کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

شرکت بوسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خویش را منحصربه‌فرد به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مانند هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خویش به طور کامل از تجهيزات ديوتر به کار گیری کرده‌اند. در حال حاضر اين این موسسه گستره اي از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیشتراز محصولات اين این موسسه هست که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مناسب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در دوران گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به امداد شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي به طور کامل ضد آب بوده و آب به درون آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، محافظ بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در درحال حاضر استراحت هستيد و کوله پشتي خود را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين خواسته در کوله پشتي قرار ميگيرد که در برهه زمانی پياده روي، براي رفع تشنگي ايست شکل نگيرد. انجام جلوگیری ، با هر مدت زمان، باعث کاهش جريان خون و جا ماندن بیش تر از گروه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي زمان و عملکرد زيادي مي‌طلبد. براي بی نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز می‌باشد که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با استفاده بیشتراز بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که توشه مو جود در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي باعث شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز زمان پياده‌روي يا صعود ممکن هست مسئله استفاده قرار گيرد، مانند آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با توجه به سايزهاي متفاوت شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت و امکان را با فایده بیش تر از بندهاي تنظيم روي بند شانه فراهم مي‌آورد.
گذر بیشتراز رودخانه يکي از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد اضطراری در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمال دارد در برهه زمانی عبور بیشتراز رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارد که باعث ميشود با خيال راحت، و سوای دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را داخل کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي فرایند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در پروسه صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي مخصوص کوهنوردي دارشته و در روند پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مناسب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه منش برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي اختصاصی عصا دارد که مي‌تووان باتون ها را در باطن آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خود را بيرون آوريد، بیشتراز زيپ درون جيب زيرين کوله فایده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را منجر مي‌شوند. اين مساله منجر به وجود وارد شدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي بیش تر از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت پذير ميسازد. در حرکت آونگي کوله که از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیش تر از آن بدور ميشود و اين دستور مثل دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال کامل آن به تن و در نتيجه کاهش لنگر توشه باطن کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیش تر از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.


کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارد که به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد تا لوازمی که ممکن است در طول روز به آن ها موردنیاز پیدا فرمائید را به سادگی با خود حمل کنید. بندهایی در نصیب جلویی وجود دارا هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن‌ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما یاری می‌نماید تا بتوانید وسایل خویش را در دوران حمل به خیر و خوبی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک قسمت کوچکی وجود دارااست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این می باشد که بتوانید گوشی خود‌ را در باطن جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در برهه زمانی راه‌ رفتن بیش تر از گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خیر دارد. همین مورد پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و باعث ارتقاء عمر کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود داراست که می‌توان برای حمل یک بطری بیش تر از آن به کار گیری کرد. بر روی بند کوله نیز یک جیب توری کوچک وجود دارد که می‌توان در آن یک گوشی همراه کوچک و یا هر وسیله کوچک دیگری که بایستی در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-006 Opie یک کوله زیبا می‌باشد که با داشتن جیب‌های گوناگون میتواند در حمل وسایل روزمره به شما کمک کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» دسته 1005 می تواند همراه نیکی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در ارتفاع روز باشد. قرار دادن وسایل حتمی و حمل آن به وسیله کوله‌پشتی مناسب در طول روز منجر می گردد احساس خستگی نکرده و بیش تر از آن در مدت‌زمان بیشتری فایده کنید. کوله‌پشتی‌ها باید با حمل محتویات کمترین وزن را تولید کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه از پارچه می‌باشد و دوامی دلخواه داراست تا شما در برهه زمانی فعالیت روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارنده دسته‌ای برای حمل دستی هست تا در چهره خستگی از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیش تر از حمل دستی استفاده کنید. بیش تر از دیگر ویژگی‌های این محصول این می باشد که بندها نیز قابلیت تغییر و تحول سایز به چهره سگکی دارا‌هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر‌و تحول دهید. بندها نیز به صورت مشبک طراحی شده‌اند تا با ساخت جریان هوا، از رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در نصیب پشت جلوگیری کنند. کوله‌پشتی 361 درجه مدل 1005 دارای دو جیب برای قراردادن قمقمه میباشد تا در چهره تشنه‌شدن آب به همپا داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل 16I-010 Icon Twist دارنده یک دسته در بالا برای حمل به شکل دستی و دو بند در پشت برای حمل به شکل کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به شکل کولی خوب تر بوده تا همواره بیشتراز دو بند آن به کار گیری کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به استدلال سگک‌هایی که بر روی خویش دارا هستند قابل تهیه و تنظیم بوده و می‌توان طول آنها را به دلخواه تغییر تحول داد. همینطور برای این که در زمان استفاده بیشتراز بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آن ها بیش تر از فوم برای بالشتک ‌گذاری به کار گیری شده است. های سیرا برای این بند‌ها پباده سازی مشبکی هم فایده کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارنده یک محفظه منحصربه‌فرد محافظت لپ‌تاپ می باشد تا بتوان در طول روز با خیالی راحت هم لپ‌‌تاپ را به یار و همدم خویش داشته باشید. این محفظه مناسب برای لپ‌تاپ‌هایی با نهایت میزان 14 اینچ‌ بوده و به ادله ساختاری که دارد تا حد متعددی بیشتراز آسیب وارد شدن به لپ‌تاپ شما پرهیز می‌کند. کيف کارت ويزيت فيليپي مدل Slim جلویی این محفظه نیز می تواند مکان مناسبی برای نگهداری از تبلت در درون کیف باشد. برای این گونه علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان خوب تر وسایل همراه را تفکیک کرد. همینطور یک جیب در کناره تعبیه شده تا در دوران حمل بطری نیز راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا مدل 16I-010 Icon Twist به برهان دارا بودن پباده سازی زیبا و محفظه مخصوص حفظ لپ‌تاپ میتواند یک کوله‌پشتی خوبی برای به کار گیری در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» مدل «Evasion» جنسی بیشتراز نایلون داراست تا بیش تر از استحکام کافی برای به کار گیری در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای پباده سازی ‌شده هست که برای حمل تجهیزات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. از ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن است؛ بدون این که بدنه‌ی آن پاره یا ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در موقعیت متعدد راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر‌و تحول حجم آن فایده میشوند تا متناسب با محتویات داخل کوله‌پشتی، آن‌ها را تهیه کنید. پباده سازی مشبک پشت این جور هم هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را ارتقاء می دهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای زمان طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون گونه Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به یار و همدم داشتن تمام لوازم موردنیاز شماست.

