کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe

�راحی کرده است که خاصیت قطع شدن بیش تر از کیف را دارد. محفظه دارای اهمیت این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز می‌شود. اما قسمت جادار بودن این کیف به دو طرف محفظه حیاتی مربوط می‌شود. کوله پشتي شهر چرم مدل 1719 هر دو طرف محفظه‌ای نظیر کیف پول در لحاظ گرفته شده که به وسیله‌ی دو دکمه باز و بسته خواهد شد. به همین خاطر فضای دوچندان متعددی برای انواع و اقسام کارت اعتباری، ویزیت، عکس و یا این که اسکناس خواهد داشت. در هر دو طرف برای محافظت اضافه از کارت‌های اعتباری شما یک بند پباده سازی شده هست که در صورت چه بسا بسته بودن کیف، بیش تر از افتادن کارت‌ها توقف شود. در نصیب محفظه اصلی، یک جیب زیپ‌دار برای جداکردن محفظه در حیث گرفته شده که برای اقلام کوچکی مانند سکه عالی خواهد بود. در دو طرف کیف دو جیب دیگر قرار گرفته هست و این کیف را به یک تعیین فوق‌العاده تبدیل کرده است. مارک چرم مشهد این کیف را با تضمین 100 درصدی بیشتراز مدل چرم ارگانیک عرضه کرده می باشد و ابعادی معادل 23 × 14 × 4 سانتی‌متر دارد. کیف دستی P0960 برای آقایان خوش‌سلیقه ایده‌آل به حیث می‌رسد.

کیف رودوشی جور «39494» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) مخصوص بانوان می باشد که ظاهری طرح‌دار و زیبا دارد. کیف زنانه‌ی شهر چرم بیش تر از جنس جیر ساخته شده و زیاد لطیف است و ابعادی معادل 37.5 × 33.5 × 9.5 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی کلیدی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای با طرح چهارخانه است. داخل کیف شهر چرم، دو عدد جیب بی آلایش وجود داراست که برای قرارگیری موبایل یا این که وسایل کوچک و کم‌حجم دلخواه هستند. این کیف دارای دو دسته‌ی یکسان به ارتفاع 29 سانتی‌متر هست که آنان نیز از جنس جیر هستند. رنگ نیمی بیشتراز رویه‌ی کیف قهوه‌ای تیره و ساده بوده و نیم دیگر آن با پارچه‌ی طرح‌دار تزئین شده است. به‌طورکلی کیف دوشی جور 39494 ظاهری معمولی ولی زیبا دارد که موردپسند بخش اعظمی بیش تر از افراد قرار خواهد گرفت و می‌توان آن را به‌صورت روزمره استفاده کرد.

ظاهر زیبا و آسانی در طراحی بیش تر از خصوصیات هویدا «کیف دوشی چرم ارگانیک کهن چرم دسته LZ5» است. این کیف اداری دارنده فضای کافی جهت وسایل یک خانم دانشجو و یا این که شاغل است. این کیف اداری در کارخانه تولیدی شرکت قدیمی چرم پباده سازی و ایجاد شده است. این محصول بر اساس آسانی و اصالت پباده سازی شده است. جنس کیف نام برده چرم ارگانیک درجه یک بوده که استمرار و عمر مصرفی کالا را افزایش می‎‌دهد. این محصول به عنوان یک کیف اداری شناخته می گردد و بیش تر مناسب خانم‌های شاغل و دانشجو به شمار می‌رود. در این کیف بوسیله زیپ باز و بسته شده و بر روی دو طرف بدنه‌ی آن دو محفظه زیپ‌دار قرار دارااست که قابلیت و امکان مناسبی برای قرار گیری وسایلی از قبیل مدارک است. درون کیف هم دارنده سه نصیب بوده که می‌توان لوازم ضروری و گزینه مایحتاج را قرار داد. این کیف اداری دارای دو گونه نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می‌شود این کیف را یک گزینه دلخواه برای خرید و یا هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد اگرچه که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست.

