کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این موسسه بوسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خود را منحصربه‌فرد به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مانند هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور کامل بیش تر از تجهيزات ديوتر به کار گیری کرده‌اند. در حالا حاضر اين این مجموعه گستره اي بیش تر از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیش تر از محصولات اين این مجموعه هست که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مناسب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در دوران گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به یاری شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي به طور کامل ضد آب بوده و آب به باطن آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، نگهدارنده بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در حال استراحت هستيد و کوله پشتي خود را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين مراد در کوله پشتي قرار ميگيرد که در برهه زمانی پياده روي، براي رفع تشنگي ايست صورت نگيرد. انجام جلوگیری ، با هر دوران زمان، منجر کاهش جريان خون و جا ماندن بیشتراز تیم ميشود و رسيدن به شرايط قبلي زمان و تلاش زيادي مي‌طلبد. براي بی نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز هست که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با فایده از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که توشه جانور در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي منجر شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز زمان پياده‌روي يا صعود ممکن می‌باشد مورد فایده قرار گيرد، نظیر آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با اعتنا به سايزهاي گوناگون شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين امکان را با به کار گیری بیشتراز بندهاي تنظيم روي بند شانه مهیا مي‌آورد.
گذر بیش تر از رودخانه يکي بیشتراز فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد واجب در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمال دارد در برهه زمانی عبور از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارد که منجر ميشود با خيال راحت، و فارغ از دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را درون کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي مراحل صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در فرایند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي مخصوص کوهنوردي دارشته و در مراحل پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مطلوب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه روش برويد. اين کوله پشتي در کنار خود قسمتي منحصربه‌فرد عصا دارد که مي‌تووان باتون ها را در داخل آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، از زيپ باطن جيب زيرين کوله به کار گیری کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را سبب ساز مي‌شوند. اين مساله سبب ساز به وجود آمدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت پذير ميسازد. در تکان آونگي کوله که بیش تر از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیشتراز آن به دور ميشود و اين امر نظیر دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بدون نقص آن به تن و در نتيجه کاهش لنگر بار درون کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیش تر از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا جور H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارد که به شما این امکان را میدهد تا لوازمی که ممکن است در طول روز به آن‌ها مایحتاج پیدا فرمایید را به آسانی با خود حمل کنید. بندهایی در نصیب جلویی وجود دارند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آنان آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما امداد میکند تا بتوانید وسایل خویش را در زمان حمل به نیکی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک نصیب کوچکی وجود داراست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این است که بتوانید گوشی خود‌ را در باطن جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در زمان راه‌ رفتن از گوش دادن به آهنگ‌ نیز لذت ببرید. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خیر دارد. همین موضوع پوسیدگی کوله را هم تعویق انداخته و منجر افزایش عمر کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود داراست که می‌توان برای حمل یک بطری بیش تر از آن فایده کرد. بر روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود دارد که می‌توان در آن یک گوشی ملازم کوچک و یا هر وسیله کوچک دیگری که می بایست در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-006 Opie یک کوله زیبا هست که با داشتن جیب‌های متعدد می‌تواند در حمل وسایل روزمره به شما کمک کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» دسته 1005 می تواند همراه خیر و خوبی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در طول روز باشد. کيف رو دوشي زنانه شهر چرم مدل 39494 دادن وسایل ضروری و حمل آن توسط کوله‌پشتی دلخواه در طول روز سبب میشود احساس خستگی نکرده و بیشتراز آن در مدت‌زمان بیشتری به کار گیری کنید. کوله‌پشتی‌ها بایستی با حمل محتویات کمترین وزن را ساخت کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیش تر از پارچه هست و دوامی مناسب داراست تا شما در زمان عمل روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارنده دسته‌ای برای حمل دستی میباشد تا در شکل خستگی بیشتراز به دوش انداختن این کوله‌پشتی، از حمل دستی استفاده کنید. بیش تر از دیگر ویژگی‌های این محصول این است که بندها نیز قابلیت تغییر و تحول سایز به شکل سگکی دارا هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر و تحول دهید. بندها هم به صورت مشبک طراحی شده‌اند تا با ساخت جریان هوا، بیشتراز رطوبت حاصل از تعریق در نصیب پشت توقف کنند. کوله‌پشتی 361 درجه نوع 1005 دارای دو جیب برای قراردادن قمقمه می‌باشد تا در شکل تشنه‌شدن آب به یار و همدم داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا نوع 16I-010 Icon Twist دارای یک مدل در بالا برای حمل به شکل دستی و دو بند در پشت برای حمل به صورت کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به صورت کولی خوب تر بوده تا همواره بیش تر از دو بند آن فایده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به برهان سگک‌هایی که بر روی خود دارا هستند قابل تهیه و تنظیم بوده و می‌توان طول آنها را به مطلوب تغییر تحول داد. همچنین برای این که در برهه زمانی به کار گیری بیشتراز بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آنها بیش تر از فوم برای بالشتک ‌گذاری استفاده شده است. های سیرا برای این بند‌ها طراحی مشبکی هم فایده کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارای یک محفظه مخصوص نگهداری لپ‌تاپ میباشد تا بتوان در طول روز با خیالی راحت هم لپ‌‌تاپ را به همراه خود داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با غایت میزان 14 اینچ‌ بوده و به عامل ساختاری که داراست تا حد متعددی از زخم وارد شدن به لپ‌تاپ شما توقف می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز می تواند مکان مناسبی برای مراقبت از تبلت در درون کیف باشد. برای این جور علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان خوبتر وسایل ملازم را تفکیک کرد. همینطور یک جیب در کناره تعبیه شده تا در دوران حمل بطری نیز راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا مدل 16I-010 Icon Twist به ادله دارا بودن پباده سازی زیبا و محفظه منحصربه‌فرد محافظت لپ‌تاپ می تواند یک کوله‌پشتی خیر برای استفاده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» گونه «Evasion» جنسی از نایلون دارد تا بیش تر از استحکام کافی برای استفاده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای پباده سازی ‌شده میباشد که برای حمل تجهیزات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیش تر از ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن است؛ بدون اینکه بدنه‌ی آن پاره یا این که ساییده شود. همینطور در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در وضعیت مختلف راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر و تحول حجم آن فایده میشوند تا متناسب با محتویات درون کوله‌پشتی، آنان را تهیه کنید. طراحی مشبک پشت این مدل هم هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را ارتقا میدهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای زمان طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون دسته Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به یار و همدم داشتن تمام لوازم ما یحتاج شماست.

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد بیش تر از گذراندن يك روز لبریز مشغله بیرون از منزل كه تمام روز ناچار بوديد وسايلي را با خویش حمل كنيد، قبلی از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیشتراز هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه فایده بیش تر از كيف‌هاي كوله پشتي است كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و مانع بیشتراز رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي جور 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري چون قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري نگهداری از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. عرض كيف در وضعیت نرمال 19 سانتي متر و در صورت به کار گیری بیش تر از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي است كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان بیان کرد اين محصول يك گزينه‌ي دلخواه براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» مدل «Capra گنجایش 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، تعیین خیر برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا این که خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک نوع برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری خوبتر کوله‌پشتی و جلوگیری بیش تر از فشار روی کمر می‌باشد و از تولید رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در هنگام حمل آن نیز توقف می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت و امکان قراردادن موبایل یا خود کار را می دهد و به‌راحتی به وسایل واجب همپا خود دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان بیشتراز پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده میباشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید از این سوت فایده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» دسته «Capra» با گنجایش 36 لیتر دارای یک خروجی آب است تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام جنبش آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک نوع CKP658 با پباده سازی دوچندان زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل عمل یا به شکل روزانه یاری خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر و تحول سایز به چهره سگکی را داشته و همینطور دارای دسته‌ایی برای حمل به چهره دستی هم تعبیه شده تا هر برهه زمانی که احساس خستگی کردید از آن فایده کنید. پدهای حافظ پشت این کوله‌پشتی سبب ساز توقف بیشتراز ضربه به کمر میگردد به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل از استفاده طولانی بر پشت است. بندهایی برای ثابت نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام فایده بیش تر از آن روی بندها پباده سازی شده است. جیب‌های متعددی که این کوله‌پشتی داراست به شما امداد خواهد اعلام‌کرد وسایل خود را مرتب درون کیف قرار داده و هر دوران که بخواهید به راحتی بیشتراز آن ها فایده کنید. کوله پشتي اکولاک نوع CKP658 با جنسی بیش تر از الیاف تصنعی شایسته ترین گزینش شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.


کوله‌پشتی «های کلورادو» جور «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد و یک کوله مطلوب برای برنامه‌های کوتاه زمان بیرون بیش تر از شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این کوله بیشتراز الیاف تصنعی پلی‌استری تولیدشده است. فایده بیش تر از این ماده سبب ساز تولید ساختاری سفت و بادوام برای کوله‌پشتی شده و عمر دلخواه