کوله پشتي کوهنوردي 60 ليتري ال سي مدل Independe

�راحی کرده هست که خاصیت جدا شدن بیش تر از کیف را دارد. محفظه کلیدی این کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز می‌شود. البته نصیب جادار بودن این کیف به دو طرف محفظه حیاتی مربوط می‌شود. در هر دو طرف محفظه‌ای مثل کیف پول در لحاظ گرفته شده که به وسیله‌ی دو دکمه باز و بسته خواهد شد. به همین خیال فضای بسیار متعددی برای انواع و اقسام کارت اعتباری، ویزیت، عکس و یا اسکناس خواهد داشت. در هر دو طرف برای نگهداری بیش تر بیش تر از کارت‌های اعتباری شما یک بند پباده سازی شده می باشد که در چهره چه بسا بسته بودن کیف، بیشتراز افتادن کارت‌ها پرهیز شود. در نصیب محفظه اصلی، یک جیب زیپ‌دار برای جداکردن محفظه در لحاظ گرفته شده که برای اقلام کوچکی مثل سکه عالی خواهد بود. در دو طرف کیف دو جیب دیگر قرار گرفته میباشد و این کیف را به یک تعیین فوق‌العاده تبدیل کرده است. مارک چرم مشهد این کیف را با تضمین 100 درصدی از نوع چرم طبیعی عرضه کرده می‌باشد و ابعادی معادل 23 × 14 × 4 سانتی‌متر دارد. کیف دستی P0960 برای آقایان خوش‌سلیقه ایده‌آل به نظر می‌رسد.

کیف رودوشی دسته «39494» بیشتراز برند «شهر چرم» (Leather City) منحصر بانوان می‌باشد که ظاهری طرح‌دار و زیبا دارد. کیف زنانه‌ی شهر چرم از جنس جیر ساخته شده و فراوان لطیف هست و ابعادی معادل 37.5 × 33.5 × 9.5 سانتی‌متر دارد. محفظه‌ی اساسی کیف به وسیله‌ی یک زیپ باز و بسته می‌شود. آستر کیف پارچه‌ای با طرح چهارخانه است. باطن کیف شهر چرم، دو عدد جیب معمولی وجود داراست که برای قرارگیری موبایل یا این که وسایل کوچک و کم‌حجم دلخواه هستند. این کیف دارای دو دسته‌ی یکسان به ارتفاع 29 سانتی‌متر هست که آن‌ها نیز بیشتراز جنس جیر هستند. رنگ نیمی از رویه‌ی کیف قهوه‌ای تیره و ساده بوده و نیم دیگر آن با پارچه‌ی طرح‌دار تزئین شده است. به‌طورکلی کیف دوشی نوع 39494 ظاهری بی آلایش البته زیبا دارااست که موردپسند بسیاری از افراد قرار خواهد گرفت و می‌توان آن را به‌صورت روزمره به کار گیری کرد.

ظاهر زیبا و آسانی در پباده سازی از مشخصات بارز «کیف دوشی چرم ارگانیک سابق چرم گونه LZ5» است. این کیف اداری دارنده فضای کافی جهت وسایل یک خانم دانشجو و یا این که شاغل است. این کیف اداری در کارخانه تولیدی این موسسه قدیمی چرم طراحی و تولید شده است. این محصول بر شالوده سادگی و اصالت طراحی شده است. جنس کیف نام برده چرم ارگانیک درجه یک بوده که تداوم و قدمت مصرفی کالا را ارتقاء می‎‌دهد. این محصول به عنوان یک کیف اداری شناخته میگردد و طولانی تر مناسب خانم‌های شاغل و دانشجو به شمار می‌رود. در این کیف توسط زیپ باز و بسته شده و بر روی دو طرف بدنه‌ی آن دو محفظه زیپ‌دار قرار دارااست که قابلیت مناسبی برای قرار گیری وسایلی بیشتراز قبیل مدارک است. داخل کیف هم دارنده سه قسمت بوده که می‌توان لوازم اضطراری و گزینه نیاز را قرار داد. این کیف اداری دارنده دو نوع نسبتا بلند و یک بند بلند رو دوشی هم هست. در کل می گردد این کیف را یک گزینه مطلوب برای خرید و یا این که هدیه دادن به خانم‌های جوان بر شمرد هرچند که این کیف فقط یک کیف زنانه نیست.