از جمله محصول ها بادوام و مقاوم برای تهیه کیف، چرم‌ها هستند. چرم ارگانیک حاصل فرآیندی پیچیده و دباغی پوست حیوانات است که در طی این عملیات، بافتی مقاوم به ‌دست می‌آورد. این گونه چرم، قسمتی از چرم‌های صنایع دستی محسوب می گردد که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی، هر جلد چرم بیش از پنج نوبت به وسیله استاد کاران هنرمند ایران زمین و توسط دست، رنگ شده است. امروزه با توجه به توسعه و گسترش این هنر-صنعت، چرم‌ها با تنوع رنگی بالایی ساخت می‌شوند. «کیف دستی چرمی برند کهن چرم گونه Pf23» محصولی شیک از محصولات کاربردی این مجموعه شناخته شده‌ی دیرین چرم بوده که به صورت کیف مدارک بزرگ ساخت می‌شود. این کیف دستی ظاهری بسیار شیک و بی آلایش دارد و درپوشی بر روی این کیف پباده سازی شده که با دو قفل فشاری باز و بسته می‌شود. این کیف دستی چرمی، از چرم ارگانیک عسلی رنگ ساخته شده و دوخت تمیز صنعتی دارد. این محصول فضای متعددی برای دفترچه، کارت‌ها و مدارک شما دارااست و برای مردانی دلخواه است که علاقه دارا هستند تمام مدارک خود را منظم و کلاسه شده داشته باشند. این محصول علاوه بر نگهداری از وسایل شما در درون چرم بادوام خود، با ابعاد مناسب 25 × 37 × 7.5 سانتی‌متر فضای کافی برای کارت‌ها و مدارک شما را هم دارد. این کیف دستی علاوه بر فضای گران قدر داخلی، بر روی بدنه ی خویش 3 بخش مجزا بعلاوه ی یک بخش زیپ دار دارد. همینطور در قسمت داخلی درپوش 3 جای کارت افقی و یک جای کارت عمودی دارد. برای تمیز کردن چرم‌ها نباید آن ها را شست، برای تمیز کردن کیف بیشتراز هیچ گونه آستون یا اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و صرفا با حوله یا دستمال نخی مرطوب مرحله چرم را تمیز کنید.

کوله‌پشتی کوهنوردی «ال سی» مدل «Adventure» با ظرفیت 40لیتری، برای استفاده در برنامه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی کوتاه‌مدت مناسب است. قسمت پشتی این کوله به سیستم «Gallery Air» مجهز می‌باشد که منجر راحتی در برهه زمانی حمل آن می‌شود. این سیستم که به شکل یک صفحه‌ی مشبک در نصیب پشتی کوله عمل شده است، منجر می‌شود در برهه زمانی حمل آن، فشار وارده به پشت تاحدی کاهش یابد. مهم‌ترین ویژگی این صفحه‌ی مشبک، دادن اجازه‌ی هواخوری به پشت است که به کاهش تعریق در دوران کوله‌کشی سبب ساز می‌شود. این کوله بیشتراز پارچه‌ای مستحکم و مقاوم تولید شده هست و می‌تواند برای به کار گیری در محیط‌های کوهستانی، گزینه‌ِ‌ی خیر و خوبی باشد. برای این محصول، جیب‌های مختلف بیرونی و درونی نیز ایجاد شده میباشد که کمک می‌نماید تا بتوان وسایل ملازم را به شکل نیکی تفکیک کرد و در دسترس قرار داد. برای حمل این محصول، سه گونه در نظر گرفته‌‌اند که یک کدام از به چهره یک بند در بالاست و برای حمل دستی کاربرد دارااست و دو بند دیگر هم برای حمل دوشی و تعبیه‌‎شده در پشت محصول هستند. بندهای دوشی این مدل قابلیت تنظیم میزان هم دارند تا بتوان بسته به نیاز، اندازه‌ی آن ها را تغییر و تحول داد. همچنین این دو بند ساختاری مشبک دارند که امداد می‌کنند در دوران حمل کوله، تن دیرتر گرم شود و تعریق کمتری نیز اتفاق بیفتد.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» مدل «Independe» ظرفیتی برابر با 60 ليتر داراست که منجر می شود برای یک برنامه‌ی طولانی‌مدت کوهنوردی مناسب باشد. این کوله‌پشتی دارنده یک کاور برای پرهیز بیش تر از خیس‌شدن بوده که در قسمت پایینی و در داخل آن یک جیب تعبیه‌ شده است. به عمل بردن این کاور دوچندان معمولی بوده و تنها نیاز میباشد تا پس از بیرون‌‎آوردن، آن را با استفاده از کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در قسمت پشتی این محصول از سیستم Air Flow استفاده برده است. این مورد در کنار بندهای با پدهای فومی مشبک، سبب راحتی در دوران حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود تا مرحله پوست تعریق کمتری داشته باشد. وجود بند روی سینه و کمر نیز کمک مینماید تا بتوان با تسلط و راحتی بیشتری این کوله‌پشتی را حمل کرد. فضای داخلی کافی و جیب‌های مختلف هم بیشتراز دیگر ویژگی‌هایی می باشند که سبب ساز می گردند این محصول برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی دلخواه باشد.

