کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این موسسه توسط ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خویش را مخصوص به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مثل هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خویش به طور بی نقص از تجهيزات ديوتر به کار گیری کرده‌اند. در حال حاضر اين شرکت گستره اي از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي از تولید ها اين شرکت هست که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار دلخواه اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در دوران گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به امداد شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي تماما ضد آب بوده و آب به داخل آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در قسمت بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، محافظ بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خویش را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين خواسته در کوله پشتي قرار ميگيرد که در زمان پياده روي، براي رفع تشنگي ايست چهره نگيرد. انجام توقف ، با هر بازه زمانی زمان، باعث کاهش جريان خون و جا ماندن بیشتراز گروه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي دوران و عملکرد زيادي مي‌طلبد. براي بدون نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز است که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با به کار گیری از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که بار موجود در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي منجر شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق بیش تر از کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه از برهه زمانی پياده‌روي يا صعود ممکن است مورد فایده قرار گيرد، مثل آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با اعتنا به سايزهاي گوناگون شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين امکان را با استفاده بیشتراز بندهاي تنظيم روي بند شانه فراهم مي‌آورد.
گذر از رودخانه يکي از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد ضروری در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که احتمال دارد در برهه زمانی عبور بیش تر از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارااست که سبب ميشود با خيال راحت، و سوای دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را باطن کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي روند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در مراحل صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي اختصاصی کوهنوردي دارشته و در فرآیند پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي دلخواه قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه رویکرد برويد. اين کوله پشتي در کنار خود قسمتي اختصاصی عصا دارااست که مي‌تووان باتون ها را در داخل آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به نصیب هاي زيرين کوله، بدون اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، از زيپ درون جيب زيرين کوله استفاده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را باعث مي‌شوند. اين مساله باعث به وجود داخل شدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي بیش تر از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را قابلیت و امکان پذير ميسازد. در جنبش آونگي کوله که بیش تر از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیشتراز آن دور ميشود و اين امر مثل دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
کیف پول کهن چرم مدل Lp3-1 کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به بدن و در نتيجه کاهش لنگر بار باطن کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارااست که به شما این قابلیت و امکان را می دهد تا لوازمی که ممکن می‌باشد در ارتفاع روز به آن ها ما یحتاج پیدا نمایید را به آسانی با خویش حمل کنید. بندهایی در قسمت جلویی وجود دارا‌هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن‌ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما امداد میکند تا بتوانید وسایل خود را در دوران حمل به نیکی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک قسمت کوچکی وجود داراست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این نصیب برای این است که بتوانید گوشی خود‌ را در باطن جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در زمان راه‌ رفتن بیش تر از گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت نیکی دارد. همین گزینه پوسیدگی کوله را هم تعویق انداخته و سبب ساز ارتقاء قدمت کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود دارد که می‌توان برای حمل یک بطری بیش تر از آن به کار گیری کرد. بر روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود داراست که می‌توان در آن یک گوشی همپا کوچک و یا این که هر وسیله کوچک دیگری که می بایست در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-006 Opie یک کوله زیبا است که با داشتن جیب‌های مختلف می تواند در حمل وسایل روزمره به شما یاری کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» مدل 1005 میتواند ملازم نیکی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در ارتفاع روز باشد. قرار دادن وسایل ضروری و حمل آن توسط کوله‌پشتی مناسب در ارتفاع روز منجر می گردد احساس خستگی نکرده و بیشتراز آن در مدت‌زمان بیشتری فایده کنید. کوله‌پشتی‌ها بایستی با حمل محتویات کمترین وزن را ساخت کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیشتراز پارچه می باشد و دوامی دلخواه دارد تا شما در برهه زمانی فعالیت روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارای دسته‌ای برای حمل دستی است تا در شکل خستگی بیش تر از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، از حمل دستی استفاده کنید. بیش تر از دیگر ویژگی‌های این محصول این است که بندها نیز قابلیت تغییر‌و تحول سایز به شکل سگکی دارند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر‌و تحول دهید. بندها هم به صورت مشبک پباده سازی شده‌اند تا با ساخت جریان هوا، بیشتراز رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در قسمت پشت جلوگیری کنند. کوله‌پشتی 361 درجه