از جمله تولیدات بادوام و مقاوم برای تهیه و تنظیم کیف، چرم‌ها هستند. چرم ارگانیک حاصل فرآیندی پیچیده و دباغی پوست حیوانات میباشد که در طی این عملیات، بافتی مقاوم به ‌دست می‌آورد. این جور چرم، بخشی از چرم‌های صنایع دستی محسوب میشود که اصطلاحا به آن «چرم دست رنگ» گفته می‌شود. درفرآیند رنگ‌رزی، هر جلد چرم بیش بیشتراز پنج نوبت به وسیله استاد کاران هنرمند ایران زمین و به وسیله دست، رنگ شده است. امروزه با دقت به گسترش این هنر-صنعت، چرم‌ها با تنوع رنگی بالایی ایجاد می‌شوند. «کیف دستی چرمی برند قدیمی چرم مدل Pf23» محصولی شیک بیش تر از تولید ها کاربردی این مجموعه شناخته شده‌ی سابق چرم بوده که به صورت کیف مدارک بزرگ تولید می‌شود. این کیف دستی ظاهری فراوان شیک و ساده دارااست و درپوشی بر روی این کیف پباده سازی شده که با دو قفل فشاری باز و بسته می‌شود. این کیف دستی چرمی، از چرم طبیعی عسلی رنگ ساخته شده و دوخت تمیز صنعتی دارد. این محصول فضای زیادی برای دفترچه، کارت‌ها و مدارک شما داراست و برای مردانی دلخواه است که علاقه دارا‌هستند تمام مدارک خود را منظم و کلاسه شده داشته باشند. این محصول علاوه بر حفظ بیشتراز وسایل شما در داخل چرم بادوام خود، با ابعاد مناسب 25 × 37 × 7.5 سانتی‌متر فضای کافی برای کارت‌ها و مدارک شما را نیز دارد. این کیف دستی علاوه بر فضای بزرگ داخلی، بر روی بدنه ی خود 3 بخش مجزا بعلاوه ی یک بخش زیپ دار دارد. همچنین در قسمت داخلی درپوش 3 جای کارت افقی و یک جای کارت عمودی دارد. برای تمیز کردن چرم‌ها نباید آن ها را شست، برای تمیز کردن کیف از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.

کوله‌پشتی کوهنوردی «ال سی» مدل «Adventure» با ظرفیت 40لیتری، برای استفاده در برنامه‌های طبیعت‌گردی و کوهنوردی کوتاه‌مدت مطلوب است. قسمت پشتی این کوله به سیستم «Gallery Air» مجهز می‌باشد که منجر راحتی در دوران حمل آن می‌شود. این سیستم که به شکل یک صفحه‌ی مشبک در قسمت پشتی کوله فعالیت شده است، منجر میشود در برهه زمانی حمل آن، فشار وارده به پشت تاحدی کاهش یابد. مهم‌ترین ویژگی این صفحه‌ی مشبک، دادن اجازه‌ی هواخوری به پشت هست که به کاهش تعریق در برهه زمانی کوله‌کشی باعث می‌شود. این کوله بیشتراز پارچه‌ای مستحکم و مقاوم ایجاد شده می باشد و میتواند برای به کار گیری در محیط‌های کوهستانی، گزینه‌ِ‌ی خیر و خوبی باشد. برای این محصول، جیب‌های متفاوت بیرونی و درونی نیز ایجاد شده می باشد که امداد می نماید تا بتوان وسایل یار و همدم را به چهره خیر تفکیک اعلام کرد و در دسترس قرار داد. برای حمل این محصول، سه مدل در لحاظ گرفته‌‌اند که یکی از به چهره یک بند در بالاست و برای حمل دستی کاربرد داراست و دو بند دیگر هم برای حمل دوشی و تعبیه‌‎شده در پشت محصول هستند. بندهای دوشی این گونه قابلیت تهیه و تنظیم میزان نیز دارا‌هستند تا بتوان بسته به نیاز، اندازه‌ی آن‌ها را تغییر تحول داد. همینطور این دو بند ساختاری مشبک دارند که امداد می نمایند در دوران حمل کوله، بدن دیرتر گرم شود و تعریق کمتری هم اتفاق بیفتد.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» گونه «Independe» ظرفیتی برابر با 60 ليتر داراست که سبب ساز میگردد برای یک برنامه‌ی طولانی‌مدت کوهنوردی دلخواه باشد. این کوله‌پشتی دارنده یک کاور برای پرهیز بیشتراز خیس‌شدن بوده که در قسمت پایینی و در درون آن یک جیب تعبیه‌ شده است. به فعالیت بردن این کاور زیاد بی آلایش بوده و تنها نیاز هست تا پس از بیرون‌‎آوردن، آن را با استفاده بیش تر از کش‌هایی که دورتادور خویش دارد، روی کوله بکشید. تولید‌کننده در نصیب پشتی این محصول بیشتراز سیستم Air Flow سود برده است. این موضوع در کنار بندهای با پدهای فومی مشبک، سبب راحتی در برهه زمانی حمل کوله‌پشتی شده و با به جریان انداختن هوا موجب می‌‌شود تا سطح پوست تعریق کمتری داشته باشد. وجود بند روی سینه و کمر هم امداد می کند تا بتوان با تسلط و راحتی بیشتری این کوله‌پشتی را حمل کرد. فضای داخلی کافی و جیب‌های گوناگون نیز بیشتراز دیگر ویژگی‌هایی میباشند که منجر می گردند این محصول برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوهنوردی، طبیعت‌گردی و سفرهای کوله‌گردی دلخواه باشد.

«کوله‌پشتی فالکون نوع King 1805» انتخابی مناسب و سنجیده برای بانوان و آقایانی که به ظاهری زیبا و کیفیت یک محصول اهمیت می‌دهند. این کوله از آنجایی‌ که دارنده جلوه خاصی بوده بیشتراز عملکرد بالایی نیز برخوردار است. همینطور این کوله از پارچه‌ای ضخیم تهیه‌ شده که استمرار و مقاومت آن را در برابر پارگی یا ساییده شدن نیز ارتقاء خواهد داد. پارچه به‌ عمل رفته در این کوله از جذب رطوبت و تولید بوی نامطبوع ناشی بیشتراز رطوبت پرهیز کرده و حس راحتی دوچندان را به شما خواهد بخشید. این کوله‌پشتی دارای 3 دسته بوده یک نوع برای حمل با دست و دو بند دیگر برای حمل بر روی دوش. دو بند دیگر این کوله قابلیت تهیه و تنظیم داشته که حمل راحت را برای شما مهیا خواهد کرد. این کوله‌پشتی دارای جیب بیرونی بوده که می‌توانید لوازم اضطراری خود را درون آن نهاده و به‌ راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید.گفتنی میباشد که این کوله قابلیت حمل لپ‌تاپ هم داشته به همین جهت به کوله‌پشتی کارآمد تبدیل شده است. این کوله انتخابی مناسب برای سفر و ورزش خواهد بود.

کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو دسته 9630 با رنگ‌های متنوع بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. جنس این کوله‌پشتی از پلی‌استر میباشد واین قابلیت و امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید برای مقطع طولانی‌تری بیش تر از آن به کار گیری کنید همچنین از نفوذ آب به باطن کوله‌پشتی شما جلوگیری خواهد کرد. سایز و حجم مطلوب کوله‌پشتی آل نیکو به شما در داشتن یک کوه‌نوردی خوب و سبک امداد می‌کند. علاوه براین بندهای آن دارنده قابلیت تهیه سایز برای می باشند تا حمل آن آسان‌تر شود. دسته‌های این کوله‌پشتی دارای پدهای فومی برای حمل با کاهش فشار به پشت و کمر خواهد بود. کوله‌پشتی آل نیکو بندهای پهلو بیشتراز جنس فوم دارد تا در هنگام بستن به پهلو آسیبی نرسد. هنگام به پشت انداختن این کوله‌پشتی به عامل وجود پدهای مشبک منجر هواخوری پشت شده و بیشتراز ایجاد خیسی و تعرق توقف می‌شود. کوله‌پشتی کوهنوردی 40 لیتری آل نیکو جور 9630 دارنده دو جیب برای حمل قمقمه می‌باشد تا سوای نگرانی کو‌هنوردی کرده و از سفر لذت ببرید.

«کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» گونه «Adventure» بیش تر از طراحی زیبایی برای کوه‌نوردی یا طبیعت‌گردی برخوردار است. کوله‌پشتی اسنوویند گنجایش مناسبی برای قرار دادن تمام وسایل شما دارد؛ به علاوه با جیب‌های تعبیه‌شده در آن، راحت‌تر وسایل خود را پیدا خواهید کرد. دو جیب روی پد بند کوله‌پشتی، قرار دادن وسایل حتمی را امکان‌پذیر می‌کنند. این نوع دارای حمل به دو صورت می‌باشد تا امکان حمل کوله‌پشتی با دست یا دوبند را داشته باشید. این کوله‌پشتی با پدهای نرم و مشبک روی بندها و نصیب پشتی بیشتراز ساخت فشار و آسیب در قسمت کمر و پشت جلوگیری خواهد کرد. «کوله‌پشتی کوهنوردی 60 لیتری اسنو ویند» مدل «Adventure» با طراحی یک بند برای بستن به قفسه سینه و کمر، راحتی بیشتری را برای شما آماده خواهد کرد. شما با داشتن این کوله‌پشتی ایمن‌تر و با آسودگی‌خاطر کوهنوردی و سفر خواهید کرد.

امروزه همگی کارهایی که ما در طول روز انجام می‌دهیم به گونه‌ای به تکنولوژی گره خورده و اکثری از ما همواره موردنیاز داریم تا یک لپ‌تاپ به یار و همدم خود داشته باشیم. های سیرا با اعتنا به همین مورد کوله‌پشتی دسته H04-031 Aggro را طراحی و تولید کرده است. کوله پشتي شهر چرم مدل 1719 نوع محفظه مخصوصی برای حفظ لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر میزان 17 اینچ دارد که به شما امداد می کند تا با خیالی راحت لپ‌‌تاپ خویش را در طول روز در کنار خویش داشته باشید. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تهیه و تنظیم میزان به چهره سگکی قرار داده شده تا بتوان گنجایش کوله را بسته به مایحتاج ارتقاء و یا کاهش داد. بندهایی که برای حمل در نظر گرفته شده‌اند هم دارنده قابلیت تهیه معیار به صورت سگکی هستند. این مورد به شما کمک می‌کند تا بتوانید به میزان موردنیاز میزان بندها را تغییر دهید و آن را دلخواه خود تهیه کنید. بر روی این بند‌ها پدهایی نیز عمل گذارده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در برهه زمانی به دوش انداختن این گونه داشته باشید. بندها همچنین ساختاری مشبک دارند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. این کوله جیب‌های متعددی دارد که می‌توان با کمک آن‌ها لوازم را به خوبی تفکیک کرد. در قسمت جلویی کوله هم یک قلاب قرار داده شده تا بتوان وسیله کوچکی را از آن آویزان کرد. کوله‌پشتی های سیرا مدل H04-031 Aggro با داشتن بند‌هایی بالشتک‌ گذاری و محفظه منحصربه‌فرد حمل لپ‌تاپ می‌تواند یک گزینه مناسب برای کارمندان و دانشجویان باشد.

کوله پشتی های سیرا مدل H04-019 Access بدنه‌ای مقاوم و بیشتراز جنس پلی‌استر دارد. پلی‌استر استفاده شده سبب می‌شود تا کیف در برابر سایش بیشتراز خویش مقاومت نیکی نشان دهد و همچنین دیرتر در گیر پوسیدگی شود. پباده سازی این کوله به صورتی انجام شده که می تواند نیز لحاظ بانوان و نیز لحاظ آقایان را به خویش جلب کند. این کوله جیب‌های متعددی دارد که می‌توان با امداد آن‌ها وسایل را به تفکیک در داخل کوله قرار اعطا کرد و با یک محفظه اصلی لبریز بیش تر از وسایل روبه‌رو نشد. در قسمت‌های کناری کوله دو بند با قابلیت تنظیم میزان به صورت سگکی وجود دارا‌هستند که با کمک آن‌ها می‌توان گنجایش کوله را افزایش و یا کاهش بخشید تا به حجم مورد نظر دست پیدا کنید. بند‌های پشتی نیز قابلیت تغییر اندازه دارند تا هر کسی بسته به قد و جثه خویش بتواند میزان آن ها را تنظیم کند. بر روی این بند‌ها پدهایی نیز کار گذارده شده تا فشار وارده به شانه را کمتر کرده و شما راحتی بیشتری را در برهه زمانی به دوش انداختن این مدل داشته باشید. بندها همینطور ساختاری مشبک دارا‌هستند تا شانه‌ها تعریق کمتری داشته باشند. نصیب پشتی کوله نیز به چهره بالشتک ‌گذاری ساخته شده تا فشاری که به پشت و کمر وارد میکند خنثی شود. در طراحی قسمت جلویی کوله یک قلاب پلاستیکی لحاظ شده تا بتوان وسایل کوچکی را نیز به آن آویزان کرد. این نوع همچنین محفظه مخصوصی برای محافظت لپ‌تاپ‌هایی با حداکثر اندازه 17 اینچ دارااست تا بتوان با خیالی راحت لپ‌‌تاپ را نیز با خویش حمل کرد. کوله‌پشتی های سیرا نوع H04-019 Access با داشتن محفظه‌ حفظ لپ‌تاپ و بند‌های بالشتک‌ گذاری شده یک کوله کاربردی برای استفاده دانشجویان و کارمندان است.

کوله‌پشتي کوهنوردي «ال سي» نوع «Adventure» با گنجایش 50 ليتر، برای برنامه‌های چندروزه‌ی کوه