کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این مجموعه به وسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خود را اختصاصی به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا نظیر هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور کامل بیش تر از تجهيزات ديوتر استفاده کرده‌اند. در حالا حاضر اين این موسسه گستره اي بیشتراز کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیش تر از محصولات اين این مجموعه است که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مناسب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در دوران گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به امداد شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي کاملا ضد آب بوده و آب به داخل آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، حافظ بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در هم اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خود را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين خواسته در کوله پشتي قرار ميگيرد که در زمان پياده روي، براي رفع تشنگي ايست شکل نگيرد. انجام توقف ، با هر دوران زمان، سبب ساز کاهش جريان خون و جا ماندن از مجموعه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي زمان و همت زيادي مي‌طلبد. براي بی نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز است که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با استفاده از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که توشه جان دار در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي باعث شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیش تر از زمان پياده‌روي يا صعود ممکن میباشد مورد به کار گیری قرار گيرد، مانند آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با دقت به سايزهاي متعدد شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت و امکان را با به کار گیری بیشتراز بندهاي تنظيم روي بند شانه آماده مي‌آورد.
گذر بیشتراز رودخانه يکي از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد ضروری در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمالا در زمان عبور بیش تر از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارد که سبب ساز ميشود با خيال راحت، و بدون دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خویش را باطن کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي روند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در فرایند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي اختصاصی کوهنوردي دارشته و در فرآیند پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي دلخواه قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه راه برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي منحصربه‌فرد عصا دارد که مي‌تووان باتون ها را در باطن آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به قسمت هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، از زيپ باطن جيب زيرين کوله استفاده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را منجر مي‌شوند. اين مساله سبب به وجود آمدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت پذير ميسازد. در جنبش آونگي کوله که بیش تر از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت بدن شخص رفته و بیش تر از آن بدور ميشود و اين دستور مثل دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال کامل آن به تن و در نتيجه کاهش لنگر بار باطن کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیش تر از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر داراست که به شما این امکان را می‌دهد تا لوازمی که ممکن میباشد در طول روز به آنها نیاز پیدا نمائید را به آسانی با خود حمل کنید. بندهایی در نصیب جلویی وجود دارا هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن‌ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما امداد می‌نماید تا بتوانید وسایل خود را در برهه زمانی حمل به خوبی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک نصیب کوچکی وجود دارد و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این می باشد که بتوانید گوشی خود‌ را در درون جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در دوران راه‌ رفتن از گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خیر دارد. همین موضوع پوسیدگی کوله را هم تعویق انداخته و منجر ارتقاء عمر کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود داراست که می‌توان برای حمل یک بطری از آن فایده کرد. بر روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود داراست که می‌توان در آن یک گوشی همراه کوچک و یا این که هر وسیله کوچک دیگری که بایستی در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-006 Opie یک کوله زیبا است که با داشتن جیب‌های مختلف می‌تواند در حمل وسایل روزمره به شما امداد کند.

کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 کوله‌پشتی 361 درجه» جور 1005 می‌تواند ملازم خیر و خوبی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در ارتفاع روز باشد. قرار دادن وسایل واجب و حمل آن به وسیله کوله‌پشتی مطلوب در ارتفاع روز سبب ساز میگردد احساس خستگی نکرده و بیش تر از آن در مدت‌زمان بیشتری فایده کنید. کوله‌پشتی‌ها بایستی با حمل محتویات کمترین وزن را ساخت کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه از پارچه می باشد و دوامی مطلوب دارد تا شما در برهه زمانی کار روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارنده دسته‌ای برای حمل دستی هست تا در صورت خستگی بیش تر از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیش تر از حمل دستی استفاده کنید. بیشتراز دیگر ویژگی‌های این محصول این است که بندها نیز قابلیت تغییر سایز به صورت سگکی دارا‌هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر و تحول دهید. بندها هم به شکل مشبک پباده سازی شده‌اند تا با ایجاد جریان هوا، بیش تر از رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در قسمت پشت جلوگیری کنند. کوله‌پشتی 361 درجه نوع 1005 دارنده دو جیب برای قراردادن قمقمه میباشد تا در صورت تشنه‌شدن آب به