کوله پشتي کوهنوردي 16 ليتري بلک دايموند مدل Bullet 16

شرکت توسط ارتش المان نازي به يغما برده شده و به اجبار خود را اختصاصی به توليد احتياجات ارتش کرد. کوهنوردان و طبيعت گردان مشهور دنيا مانند هرمان بوهل و پتر هابلر، در صعود هاي هشت هزار متري خویش به طور بی نقص بیش تر از تجهيزات ديوتر فایده کرده‌اند. در اکنون حاضر اين این موسسه گستره اي بیش تر از کوله پشتي ها، چادرها، و کيسه خواب هاي نظامي، کوهنوردي و گردشگري را توليد ميکند.
کوله پشتي هاي سري فوتورا (با تلفظ انگليسي فيچرا)، مجموعه اي از تولیدات اين شرکت میباشد که داراي سيستم تهويه در پشت (شاسي)بوده و براي پياده روي هاي طولاني (هايکينگ)بسيار مطلوب اند. اين کوله پشتي، ويژگي هاي زيادي را داراست که در برهه زمانی گلگشت‌ها، صعودهاي کوچک و پياده روي‌هاي بالاي ده ساعت به یاری شما مي‌آيند.
اولين ويژگي اين کوله پشتي، وجود پوشش ضد باران (رين کاور)براي آن است. به وجود اينکه اين کوله پشتي تماما ضد آب بوده و آب به باطن آن نفوذ نميند، ولي اين کاور ميتواند براي گوشي موبايل، مدارک شناسايي، دستمال کاغذي و ديگر لوازمي که معمولا در نصیب بيروني کوله پشتي قرار ميگيرند، محافظ بسيار مناسبي باشد. همچنين، زماني که در هم اکنون استراحت هستيد و کوله پشتي خویش را به کناري گذارده‌ايد، اين کاور جلوي زخمي شدن رويه آن را ميگيرد.
ويژگي بعدي اين کوله پشتي، وجود سيستم آب رساني يا هيدراسيون (hydration)در آن است. اين سيستم به اين مراد در کوله پشتي قرار ميگيرد که در دوران پياده روي، براي رفع تشنگي ايست چهره نگيرد. انجام پرهیز ، با هر مدت زمان، سبب کاهش جريان خون و جا ماندن بیش تر از تیم ميشود و رسيدن به شرايط قبلي دوران و تلاش زيادي مي‌طلبد. براي بی نقص شدن اين سيستم يک ست هيدراسيون نيز نياز می باشد که ميتوان به عنوان تجهيزات جانبي کوله پشتي تهيه نمود.
حجم اين کوله را مي‌توان با استفاده بیش تر از بندهاي کناري آن کوچک‌تر کرد. زماني که توشه جانور در کوله کم حجم باشد، حجم اضافي سبب شل و آويزان شدن کوله ميشود که فارق بیشتراز کاهش زيبايي ظاهري آن، لنگري به وجود ميارد که خستگي بيشتري به وجود خواهد آورد.
در جيب هاي کشي طرفين اين کوله ميتوان اقلام ضروري اي که در هر لحظه بیشتراز زمان پياده‌روي يا صعود ممکن می باشد گزینه به کار گیری قرار گيرد، نظیر آبميوه، شربت او آر اس، بطري آب ، سوت اخبار، جي پي اس، و غيره را، جاي‌سازي کرد.
با توجه به سايزهاي متعدد شانه، بند شانه يک کوله پشتي حرفه اي بايد قابل تنظيم باشد تا کوهنورد در پياده روي هاي طولاني احساس ناخوشايندي نداشته باشد. اين کوله پشتي اين قابلیت و امکان را با فایده بیشتراز بندهاي تنظيم روي بند شانه مهیا مي‌آورد.
گذر از رودخانه يکي بیشتراز فعاليت‌هاي لذتبخش يا شايد حتمی در صعود ها و طبيعت‌گردي‌هاست. کوله شما بايد محلي براي قرار دادن لباس‌هايي که ممکن است در زمان عبور بیش تر از رودخانه خيس مي‌شوند داشته باشد. در اين کوله پشتي يک wet pocket يا جيب البسه شسته شوده وجود دارااست که سبب ميشود با خيال راحت، و فارغ از دغدغه خيس شدن لوازم ديگر، لباس‌هاي خيس خود را درون کوله قرار دهيد.
اکثر برنامه‌هاي گشت و گذار داراي پروسه صعود، فرود و پياده روي (ترکينگ/هايکينگ)اند. در روند صعود يا فرود، شما نياز به باتون هاي اختصاصی کوهنوردي دارشته و در مراحل پياده روي، بايد باتون (عصا)خود را در محلي دلخواه قرار دهيد تا بتوانيد آزادانه خط مش برويد. اين کوله پشتي در کنار خویش قسمتي منحصر به فرد عصا داراست که مي‌تووان باتون ها را در باطن آن جاي داد.

