کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

جاکارتی چرم طبیعی دستدوز گلیما مدل 263 موسسه بوسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خویش را منحصربه‌فرد به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مانند هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور بی نقص بیشتراز تجهيزات ديوتر استفاده کرده‌اند. در درحال حاضر حاضر اين شرکت گستره اي از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي از تولیدات اين این مجموعه میباشد که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مطلوب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در برهه زمانی گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به یاری شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي تماما ضد آب بوده و آب به درون آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، حفظ کننده بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در درحال حاضر استراحت هستيد و کوله پشتي خود را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين منظور در کوله پشتي قرار ميگيرد که در دوران پياده روي، براي رفع تشنگي ايست صورت نگيرد. انجام توقف ، با هر مدت زمان، باعث کاهش جريان خون و جا ماندن بیش تر از تیم ميشود و رسيدن به شرايط قبلي دوران و کارایی زيادي مي‌طلبد. براي کامل شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز است که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با استفاده از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که بار جانور در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي سبب شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز دوران پياده‌روي يا صعود ممکن است مورد فایده قرار گيرد، مانند آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با توجه به سايزهاي مختلف شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت را با استفاده بیشتراز بندهاي تنظيم روي بند شانه مهیا مي‌آورد.
گذر بیشتراز رودخانه يکي بیشتراز فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد لازم در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمال دارد در زمان عبور بیش تر از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارااست که باعث ميشود با خيال راحت، و سوای دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خویش را درون کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي روند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در روند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي اختصاصی کوهنوردي دارشته و در مراحل پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي دلخواه قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه روش برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي منحصر به فرد عصا دارااست که مي‌تووان باتون ها را در درون آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، فارغ از اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، از زيپ درون جيب زيرين کوله به کار گیری کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را سبب ساز مي‌شوند. اين مسائل باعث به وجود داخل شدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را امکان پذير ميسازد. در جنبش آونگي کوله که از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت بدن شخص رفته و بیشتراز آن دور ميشود و اين امر نظیر دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال کامل آن به تن و در نتيجه کاهش لنگر بار باطن کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیشتراز آن انرژي شخص را اتلاف نکند.


کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر داراست که به شما این قابلیت را می‌دهد تا لوازمی که ممکن میباشد در طول روز به آنها ما یحتاج پیدا نمایید را به سادگی با خود حمل کنید. بندهایی در قسمت جلویی وجود دارند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن‌ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما یاری می‌کند تا بتوانید وسایل خویش را در زمان حمل به خوبی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک قسمت کوچکی وجود داراست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این نصیب برای این می‌باشد که بتوانید گوشی خود‌ را در داخل جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در زمان راه‌ رفتن بیشتراز گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خیر دارد. همین گزینه پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و سبب ارتقاء قدمت کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود دارااست که می‌توان برای حمل یک بطری بیشتراز آن فایده کرد. بر روی بند کوله نیز یک جیب توری کوچک وجود داراست که می‌توان در آن یک گوشی همراه کوچک و یا این که هر وسیله کوچک دیگری که می بایست در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا جور H04-006 Opie یک کوله زیبا است که با داشتن جیب‌های متفاوت می‌تواند در حمل وسایل روزمره به شما امداد کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» نوع 1005 می تواند ملازم خیر برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در ارتفاع روز باشد. قرار دادن وسایل اضطراری و حمل آن به وسیله کوله‌پشتی مناسب در طول روز سبب ساز می شود احساس خستگی نکرده و بیش تر از آن در مدت‌زمان بیشتری فایده کنید. کوله‌پشتی‌ها بایستی با حمل محتویات کمترین وزن را ایجاد کرده همینطور دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیشتراز پارچه است و دوامی مناسب دارد تا شما در زمان کار روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارای دسته‌ای برای حمل دستی می‌باشد تا در صورت خستگی بیشتراز به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیش تر از حمل دستی استفاده کنید. بیشتراز دیگر ویژگی‌های این محصول این است که بندها هم قابلیت تغییر سایز به چهره سگکی دارا هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر دهید. بندها هم به چهره مشبک طراحی شده‌اند تا با ایجاد جریان هوا، بیش تر از رطوبت حاصل از تعریق در نصیب پشت پرهیز کنند. کوله‌پشتی 361 درجه جور 1005 دارای دو جیب برای قراردادن قمقمه است تا در صورت تشنه‌شدن آب به همراه داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا نوع 16I-010 Icon Twist دارای یک دسته در بالا برای حمل به چهره دستی و دو بند در پشت برای حمل به صورت کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به شکل کولی خوبتر بوده تا همواره بیشتراز دو بند آن فایده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به برهان سگک‌هایی که بر روی خویش دارا هستند قابل تنظیم بوده و می‌توان ارتفاع آن ها را به دلخواه تغییر تحول داد. همینطور برای این که در برهه زمانی به کار گیری بیشتراز بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آن‌ها بیشتراز فوم برای بالشتک ‌گذاری فایده شده است. های سیرا برای این بند‌ها طراحی مشبکی نیز به کار گیری کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ساخت کنند. این کوله دارای یک محفظه منحصر حفظ لپ‌تاپ میباشد تا بتوان در ارتفاع روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به ملازم خویش داشته باشید. این محفظه مناسب برای لپ‌تاپ‌هایی با نهایت اندازه 14 اینچ‌ بوده و به برهان ساختاری که دارد تا حد متعددی بیشتراز آسیب وارد شدن به لپ‌تاپ شما پرهیز می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز می‌تواند قابلیت مناسبی برای محافظت از تبلت در داخل کیف باشد. برای این نوع علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان بهتر وسایل یار و همدم را تفکیک کرد. همینطور یک جیب در کناره تعبیه شده تا در برهه زمانی حمل بطری هم راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا گونه 16I-010 Icon Twist به استدلال دارا بودن طراحی زیبا و محفظه منحصر محافظت لپ‌تاپ می تواند یک کوله‌پشتی خیر برای فایده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» دسته «Evasion» جنسی از نایلون داراست تا بیشتراز استحکام کافی برای استفاده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای پباده سازی ‌شده است که برای حمل امکانات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیش تر از ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن است؛ بدون اینکه بدنه‌ی آن پاره یا ساییده شود. همینطور در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در موقعیت مختلف راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر حجم آن استفاده می‌شوند تا متناسب با محتویات داخل کوله‌پشتی، آن‌ها را تهیه کنید. پباده سازی مشبک پشت این مدل نیز هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را ارتقاء میدهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای برهه زمانی طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون مدل Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، تعیین سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به همراه داشتن تمام لوازم مایحتاج شماست.

