کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این موسسه بوسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خویش را منحصر به فرد به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مثل هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خود به طور بدون نقص بیشتراز تجهيزات ديوتر به کار گیری کرده‌اند. در درحال حاضر حاضر اين این مجموعه گستره اي از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیشتراز تولیدها اين این مجموعه است که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مناسب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در دوران گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به امداد شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي به طور کامل ضد آب بوده و آب به باطن آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در قسمت بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، حفظ کننده بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خویش را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين منظور در کوله پشتي قرار ميگيرد که در دوران پياده روي، براي رفع تشنگي ايست شکل نگيرد. انجام توقف ، با هر بازه زمانی زمان، باعث کاهش جريان خون و جا ماندن بیش تر از گروه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي زمان و تلاش زيادي مي‌طلبد. براي کامل شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز است که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با فایده بیش تر از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که توشه مو جود در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي سبب ساز شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق بیش تر از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز دوران پياده‌روي يا صعود ممکن است مورد به کار گیری قرار گيرد، نظیر آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با دقت به سايزهاي متفاوت شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت را با استفاده بیش تر از بندهاي تنظيم روي بند شانه فراهم مي‌آورد.
گذر از رودخانه يکي بیشتراز فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد لازم در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمالا در دوران عبور از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارااست که سبب ميشود با خيال راحت، و بدون دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خویش را باطن کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي فرایند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در فرآیند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي منحصر کوهنوردي دارشته و در پروسه پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مطلوب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه خط مش برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي منحصربه‌فرد عصا دارد که مي‌تووان باتون ها را در داخل آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خود را بيرون آوريد، بیش تر از زيپ درون جيب زيرين کوله فایده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را سبب مي‌شوند. اين مساله سبب ساز به وجود آمدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را امکان پذير ميسازد. در جنبش آونگي کوله که بیش تر از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیشتراز آن به دور ميشود و اين امر نظیر دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به بدن و در نتيجه کاهش لنگر توشه داخل کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیشتراز آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا جور H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر داراست که به شما این قابلیت را می‌دهد تا لوازمی که ممکن هست در طول روز به آن ها مایحتاج پیدا نمایید را به سادگی با خود حمل کنید. بندهایی در قسمت جلویی وجود دارا‌هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آنها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما کمک میکند تا بتوانید وسایل خویش را در زمان حمل به خیر تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک نصیب کوچکی وجود دارد و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این نصیب برای این می‌باشد که بتوانید گوشی خود‌ را در درون جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در برهه زمانی راه‌ رفتن از گوش دادن به آهنگ‌ نیز لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت خیر دارد. همین مورد پوسیدگی کوله را هم تعویق انداخته و باعث ارتقا عمر کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود دارااست که می‌توان برای حمل یک بطری از آن استفاده کرد. بر روی بند کوله نیز یک جیب توری کوچک وجود دارااست که می‌توان در آن یک گوشی یار و همدم کوچک و یا این که هر وسیله کوچک دیگری که می بایست در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-006 Opie یک کوله زیبا است که با داشتن جیب‌های مختلف می تواند در حمل وسایل روزمره به شما کمک کند.

کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 کوله‌پشتی 361 درجه» مدل 1005 می‌تواند همراه نیکی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در طول روز باشد. قرار دادن وسایل لازم و حمل آن توسط کوله‌پشتی مناسب در طول روز منجر می‌شود احساس خستگی نکرده و بیشتراز آن در مدت‌زمان بیشتری استفاده کنید. کوله‌پشتی‌ها بایستی با حمل محتویات کمترین وزن را تولید کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیش تر از پارچه میباشد و دوامی مطلوب دارااست تا شما در دوران کار روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارنده دسته‌ای برای حمل دستی می‌باشد تا در شکل خستگی بیش تر از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیشتراز حمل دستی به کار گیری کنید. بیش تر از دیگر ویژگی‌های این محصول این است که بندها هم قابلیت تغییر‌و تحول سایز به صورت سگکی دارند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر دهید. بندها هم به شکل مشبک پباده سازی شده‌اند تا با تولید جریان هوا، از رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در قسمت پشت توقف کنند. کوله‌پشتی 361 درجه جور 1005 دارای دو جیب برای قراردادن قمقمه میباشد تا در صورت تشنه‌شدن آب به ملازم داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist دارای یک نوع در بالا برای حمل به شکل دستی و دو بند در پشت برای حمل به شکل کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به صورت کولی خوبتر بوده تا همواره بیشتراز دو بند آن فایده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به برهان سگک‌هایی که بر روی خود دارند قابل تنظیم بوده و می‌توان طول آن ها را به دلخواه تغییر و تحول داد. همینطور برای این که در برهه زمانی فایده بیش تر از بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آن‌ها از فوم برای بالشتک ‌گذاری به کار گیری شده است. های سیرا برای این بند‌ها پباده سازی مشبکی نیز استفاده کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارای یک محفظه منحصر حفظ لپ‌تاپ میباشد تا بتوان در ارتفاع روز با خیالی راحت هم لپ‌‌تاپ را به همراه خود داشته باشید. این محفظه مناسب برای لپ‌تاپ‌هایی با نهایت میزان 14 اینچ‌ بوده و به عامل ساختاری که دارد تا حد زیادی از جراحت وارد شدن به لپ‌تاپ شما توقف می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز می تواند مکان مناسبی برای مراقبت بیشتراز تبلت در باطن کیف باشد. برای این جور علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در نصیب جلویی قرار داده شده تا بتوان بهتر وسایل همپا را تفکیک کرد. همچنین یک جیب در کناره تعبیه شده تا در زمان حمل بطری نیز راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist به دلیل دارا بودن پباده سازی زیبا و محفظه منحصر به فرد مراقبت لپ‌تاپ می تواند یک کوله‌پشتی خوبی برای استفاده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» نوع «Evasion» جنسی بیش تر از نایلون داراست تا بیشتراز استحکام کافی برای استفاده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده می باشد که برای حمل تجهیزات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیشتراز ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن است؛ بدون این‌که بدنه‌ی آن پاره یا این که ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در وضعیت متعدد راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر حجم آن فایده میگردند تا متناسب با محتویات باطن کوله‌پشتی، آنان را تهیه کنید. پباده سازی مشبک پشت این گونه نیز هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را ارتقا می‌دهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای برهه زمانی طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون گونه Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به یار و همدم داشتن تمام لوازم نیاز شماست.

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد از گذراندن يك روز لبریز مشغله بیرون بیشتراز منزل كه تمام روز مجبور بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، پیشین بیشتراز كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیش تر از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه فایده بیش تر از كيف‌هاي كوله پشتي میباشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و بازدارنده بیش تر از رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي مدل 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي بیشتراز بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري زیرا قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري نگهداری از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. عرض كيف در وضعیت نرمال 19 سانتي متر و در چهره فایده بیش تر از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي هست كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان ذکر کرد اين محصول يك گزينه‌ي دلخواه براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» دسته «Capra ظرفیت 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، گزینش خوبی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک گونه برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری خوبتر کوله‌پشتی و توقف بیشتراز فشار روی کمر است و بیشتراز تولید رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در هنگام حمل آن نیز جلوگیری می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی امکان قراردادن موبایل یا خودکار را می دهد و به‌راحتی به وسایل لازم ملازم خود دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از پیمون مسیر یا این که پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی طراحی شده می باشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید از این سوت به کار گیری کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» نوع «Capra» با ظرفیت 36 لیتر دارنده یک خروجی آب است تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام حرکت آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیشتراز کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک مدل CKP658 با طراحی فراوان زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا این که به چهره روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر‌و تحول سایز به شکل سگکی را داشته و همینطور دارنده دسته‌ایی برای حمل به شکل دستی نیز تعبیه شده تا هر برهه زمانی که احساس خستگی کردید بیشتراز آن به کار گیری کنید. پدهای نگهدارنده پشت این کوله‌پشتی سبب پرهیز بیش تر از ضربه به کمر می گردد به علاوه دارنده پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیش تر از استفاده طولانی بر پشت است. بندهایی برای اثبات نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام به کار گیری بیشتراز آن روی بندها پباده سازی شده است. جیب‌های متعددی که این کوله‌پشتی دارد به شما کمک خواهد اعلام‌کرد وسایل خویش را مرتب داخل کیف قرار داده و هر زمان که بخواهید به راحتی از آن ها استفاده کنید. کوله پشتي اکولاک دسته CKP658 با جنسی بیش تر از الیاف تصنعی بهترین تعیین شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» جور «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست و یک کوله مطلوب برای برنامه‌های کوتاه برهه زمانی بیرون بیشتراز شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای تولید این کوله بیش تر از الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. فایده از این ماده باعث تولید ساختاری محکم و بادوام برای کوله‌پشتی شده و عمر مطلوب