کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

این موسسه به وسیله ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خویش را مخصوص به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مانند هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خویش به طور کامل از تجهيزات ديوتر فایده کرده‌اند. در درحال حاضر حاضر اين شرکت گستره اي بیشتراز کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي بیش تر از تولیدها اين شرکت می‌باشد که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مطلوب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در برهه زمانی گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به امداد شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي کاملا ضد آب بوده و آب به باطن آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در قسمت بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، حفظ کننده بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در حال استراحت هستيد و کوله پشتي خود را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين منظور در کوله پشتي قرار ميگيرد که در زمان پياده روي، براي رفع تشنگي ايست شکل نگيرد. انجام جلوگیری ، با هر بازه زمانی زمان، منجر کاهش جريان خون و جا ماندن بیشتراز مجموعه ميشود و رسيدن به شرايط قبلي برهه زمانی و عملکرد زيادي مي‌طلبد. براي کامل شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز می باشد که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با به کار گیری بیش تر از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که بار مو جود در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي سبب شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق بیشتراز کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز دوران پياده‌روي يا صعود ممکن می‌باشد مسئله به کار گیری قرار گيرد، مانند آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با توجه به سايزهاي گوناگون شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت را با استفاده بیش تر از بندهاي تنظيم روي بند شانه فراهم مي‌آورد.
گذر بیش تر از رودخانه يکي از فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد حتمی در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که شاید در برهه زمانی عبور بیشتراز رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارد که سبب ساز ميشود با خيال راحت، و فارغ از دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را داخل کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي فرآیند صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در روند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي اختصاصی کوهنوردي دارشته و در پروسه پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي مطلوب قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه شیوه برويد. اين کوله پشتي در کنار خود قسمتي منحصربه‌فرد عصا داراست که مي‌تووان باتون ها را در درون آن جاي داد.
مي‌توانيد براي دسترسي به قسمت هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خویش را بيرون آوريد، بیشتراز زيپ داخل جيب زيرين کوله استفاده کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را سبب ساز مي‌شوند. اين مساله باعث به وجود داخل شدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را امکان پذير ميسازد. در حرکت آونگي کوله که از قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیش تر از آن دور ميشود و اين دستور مانند دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بی نقص آن به تن و در نتيجه کاهش لنگر توشه درون کوله تعبيه شده است. يک کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیشتراز آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا جور H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارد که به شما این امکان را می دهد تا لوازمی که ممکن می‌باشد در ارتفاع روز به آن‌ها موردنیاز پیدا فرمائید را به آسانی با خویش حمل کنید. بندهایی در نصیب جلویی وجود دارند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آن‌ها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما امداد می نماید تا بتوانید وسایل خود را در زمان حمل به خیر و خوبی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک نصیب کوچکی وجود دارااست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این قسمت برای این میباشد که بتوانید گوشی خود‌ را در داخل جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در زمان راه‌ رفتن بیشتراز گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت نیکی دارد. همین مورد پوسیدگی کوله را نیز تعویق انداخته و باعث ارتقاء قدمت کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود داراست که می‌توان برای حمل یک بطری بیشتراز آن به کار گیری کرد. بر روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود دارااست که می‌توان در آن یک گوشی همپا کوچک و یا هر وسیله کوچک دیگری که باید در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا دسته H04-006 Opie یک کوله زیبا می‌باشد که با داشتن جیب‌های مختلف می تواند در حمل وسایل روزمره به شما یاری کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» گونه 1005 می تواند یار و همدم خوبی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در طول روز باشد. قرار دادن وسایل لازم و حمل آن بوسیله کوله‌پشتی مطلوب در طول روز باعث می شود احساس خستگی نکرده و بیش تر از آن در مدت‌زمان بیشتری به کار گیری کنید. کوله‌پشتی‌ها بایستی با حمل محتویات کمترین وزن را ساخت کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیشتراز پارچه میباشد و دوامی مطلوب دارااست تا شما در دوران کار روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارای دسته‌ای برای حمل دستی می باشد تا در چهره خستگی بیشتراز به دوش انداختن این کوله‌پشتی، بیشتراز حمل دستی به کار گیری کنید. بیش تر از دیگر ویژگی‌های این محصول این میباشد که بندها نیز قابلیت تغییر‌و تحول سایز به صورت سگکی دارا هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر دهید. بندها هم به شکل مشبک پباده سازی شده‌اند تا با تولید جریان هوا، بیش تر از رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در قسمت پشت جلوگیری کنند. کوله‌پشتی 361 درجه مدل 1005 دارای دو جیب برای قراردادن قمقمه است تا در صورت تشنه‌شدن آب به ملازم داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا مدل 16I-010 Icon Twist دارنده یک دسته در بالا برای حمل به چهره دستی و دو بند در پشت برای حمل به صورت کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به شکل کولی خوبتر بوده تا همواره بیشتراز دو بند آن به کار گیری کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به دلیل سگک‌هایی که بر روی خویش دارند قابل تهیه بوده و می‌توان طول آن‌ها را به دلخواه تغییر تحول داد. همچنین برای این که در دوران استفاده بیش تر از بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آن‌ها بیشتراز فوم برای بالشتک ‌گذاری به کار گیری شده است. های سیرا برای این بند‌ها طراحی مشبکی نیز به کار گیری کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری ایجاد کنند. این کوله دارای یک محفظه منحصربه‌فرد نگهداری لپ‌تاپ میباشد تا بتوان در طول روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به ملازم خویش داشته باشید. این محفظه دلخواه برای لپ‌تاپ‌هایی با غایت معیار 14 اینچ‌ بوده و به استدلال ساختاری که دارد تا حد زیادی بیش تر از آسیب وارد شدن به لپ‌تاپ شما توقف می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز می تواند قابلیت مناسبی برای محافظت از تبلت در درون کیف باشد. برای این جور علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار نیز در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان بهتر وسایل همپا را تفکیک کرد. همینطور یک جیب در کناره تعبیه شده تا در برهه زمانی حمل بطری نیز راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا دسته 16I-010 Icon Twist به عامل دارا بودن طراحی زیبا و محفظه مخصوص محافظت لپ‌تاپ میتواند یک کوله‌پشتی خیر و خوبی برای فایده در شهر باشد.


