کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این مجموعه به وسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خود را منحصر به فرد به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا نظیر هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور کامل بیش تر از تجهيزات ديوتر استفاده کرده‌اند. در اکنون حاضر اين شرکت گستره اي بیش تر از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیش تر از محصول ها اين این مجموعه است که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مطلوب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در دوران گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به کمک شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي کاملا ضد آب بوده و آب به باطن آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، حفظ کننده بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در هم اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خویش را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين منظور در کوله پشتي قرار ميگيرد که در برهه زمانی پياده روي، براي رفع تشنگي ايست چهره نگيرد. انجام توقف ، با هر بازه زمان، منجر کاهش جريان خون و جا ماندن بیشتراز تیم ميشود و رسيدن به شرايط قبلي دوران و سعی زيادي مي‌طلبد. براي بی نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز است که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با استفاده بیش تر از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که بار موجود در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي سبب ساز شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق بیش تر از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیش تر از برهه زمانی پياده‌روي يا صعود ممکن میباشد مسئله به کار گیری قرار گيرد، نظیر آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با دقت به سايزهاي گوناگون شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين امکان را با به کار گیری از بندهاي تنظيم روي بند شانه آماده مي‌آورد.
گذر بیشتراز رودخانه يکي بیش تر از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد حتمی در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که ممکن است در دوران عبور بیشتراز رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود داراست که باعث ميشود با خيال راحت، و سوای دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را باطن کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي فرایند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در پروسه صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي منحصر به فرد کوهنوردي دارشته و در روند پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي دلخواه قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه روش برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي منحصر به فرد عصا داراست که مي‌تووان باتون ها را در داخل آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، بیشتراز زيپ داخل جيب زيرين کوله فایده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را منجر مي‌شوند. اين مساله سبب به وجود آمدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت پذير ميسازد. در حرکت آونگي کوله که از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیش تر از آن به دور ميشود و اين دستور مثل دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به تن و در نتيجه کاهش لنگر توشه داخل کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر داراست که به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا لوازمی که ممکن هست در ارتفاع روز به آن‌ها نیاز پیدا نمائید را به سادگی با خود حمل کنید. بندهایی در نصیب جلویی وجود دارا‌هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آنان آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما امداد می نماید تا بتوانید وسایل خود را در دوران حمل به نیکی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک نصیب کوچکی وجود دارد و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این می‌باشد که بتوانید گوشی خود‌ را در درون جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در دوران راه‌ رفتن بیش تر از گوش دادن به آهنگ‌ نیز لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیشتراز جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خوبی دارد. همین مورد پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و منجر ارتقا عمر کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود دارااست که می‌توان برای حمل یک بطری از آن استفاده کرد. بر روی بند کوله نیز یک جیب توری کوچک وجود داراست که می‌توان در آن یک گوشی یار و همدم کوچک و یا هر وسیله کوچک دیگری که باید در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-006 Opie یک کوله زیبا هست که با داشتن جیب‌های متفاوت می تواند در حمل وسایل روزمره به شما امداد کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» گونه 1005 میتواند همپا نیکی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در ارتفاع روز باشد. قرار دادن وسایل حتمی و حمل آن به وسیله کوله‌پشتی مناسب در طول روز منجر می گردد احساس خستگی نکرده و بیش تر از آن در مدت‌زمان بیشتری به کار گیری کنید. کوله‌پشتی‌ها می بایست با حمل محتویات کمترین وزن را ایجاد کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیش تر از پارچه می باشد و دوامی دلخواه دارد تا شما در برهه زمانی عمل روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارای دسته‌ای برای حمل دستی هست تا در شکل خستگی از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیش تر از حمل دستی استفاده کنید. بیش تر از دیگر ویژگی‌های این محصول این هست که بندها نیز قابلیت تغییر و تحول سایز به شکل سگکی دارا هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر‌و تحول دهید. بندها نیز به شکل مشبک طراحی شده‌اند تا با تولید جریان هوا، بیش تر از رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در نصیب پشت جلوگیری کنند. کوله‌پشتی 361 درجه گونه 1005 دارنده دو جیب برای قراردادن قمقمه میباشد تا در چهره تشنه‌شدن آب به