کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این مجموعه به وسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خویش را منحصر به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مثل هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور بی نقص بیش تر از تجهيزات ديوتر به کار گیری کرده‌اند. در درحال حاضر حاضر اين این مجموعه گستره اي بیشتراز کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیشتراز تولید ها اين شرکت است که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار دلخواه اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در زمان گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به یاری شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي به طور کامل ضد آب بوده و آب به باطن آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در قسمت بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، محافظ بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خود را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين مراد در کوله پشتي قرار ميگيرد که در برهه زمانی پياده روي، براي رفع تشنگي ايست چهره نگيرد. انجام جلوگیری ، با هر دوران زمان، سبب کاهش جريان خون و جا ماندن بیشتراز گروه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي دوران و سعی زيادي مي‌طلبد. براي بدون نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز می باشد که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با فایده بیشتراز بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 که بار موجود در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي سبب شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه از برهه زمانی پياده‌روي يا صعود ممکن میباشد مسئله استفاده قرار گيرد، نظیر آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با توجه به سايزهاي مختلف شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت و امکان را با استفاده بیشتراز بندهاي تنظيم روي بند شانه آماده مي‌آورد.
گذر بیش تر از رودخانه يکي از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد واجب در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمال دارد در زمان عبور بیشتراز رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارد که باعث ميشود با خيال راحت، و بدون دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را داخل کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي فرآیند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در روند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي اختصاصی کوهنوردي دارشته و در فرآیند پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مناسب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه منش برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي اختصاصی عصا دارد که مي‌تووان باتون ها را در داخل آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، بدون اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، بیشتراز زيپ داخل جيب زيرين کوله استفاده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را سبب ساز مي‌شوند. اين مساله سبب به وجود آمدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي بیش تر از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت پذير ميسازد. در تکان آونگي کوله که از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت بدن شخص رفته و از آن دور ميشود و اين فرمان نظیر دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.

بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به بدن و در نتيجه کاهش لنگر توشه درون کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیشتراز آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارااست که به شما این امکان را می‌دهد تا لوازمی که ممکن می باشد در ارتفاع روز به آن‌ها نیاز پیدا کنید را به آسانی با خود حمل کنید. بندهایی در نصیب جلویی وجود دارا هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن‌ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما یاری می‌کند تا بتوانید وسایل خویش را در برهه زمانی حمل به خوبی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک نصیب کوچکی وجود دارااست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این میباشد که بتوانید گوشی خود‌ را در داخل جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در برهه زمانی راه‌ رفتن بیش تر از گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت نیکی دارد. همین گزینه پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و سبب ارتقاء عمر کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود دارااست که می‌توان برای حمل یک بطری از آن فایده کرد. بر روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود دارد که می‌توان در آن یک گوشی ملازم کوچک و یا این که هر وسیله کوچک دیگری که می بایست در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-006 Opie یک کوله زیبا میباشد که با داشتن جیب‌های گوناگون میتواند در حمل وسایل روزمره به شما کمک کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» مدل 1005 میتواند همراه خوبی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در طول روز باشد. قرار دادن وسایل ضروری و حمل آن بوسیله کوله‌پشتی دلخواه در طول روز منجر می‌شود احساس خستگی نکرده و بیشتراز آن در مدت‌زمان بیشتری استفاده کنید. کوله‌پشتی‌ها باید با حمل محتویات کمترین وزن را ساخت کرده همینطور دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیش تر از پارچه است و دوامی دلخواه داراست تا شما در زمان عمل روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارای دسته‌ای برای حمل دستی میباشد تا در صورت خستگی از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، از حمل دستی به کار گیری کنید. از دیگر ویژگی‌های این محصول این می باشد که بندها هم قابلیت تغییر‌و تحول سایز به شکل سگکی دارا‌هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر‌و تحول دهید. بندها هم به صورت مشبک پباده سازی شده‌اند تا با ایجاد جریان هوا، بیشتراز رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در نصیب پشت توقف کنند. کوله‌پشتی 361 درجه گونه 1005 دارنده دو جیب برای قراردادن قمقمه می باشد تا در شکل تشنه‌شدن آب به همپا داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا نوع 16I-010 Icon Twist دارنده یک مدل در بالا برای حمل به