کوله‌پشتی «سالومون» مدل «Evasion» جنسی بیش تر از نایلون داراست تا بیش تر از استحکام کافی برای فایده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای پباده سازی ‌شده است که برای حمل امکانات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیش تر از ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیشتراز آن است؛ بدون این که بدنه‌ی آن پاره یا این که ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در وضعیت گوناگون راحت‌تر خواهد کرد. کیف پول کهن چرم مدل Lwk48 کناره‌ی کوله برای تغییر و تحول حجم آن به کار گیری می گردند تا متناسب با محتویات داخل کوله‌پشتی، آنان را تهیه و تنظیم کنید. پباده سازی مشبک پشت این جور هم هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را ارتقاء میدهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای دوران طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون گونه Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، انتخاب سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به ملازم داشتن تمام لوازم ما یحتاج شماست.

حتما براي شما هم پيش آمده كه بعد بیش تر از گذراندن يك روز لبریز مشغله خارج بیشتراز منزل كه تمام روز مجبور بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، قبلی از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه استفاده از كيف‌هاي كوله پشتي هست كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و مانع بیش تر از رسيدن آسيب به بدن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي دسته 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري زیرا قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري نگهداری بیش تر از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. پهنا كيف در وضعیت نرمال 19 سانتي متر و در چهره به کار گیری بیشتراز قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي است كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اظهار کرد اين محصول يك گزينه‌ي مناسب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» جور «Capra گنجایش 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، انتخاب خیر برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت زیادی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا این که خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک جور برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری بهتر کوله‌پشتی و پرهیز بیش تر از فشار روی کمر میباشد و از تولید رطوبت حاصل از تعریق در هنگام حمل آن هم توقف می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت و امکان قراردادن موبایل یا این که خودکار را میدهد و به‌راحتی به وسایل ضروری همپا خود دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان از پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده میباشد که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیشتراز این سوت به کار گیری کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» گونه «Capra» با گنجایش 36 لیتر دارنده یک خروجی آب است تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام جنبش آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و بیش تر از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک مدل CKP658 با طراحی زیاد زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل فعالیت یا به صورت روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر و تحول سایز به صورت سگکی را داشته و همچنین دارنده دسته‌ایی برای حمل به چهره دستی نیز تعبیه شده تا هر دوران که احساس خستگی کردید از آن فایده کنید. پدهای حفظ کننده پشت این کوله‌پشتی سبب توقف بیش تر از ضربه به کمر میشود به علاوه دارنده پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیش تر از به کار گیری طولانی بر پشت است. بندهایی برای ثابت نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام استفاده از آن روی بندها طراحی شده است. جیب‌های زیادی که این کوله‌پشتی داراست به شما کمک خواهد کرد وسایل خویش را مرتب داخل کیف قرار داده و هر برهه زمانی که بخواهید به راحتی بیشتراز آنان به کار گیری کنید. کوله پشتي اکولاک دسته CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف تصنعی بهترین تعیین شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» دسته «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر دارد و یک کوله مناسب برای برنامه‌های کوتاه زمان بیرون بیشتراز شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای تولید این کوله بیش تر از الیاف تصنعی و مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. به کار گیری از این ماده سبب ساز ایجاد ساختاری سفت و بادوام برای کوله‌پشتی شده و قدمت مطلوب