همراه داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist دارای یک دسته در بالا برای حمل به چهره دستی و دو بند در پشت برای حمل به شکل کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به صورت کولی بهتر بوده تا همواره بیش تر از دو بند آن به کار گیری کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به ادله سگک‌هایی که بر روی خویش دارا هستند قابل تنظیم بوده و می‌توان طول آنها را به دلخواه تغییر تحول داد. همچنین برای این که در زمان به کار گیری بیش تر از بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آنان بیش تر از فوم برای بالشتک ‌گذاری استفاده شده است. های سیرا برای این بند‌ها طراحی مشبکی نیز به کار گیری کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارای یک محفظه اختصاصی حفظ لپ‌تاپ هست تا بتوان در طول روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به یار و همدم خود داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با نهایت میزان 14 اینچ‌ بوده و به برهان ساختاری که دارد تا حد زیادی بیش تر از زخم وارد شدن به لپ‌تاپ شما جلوگیری می‌کند. جیب جلویی این محفظه هم میتواند قابلیت و امکان مناسبی برای نگهداری بیش تر از تبلت در درون کیف باشد. برای این نوع علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار نیز در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان خوب تر وسایل همپا را تفکیک کرد. همچنین یک جیب در کناره تعبیه شده تا در برهه زمانی حمل بطری هم راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا جور 16I-010 Icon Twist به استدلال دارا بودن طراحی زیبا و محفظه مخصوص محافظت لپ‌تاپ می‌تواند یک کوله‌پشتی نیکی برای به کار گیری در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» دسته «Evasion» جنسی از نایلون داراست تا بیش تر از استحکام کافی برای به کار گیری در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده میباشد که برای حمل امکانات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیشتراز ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن است؛ سوای این‌که بدنه‌ی آن پاره یا ساییده شود. همینطور در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در وضعیت متعدد راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر‌و تحول حجم آن فایده می گردند تا متناسب با محتویات درون کوله‌پشتی، آنها را تنظیم کنید. طراحی مشبک پشت این گونه نیز هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را افزایش میدهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای مقطع طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون دسته Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به یار و همدم داشتن تمام لوازم ما یحتاج شماست.

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد بیشتراز گذراندن يك روز پر مشغله خارج از منزل كه تمام روز بدون چار بوديد وسايلي را با خویش حمل كنيد، گذشته از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه به کار گیری بیشتراز كيف‌هاي كوله پشتي میباشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و بازدارنده بیشتراز رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي گونه 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري زیرا قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري محافظت از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. پهنا كيف در حالت نرمال 19 سانتي متر و در شکل فایده بیش تر از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي هست كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اذعان کرد اين محصول يك گزينه‌ي مناسب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» مدل «Capra ظرفیت 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، انتخاب خیر و خوبی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت متعددی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک دسته برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری بهتر کوله‌پشتی و پرهیز از فشار روی کمر است و بیشتراز تولید رطوبت حاصل از تعریق در هنگام حمل آن نیز توقف می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت قراردادن موبایل یا این که خود کار را میدهد و به‌راحتی به وسایل ضروری یار و همدم خود دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان بیشتراز پیمون مسیر یا این که پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی طراحی شده میباشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید از این سوت فایده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» مدل «Capra» با ظرفیت 36 لیتر دارای یک خروجی آب هست تا با اتصال کیسه آب یا این که قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام تکان آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک دسته CKP658 با پباده سازی زیاد زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا این که به شکل روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر تحول سایز به شکل سگکی را داشته و همینطور دارای دسته‌ایی برای حمل به چهره دستی نیز تعبیه شده تا هر برهه زمانی که احساس خستگی کردید بیش تر از آن استفاده کنید. پدهای نگهدارنده پشت این کوله‌پشتی منجر پرهیز بیش تر از ضربه به کمر میگردد به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیشتراز فایده طولانی بر پشت است. بندهایی برای اثبات نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام به کار گیری بیش تر از آن روی بندها پباده سازی شده است. جیب‌های متعددی که این کوله‌پشتی داراست به شما یاری خواهد اظهار کرد وسایل خویش را مرتب باطن کیف قرار داده و هر زمان که بخواهید به راحتی از آنها فایده کنید. کوله پشتي اکولاک جور CKP658 با جنسی بیش تر از الیاف تصنعی و مصنوعی بهترین انتخاب شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» گونه «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد و یک کوله مطلوب برای برنامه‌های کوتاه برهه زمانی خارج بیشتراز شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ساخت این کوله از الیاف تصنعی پلی‌استری تولیدشده است. فایده بیشتراز این ماده سبب ایجاد ساختاری محکم و بادوام برای کوله‌پشتی شده و عمر دلخواه