«کوله‌پشتی فالکون گونه King 1805» انتخابی مطلوب و سنجیده برای بانوان و آقایانی که به ظاهری زیبا و کیفیت یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله بیشتراز آنجایی‌ که دارنده جلوه خاصی بوده بیش تر از تلاش بالایی هم برخوردار است. همینطور این کوله بیشتراز پارچه‌ای ضخیم تهیه‌ شده که تداوم و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییده شدن هم ارتقا خواهد داد. پارچه به‌ فعالیت رفته در این کوله بیشتراز جذب رطوبت و ساخت بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت توقف کرده و حس راحتی فراوان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارای 3 دسته بوده یک نوع برای حمل با دست و دو بند دیگر برای حمل بر روی دوش. دو بند دیگر این کوله قابلیت تهیه و تنظیم داشته که حمل راحت را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارنده جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم لازم خود را باطن آن نهاده و به‌ راحتی به آنان دسترسی داشته باشید.گفتنی میباشد که این کوله قابلیت حمل لپ‌تاپ هم داشته به همین جهت به کوله‌پشتی کارآمد تبدیل شده است. این کوله انتخابی دلخواه برای سفر و ورزش خواهد بود.

کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو دسته 9630 با رنگ‌های متنوع شایسته ترین تعیین برای شما خواهد بود. جنس این کوله‌پشتی از پلی‌استر می‌باشد واین امکان را به شما میدهد تا بتوانید برای دوران طولانی‌تری بیش تر از آن فایده نمائید همینطور از نفوذ آب به داخل کوله‌پشتی شما جلوگیری خواهد کرد. سایز و حجم مطلوب کوله‌پشتی آل نیکو به شما در داشتن یک کوه‌نوردی خوب و سبک کمک می‌کند. علاوه براین بندهای آن دارنده قابلیت تنظیم سایز برای می‌باشند تا حمل آن آسان‌تر شود. دسته‌های این کوله‌پشتی دارنده پدهای فومی برای حمل با کاهش فشار به پشت و کمر خواهد بود. کوله‌پشتی آل نیکو بندهای پهلو بیش تر از جنس فوم دارد تا در هنگام بستن به پهلو آسیبی نرسد. هنگام به پشت انداختن این کوله‌پشتی به استدلال وجود پدهای مشبک باعث هواخوری پشت شده و از ساخت خیسی و تعرق جلوگیری می‌شود. کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو دسته 9630 دارنده دو جیب برای حمل قمقمه می‌باشد تا بدون نگرانی کو‌هنوردی کرده و بیش تر از سفر لذت ببرید.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» گونه «Adventure» بیش تر از طراحی زیبایی برای کوه‌نوردی یا این که طبیعت‌گردی برخوردار است. کوله‌پشتی اسنوویند گنجایش مناسبی برای قرار دادن تمام وسایل شما دارد؛ به علاوه با جیب‌های تعبیه‌شده در آن، راحت‌تر وسایل خود را پیدا خواهید کرد. دو جیب روی پد بند کوله‌پشتی، قرار دادن وسایل اضطراری را امکان‌پذیر می‌کنند. این جور دارنده حمل به دو صورت هست تا قابلیت حمل کوله‌پشتی با دست یا دوبند را داشته باشید. این کوله‌پشتی با پدهای نرم و مشبک روی بندها و نصیب پشتی از ساخت فشار و زخم در نصیب کمر و پشت توقف خواهد کرد. «کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» مدل «Adventure» با پباده سازی یک بند برای بستن به قفسه سینه و کمر، راحتی بیشتری را برای شما مهیا خواهد کرد. شما با داشتن این کوله‌پشتی ایمن‌تر و با آسودگی‌خاطر کوهنوردی و سفر خواهید کرد.