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد از گذراندن يك روز پر مشغله بیرون از منزل كه تمام روز ناچار بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، قبل از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیشتراز هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه استفاده بیشتراز كيف‌هاي كوله پشتي میباشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و مانع بیشتراز رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي نوع 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري چون قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري مراقبت بیشتراز كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. پهنا كيف در شرایط نرمال 19 سانتي متر و در صورت فایده بیشتراز قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي میباشد كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اعلام کرد اين محصول يك گزينه‌ي مناسب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» جور «Capra ظرفیت 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، انتخاب خیر برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا این که خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک دسته برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارای پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری خوب تر کوله‌پشتی و جلوگیری از فشار روی کمر می باشد و بیشتراز ایجاد رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در هنگام حمل آن نیز توقف می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت قراردادن موبایل یا مداد را میدهد و به‌راحتی به وسایل حتمی همپا خویش دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده است که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیش تر از این سوت استفاده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» گونه «Capra» با ظرفیت 36 لیتر دارنده یک خروجی آب هست تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام جنبش آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیشتراز کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک گونه CKP658 با طراحی دوچندان زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل فعالیت یا به چهره روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر سایز به صورت سگکی را داشته و همینطور دارنده دسته‌ایی برای حمل به صورت دستی هم تعبیه شده تا هر زمان که احساس خستگی کردید بیش تر از آن به کار گیری کنید. پدهای نگهدارنده پشت این کوله‌پشتی منجر جلوگیری بیش تر از ضربه به کمر میگردد به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیش تر از فایده طولانی بر پشت است. بندهایی برای اثبات نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام استفاده از آن روی بندها پباده سازی شده است. جیب‌های زیادی که این کوله‌پشتی دارااست به شما کمک خواهد کرد وسایل خویش را مرتب داخل کیف قرار داده و هر دوران که بخواهید به راحتی بیش تر از آنها استفاده کنید. کوله پشتي اکولاک جور CKP658 با جنسی از الیاف تصنعی و مصنوعی بهترین انتخاب شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» دسته «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست و یک کوله مطلوب برای برنامه‌های کوتاه دوران بیرون از شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای تولید این کوله بیشتراز الیاف مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. فایده از این ماده منجر ساخت ساختاری سفت و بادوام برای کوله‌پشتی شده و عمر مناسب