جور 1005 دارنده دو جیب برای قراردادن قمقمه است تا در چهره تشنه‌شدن آب به همپا داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا جور 16I-010 Icon Twist دارای یک گونه در بالا برای حمل به شکل دستی و دو بند در پشت برای حمل به چهره کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به چهره کولی خوبتر بوده تا همواره از دو بند آن فایده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به ادله سگک‌هایی که بر روی خود دارند قابل تهیه و تنظیم بوده و می‌توان ارتفاع آن ها را به مطلوب تغییر تحول داد. همینطور برای این که در دوران استفاده از بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آنان از فوم برای بالشتک ‌گذاری فایده شده است. های سیرا برای این بند‌ها پباده سازی مشبکی نیز استفاده کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارنده یک محفظه منحصر حفظ لپ‌تاپ می‌باشد تا بتوان در طول روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به همراه خود داشته باشید. این محفظه مطلوب برای لپ‌تاپ‌هایی با نهایت معیار 14 اینچ‌ بوده و به برهان ساختاری که داراست تا حد زیادی بیش تر از آسیب وارد شدن به لپ‌تاپ شما پرهیز می‌کند. جیب جلویی این محفظه هم می‌تواند قابلیت مناسبی برای نگهداری بیش تر از تبلت در داخل کیف باشد. برای این نوع علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار هم در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان خوب تر وسایل ملازم را تفکیک کرد. همینطور یک جیب در کناره تعبیه شده تا در برهه زمانی حمل بطری هم راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا جور 16I-010 Icon Twist به ادله دارا بودن پباده سازی زیبا و محفظه اختصاصی حفظ لپ‌تاپ می تواند یک کوله‌پشتی خیر برای به کار گیری در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» مدل «Evasion» جنسی بیشتراز نایلون دارد تا از استحکام کافی برای فایده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای پباده سازی ‌شده هست که برای حمل امکانات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. از ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر از آن است؛ بدون این‌که بدنه‌ی آن پاره یا این که ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در شرایط مختلف راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر و تحول حجم آن به کار گیری می شوند تا متناسب با محتویات درون کوله‌پشتی، آنها را تهیه کنید. پباده سازی مشبک پشت این دسته هم هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را ارتقا میدهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای مدت طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون نوع Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به ملازم داشتن تمام لوازم موردنیاز شماست.

حتما براي شما نیز پيش آمده كه بعد بیشتراز گذراندن يك روز پر مشغله بیرون بیشتراز منزل كه تمام روز بدون چار بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، قبل بیش تر از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش بیشتراز هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه به کار گیری بیشتراز كيف‌هاي كوله پشتي است كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و بازدارنده از رسيدن آسيب به تن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي دسته 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي بیشتراز بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري زیرا قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري محافظت بیشتراز كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. پهنا كيف در وضعیت نرمال 19 سانتي متر و در شکل به کار گیری از قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي میباشد كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اعلام‌کرد اين محصول يك گزينه‌ي مناسب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» نوع «Capra ظرفیت 36 لیتر» با ابعاد و گنجایش مناسب، انتخاب خوبی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک نوع برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری بهتر کوله‌پشتی و پرهیز از فشار روی کمر هست و بیش تر از ایجاد رطوبت حاصل از تعریق در هنگام حمل آن هم پرهیز می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت قراردادن موبایل یا خودکار را میدهد و به‌راحتی به وسایل لازم ملازم خویش دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از پیمون مسیر یا این که پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده میباشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید از این سوت به کار گیری کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» جور «Capra» با گنجایش 36 لیتر دارای یک خروجی آب می‌باشد تا با اتصال کیسه آب یا این که قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام حرکت آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک مدل CKP658 با پباده سازی دوچندان زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل کار یا این که به شکل روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر‌و تحول سایز به صورت سگکی را داشته و همینطور دارنده دسته‌ایی برای حمل به شکل دستی نیز تعبیه شده تا هر زمان که احساس خستگی کردید بیشتراز آن استفاده کنید. پدهای حفظ کننده پشت این کوله‌پشتی سبب جلوگیری بیشتراز ضربه به کمر می گردد به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل از به کار گیری طولانی بر پشت است. بندهایی برای ثابت نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام فایده بیش تر از آن روی بندها طراحی شده است. جیب‌های زیادی که این کوله‌پشتی داراست به شما یاری خواهد اظهار‌کرد وسایل خود را مرتب داخل کیف قرار داده و هر برهه زمانی که بخواهید به راحتی بیشتراز آنها فایده کنید. کوله پشتي اکولاک مدل CKP658 با جنسی از الیاف تصنعی شایسته ترین گزینش شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» نوع «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست و یک کوله مناسب برای برنامه‌های کوتاه بازه بیرون بیشتراز شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این کوله از الیاف تصنعی پلی‌استری تولیدشده است. استفاده از این ماده سبب ساز ساخت ساختاری سفت و بادوام برای کوله‌پشتی شده و عمر مطلوب