حتما براي شما نیز پيش آمده كه بعد از گذراندن يك روز لبریز مشغله بیرون بیشتراز منزل كه تمام روز بدون چار بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، قبل بیش تر از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیشتراز هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه به کار گیری بیشتراز كيف‌هاي كوله پشتي می‌باشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و بازدارنده بیشتراز رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي گونه 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري چون قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري محافظت بیش تر از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. عرض كيف در موقعیت نرمال 19 سانتي متر و در چهره فایده از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي است كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان گفت اين محصول يك گزينه‌ي مطلوب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» دسته «Capra ظرفیت 36 لیتر» با ابعاد و گنجایش مناسب، تعیین نیکی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت متعددی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا این که خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک نوع برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری بهتر کوله‌پشتی و پرهیز بیش تر از فشار روی کمر هست و بیش تر از ساخت رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در هنگام حمل آن نیز جلوگیری می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی امکان قراردادن موبایل یا این که مداد را می دهد و به‌راحتی به وسایل واجب همراه خود دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان بیشتراز پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی طراحی شده می‌باشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیش تر از این سوت فایده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» دسته «Capra» با گنجایش 36 لیتر دارای یک خروجی آب است تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام جنبش آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک جور CKP658 با پباده سازی مضاعف زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا این که به چهره روزانه امداد خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر تحول سایز به شکل سگکی را داشته و همچنین دارای دسته‌ایی برای حمل به صورت دستی نیز تعبیه شده تا هر دوران که احساس خستگی کردید از آن استفاده کنید. پدهای محافظ پشت این کوله‌پشتی سبب ساز جلوگیری بیش تر از ضربه به کمر میشود به علاوه دارنده پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیش تر از به کار گیری طولانی بر پشت است. بندهایی برای اثبات نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام به کار گیری بیشتراز آن روی بندها پباده سازی شده است. جیب‌های زیادی که این کوله‌پشتی دارد به شما یاری خواهد اظهار‌کرد وسایل خویش را مرتب درون کیف قرار داده و هر زمان که بخواهید به راحتی بیشتراز آنان فایده کنید. کوله پشتي اکولاک گونه CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف مصنوعی بهترین گزینش شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» گونه «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست و یک کوله مطلوب برای برنامه‌های کوتاه برهه زمانی بیرون بیشتراز شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ساخت این کوله از الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. فایده از این ماده باعث ساخت ساختاری محکم و بادوام برای کوله‌پشتی شده و عمر مناسب