امروزه تمامی کارهایی که ما در طول روز انجام می‌دهیم به گونه‌ای به تکنولوژی گره خورده و بسیاری بیش تر از ما همواره موردنیاز داریم تا یک لپ‌تاپ به همپا خود داشته باشیم. های سیرا با اعتنا به همین مورد کوله‌پشتی نوع H04-031 Aggro را طراحی و ایجاد کرده است. این نوع محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر معیار 17 اینچ دارد که به شما کمک می‌کند تا با خیالی راحت لپ‌‌تاپ خویش را در ارتفاع روز در کنار خویش داشته باشید. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم اندازه به صورت سگکی قرار داده شده تا بتوان ظرفیت کوله را بسته به نیاز ارتقا و یا این که کاهش داد. بندهایی که برای حمل در نظر گرفته شده‌اند هم دارنده قابلیت تهیه و تنظیم اندازه به شکل سگکی هستند. این موضوع به شما یاری میکند تا بتوانید به میزان نیاز اندازه بندها را تغییر و تحول دهید و آن را مطلوب خود تهیه کنید. بر روی این بند‌ها پدهایی هم کار نهاده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در دوران به دوش انداختن این گونه داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارا هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. این کوله جیب‌های متعددی دارد که می‌توان با یاری آنان لوازم را به خیر تفکیک کرد. در نصیب جلویی کوله هم یک قلاب قرار داده شده تا بتوان وسیله کوچکی را بیشتراز آن آویزان کرد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-031 Aggro با داشتن بند‌هایی بالشتک‌ گذاری و محفظه منحصر حمل لپ‌تاپ می‌تواند یک گزینه مطلوب برای کارمندان و دانشجویان باشد.

کوله پشتی های سیرا گونه H04-019 Access بدنه‌ای مقاوم و بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. پلی‌استر فایده شده سبب می شود تا کیف در برابر سایش از خود مقاومت خوبی نشان دهد و همچنین دیرتر دچار پوسیدگی شود. طراحی این کوله به صورتی انجام شده که می‌تواند نیز لحاظ بانوان و نیز لحاظ آقایان را به خویش جلب کند. این کوله جیب‌های متعددی دارد که می‌توان با یاری آن ها وسایل را به تفکیک در داخل کوله قرار داد و با یک محفظه کلیدی لبریز بیشتراز وسایل روبه‌رو نشد. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تنظیم میزان به چهره سگکی وجود دارا‌هستند که با یاری آنان می‌توان گنجایش کوله را افزایش و یا این که کاهش داد تا به حجم مورد نظر دست پیدا کنید. بند‌های پشتی هم قابلیت تغییر و تحول اندازه دارا هستند تا هر کسی بسته به قد و جثه خود بتواند اندازه آن ها را تنظیم کند. بر روی این بند‌ها پدهایی نیز عمل گذارده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در زمان به دوش انداختن این نوع داشته باشید. بندها همچنین ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. نصیب پشتی کوله نیز به صورت بالشتک ‌گذاری ساخته شده تا فشاری که به پشت و کمر وارد میکند خنثی شود. در طراحی نصیب جلویی کوله یک قلاب پلاستیکی لحاظ شده تا بتوان وسایل کوچکی را هم به آن آویزان کرد. این دسته همچنین محفظه مخصوصی برای نگهداری لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر میزان 17 اینچ دارد تا بتوان با خیالی راحت لپ‌‌تاپ را هم با خود حمل کرد. کوله‌پشتی های سیرا گونه H04-019 Access با داشتن محفظه‌ مراقبت لپ‌تاپ و بند‌های بالشتک‌ گذاری شده یک کوله کاربردی برای فایده دانشجویان و کارمندان است.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» جور «Adventure» با ظرفیت 50 ليتر، برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوه