کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این مجموعه توسط ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خود را مخصوص به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مثل هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور بدون نقص از تجهيزات ديوتر فایده کرده‌اند. در حالا حاضر اين این موسسه گستره اي بیش تر از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیشتراز محصولات اين این مجموعه می باشد که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مطلوب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در برهه زمانی گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به کمک شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي به طور کامل ضد آب بوده و آب به داخل آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، حافظ بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در هم اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خویش را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين خواسته در کوله پشتي قرار ميگيرد که در زمان پياده روي، براي رفع تشنگي ايست چهره نگيرد. انجام توقف ، با هر دوران زمان، سبب کاهش جريان خون و جا ماندن از تیم ميشود و رسيدن به شرايط قبلي زمان و کارایی زيادي مي‌طلبد. براي بدون نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز هست که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با استفاده از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که توشه جان دار در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي باعث شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز برهه زمانی پياده‌روي يا صعود ممکن است مورد به کار گیری قرار گيرد، مانند آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با دقت به سايزهاي گوناگون شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين امکان را با به کار گیری بیش تر از بندهاي تنظيم روي بند شانه فراهم مي‌آورد.
گذر از رودخانه يکي بیش تر از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد واجب در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که ممکن است در برهه زمانی عبور بیش تر از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارد که منجر ميشود با خيال راحت، و فارغ از دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خویش را داخل کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي فرآیند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در فرآیند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي منحصر به فرد کوهنوردي دارشته و در پروسه پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مطلوب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه منش برويد. اين کوله پشتي در کنار خود قسمتي منحصر به فرد عصا دارد که مي‌تووان باتون ها را در درون آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، فارغ از اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خود را بيرون آوريد، بیش تر از زيپ درون جيب زيرين کوله فایده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را منجر مي‌شوند. اين مسائل سبب ساز به وجود آمدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي بیش تر از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت پذير ميسازد. در حرکت آونگي کوله که از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیشتراز آن به دور ميشود و اين دستور مثل دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به تن و در نتيجه کاهش لنگر بار داخل کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیش تر از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارااست که به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد تا لوازمی که ممکن می‌باشد در ارتفاع روز به آن‌ها ما یحتاج پیدا نمایید را به سادگی با خود حمل کنید. بندهایی در قسمت جلویی وجود دارا‌هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آنها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما کمک میکند تا بتوانید وسایل خود را در دوران حمل به خیر و خوبی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک قسمت کوچکی وجود دارااست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این می‌باشد که بتوانید گوشی خود‌ را در باطن جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در برهه زمانی راه‌ رفتن از گوش دادن به آهنگ‌ نیز لذت ببرید. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خیر و خوبی دارد. همین گزینه پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و سبب افزایش عمر کلی این محصول می‌شود. کوله پشتي کوهنوردي 70 ليتري بريدج دل مدل Adventure کناره کوله یک جیب توری وجود دارد که می‌توان برای حمل یک بطری از آن فایده کرد. بر روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود داراست که می‌توان در آن یک گوشی همپا کوچک و یا هر وسیله کوچک دیگری که بایستی در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-006 Opie یک کوله زیبا می باشد که با داشتن جیب‌های متفاوت می تواند در حمل وسایل روزمره به شما یاری کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» نوع 1005 میتواند همپا خیر و خوبی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در طول روز باشد. قرار دادن وسایل لازم و حمل آن به وسیله کوله‌پشتی مناسب در طول روز سبب ساز می گردد احساس خستگی نکرده و از آن در مدت‌زمان بیشتری به کار گیری کنید. کوله‌پشتی‌ها باید با حمل محتویات کمترین وزن را تولید کرده همینطور دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیشتراز پارچه هست و دوامی دلخواه دارد تا شما در برهه زمانی عمل روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارای دسته‌ای برای حمل دستی است تا در صورت خستگی از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیش تر از حمل دستی فایده کنید. از دیگر ویژگی‌های این محصول این میباشد که بندها نیز قابلیت تغییر سایز به شکل سگکی دارا‌هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر‌و تحول دهید. بندها نیز به صورت مشبک طراحی شده‌اند تا با ساخت جریان هوا، بیش تر از رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در نصیب پشت پرهیز کنند. کوله‌پشتی 361 درجه گونه 1005 دارنده دو جیب برای قراردادن قمقمه است تا در چهره تشنه‌شدن آب به همراه داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا نوع 16I-010 Icon Twist دارای یک گونه در بالا برای حمل به شکل دستی و دو بند در پشت برای حمل به چهره کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به چهره کولی خوبتر بوده تا همواره بیش تر از دو بند آن فایده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به عامل سگک‌هایی که بر روی خود دارا هستند قابل تنظیم بوده و می‌توان طول آنان را به دلخواه تغییر‌و تحول داد. همچنین برای این که در زمان فایده از بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آن ها بیش تر از فوم برای بالشتک ‌گذاری به کار گیری شده است. های سیرا برای این بند‌ها طراحی مشبکی هم به کار گیری کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارای یک محفظه منحصر مراقبت لپ‌تاپ می‌باشد تا بتوان در ارتفاع روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به همپا خود داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با غایت معیار 14 اینچ‌ بوده و به برهان ساختاری که دارااست تا حد متعددی از جراحت وارد شدن به لپ‌تاپ شما پرهیز می‌کند. جیب جلویی این محفظه هم می تواند قابلیت مناسبی برای حفظ بیش تر از تبلت در داخل کیف باشد. برای این گونه علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در نصیب جلویی قرار داده شده تا بتوان خوب تر وسایل یار و همدم را تفکیک کرد. همچنین یک جیب در کناره تعبیه شده تا در زمان حمل بطری نیز راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist به ادله دارا بودن طراحی زیبا و محفظه منحصربه‌فرد محافظت لپ‌تاپ می تواند یک کوله‌پشتی خیر برای استفاده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» گونه «Evasion» جنسی از نایلون دارااست تا بیش تر از استحکام کافی برای به کار گیری در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده می‌باشد که برای حمل امکانات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیشتراز ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن است؛ فارغ از این که بدنه‌ی آن پاره یا ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در حالت مختلف راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر تحول حجم آن استفاده می گردند تا متناسب با محتویات درون کوله‌پشتی، آنان را تهیه و تنظیم کنید. طراحی مشبک پشت این جور نیز هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را افزایش می‌دهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای بازه زمانی طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون دسته Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به ملازم داشتن تمام لوازم موردنیاز شماست.

حتما براي شما نیز پيش آمده كه بعد بیش تر از گذراندن يك روز پر مشغله خارج بیشتراز منزل كه تمام روز مجبور بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، قبل بیشتراز كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیش تر از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه فایده بیش تر از كيف‌هاي كوله پشتي می باشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و بازدارنده بیش تر از رسيدن آسيب به بدن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي مدل 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي بیش تر از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري زیرا قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري مراقبت بیشتراز كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. عرض كيف در شرایط نرمال 19 سانتي متر و در شکل فایده بیش تر از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي است كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان خاطرنشان کرد اين محصول يك گزينه‌ي دلخواه براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» نوع «Capra گنجایش 36 لیتر» با ابعاد و گنجایش مناسب، تعیین خیر و خوبی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک جور برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارای پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری خوب تر کوله‌پشتی و جلوگیری از فشار روی کمر است و بیشتراز ساخت رطوبت حاصل از تعریق در هنگام حمل آن نیز پرهیز می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت و امکان قراردادن موبایل یا این که خود کار را می دهد و به‌راحتی به وسایل واجب همپا خویش دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی طراحی شده هست که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیش تر از این سوت به کار گیری کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» مدل «Capra» با گنجایش 36 لیتر دارای یک خروجی آب است تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام جنبش آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک جور CKP658 با پباده سازی زیاد زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا به شکل روزانه یاری خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر‌و تحول سایز به چهره سگکی را داشته و همینطور دارنده دسته‌ایی برای حمل به شکل دستی نیز تعبیه شده تا هر برهه زمانی که احساس خستگی کردید بیشتراز آن استفاده کنید. پدهای حافظ پشت این کوله‌پشتی سبب ساز توقف بیش تر از ضربه به کمر میگردد به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل از استفاده طولانی بر پشت است. بندهایی برای اثبات نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام فایده بیش تر از آن روی بندها طراحی شده است. جیب‌های متعددی که این کوله‌پشتی دارد به شما یاری خواهد اظهار کرد وسایل خویش را مرتب باطن کیف قرار داده و هر زمان که بخواهید به راحتی بیش تر از آنها فایده کنید. کوله پشتي اکولاک گونه CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف تصنعی شایسته ترین گزینش شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.


کوله‌پشتی «های کلورادو» گونه «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارااست و یک کوله مطلوب برای برنامه‌های کوتاه مدت خارج از شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای تولید این کوله از الیاف تصنعی پلی‌استری تولیدشده است. استفاده بیشتراز این ماده منجر تولید ساختاری محکم و بادوام برای کوله‌پشتی شده و قدمت دلخواه