابلیت حفظ از مک‌بوک و لپ‌تاپ‌هایی کوچک‌تر بیش تر از 15.6 اینچ را هم دارد. این کوله‌پشتی 680 گرم وزن دارد و با فایده بیش تر از پلی‌استر ساخته شده است. محفظه‌ی اصلی آن با یک زیپ باز و بسته می‌شود. در این محفظه فضایی اختصاصی برای مراقبت بیش تر از لپ‌تاپ پباده سازی شده است تا بتوان از دستگاه در برابر خط‌وخش و ضربه‌ها به‌خوبی مراقبت کرد؛ همینطور در این محفظه فضای کافی برای نگهداری و حمل لوازم جانبی گزینه ما یحتاج دستگاه از قبیل شارژر، ماوس و لوازم فردی مانند لباس‌ وجود دارد.

جلوی این کوله‌پشتی دو جیب زیپی بیرونی بزرگ قرار گرفته هست که برای مراقبت و حمل کتاب، جزوات، اسناد و لوازمی مانند هارد اکسترنال، دفترچه یادداشت و عین