مي‌توانيد براي دسترسي به قسمت هاي زيرين کوله، سوای اين‌که زيپ بالاي آن را باز کرده و تمام لوازم خود را بيرون آوريد، از زيپ داخل جيب زيرين کوله به کار گیری کنيد.
شاسي فولادي انعطاف پذير پشت اين کوله، مهمترين ويژگي يک کوله حرفه اي به شمار مي‌رود. در پياده‌روي‌هاي طولاني، کوله پشتي هاي معمولي به کمر شخص چسبيده و تعريق زياد در آن ناحيه را سبب ساز مي‌شوند. اين مسائل باعث به وجود داخل شدن عوارضي در پوست شخص گشته و در کنار آن، حس زيباي طبيعت‌گردي را به ناراحتي ناشي بیش تر از تعريق تبديل مي‌کند. اين کوله با دارا بودن شاسي اي انعطاف پذير که بالاتنه را در آغوش مي‌گيرد، تنفس پوست را امکان پذير ميسازد. در جنبش آونگي کوله که بیشتراز قدم برداشتن شخص ناشي مي‌شود، کوله به سمت تن شخص رفته و بیش تر از آن به دور ميشود و اين فرمان نظیر دم و بازدم ريه، هواي پاک طبيعت را روي پوست جاري مي‌سازد.
بند کمر و بند سينه اين کوله، براي اتصال بدون نقص آن به بدن و در نتيجه کاهش لنگر بار درون کوله تعبيه شده است. کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe کوله حرفه اي بايد بند کمر و بند سينه را دارا باشد تا آويختگي و تکان هاي ناشي بیش تر از آن انرژي شخص را اتلاف نکند.

کوله‌پشتی های سیرا جور H04-006 Opie یک کوله شهری زیبا بوده و حجمی برابر با 30 لیتر دارد که به شما این قابلیت و امکان را میدهد تا لوازمی که ممکن می‌باشد در ارتفاع روز به آن‌ها مایحتاج پیدا نمایید را به سادگی با خود حمل کنید. بندهایی در قسمت جلویی وجود دارا‌هستند که می‌توان با یک کارابین وسایل مختلفی را به آنها آویزان کرد. یک جیب بیرونی در جلوی کوله قرار داده شده و به شما امداد می‌نماید تا بتوانید وسایل خویش را در زمان حمل به نیکی تفکیک کنید. در کنار زیپ این جیب، یک قسمت کوچکی وجود دارااست و بر روی آن علامت یک هدفون وجود دارد. این نصیب برای این است که بتوانید گوشی خود‌ را در داخل جیب بیرونی قرار داده و با رد کردن سیم هدفون در دوران راه‌ رفتن از گوش دادن به آهنگ‌ هم لذت ببرید. این کوله‌پشتی بیش تر از جنس پلی‌استر ساخته شده و در برابر ساییده شدن مقاومت نیکی دارد. همین گزینه پوسیدگی کوله را هم تعویق انداخته و سبب افزایش قدمت کلی این محصول می‌شود. در کناره کوله یک جیب توری وجود داراست که می‌توان برای حمل یک بطری بیشتراز آن استفاده کرد. بر روی بند کوله هم یک جیب توری کوچک وجود دارااست که می‌توان در آن یک گوشی یار و همدم کوچک و یا هر وسیله کوچک دیگری که بایستی در دسترس باشد قرار داد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-006 Opie یک کوله زیبا میباشد که با داشتن جیب‌های مختلف می تواند در حمل وسایل روزمره به شما یاری کند.

«کوله‌پشتی 361 درجه» مدل 1005 میتواند همراه خوبی برای شما در حمل وسایل موردنیازتان در ارتفاع روز باشد. قرار دادن وسایل واجب و حمل آن بوسیله کوله‌پشتی مطلوب در ارتفاع روز سبب ساز می شود احساس خستگی نکرده و بیش تر از آن در مدت‌زمان بیشتری فایده کنید. کوله‌پشتی‌ها می بایست با حمل محتویات کمترین وزن را ساخت کرده همچنین دو بند ضخیم داشته باشند. به‌علاوه جنس بدنه کوله‌پشتی 361 درجه بیش تر از پارچه هست و دوامی دلخواه داراست تا شما در دوران کار روزمره نگران پارگی آن نباشید. درعین‌حال دارای دسته‌ای برای حمل دستی هست تا در شکل خستگی از به دوش انداختن این کوله‌پشتی، از حمل دستی به کار گیری کنید. بیش تر از دیگر ویژگی‌های این محصول این هست که بندها هم قابلیت تغییر و تحول سایز به شکل سگکی دارا‌هستند تا شما بسته به راحتی در جابه‌جا کردن، آن را تغییر و تحول دهید. بندها نیز به صورت مشبک طراحی شده‌اند تا با ساخت جریان هوا، از رطوبت حاصل بیشتراز تعریق در قسمت پشت پرهیز کنند. کوله‌پشتی 361 درجه گونه 1005 دارنده دو جیب برای قراردادن قمقمه میباشد تا در چهره تشنه‌شدن آب به همراه داشته باشید.