ملازم داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل 16I-010 Icon Twist دارنده یک گونه در بالا برای حمل به چهره دستی و دو بند در پشت برای حمل به شکل کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به صورت کولی خوبتر بوده تا همواره از دو بند آن به کار گیری کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به ادله سگک‌هایی که بر روی خویش دارا‌هستند قابل تهیه و تنظیم بوده و می‌توان طول آنها را به دلخواه تغییر و تحول داد. همچنین برای این که در برهه زمانی به کار گیری از بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آنها بیش تر از فوم برای بالشتک ‌گذاری فایده شده است. های سیرا برای این بند‌ها پباده سازی مشبکی نیز استفاده کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارای یک محفظه منحصربه‌فرد نگهداری لپ‌تاپ می باشد تا بتوان در طول روز با خیالی راحت هم لپ‌‌تاپ را به همراه خود داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با غایت اندازه 14 اینچ‌ بوده و به عامل ساختاری که دارااست تا حد زیادی از آسیب وارد شدن به لپ‌تاپ شما پرهیز می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز می‌تواند مکان مناسبی برای نگهداری از تبلت در داخل کیف باشد. برای این گونه علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان بهتر وسایل ملازم را تفکیک کرد. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 یک جیب در کناره تعبیه شده تا در برهه زمانی حمل بطری هم راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist به عامل دارا بودن طراحی زیبا و محفظه اختصاصی حفظ لپ‌تاپ می تواند یک کوله‌پشتی خوبی برای فایده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» جور «Evasion» جنسی بیشتراز نایلون دارد تا بیش تر از استحکام کافی برای فایده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده است که برای حمل تجهیزات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. از ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر از آن است؛ سوای اینکه بدنه‌ی آن پاره یا ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در موقعیت متعدد راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر تحول حجم آن استفاده میگردند تا متناسب با محتویات باطن کوله‌پشتی، آن ها را تهیه و تنظیم کنید. پباده سازی مشبک پشت این نوع هم هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را افزایش می دهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای بازه طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون مدل Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به همپا داشتن تمام لوازم موردنیاز شماست.

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد بیش تر از گذراندن يك روز پر مشغله خارج بیشتراز منزل كه تمام روز بدون چار بوديد وسايلي را با خویش حمل كنيد، قبلی بیش تر از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیشتراز هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه به کار گیری از كيف‌هاي كوله پشتي میباشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و مانع بیشتراز رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي نوع 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري زیرا قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري مراقبت بیشتراز كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. پهنا كيف در حالت نرمال 19 سانتي متر و در چهره فایده بیش تر از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي است كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اعلام‌کرد اين محصول يك گزينه‌ي مناسب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» مدل «Capra ظرفیت 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، تعیین خوبی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک گونه برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارای پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری خوب تر کوله‌پشتی و پرهیز بیش تر از فشار روی کمر میباشد و بیشتراز ساخت رطوبت حاصل از تعریق در هنگام حمل آن نیز توقف می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت قراردادن موبایل یا این که خود کار را می دهد و به‌راحتی به وسایل اضطراری ملازم خویش دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی طراحی شده می باشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیش تر از این سوت استفاده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» گونه «Capra» با گنجایش 36 لیتر دارای یک خروجی آب می‌باشد تا با اتصال کیسه آب یا این که قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام تکان آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک جور CKP658 با پباده سازی زیاد زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا این که به صورت روزانه امداد خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر‌و تحول سایز به صورت سگکی را داشته و همچنین دارنده دسته‌ایی برای حمل به صورت دستی نیز تعبیه شده تا هر زمان که احساس خستگی کردید بیش تر از آن فایده کنید. پدهای محافظ پشت این کوله‌پشتی منجر توقف بیشتراز ضربه به کمر می گردد به علاوه دارنده پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیشتراز فایده طولانی بر پشت است. بندهایی برای ثابت نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام به کار گیری بیشتراز آن روی بندها طراحی شده است. جیب‌های متعددی که این کوله‌پشتی داراست به شما امداد خواهد اعلام کرد وسایل خود را مرتب درون کیف قرار داده و هر دوران که بخواهید به راحتی بیش تر از آن ها فایده کنید. کوله پشتي اکولاک مدل CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف مصنوعی بهترین گزینش شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.


کوله‌پشتی «های کلورادو» مدل «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد و یک کوله مطلوب برای برنامه‌های کوتاه مقطع بیرون بیشتراز شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این کوله بیشتراز الیاف مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. به کار گیری از این ماده سبب ساز تولید ساختاری محکم و بادوام برای کوله‌پشتی شده و قدمت مناسب