چهره دستی و دو بند در پشت برای حمل به صورت کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به صورت کولی بهتر بوده تا همواره بیشتراز دو بند آن استفاده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به استدلال سگک‌هایی که بر روی خود دارا‌هستند قابل تنظیم بوده و می‌توان ارتفاع آن‌ها را به مناسب تغییر تحول داد. همینطور برای این که در برهه زمانی فایده بیشتراز بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آنان بیش تر از فوم برای بالشتک ‌گذاری فایده شده است. های سیرا برای این بند‌ها طراحی مشبکی نیز به کار گیری کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری تولید کنند. این کوله دارنده یک محفظه منحصر حفظ لپ‌تاپ هست تا بتوان در طول روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به همراه خویش داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با غایت معیار 14 اینچ‌ بوده و به استدلال ساختاری که دارد تا حد متعددی بیش تر از زخم وارد شدن به لپ‌تاپ شما جلوگیری می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز می‌تواند قابلیت و امکان مناسبی برای نگهداری بیشتراز تبلت در باطن کیف باشد. برای این دسته علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در نصیب جلویی قرار داده شده تا بتوان خوبتر وسایل همپا را تفکیک کرد. همینطور یک جیب در کناره تعبیه شده تا در دوران حمل بطری هم راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا جور 16I-010 Icon Twist به عامل دارا بودن طراحی زیبا و محفظه اختصاصی نگهداری لپ‌تاپ می تواند یک کوله‌پشتی خوبی برای فایده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» گونه «Evasion» جنسی بیشتراز نایلون دارد تا بیش تر از استحکام کافی برای به کار گیری در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده می‌باشد که برای حمل امکانات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیش تر از ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن است؛ فارغ از این‌که بدنه‌ی آن پاره یا این که ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در حالت متعدد راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر‌و تحول حجم آن فایده می‌شوند تا متناسب با محتویات داخل کوله‌پشتی، آن ها را تهیه کنید. طراحی مشبک پشت این مدل هم هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را ارتقا می‌دهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای بازه طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون نوع Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به همپا داشتن تمام لوازم مایحتاج شماست.

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد بیشتراز گذراندن يك روز لبریز مشغله خارج بیش تر از منزل كه تمام روز ناچار بوديد وسايلي را با خویش حمل كنيد، گذشته بیشتراز كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیش تر از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه به کار گیری بیش تر از كيف‌هاي كوله پشتي هست كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و مانع بیش تر از رسيدن آسيب به بدن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي مدل 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري چون قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري حفظ بیش تر از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. عرض كيف در وضعیت نرمال 19 سانتي متر و در صورت به کار گیری بیش تر از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي هست كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اظهار‌کرد اين محصول يك گزينه‌ي مناسب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» مدل «Capra گنجایش 36 لیتر» با ابعاد و گنجایش مناسب، گزینش خیر برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت متعددی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا این که خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک جور برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارای پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری بهتر کوله‌پشتی و جلوگیری بیش تر از فشار روی کمر می‌باشد و بیشتراز ساخت رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در هنگام حمل آن نیز پرهیز می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت و امکان قراردادن موبایل یا مداد را می‌دهد و به‌راحتی به وسایل لازم ملازم خود دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان بیشتراز پیمون مسیر یا این که پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده میباشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیشتراز این سوت فایده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» دسته «Capra» با ظرفیت 36 لیتر دارنده یک خروجی آب هست تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام تکان آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیشتراز کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک گونه CKP658 با پباده سازی زیاد زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا این که به چهره روزانه یاری خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر تحول سایز به شکل سگکی را داشته و همینطور دارنده دسته‌ایی برای حمل به چهره دستی هم تعبیه شده تا هر برهه زمانی که احساس خستگی کردید بیشتراز آن به کار گیری کنید. پدهای نگهدارنده پشت این کوله‌پشتی سبب ساز جلوگیری بیشتراز ضربه به کمر می‌شود به علاوه دارنده پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیشتراز استفاده طولانی بر پشت است. بندهایی برای اثبات نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام استفاده بیشتراز آن روی بندها پباده سازی شده است. جیب‌های متعددی که این کوله‌پشتی دارد به شما یاری خواهد اعلام کرد وسایل خویش را مرتب داخل کیف قرار داده و هر برهه زمانی که بخواهید به راحتی بیش تر از آن‌ها به کار گیری کنید. کوله پشتي اکولاک جور CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف مصنوعی بهترین انتخاب شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» نوع «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارااست و یک کوله دلخواه برای برنامه‌های کوتاه بازه زمانی بیرون از شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این کوله بیشتراز الیاف مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. به کار گیری بیش تر از این ماده منجر ساخت ساختاری محکم و بادوام برای کوله‌پشتی شده و قدمت مطلوب