کوله‌پشتی‌ های سیرا گونه 16I-010 Icon Twist دارای یک جور در بالا برای حمل به شکل دستی و دو بند در پشت برای حمل به صورت کولی است. برای حمل کوله‌پشتی به چهره کولی خوبتر بوده تا همواره بیشتراز دو بند آن فایده کنیم تا فشار وارده به شانه‌ها تقسیم شود. این بند‌ها به ادله سگک‌هایی که بر روی خود دارا هستند قابل تنظیم بوده و می‌توان طول آن ها را به دلخواه تغییر تحول داد. همچنین برای این که در زمان فایده بیشتراز بندها راحتی بیشتری داشته باشید، در آنان از فوم برای بالشتک ‌گذاری فایده شده است. های سیرا برای این بند‌ها پباده سازی مشبکی هم استفاده کرده تا بر روی شانه‌ها تعریق کمتری تولید کنند. این کوله دارنده یک محفظه منحصربه‌فرد نگهداری لپ‌تاپ هست تا بتوان در ارتفاع روز با خیالی راحت نیز لپ‌‌تاپ را به یار و همدم خویش داشته باشید. این محفظه مناسب برای لپ‌تاپ‌هایی با نهایت میزان 14 اینچ‌ بوده و به برهان ساختاری که دارد تا حد متعددی از زخم وارد شدن به لپ‌تاپ شما توقف می‌کند. جیب جلویی این محفظه نیز میتواند قابلیت مناسبی برای مراقبت بیش تر از تبلت در داخل کیف باشد. برای این مدل علاوه بر محفظه اصلی، دو جیب زیپ‌دار نیز در قسمت جلویی قرار داده شده تا بتوان خوب تر وسایل همپا را تفکیک کرد. همچنین یک جیب در کناره تعبیه شده تا در دوران حمل بطری هم راحت باشید. کوله‌پشتی ‌های سیرا گونه 16I-010 Icon Twist به دلیل دارا بودن طراحی زیبا و محفظه منحصربه‌فرد نگهداری لپ‌تاپ میتواند یک کوله‌پشتی خوبی برای استفاده در شهر باشد.

کوله‌پشتی «سالومون» گونه «Evasion» جنسی بیش تر از نایلون داراست تا بیش تر از استحکام کافی برای فایده در کوهنوردی و کوهستان برخوردار باشد. این کوله‌پشتی به‌گونه‌ای طراحی ‌شده است که برای حمل تجهیزات ورزشی شما مورداستفاده قرار گیرد. بیشتراز ویژگی‌های این محصول استفاده‌ی طولانی‌مدت و مستمر بیش تر از آن است؛ بدون این‌که بدنه‌ی آن پاره یا ساییده شود. همچنین در هر شرایطی می‌توان به‌آسانی آن را حمل کرد. بندهای قابل‌تنظیم کوله‌پشتی سالومون حمل آن را در وضعیت مختلف راحت‌تر خواهد کرد. بندهای کناره‌ی کوله برای تغییر تحول حجم آن فایده می‌شوند تا متناسب با محتویات درون کوله‌پشتی، آن ها را تهیه و تنظیم کنید. طراحی مشبک پشت این جور نیز هواخوری کمر و محل قرارگیری کوله‌پشتی را افزایش میدهد و شما به‌راحتی می‌توانید برای بازه زمانی طولانی‌تری به دویدن در کوهستان ادامه دهید. کوله‌پشتی سالومون نوع Evasion با داشتن محفظه‌ای برای قراردادن عصای کوهنوردی، گزینش سنجیده‌ای برای ورزش‌کردن در کوهستان و به ملازم داشتن تمام لوازم نیاز شماست.

حتما براي شما نیز پيش آمده كه بعد بیش تر از گذراندن يك روز مالامال مشغله بیرون بیشتراز منزل كه تمام روز ناچار بوديد وسايلي را با خود حمل كنيد، گذشته بیش تر از كارهايي كه بايد انجام ميداديد سختي حمل وسايل بيش از هر چيز شما را خسته كرده باشد. بهترين گزينه استفاده بیش تر از كيف‌هاي كوله پشتي می باشد كه وزن وسايل را بين عضلات پشت تقسيم مي‌كند و بازدارنده از رسيدن آسيب به بدن مي‌شود. «كوله پشتي ال سي نوع 1294» با وزني در حدود 650 گرم يكي از بهترين گزينه‌ها براي استفاده‌ روزمره است. اين كيف قابليت‌هاي ديگري چون قابليت افزايش فضا ، دسته‌ي ابري، پد ضربه گير براي حمل لپ تاپ‌هاي بين 13 تا 15 اينچ، پد ابري محافظت بیش تر از كمر، دسته‌هاي ابري رو دوشي، دو عدد جيب توري نايلوني با كفيت عالي در طرفين كوله براي حمل بطري آب و قمقمه را داراست. پهنا كيف در موقعیت نرمال 19 سانتي متر و در صورت فایده بیشتراز قابليت افزايش فضا به 24 سانتي‌متر خواهد رسيد. همچنين اين كيف داراي سه جيب خارجي میباشد كه با زيپ باز و بسته مي‌شود. در كل مي‌توان اعلام کرد اين محصول يك گزينه‌ي مطلوب براي حمل وسايل شما در طي روز است.

«کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» جور «Capra ظرفیت 36 لیتر» با ابعاد و ظرفیت مناسب، انتخاب خیر و خوبی برای کوهنوردی و کمپینگ خواهد بود. کوله‌پشتی انیسه استحکام و مقاومت متعددی در برابر سایش و پارگی دارد. شما با حمل آن احساس درد یا خستگی نخواهید کرد؛ زیرا با داشتن دو بند به‌صورت کوله‌پشتی و یک دسته برای حمل دستی خیالتان برای حمل آن راحت‌ خواهد شد. درعین‌حال دارنده پد‌های فومی و مشبک برای قرارگیری بهتر کوله‌پشتی و پرهیز بیش تر از فشار روی کمر می باشد و بیش تر از ساخت رطوبت حاصل بیش تر از تعریق در هنگام حمل آن نیز پرهیز می‌کند. جیب‌های تعبیه‌شده روی بند این کوله‌پشتی قابلیت قراردادن موبایل یا این که خودکار را می دهد و به‌راحتی به وسایل لازم همراه خویش دسترسی خواهید داشت. برای اطمینان بیشتراز پیمون مسیر یا پیداکردن دوستانتان، یک سوت کوچک روی بند کوله‌پشتی پباده سازی شده هست که به‌راحتی در هنگام حمل آن می‌توانید بیش تر از این سوت استفاده کنید. «کوله‌پشتی کوهنوردی انیسه» دسته «Capra» با گنجایش 36 لیتر دارای یک خروجی آب میباشد تا با اتصال کیسه آب یا قمقمه‌تان به بند کوله‌پشتی، به‌راحتی و در هنگام حرکت آب بنوشید. با داشتن این کوله‌پشتی، سفری آرامش‌بخش خواهید داشت و از کوهنوردی لذت بیشتری خواهید برد.

کوله پشتي اکولاک نوع CKP658 با طراحی فراوان زیبا و رنگ‌بندی متنوع به شما در حمل وسایلتان در محل فعالیت یا به چهره روزانه کمک خواهد کرد. بندهای این کیف قابلیت تغییر‌و تحول سایز به شکل سگکی را داشته و همینطور دارای دسته‌ایی برای حمل به شکل دستی هم تعبیه شده تا هر زمان که احساس خستگی کردید بیشتراز آن استفاده کنید. پدهای محافظ پشت این کوله‌پشتی باعث جلوگیری بیشتراز ضربه به کمر می شود به علاوه دارای پدهای مشبک برای جذب تعرق و رطوبت حاصل بیشتراز به کار گیری طولانی بر پشت است. بندهایی برای ثابت نگه داشتن کوله‌پشتی هنگام فایده بیش تر از آن روی بندها طراحی شده است. جیب‌های زیادی که این کوله‌پشتی دارد به شما امداد خواهد اعلام کرد وسایل خود را مرتب داخل کیف قرار داده و هر زمان که بخواهید به راحتی بیشتراز آنان استفاده کنید. کوله پشتي اکولاک مدل CKP658 با جنسی بیشتراز الیاف تصنعی و مصنوعی بهترین تعیین شما در داشتن یک کوله با استحکام خواهد بود.

کوله‌پشتی «های کلورادو» دسته «Phablu» ظرفیتی برابر با 20 لیتر داراست و یک کوله مناسب برای برنامه‌های کوتاه مقطع خارج از شهری خواهد بود. پارچه استفاده‌شده برای ایجاد این کوله بیشتراز الیاف مصنوعی پلی‌استری تولیدشده است. استفاده بیش تر از این ماده سبب ساز ساخت ساختاری سفت و بادوام برای کوله‌پشتی شده و قدمت دلخواه